Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jak ustalicie tak mi bd pasować, więc decyzja należy do was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dostosuję, tylko muszę odpowiednio szybko wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gramy w sobotę o 16 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie jutro na 100% także proszę o zastąpienie rezerwistą. Dziękuje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, gramy dzisiaj czy nie...?

ja tu widzę od nas trzech czterech zdecydowanych dzisiaj grać a z drużyny przeciwnej tylko diff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy i potrzebujemy 2 rezerwowych w zasadzie to jednego bo focisek wskakuje za balonierza i potrzeba kogoś za lewego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge zagrac jak nikt nie bedzie miec nic przeciwko temu

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko dizel i focisek na chwile obecną , to są jakieś jaja :confused:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focisek będzie online

Jak trzeba będzie grać to pojawiam się w ciągu trzech minut;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robimy bo już mam dość tego przekładania a zaczyna się szykować kolejny turniej i trzeba ten zakończyć :verymad: Wszyscy na nas czekają i notka o dniu i godzinie była podana 2 dni temu i nikt na nią nie dał sprzeciwu a teraz nikogo niema <_< ( prawie )

Jak by co jestem na PSN !

Wszyscy z I wchodzić na PSN !!!!! :verymad:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z H jestem sorry ze nie pisałem wcześniej ale taki czas teraz troszke zwariowany.

Nie umiem się dołączyc do gry :/ what the f**k

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz o 3. miejsca zakończony remisem 2-2. Zabrakło ludzi na dogrywkę i za porozumieniem stron remis stał się faktem. Tank, mamy nadzieję, że ni masz nic przeciwko.

Co do meczu.

Ogromne problemy z lagami... Mimo to, mecze bardzo zacięte i wyrównane.

Dziękuje drużynie I i naszym rywalom :)

made_in_KRAKOW twój tekst na końcu meczu, kiedy remis stał się faktem i wszystkim pasowało, był żałosny... Nie będę cytował.

---

Wielkie dzięki Tank za zorganizowanie turnieju. Wpadłem na niego przypadkiem i od czasu kiedy się zapisałem, zacząłem brać w BF'a trochę bardziej na serio :)

Dziękuję również naszej drużynie I, która została moim zdaniem czarnym koniem rozgrywek :D

Poznałem 5-6 super osób, z którymi pewnie nie raz jeszcze raz zagram.

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI i do zobaczenia w drugim turnieju :)

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gry fair play... Nie dość, że graliśmy w 4 przez połowę mapy to jak mnie i brata wywaliło nie chcieliście zrobić restartu. Gdy już doszliśmy do porozumienia wyskakujecie z grą na oasis kto wygra ten wygrał? Spoko dokończymy ten mecz kiedy indziej jedną rundę ale wiedzcie, że nie grało mi się z wami dobrze od momentu drugiego starcia na WP. Reszta starć poszła spokojnie. Wiecie, że wygrywaliśmy i sami to odczuliście(150 ticketów na AH). Poczuliście, że w naszym osłabieniu możecie doprowadzić do remisu na Wp i wykorzystaliście to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie to 3. miejsce dostać w tym momencie? Jeżeli Wam tak zależy to nie ma sprawy skoro czujecie się wygrani. Nie można się tłumaczyć, że Was wywaliło, bo we wcześniejszych meczach nie raz kogoś od nas wywalało i nie robiliśmy afer. Szybki INV i po sprawie... Nie rozumiem problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje drużynie I i naszym rywalom :)

made_in_KRAKOW twój tekst na końcu meczu, kiedy remis stał się faktem i wszystkim pasowało, był żałosny... Nie będę cytował.

Powinieneś zacytować.

Pierwsze dwa mecze,5 vs 5 wjebaliście z kretesem,trzeci wygraliście grając z przewagą przez jakieś 150 ticketów.Czwarty wygraliście 10 ticketami,grając jakiś czas 5 vs 3.

Gramy w turnieju dla radochy,ale przegrywać też trzeba umieć.Mowa o remisie to kpina,dlatego napisałem,że wjebaliście z kretesem.

