Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz trzeba czasami wykorzystac sytuacje :thumbsup: :thumbsup: Widze ze nikt tego nie zrobil a sie tylko wyklocaja dlatego to napisalem... Pogadalem tez troche z Toba i musze przyznac ze spoko z Ciebie general :D

Zawsze te słowa mogłeś skierować do swoich kompanów z drużyny hehe :biggrin:

To jest najlepsza druzyna jaka moze byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Panowie z drużyny C i G mają coś przeciwko temu aby niedzielny mecz zacząć o 20:00?

Co prawda mnie najwyraźniej o zdanie nie pytasz :unsure: ale mnie obojętne, o której jutro zaczniemy.

Dzięki wielkie - dla drużyny przeciwnej za wczorajsze bęcki, dla drużyny mojej za wytrzymanie do końca. I że tylko z małymi oporami poddaliście się rządom baby :biggrin:

No i Maciasowi i bubu należą się podziękowania za moje nieprzerwane śmianie się przez 5 minut wczoraj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie konsultował się z drużyną ani nie poinformował mnie o swoich zamiarach. Co to ma być? Mógł coś napisać?

No to weź i przeczytaj sobie PW do Ciebie (Wysłano 25 maj 2011 - 22:43:16).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - dla drużyny przeciwnej za wczorajsze bęcki

Było TV na meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na psn ale nic nie odpisuje. Napisał mi tylko że mecz o 22 30. Nie będę się bawił z gówniarzami w kotka i myszkę.

Nie przyszło Ci do głowy że gramy, i być może dlatego nie mogę odpisywać ???

P.S. Zacznij używać bardziej kulturalnego słownictwa. To ułatwia komunikację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło Ci do głowy że gramy, i być może dlatego nie mogę odpisywać ???

P.S. Zacznij używać bardziej kulturalnego słownictwa. To ułatwia komunikację...

Znowu się zaczyna bicie piany :whistling: Panowie i PANIE macie PW i tam sobie wyjaśniajcie spory :thumbsup:

NFL zaraz Ci wyśle zapro na PSN :thumbsup:

Właśnie otrzymałem wiadomość od dizel6 że jutro nie może się stawić na mecz , Tank mamy jakiegoś rezerwistę ?

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia.

Wyjaśnijcie to sobie na pw. Lub jeżeli drużyna nie chciała zamiany to niech wszyscy napiszą do mnie na pw skargę na tę decyzję.

Wyjaśnianie na PW nic nie dało ,dziś poprosiłem członków drużyny ( stan osobowy z przed 25 maja) o odpowiedź na Twoją skrzynkę w sprawie nocnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL zaraz Ci wyśle zapro na PSN :thumbsup:

Spoko. Pozniej dodam Cie do znajomych. Chyba znow mi skill lvl skoczyl bo rzuca mnie do takich meczow gdzie musze sie powaznie spinac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnianie na PW nic nie dało ,dziś poprosiłem członków drużyny ( stan osobowy z przed 25 maja) o odpowiedź na Twoją skrzynkę w sprawie nocnego.

Ależ nie musżą. Jeżeli nikt nie ma pretensji do Twojej decyzji to sprawy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zostałem wywalony z drużyny C?! Bo robilem ci tomaszek tbaga? Odrazu foch i wywalenie ze znajomych jak jak jakies male dziecko. Zalosne to jest i napewno nie po naradzie calej druzyny zostalem wywalony tylko po kaprysie obrazonego tomaszka, LOL Pozbyliscie sie najlepszego zawodnika u siebie w druzynie brawo tak trzymac zreszta juz widac bylo pierwsze rezultaty - przegrana 4:0, rece opadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz pytal o zdanie wszystkich.

Ta, najlepszego zawodnika, który chciał, żebyśmy się kampili, gdy mieliśmy jedną flagę zdobytą. Taktyka godna miszcza świata! Trzymajmy jedną flagę, na pewno wygramy! : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tą wypowiedzią, Najlepszy Zawodniku, rozwiałeś wszelkie nasze wątpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz pytal o zdanie wszystkich.

