Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu zamota :confused: Dziwne jest to że ludzie rezygnują a potem nagle wracają . Wsumie może i nic w tym dziwnego ale w założeniu turnieju było powiedziane że przydział do drużyn jest raz i nie można się zamieniać a teraz okazuję się że jednak się da <_< Znowu turniej zaczyna drżeć :biggrin:

Drużyna I zwarta i gotowa :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu zamota :confused: Dziwne jest to że ludzie rezygnują a potem nagle wracają . Wsumie może i nic w tym dziwnego ale w założeniu turnieju było powiedziane że przydział do drużyn jest raz i nie można się zamieniać a teraz okazuję się że jednak się da dry.gif

Kto zrezygnował i wrócił? Kto się zamienił?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank mam mały problem (opisałem w dziale Kantyna).Mam nadzieje że dziś będę mógł się zalogować.I tu jest moje pytanie...czy jeżeli nie uda mi się zalogować na swoje konto to czy mogę grać ten jeden mecz na koncie mojego młodszego brata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank mam mały problem (opisałem w dziale Kantyna).Mam nadzieje że dziś będę mógł się zalogować.I tu jest moje pytanie...czy jeżeli nie uda mi się zalogować na swoje konto to czy mogę grać ten jeden mecz na koncie mojego młodszego brata?

Tak. Myślę, że nie będzie nikt z tym miał problemu. Ja przynajmniej twierdzę, że jesteś godny zaufania. Tylko w kwestii formalnej, jeżeli tak bedzie to przed meczem wpisz tutaj nick na którym możesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Myślę, że nie będzie nikt z tym miał problemu. Ja przynajmniej twierdzę, że jesteś godny zaufania. Tylko w kwestii formalnej, jeżeli tak bedzie to przed meczem wpisz tutaj nick na którym możesz grać.

Na razie wstrzymam się.Dzwoniłem przed chwilą na infolinie i powiedzieli że po godzinie 16 będzie można przeprowadzić normalnie zmianę hasła, więc myślę że do turnieju wszystko będzie cacy.

Niestety zmuszony jestem grać na koncie brata,Przepraszam za zamieszanie.Mój nick na turniej to miscik...bzykacz zrób miejsce dla mnie :D

Edytowane przez christophpoland1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od rana walczę z nowym dostawcą netu aby odpalić PSN. Od czerwca mam Vectrę i coś nie halo. Albo blokują mi jakieś porty, albo jest problem na ich 'routerze', albo na moim routerze albo po prostu coś mi się w ps3 posypało. Wszystko poza PSN śmiga aż miło. Walczę dalej. Mój 'rezerwista' nie może za mnie dzisiaj grać więc nie ma opcji - muszę to jakoś odpalić :biggrin:

A wrogów lojalnie uprzedzam - na bank będę mega zlagowany więc strzelajcie przede mnie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Holek;)

Ja to teraz mam nawet dwóch dostawców neta w domu... Od paru dni vectre właśnie ale do konsoli na razie mam jeszcze podpiętą netię... dzięki holek za info że coś się krzaczy na vectrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na stronie Vectry to podłączenie drugiego kompa (w naszym przypadku PS3 - tu chodzi o adres MAC karty sieciowej), jest u nich traktowane jako dodatkowa usługa wymagająca zamówienia. Najlepiej zadzwonić i się dopytać, a być może od ręki dodadzą mac id konsoli. Jest to strasznie złodziejskie postępowanie, no ale co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Holek;)

Ja to teraz mam nawet dwóch dostawców neta w domu... Od paru dni vectre właśnie ale do konsoli na razie mam jeszcze podpiętą netię... dzięki holek za info że coś się krzaczy na vectrze

Jeszcze nie doszedłem do tego czy to wina Vectry czy jakiegoś 'konfliktu' sprzętowego między ich a moim sprzętem. O stałe IP już zawalczyłem - miałem zamówioną taką usługę ale codziennie dostawałem nowe IP i maskę. Okazało się, że ktoś 'zapomniał' wcisnąć odpowiedniego ptaszka przy konfiguracji. Oby teraz nie okazało się, że wcisnął za dużo niepotrzebnych ptaszków bo w piątkowy wieczór nic u nich nie załatwię :down:

Wkurw mnie już bierze więc pewnie zaraz wykonam telefon do kolegi sieciowca i problem zniknie.

Z tego co widzę na stronie Vectry to podłączenie drugiego kompa (w naszym przypadku PS3 - tu chodzi o adres MAC karty sieciowej), jest u nich traktowane jako dodatkowa usługa wymagająca zamówienia. Najlepiej zadzwonić i się dopytać, a być może od ręki dodadzą mac id konsoli. Jest to strasznie złodziejskie postępowanie, no ale co zrobić.

Na pewno nie to jest problemem. Korzystam w domu w sumie aż z 7 urządzeń podłączonych w sieci z routera i żadne z nich (poza ps3) nie ma problemów z netem. Vectra widzi u siebie i tak tylko jeden router więc dla nich mam jeden sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi przedstawiciel handlowy powiedział jak się pytałem o router, że najlepiej jak sam sobie jakiś kupie niż oni mają mi dać bo płaci się 9,99 za dzierżawę miesięczną a wiadomo ile kosztuje prosty router na np. allegro

Poza tym powiedział że jak już będę miał router to żebym pamiętał o sklonowaniu adresu MAC.... Więc Holek, to może o to chodzi...???