Trochę gry fair play... Nie dość, że graliśmy w 4 przez połowę mapy to jak mnie i brata wywaliło nie chcieliście zrobić restartu. Gdy już doszliśmy do porozumienia wyskakujecie z grą na oasis kto wygra ten wygrał? Spoko dokończymy ten mecz kiedy indziej jedną rundę ale wiedzcie, że nie grało mi się z wami dobrze od momentu drugiego starcia na WP. Reszta starć poszła spokojnie. Wiecie, że wygrywaliśmy i sami to odczuliście(150 ticketów na AH). Poczuliście, że w naszym osłabieniu możecie doprowadzić do remisu na Wp i wykorzystaliście to.

Edytowane przez made_in_KRAKOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gry fair play... Nie dość, że graliśmy w 4 przez połowę mapy to jak mnie i brata wywaliło nie chcieliście zrobić restartu. Gdy już doszliśmy do porozumienia wyskakujecie z grą na oasis kto wygra ten wygrał? Spoko dokończymy ten mecz kiedy indziej jedną rundę ale wiedzcie, że nie grało mi się z wami dobrze od momentu drugiego starcia na WP. Reszta starć poszła spokojnie. Wiecie, że wygrywaliśmy i sami to odczuliście(150 ticketów na AH). Poczuliście, że w naszym osłabieniu możecie doprowadzić do remisu na Wp i wykorzystaliście to.

Diff o czym Ty mówisz , czy to moja wina że Ciebie z bratem z PSN wypisało ? Takie lagi jak były aż się serwer posypał , kosmala był nie do zabicia ty i twój brat tak samo . Nawet do Was się nie dało do lobby dołączyć . Co do restartu to co mieliśmy stawiać serwer od nowa ? napisałem gramy dogrywkę po tej rundzie i już , a wy że koniec i że remis :whistling: Dodam że obie drużyny nie miały squadów i były tak mieszane że aż graliśmy po 5 :thumbsup: Jeżeli chcecie coś powtarzać to ja chce zagrać w squadach co powinny być i od początku AH i WP :biggrin:

Wsumie wali mnie to czy I ma 3 czy 4 miejsce w tym turnieju :thumbsup:

Chciałem podziękować Tankowi i ekipom z którymi mieliśmy okazję się spotkać podczas rozgrywek . Również wielkie dzięki dla TEAM-u I :thumbsup:

@UP

wjebaliśmy tą runde 5vs3 bo wy zamiast się podłożyć by szybko minęło do waszego ,, restartu '' to graliście by wygrać jak debile i przez to tak długo trwało wiec zaczęliśmy się podkładać byście nie płakali ze gramy w 5 na 3 zresztą ty to napisałeś zamiast wysyłać inva do mrowy i diffa :thumbsup:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to kto ma jakie miejsce. Spotkaliśmy się tutaj aby miło pograć we własnym gronie z przyjemnością i fair. Jak graliśmy poprzednie mecze mieliśmy identyczną sytuację i gdy mnie z bratem wywaliło całkiem z gry jak teraz drużyna przeciwna sama zaproponowała wznowienie rozgrywki. Nie pamiętam jaka-Kraków penie wie. Ja mogę mieć i ostatnie miejsce ale wiem, że moja drużyna zasłużyła sobie całą grą na to by ją ktoś szanował. Podnieśli się z dna i weszli do pół finałów. To się chwali.

1.jaceksl1 i ekipa

2.xMAFIA_PLxDJ i ekipa

3.FraguGD, KJN86 i ekipa

Niech tak zostanie.

Do zobaczenia na kolejnym.

Edit:

Pokarz mi ekipę która nie miała lagów. Nie twierdzę, że były lagi i nie szło kogoś zabić spotyka to obie drużyny. Ale nie da się zabić kogoś kogo nie ma w grze kogo, wywaliło całkiem z PSN i musiał się logować. Trochę to trwa. Zaproszeń po zalogowaniu się miałem 5 od kosmali więc nie mów, że nie zapraszali.

Szczerze powiedziawszy zagrał bym 5 vs 5 tak jak mają być składy.