Ta, najlepszego zawodnika, który chciał, żebyśmy się kampili, gdy mieliśmy jedną flagę zdobytą. Taktyka godna miszcza świata! Trzymajmy jedną flagę, na pewno wygramy! : o

Sorry i nie chce się tu wikłać w jakieś spory ale widzę że jesteś człowiekiem godnym zaufania :thumbsup: merson tobie nie zawinił tylko Tomkowi więc taktyki jaką chciał zastosować czy nadal jest czy już nie Waszym przywódcą nie powinieneś sprzedawać , 2 mimo zmiany taktyki i tak dostaliście 4 ;0 więc może to kampienie by Wam lepiej wyszło :whistling:

Poprostu nie lubię czegoś takiego mimo iż jest to turniej dla funu taktyka jest taktyką i to co zrobił merson_ jest głupie i tego też nie toleruje w szczególności do ludzi z forum lub znajomych . Wczoraj graliśmy przeciwko ekipie holka i NIKT nikomu teabaga nie zrobił a były momenty pojechane ostro ale szacunek to szacunek - pozdro dla tej ekipy :thumbsup:

Także bez spinki do mojego komenta :thumbsup: Lubie Tomka a mersona nie znam :thumbsup: tylko napisałem swą opinię :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry i nie chce się tu wikłać w jakieś spory ale widzę że jesteś człowiekiem godnym zaufania :thumbsup: merson tobie nie zawinił tylko Tomkowi więc taktyki jaką chciał zastosować czy nadal jest czy już nie Waszym przywódcą nie powinieneś sprzedawać , 2 mimo zmiany taktyki i tak dostaliście 4 ;0 więc może to kampienie by Wam lepiej wyszło :whistling:

Poprostu nie lubię czegoś takiego mimo iż jest to turniej dla funu taktyka jest taktyką i to co zrobił merson_ jest głupie i tego też nie toleruje w szczególności do ludzi z forum lub znajomych . Wczoraj graliśmy przeciwko ekipie holka i NIKT nikomu teabaga nie zrobił a były momenty pojechane ostro ale szacunek to szacunek - pozdro dla tej ekipy :thumbsup:

Także bez spinki do mojego komenta :thumbsup: Lubie Tomka a mersona nie znam :thumbsup: tylko napisałem swą opinię :rolleyes:

Szkoda, ze nie pofatygowałeś się do drugiego tematu. Tam byś zobaczył, że Merson nigdy nie był i nigdy nie miał być naszym dowódcą. Był sobie ot, zwykłym zawodnikiem. Zarzut, że "sprzedaję taktykę" jest na tyle absurdalny, że nie mam najmniejszego zamiaru się do niego odnosić (jeśli już byśmy się uparli, że trzymanie jednej flagi podczas całego meczu można nazwać taktyką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie pofatygowałeś się do drugiego tematu. Tam byś zobaczył, że Merson nigdy nie był i nigdy nie miał być naszym dowódcą. Był sobie ot, zwykłym zawodnikiem. Zarzut, że "sprzedaję taktykę" jest na tyle absurdalny, że nie mam najmniejszego zamiaru się do niego odnosić (jeśli już byśmy się uparli, że trzymanie jednej flagi podczas całego meczu można nazwać taktyką).

Jak już napisałem bez spinki i nie będę odpowiadał prowokacją na prowokację . Jest to sytuacja pomiędzy Tomkiem i mersonem proste . :thumbsup:

Mam szacunek do TANK_MANI i nie będę się rozpisywał na temat dowództwa w Waszej drużynie :thumbsup:

A teraz powrót do turnieju .

