Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

w wątku GT 5 w zawodach specjalnych jest opisany ten problem i jak go obejść. Natomiast ponoć da się bez kombinowania też to przejechać :)

Prosiłem Patricko 3 posty wyżej jak by dał radę to przejechać i nagrać aby wrzucił na swój kanał .

Może nas poratuje i się poświęci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie pamiętam już jak to zrobiłem. Wiem, że nic nie grzebałem i chyba ten nieszczęsny ABS też miałem na 1.

Pytanie teraz czy coś w patchach nie namieszali, bo jak ja to robiłem to nie było z tym żadnego problemu.

Ale ja to robiłem jeszcze za czasów jak prawie żadnego patcha nie było.

Można spróbować z usuwaniem patcha, ale zróbcie sobie kopię save'ów (ale od któregoś patcha je zablokowali chyba, więc tylko chmura).

Nie pamiętam czy tam można grzebać w samochodzie? Bo jak tak to znalazłem ciekawe ustawienia samochodów Nascar:

http://articles.pubarticles.com/best-way-to-set-up-a-spec-nascar-in-gran-turismo-5-1294301451,76590.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko : jestem dosc zielony w PS3 wiec mam kilka pytań:

1. Jesli mam kopie sejwow to moge przywrocic stan gry sprzed skasowania, tak ? W chmurze czyli na serwerze ps3 ? U mnie sie to robi automatycznie. Jak wlaczam ps3 to mam info ze zgrali mi to i owo na server. Nie mam natomiast pojecia jak to z servera przywrocic na ps3 ?

2. Czy gre mam calkowicie usunac czy da sie jakos usunac same dodatki/patche i zostawic czysta wersje ?

3. Na co uwazac przy robieniu tych operacji bo w b-specu osiagnalem juz 40 poziom a a-specu prawie 40 , wszystkie licencje i sporo innych osiagniec, nie chcialbym sie obudzic z reka w nocniku ze wszystko musze robic od nowa ...

4. Trofea chyba nie znikaja nigdy tak ? Nawet jak sie gre usunie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ponoć da się bez kombinowania też to przejechać :)

Ja nie potrafie. Moze jestem za cienki, ale co mozna wiecej zrobic jak cisne gaz do dechy, jade po owalu, trzymam sie jak najblizej kolesia a on mi mimo to odjeżdza ? Tu nie ma miejsca na poprawe. Nie ma co polepszac. Trzeba chyba liczyc ze za ktoryms razem kolesie pojada wolniej i da rade sie utrzymac w tunelu, albo sie stukną albo cos innego ...

Dejf - bawisz sie w gt5 b-spec ? Szukam znajomych ktorzy by popuszczali moich bobow, ja puszczam regularnie, wiec jakbys chcial Twoich tez bede puszczal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz filmik gdzie gość jedzie bez wyłączonego ABS czyli ma na 1

ostatni wyścig zaczyna się od 5:30 . Czyli się da przejechać ale jest to dość trudne (rzekłbym bardzo trudne) bo ciężko go dobrze prowadzić na zakrętach bo trzeba być blisko bandy i w nią nie stukać, przynajmniej dla mnie jest to trudne

ja już w B-spec się nie bawię zrobiłem na maksa kierowce i już do niczego mi to nie jest potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze gosc jedzie z wlaczonym ABSem ?

Filmik jest z lipca. Wtedy nie bylo jeszcze najnowszego patcha , ktory sprawil ze przejechanie tego staje sie nierealne.

Wniosek : Vettel to pikus przy tym wyzwaniu. Platyna : bye bye.

Autorzy gry dali plame na calego.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek : Vettel to pikus przy tym wyzwaniu. Platyna : bye bye.

Autorzy gry dali plame na calego.

Platyna i tak Bye - bye przy Endurance Series Complete :P

No chyba że wypijesz 100 litrów kawy :biggrin:

A ten trofik z Daytona jest do opanowania. Tyle że potrzeba wiele cierpliwości i spokoju.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endurance sie da spokojnie zrobic, tylko trzeba czasu. Mozna przeciez wyscig zawiesic lub puscic ewentualnie kierowce z b-specu. Vetella tez sie da zrobic jak sie w koncu opanuje dohamowania, zakrety i inne niuanse toru.

A tu jest totalna klapa bo nie mozesz NIC zrobic. Inne auta po prostu sa szybsze. Na filmikach widac jak na prostych kolo osiaga 380km/h . To wszystko wyjasnia dlaczego to przeszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje zrobic ostatnie zawody w Nascarze, ostatni tor. Masakra to malo. Tu jest jakis blad gry.