Edytowane przez Diff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spoko remi to remis prawda na AH dostaliście lanie na wp w 4 trochę ino przegraliśmy a ostatni meczyk z 130 ticketow przewagi zostało wam 12 gdzie wykorzystaliście fakt gdzie przez 5 min. graliśmy w 3, ale walić to skończyło się jak się skończyło. Wielkie dzięki orgaanizatorowi turnieju za świetny pomysł i gratuluje stalowych nerwów gdy wysłuchiwał jak ludzie tu marudzili. Bas dobrze dziś czy wczoraj powiedział to zawodnicy powinni się dostosować do twoich regół itp. a nie ty. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi tu wypisujesz chcecie 3 miejsce czy nie chcecie.Nie chiałem tego pisać ale po Twoim poście zmieniłem zdanie.Miażdzyliśmy Was kiedy składy były 5vs5 nie mieliście nic do powiedzenia.Kiedy Was wywalało bo ja sobie jakoś nie przypominam?Mnie i brata wywalilo na czas kiedy graliscie 5 na 3 i zrobiliście przewage około 60 ticketów.Mi nawet w tej chwili odechciało się grac tej dogrywki na Osasisie i jeśli chodzi o mnie to drużyna I może sobie przypisać brązowy medal w turnieju.Przez większość mapy na WP graliśmy 5na4 przegralismy i nikt nie robił afery.Ale w drugiej rundzie WP już kiedy było 5na 3 to lekkie przegięcie.Szkoda tylko że na sam koniec turnieju takie cyrki sie pojawiły.Dziekuje Tank że się skusiłeś ogarnąć 60ciu fanów BC2 i wyszło poza kilkoma konfliktowymi sprawami BARDZO DOBRZE.

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi tu wypisujesz chcecie 3 miejsce czy nie chcecie.Nie chiałem tego pisać ale po Twoim poście zmieniłem zdanie.Miażdzyliśmy Was kiedy składy były 5vs5 nie mieliście nic do powiedzenia.Kiedy Was wywalało bo ja sobie jakoś nie przypominam?Mnie i brata wywalilo na czas kiedy graliscie 5 na 3 i zrobiliście przewage około 60 ticketów.Mi nawet w tej chwili odechciało się grac tej dogrywki na Osasisie i jeśli chodzi o mnie to dróżyna I może sobie przypisać brązowy medal w turnieju.Przez większość mapy na WP graliśmy 5na4 przegralismy i nikt nie robił afery.Ale w drugiej rundzie WP już kiedy było 5na 3 to lekkie przegięcie.Szkoda tylko że na sam koniec turnieju takie cyrki sie pojawiły.Dziekuje Tank że się skusiłeś ogarnąć 60ciu fanów BC2 i wyszło poza kilkoma konfliktowymi sprawami BARDZO DOBRZE.

Na AH to nas nie miażdżyliście tylko byliście niezniszczalni :thumbsup: a na WP 150 ticketów przewagi było i chcieliście restart więc napisałem ok i Wy zamiast ginąc walczyliście dalej ! :pardon: Co do remisu to wy wyskoczyliście 1 nie my i tak daleko obie Nasze drużyny doszły więc ciśniemy się na siłę by pokazać przewagę :pinch:

Jak napisałem jak mamy coś powtarzać to zagrajmy wszystko od nowa i w squadach co powinny być i wtedy uznać wynik . :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza, bo nie chcę psuć atmosfery na sam koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech zostanie tak jak jest czyli stoimy na pudle :) i wszyscy się cieszą.My byliśmy niezniszczlini Wy graliście chwilke w przewadze bo nas wywaliło i się wyrównało więc koniec dyskusji i przygotowujmy się do kolejnego turnieju a może los nas zaskoczy i będziemy grali w jednej drużynie :D.Pozdro

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KJN  nie mów że ja byłem nie do zabicia bo to Rafa był nie do ubicia, cały magazynek i nic 50 Hp  a zawsze gdy wylatywałem na cb do seria po głowie szła i zaczynałem do cb pierwszy strzelać, trzeba umieć przyznać ze ktoś jest lepszym graczem a nie kur...ać i ino jaki lag jaki on jest zlagowany plus wulgarne słowa. 5vs5 normalnymi składami spoko i znowu was zmiażdzymy a zresztą szkoda słow. Ale lagi każdy miał

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×