Jutro każda drużyna będzie po 1 meczach ( co niektóre ekipy po 2 [ lub 3 edit for NFL :biggrin: ] ) oraz także jutro będą rozegrane aż 4 spotkania :biggrin: Ciekawe jakie roszady się porobią :pinch:

Osobiście czekam na spotkanie w piątek B vs K weźcie kamerki :thumbsup:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge sie wtracic.Najlepszym zawodnikiem w C jest Tomek. Takie moje zdanie. Jakos merson wrazenia na mnie nie zrobil podczas turnieju. Jedynie Teabag na lagunie presa mu wyszedl jak zdjal mi blaszke. A taktyka godna. Moze wam ja podprowadze na jutrzejszy mecz :biggrin:

KJN- my jutro bedziemy juz po 3 meczach :biggrin:

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem bez spinki i nie będę odpowiadał prowokacją na prowokację . Jest to sytuacja pomiędzy Tomkiem i mersonem proste . :thumbsup:

A czy ja się spinam? Po prostu cierpliwie Ci wytłumaczyłem, jak wygląda sytuacja. Jeśli to chcesz nazwać prowokacją, to w porządeczku.

Re down: To w jaki sposób to omówiliśmy nie jest już na szczęście Twoim zmartwieniem.

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze juz nie jestem w druzynie to powiem ze moj zamysl byl taki aby przejac 2 pierwsze flagi i je poprostu utzymywac tym samy kampiac zeby nie narazic sie na death'sa, to chyba normalne czyz nie danatiel? przewaga z czasem by sie zwiekszala, tomaszek chcial aby przejac jedna i biec do drugiej zostawiajac przejeta na pastwe losu bez kogos kto by jej pilowal wiec skutek byl taki ze bo chwili znowu ja ktos z druzyny przeciwnej ja przejmowal, chyba wiadomo ktora taktyka byla by skuteczniejsza... a to z ta jedna flaga to chyba tylko ty danatiel mogles taka taktyke wymyslic :) o tbaga spinac sie i wywalac z druzyny to trzeba miec niezle na bani. Zastanawia mnie jeszcze jak was tomek o to zdanie pytal:  ej sluchajcie merson zrobil mi 5 razy tbaga, czuje sie tym urazony, wywalamy go z druzyny? -TAAAK! fix'ed

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze juz nie jestem w druzynie to powiem ze moj zamysl byl taki aby przejac 2 pierwsze flagi i je poprostu utzymywac tym samy kampiac zeby nie narazic sie na death'sa, to chyba normalne czyz nie danatiel? przewaga z czasem by sie zwiekszala, tomaszek chcial aby przejac jedna i biec do drugiej zostawiajac przejeta na pastwe losu bez kogos kto by jej pilowal wiec skutek byl taki ze bo chwili znowu ja ktos z druzyny przeciwnej ja przejmowal, chyba wiadomo ktora taktyka byla by skuteczniejsza... a to z ta jedna flaga to chyba tylko ty danatiel mogles taka taktyke wymyslic :) o tbaga spinac sie i wywalac z druzyny to trzeba miec niezle na bani. Zastanawia mnie jeszcze jak was tomek o to zdanie pytal:  ej sluchajcie merson zrobil mi 5 razy tbaga, czuje sie tym urazony, wywalamy go z druzyny? -TAAAK! fix'ed

no comment :scare:

W tym momencie przepraszam danatiela za mojego posta wcześniej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna bicie piany :whistling: Panowie i PANIE macie PW i tam sobie wyjaśniajcie spory :thumbsup:

NFL zaraz Ci wyśle zapro na PSN :thumbsup:

Właśnie otrzymałem wiadomość od dizel6 że jutro nie może się stawić na mecz , Tank mamy jakiegoś rezerwistę ?

Mamy Fociska z rezerwowych

Mi net padł, ale pożyczam zaraz router i będę gotowy na jutro, więc Tank, to co Ci pisałem w moim przypadku jest nieaktualne, ale w takim wypadku do Diesla jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA przez pierwsze 70 h gry nie wiedziałam co to Tea bag.

Wygląda to jak robienie przysiadów z karabinem (w skrócie: robienie z siebie pajaca :D)

Sama kilka razy 'TO' zrobiłam sweat.gif [shame on me]

Ale myślę, że nie jest w stanie mnie urazić jakiś 'elektroniczny' gest, który nie wymaga specjalnych zdolności i zręczności (chyba każdy umie wciskać gałkę na padzie).

Ps.