Jeszcze nie doszedłem do tego czy to wina Vectry czy jakiegoś 'konfliktu' sprzętowego między ich a moim sprzętem. O stałe IP już zawalczyłem - miałem zamówioną taką usługę ale codziennie dostawałem nowe IP i maskę. Okazało się, że ktoś 'zapomniał' wcisnąć odpowiedniego ptaszka przy konfiguracji. Oby teraz nie okazało się, że wcisnął za dużo niepotrzebnych ptaszków bo w piątkowy wieczór nic u nich nie załatwię :down:

Wkurw mnie już bierze więc pewnie zaraz wykonam telefon do kolegi sieciowca i problem zniknie.

Na pewno nie to jest problemem. Korzystam w domu w sumie aż z 7 urządzeń podłączonych w sieci z routera i żadne z nich (poza ps3) nie ma problemów z netem. Vectra widzi u siebie i tak tylko jeden router więc dla nich mam jeden sprzęt.

No to nie wiem już co może być nie tak... Mam nadzieję że uda Ci się uporać do 21, ewentualnie coś tam się naciągnie tego czasu

Edytowane przez Critters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym powiedział że jak już będę miał router to żebym pamiętał o sklonowaniu adresu MAC.... Więc Holek, to może o to chodzi...???

Się słabo zna ten przedstawiciel. Klonowanie MACa nie jest potrzebne. Wystarczy zrestartować ich urządzenie i podpiąć do swojego routera a ono samo pobierze jego MACa. A przy stałym IP muszą pobrać MACa z urządzenia (np z routera) i przypisują go wtedy na stałe (można to zmienić tylko na infolinii). Ale gdyby to chodziło o zły MAC routera to w ogóle bym nie miał neta a wszystko mi śmiga. Poza ps3 :thumbsup:

Mam nadzieję że uda Ci się uporać do 21, ewentualnie coś tam się naciągnie tego czasu

Spoko spoko, będzie dobrze :thumbsup:

Grunt to pozytywne myślenie i odpowiedni znajomi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się słabo zna ten przedstawiciel. Klonowanie MACa nie jest potrzebne. Wystarczy zrestartować ich urządzenie i podpiąć do swojego routera a ono samo pobierze jego MACa. A przy stałym IP muszą pobrać MACa z urządzenia (np z routera) i przypisują go wtedy na stałe (można to zmienić tylko na infolinii). Ale gdyby to chodziło o zły MAC routera to w ogóle bym nie miał neta a wszystko mi śmiga. Poza ps3 :thumbsup:

Spoko spoko, będzie dobrze :thumbsup:

Grunt to pozytywne myślenie i odpowiedni znajomi :biggrin:

Może i on się nie zna, ale na pewno i ja tego nie ogarniałem nigdy... Ma się ludzi od tego odpowiednich:P

Więc działaj bo czas tyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem. Szybka runda testowa przeciwko rodakom i wynik 0:7. MASAKRA!!!!! Muszę coś z tym zrobić bo z nerwów telewizor rozwalę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jbc, mogę dziś grać :). Sorry za moją zmienność tematów, ale powstały pewne zmiany, jak to w życiu bywa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był rezerwowy dziś albo jutro potrzebny, to jestem dostępny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie od wczoraj nie da się grać w żadne sieciówki. PSN jest tak obciążony ssaniem, że połączenia p2p w grach po prostu nie mają miejsca. Odradzam granie turniejowe w takich warunkach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, póki co ja dzisiaj nie miałem żadnego problemu z graniem, może nie będzie tak źle.

Wybaczcie ignorancję i brak obeznania w temacie, ale czy serwery w BF polegają na p2p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, póki co ja dzisiaj nie miałem żadnego problemu z graniem, może nie będzie tak źle.

W każdym razie na siłę nie grajcie, to ma być przyjemność, a nie katorga. Decyzję podejmują dowódcy, a w razie problemów będziemy się martwić na kiedy przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ignorancję i brak obeznania w temacie, ale czy serwery w BF polegają na p2p?

Zdania są podzielone w tej materii. Osobiście uważam, że BF nie ma dedykowanych serwerów. Zresztą nie raz doświadczaliście lagów, więc to jest najlepszy dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj wszystko okej... i moim zdaniem store i że ciągną z niego nie ma nic do rzeczy

Edytowane przez Critters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagalem demo i gralem w tym samym czasie i wszystko bylo ok . Tak , ze wydaje mi sie ze te dwie sprawy sa rozdzielone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie od wczoraj nie da się grać w żadne sieciówki. PSN jest tak obciążony ssaniem, że połączenia p2p w grach po prostu nie mają miejsca. Odradzam granie turniejowe w takich warunkach!

Od 15 gralem i nie narzekam. Powodzenia w dzisiejszych meczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwane pograne. sweat.gif

What happened?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×