Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten turniej jest wyznacznikiem i przykładem dla następnych ( jeśli znajdzie się sponsor :thumbsup: ) Myślę że najlepszym wyznacznikiem byłby przykład jaki podał bas by brać średnią skilla , co do SPM to jest słaby wyznacznik bo medykiem ( w szczególności ) jak i assaultem czy inżynierem łatwo to nabić i by znowu były jaja .

Download 6.10 mbps

Upload 0.43 mbps

PING 59 ms

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping 48 ms Jitter 13 dobry wynik?:P

W granicach rozsądku, idealny jitter to 0, a ping 10-30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie od tanka

ping 43 ms

jitter 3 ms

Jak ?

Ping trochę skacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping 48 ms Jitter 13 dobry wynik?:P

Przeciętny. Tak jak i Kuby. I u większości z nas. Próbuję ustalić skąd bierze się 'nieśmiertelność' Kaspera. To, że dostaje dwie kosy i dalej żyje to standard, ale żeby dostać dwa razy z 3 metrów z shootguna i dalej biegać to już przeginka :pardon:

edit:

41494100.png

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie od tanka

ping 43 ms

jitter 3 ms

Jak ?

Ping trochę skacze

Ping zawsze skacze, to troche zależy co na kompie masz pouruchamiane (czasem bez Twojej wiedzy).

Dlatego przy graniu trzeba odłączyć kompa jak ktoś ma gorszy net. Sam komunikator potrafi tak namieszać, że siwy dym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam vectrze 8mb ping 38ms a jitter 5... nic mi te liczby nie mówią, ale chyba lepiej od Tomasza mam :tongue:

albo robić tak jak ja... na stałe kabelek do konsoli podłączyć i nic nie będzie skakało...

Edytowane przez Critters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee to u mnie żona na facebooku siedzi jak ja gram + ogląda jakieś gówna na YT :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam vectrze 8mb ping 38ms a jitter 5... nic mi te liczby nie mówią, ale chyba lepiej od Tomasza mam :tongue:

Dlatego bez problemu złoisz mu dupę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasper jakie masz łącze (download i upload)? http://speedtest.net/

Teraz Ci nie powiem bo nie jestem na swoim necie. Jak bede to zrobie speedtest i dam Ci znać na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wylaczeniu gg ping : 38 jitter 5. Chyba powaznie glupi komunikator moze nabroic;p

Speed test :

ściaganie: 24 mb

wysylanie: 894 kb

Dlatego bez problemu złoisz mu dupę :thumbsup:

Jakos nigdy okazji takiej nie mial ;)

Edytowane przez Tomasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny. Tak jak i Kuby. I u większości z nas. Próbuję ustalić skąd bierze się 'nieśmiertelność' Kaspera. To, że dostaje dwie kosy i dalej żyje to standard, ale żeby dostać dwa razy z 3 metrów z shootguna i dalej biegać to już przeginka :pardon:

edit:

41493995.png

Powinno hulać.

Teoretycznie, jeżeli z Kasprem macie serwer w tej samej odległości to może to wynikać z różnicy pingów, ale to są milisekundy więc ta różnica musiałaby być duża. Zakładając, że nie ma błędów na serwerze, a to założenie jest wg mnie lekko utopijne. Zresztą wtedy Kasper miałby takie same kłopoty z Tobą.

Moim zdaniem z tymi serwerami to tak jak z Windowsem, zaraz coś się zwiesi i jaja wychodzą. I jeden na wozie, a drugi pod. Chaos i przypadek.