Wy chyba żartujecie! Przed chwilą specjalnie to włączyłem i zrobiłem za drugim razem! Za pierwszym miałem automat i kiepsko poszło, za drugim ustawiłem manualną skrzynie i czułość sterowania na 7 i wygrałem. Wystarczy ciągle jechać tunelem aerodynamicznym, a na ostatniej prostej ewentualnie przyblokować tych pseudo kierowców.

Grałem na padzie, kamera z maski, czas to 1:36:265.

Powtórkę możecie pobrać TUTAJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły Nascar jakim go malują. Moja krótka rada, to ćwiczyć, ćwiczyć, bo gdy się już trochę pogra w tą grę, to panowanie nad przepustnicą jest rzeczą, którą przy tym wyzwaniu trzeba opanować do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i nie masz racji. Jeśli chodzi o wyścigi Nascar, to panowanie nad przepustnicą jest czymś ważnym, ale jeśli chodzi o to wyzwanie to niekoniecznie. Przed chwilą obejrzałem moją powtórkę i cały czas miałem gaz do dechy i ani na chwile nie wcisnąłem hamulca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie trzeba to zrobic na padzie bo na kierze nie daje rady. czytalem opinie gosci z youtuba ze wlasnie zrobili to na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierze też się na pewno da. Co prawda na kierownicy robiłem to na patchu 1.01 z wyłączonym ABS'em, ale dużej różnicy raczej nie ma. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że to trudne. Kto powiedział że każdy ma mieć to trofeum :biggrin:

Trza się wysilić troszkę :)

W końcu tez będę musiał się zmierzyć z Daytona i sprawdzić co i jak :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie !!!! Cofam swoje wczesniejsze szczekania ze ta gra jest zła i autorzy dali plame. Ta gra to majstersztyk, zrobiony z głową i faktycznie po zaledwie 1-2h prób dałem rade przejsc Daytone. Ewidentnie nie docenialem faktu jak wazny jest tunel. Jesli sie go nie trzyma to kaplica ale jak jedziesz dokladnie w tunelu to nabierasz speeda i łykasz kolesi po kolei.

Jestem wdzieczny autorom tej genialnej gry ze dali mi zasmakowac prawdziwego Nascaru :biggrin: Dodam ze zrobilem to na padzie i spokojnie z abs na 1.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieni szybko :P

A tak na marginesie. Przecież tunel jest oczywistą oczywistoscią w przypadku tego nascara, więc odkrycie jak jest ważny jest takim małym rodzynem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Żebyś tylko zdania nie zmienił jak zaczniesz robić Vettela lub Alfa na Eiger :P

No właśnie. Jak gra nie idzie to bee, a jak idzie to cacy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie zostało już dojechanie tylko A-Speca i zrobienie jednego bubka z B-Spec na maksa...

Ale tak cholernie mi się nie chce, że na 70% stoi mi ta gra już od chyba prawie pół roku jak nie dłużej :)

Trzeba się będzie w końcu kiedyś zmobilizować na to...

Co do wytrzymałościowych to RedBullem machniesz to w miarę szybko.

Jedynie te 24h będą utrapieniem. No, ale jest opcja pamiętania w boksie , to chociaż tyle.

Przecież nikt nie karze nam tego jechać na jeden strzał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko : dawaj dołaczaj do moich znajomych, wyslalem Ci zaproszenie.

Ja tez wlasnie robie swojego bubka na maksa i puszczam go co pare godzin w zdalnych, wiec i Twojego puszcze przy okazji.

Przynajmniej tak sie odwdziecze ze ten poradnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o max doświadczenie to można to zrobić tylko samemu i jest to maaaassssakrycznie upierdliwe. Olałem temat, szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o max doświadczenie to można to zrobić tylko samemu i jest to maaaassssakrycznie upierdliwe. Olałem temat, szkoda czasu.

Myslalem ze chodzi o to trofeum w ktorym bobek musi zaliczyc 500 wyscigow.

Czyzby zdalne sie nie liczyly ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pasek kariery bodajże. Ten nie rośnie przy zdalnych :/ Niestety...

Ale leci level, także przynajmniej to będzie z głowy :)

Ps.

Dodałem już jak coś.

Dzięki za puszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kierowca z b-specu musi przejechac 500 wyscigow puszczonych recznie z bspecu ? Nie licza sie nawet te co ja puszczam zdalnie tj. gdy ja jestem gospodarzem ?

Juz sie cieszylem ze mam prawie 200 wyscigow nabitych ale faktycznie wiekszosc na zdalnych. Gdzie moge sprawdzic ile mam wyscigow tych co sie licza ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×