Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś to przeoczyłem :biggrin: To do piątku drużyno :thumbsup:

Mam problem bo na piątek klan w którym jestem ma mieć sparing z TNT czy dało by radę rozegrać mecz wcześniej niż w piątek ?

Mi odpowiada każdy dzień :thumbsup:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem bo na piątek klan w którym jestem ma mieć sparing z TNT czy dało by radę rozegrać mecz wcześniej niż w piątek ? Mi odpowiada każdy dzień  
<br /><br />Ja mogę grać wcześniej nie wiem jak reszta mojego teamu Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proszę moich kompanów o podanie mi dni w jakie mogą grac i o to samo drużynę H by skonsultowała się z ich przywódcą i wtedy ustalimy termin jaki nam pasuję :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proszę moich kompanów o podanie mi dni w jakie mogą grac i o to samo drużynę H by skonsultowała się z ich przywódcą i wtedy ustalimy termin jaki nam pasuję :thumbsup:

To ja na tą chwilę też mogę grać w każdy dzień...

Osobiście jeszcze przed startem turnieju, jak przegraliśmy sparing z drużyną iBaso, wiedziałem że Oni wygrają cały turniej i kurde, mogłem obstawić tak:P Gratulecje Wielkie

Edytowane przez Critters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja na tą chwilę też mogę grać w każdy dzień...

Osobiście jeszcze przed startem turnieju, jak przegraliśmy sparing z drużyną iBaso, wiedziałem że Oni wygrają cały turniej i kurde, mogłem obstawić tak:P Gratulecje Wielkie

Ale to nie drużyna iBaso tylko jaceksl1 :thumbsup: Dlaczego wszyscy piszą że to drużyna iBaso wygrała ? :biggrin:

( bez urazy Basu )

Dodam że nawet godzinę możemy przesunąć jak by Wam pasowało :pardon:

Edytowane przez KJN86
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, to drużyna Jacka i to jemu należą się gratulacje i podziękowania - za organizację, cierpliwość i zbieranie nas na każdy mecz, brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro-05.07 mogę grać albo dzisiaj 04.07 mogę grać. Nie wiem jak brat. Albo w godzinach od 15-18 każdego dnia tego tygodnia.

Wygranym gratuluję ale wygrał ten kto się dobrze bawił i kto wytrwał. Gratuluję wszystkim co zagrali turniej i bawili się przy tym świetnie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zagrać mogę w tygodniu.

Piątek u mnie na 100% odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równierz dziękuję wszystkim z którymi zdążyłem zagrać w fazie grupowej ! dzięki koledzy i koleżanki! grało się świetnie i mecze były naprawdę fascynujące ,inne od zwykłych pojedynków ze znajomymi :yes: zabawa naprawdę świetna i mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś będę miał okazję zagrać w podobnym turnieju szczególny szacun dla organizatora.

Pozdrowienia :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak narazie nie widzę odzewu ani ze strony mojego teamu ani z teamu H więc mecz odbędzie się w piątek i szukajcie za mnie zastępcy bo ja mam sparing a jego nie będę przekładał :thumbsup:

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawę rozwiązać po męsku. Czwartek 21:00. Ktoś jest przeciw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawę rozwiązać po męsku. Czwartek 21:00. Ktoś jest przeciw ?

Jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w tygodniu odpada ale ja nie musze grać tego meczu jeśli pasuje Wam o 21 w czwartek to weźcie za mnie rezerwowego i po kłopocie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, dostałeś od nas wiadomości? Bo dwa dni temu wysłałem Ci PW z pytaniem i danymi, o które prosiłeś, ale nie dostałem odp. i zastanawiam się czy w ogóle doszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, dostałeś od nas wiadomości? Bo dwa dni temu wysłałem Ci PW z pytaniem i danymi, o które prosiłeś, ale nie dostałem odp. i zastanawiam się czy w ogóle doszło :)

Pewnie moderatorzy przerabiaja jeszcze adresy :teehee::laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, dostałeś od nas wiadomości? Bo dwa dni temu wysłałem Ci PW z pytaniem i danymi, o które prosiłeś, ale nie dostałem odp. i zastanawiam się czy w ogóle doszło :)

Tak. Sorry, ale mam zapalenie okostnej, gębę jak doniczka i nie śpię od dwóch dni.

PS jeszcze jeden mi nie odpisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz kto, to go zgnębię via PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jutro o 21 mecz H vs I ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak :whistling: Zero odzewu ze strony rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w sobotę zagramy co ? Po 20 mi nie odpowiada po za piątkiem sobotą i niedzielą.

Ja dodam że coś przeoczyłem ja mam trening w czwartek do 21 ( 22 w pl ) W piątek mam sparing z TNT od 20 , sobota jak by dało wcześniej rade było by git chyba że w niedzielę podczas dnia bo nie musimy chyba czekać do 21 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być weekend w godzinach przed i popołudniowych. Nie musi to być wieczór. 12 osób musi ustalić datę i godzinę, więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i pasowało by to zrobić jak najszybciej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężajcie się chłopaki, co by można było zacząć coś robić w kierunku następnego turnieju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×