Swoją drogą ciekawe jakie na tych serwerach mają programy operacyjne, bo jak właśnie windy to ja dziękuję za współpracę.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najgorsze jest to, że wszystko powinno hulać. I hula wszystko poza ps3. Zresztą Ci co ze mną grali mieli okazję odczuć, że moje strzały nie są groźne. Trochę lepsza sytuacja na publicznych serwerach ale staty porażające. Zastanawiam się w czym problem. Może po przesiadce na inne (teoretycznie lepsze) łącze muszę się po prostu przyzwyczaić? W końcu 1550 godzin gry (+mecze prywatne) zrobiło swoje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41493892.png

to ja tank mam nawet lepsze od Ciebie:P

Ty masz B a ja A;)

Ja nie mówię że przez brak problemów technicznych komuś złoje dupę czy nie. dla mnie to marna wymówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to marna wymówka

Niestety grałem z jitterem wielkości ok. 60-70 i przez kilka meczy nie zabiłem ANI RAZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak wcześniej napisałem, ja się na tym nie znam na tych cyferkach...

po prostu pozbawiam kompa netu i kabelek bezpośrednio do konsoli i działa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak wcześniej napisałem, ja się na tym nie znam na tych cyferkach...

po prostu pozbawiam kompa netu i kabelek bezpośrednio do konsoli i działa:D

U mnie to wynikało z czego innego. Miałem neta 1mega i zmieniłem na 6. Zrobili w TP test i stwierdzili, że będzie ok. Dopiero jak zacząłem pyskować to przyznali, że góra 4 mogę mieć i zmieniłem na 2mega. Od tej pory jest dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tank, ja do tej pory miałem netie 1mb i ni groma nie mogłem znaleść do tego routera, wszedzie mówili że inny potrzebny, więc siłą rzeczy musiałem przekładać kabelek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Panowie z drużyny C i G mają coś przeciwko temu aby niedzielny mecz zacząć o 20:00?

Mnie też nie pasuje przesunięcie na późniejszą godzinę.

Edytowane przez Blizna_Pawlow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie pasuje przesunięcie na późniejszą godzinę.

No trudno, nie obejrzę Faktów :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej wciaz trwa jedni wygrywaja drudzy przegrywaja a trzeci odchodza. Chcialbym serdecznie podziekowac wraz z moja druzyna "C" naszemu organizatorowi Tank-mania za tak wspanialy pomysl, bardzo duzo cierpliwosci i poswiecenia tak wielu godzin w ten turniej. Czytam te posty i widze ciagle spinki a nikt nie podziekowal ani sam nie podjal sie takiego wyzwania!! Pelen szacunek dla Ciebie Pawle za tak wielkie zaangazowanie w sprawe. W tym turnieju nie chodzi o to zeby wygrac (po czesci :rolleyes: ) tylko o to zeby sie poznac, zapomniec o wczesniejszych awanturach i konfliktach no i oczywiscie co jest podstawa tego turnieju ROZRYWKA!! A widze ze nie ktore osoby poprostu o tym zapomnialy... Zycze wszystkim ludzika bioracym udzial w tym turnieju powodzenia i szczescia;) Pozdrawiam serdecznie Tomasz z mafi ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej wciaz trwa jedni wygrywaja drudzy przegrywaja a trzeci odchodza. Chcialbym serdecznie podziekowac wraz z moja druzyna "C" naszemu organizatorowi Tank-mania za tak wspanialy pomysl, bardzo duzo cierpliwosci i poswiecenia tak wielu godzin w ten turniej. Czytam te posty i widze ciagle spinki a nikt nie podziekowal ani sam nie podjal sie takiego wyzwania!! Pelen szacunek dla Ciebie Pawle za tak wielkie zaangazowanie w sprawe. W tym turnieju nie chodzi o to zeby wygrac (po czesci :rolleyes: ) tylko o to zeby sie poznac, zapomniec o wczesniejszych awanturach i konfliktach no i oczywiscie co jest podstawa tego turnieju ROZRYWKA!! A widze ze nie ktore osoby poprostu o tym zapomnialy... Zycze wszystkim ludzika bioracym udzial w tym turnieju powodzenia i szczescia;) Pozdrawiam serdecznie Tomasz z mafi ;)

Zapomniałeś Tomku dodać celności do tych życzeń:)

Ale to prawda, Tank, Wielki i nieoceniony szacunek dla Ciebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe bede zyczyc celnosci bo przeciez sam musze kogos zabijac :D Nie zapomnialem o tym tylko specjalnie tego nie zyczylem :biggrin::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :blush: , wole jak się mnie atakuje. Jak ktoś jest dla mnie miły to nie wiem co powiedzieć. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×