Powinno się wprowadzić zasadę w tym temacie: o taktykach się nie dyskutuje.

Jakby tak ktoś sprzedał Krzyżakom naszą taktykę sprzed ponad 600 lat to by się dopiero Jagiełlo wku*wił sweat.gif

Edytowane przez Mistejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to juz nie obchodzi, druzyna C pewnie ma juz lepsza taktyke, to co napisalem to tylko propozycja byla i akurat nie musielismy z niej korzystac

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zostałem wywalony z drużyny C?! Bo robilem ci tomaszek tbaga? Odrazu foch i wywalenie ze znajomych jak jak jakies male dziecko. Zalosne to jest i napewno nie po naradzie calej druzyny zostalem wywalony tylko po kaprysie obrazonego tomaszka, LOL Pozbyliscie sie najlepszego zawodnika u siebie w druzynie brawo tak trzymac zreszta juz widac bylo pierwsze rezultaty - przegrana 4:0, rece opadaja

1. Wszyscy sie zgodzili Ciebie usunac

2. Nie zaden foch tylko z gowniarzami sie nie zadaje :thumbsup:

3. Najlepszy zawodnik :D chyba w robieniu T-Bag innym bo do tego sie nadajesz

Chcialbym jednak zauwazyc ze wczoraj gralo 5 osob z mojej druzyny

JA przez pierwsze 70 h gry nie wiedziałam co to Tea bag.

Wygląda to jak robienie przysiadów z karabinem (w skrócie: robienie z siebie pajaca :D)

Sama kilka razy 'TO' zrobiłam sweat.gif [shame on me]

Ale myślę, że nie jest w stanie mnie urazić jakiś 'elektroniczny' gest, który nie wymaga specjalnych zdolności i zręczności (chyba każdy umie wciskać gałkę na padzie).

Ps.

Powinno się wprowadzić zasadę w tym temacie: o taktykach się nie dyskutuje.

Jakby tak ktoś sprzedał Krzyżakom naszą taktykę sprzed ponad 600 lat to by się dopiero Jagiełlo wku*wił sweat.gif

Glupoty pisze NAJLEPSZY GRACZ :D Nie ma sie czym przejmowac szczerze mowiac ;) A co do T-Bag to mnie to nie uraza tylko irytuja mnie takie gejowskie a zarazem gowniarskie zagrywki.

KJN ja nie widze zadnej spinki z mojej strony. NAJLEPSZY GRACZ sobie ubzdural ze jest fajny (patrz staty) i swiruje ;) Jaki kolwiek spor z tym o to osobnikiem ?? Napewno nie z mojej strony :thumbsup:

Edytowane przez Tomasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ty mi mowisz ze swiruje??? heh przynajmniej po 1 przegranej rundzie ciągle nie stękałem ze przegramy mecz, nie strzelałem tez focha i wyłączałem heda jak to ty robiles w czasie meczu co skutkowalo ze musialem komunikowac sie tylko ze znaleziatkiem, az dziwne ze ktos cie wybral na lidera

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA przez pierwsze 70 h gry nie wiedziałam co to Tea bag.

Wygląda to jak robienie przysiadów z karabinem (w skrócie: robienie z siebie pajaca :D)

Sama kilka razy 'TO' zrobiłam sweat.gif [shame on me]

he he, ja dopiero po jakichs 600 godzinach przeczytalem tutaj na forum, o co dokladnie chodzi z tym T-BAG... Zawsze mnie to zastanawialo dlaczego kolesie w ten psosob manifestuja swoja radosc z zabicia mnie. Te T-Bag'i nasuwaja skojarzenie "ide do toalety, zrzucic kupona tudziez uwolnic pecherz" :)... Przeciez bardziej "komunikatywne" bylo by podskakiwanie. Tak jak te pan ponizej

90375.gif

... ewentulanie obrot o 360 stopni

funny-gifs-spinning.gif

Tak wygladaja moje wresje T-Bag :)

a propo turniejowej taktyki. Ja bym 2 osobowa druzyne sabotazystow wyslal na tyly, zeby zdobywala ostatnia flage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×