Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że to jest losowo. Mi w tutorialu wpadł jakiś tytuł i potem normalnie wpadła platyna. Ale może jak są jakieś problemy to lepiej nie ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci proponował zrobić backup save'a, w którym Ci brakuje kilku tytułów. Jeśli po zrobieniu wszystkich trofeum nie wpadnie, to wczytasz save'a i spróbujesz jeszcze raz. Dopiero jak to nie pomoże to możesz się zastanawiać nad robieniem od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak nie wpadnie pucharek za tytuły a mimo że je zrobiliśmy to lepiej jeszcze raz zrobić tytuły mimo że mamy zrobione. 

 

Pytanko

 

Jak zbiorę dowód w misji to muszę ją dokończyć do końca czy mogę wyjść po zebraniu go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak nie wpadnie pucharek za tytuły a mimo że je zrobiliśmy to lepiej jeszcze raz zrobić tytuły mimo że mamy zrobione. 

 

Pytanko

 

Jak zbiorę dowód w misji to muszę ją dokończyć do końca czy mogę wyjść po zebraniu go?

Możesz wyjść. Podobnie z challengami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super. Już myślałem że będę musiał całe rozdziały robić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem ;)

 

Jutro będę robił pucharek za style. Da się jakoś sprawdzić czy żadnego nie odblokowałem w prologu? Mnie chyba szlag trafi i wyrzuce tego Hitmana przez okno jak mi sie zgliczuje  :verymad:

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję znajomego dzięki, któremu będę mógł zagrać w jego kontrakt i zdobyć ostatnią potrzebną trofke do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję znajomego dzięki, któremu będę mógł zagrać w jego kontrakt i zdobyć ostatnią potrzebną trofke do platyny.

 

Zaproś mnie jak chcesz - Lucashunter10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ślamazarna fabuła. Generalnie to wystarczyłoby to na 5-7 misji, a że jest ich ponad 20 to sobie już całkowicie grę odpuściłem. Fajnie się gra, ale nudzi niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ślamazarna fabuła. Generalnie to wystarczyłoby to na 5-7 misji, a że jest ich ponad 20 to sobie już całkowicie grę odpuściłem. Fajnie się gra, ale nudzi niesamowicie.

Dla mnie jest to plusem, że gra jest długa i wymagająca. Wybija się spośród gier obecnych czasów. Większość jest prawie na jeden raz.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale mógłby ktoś napisać orientacyjne ceny tego Hitman'a? Chodzi mi o używkę PL i nówkę PL, oczywiście w dystrybucji pudełkowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam taki o to problem iz w koncu skonczylem hitmana, gralem na trudnym poziomie trudnosci i po przejsciu wchodze w trofea a tam... Nie wpadlo! Prosze pomozcie bo nie chce calej gry od nowa przechodzic bo sa inne w kolejce :/ w pewnym momencie gry jakos na poczatku jak nie moglem ogarnac tej gry zmienilem na normal ale pozniej dalem znowu trudny i moze tej misji tylko nie zaliczylo? Tylko skoro tak to jak sprawdzic ktora to misja :P bede bardzo wdzieczny za kazda pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżywaj tylko graj i olej te łowienie trofików :P

 

Bo co to za przyjemność grać w pocie czoła ze strachem bo trofeum XYZ nie wpadnie bo coś tam... 

 

A może jestem za stary i nie rozumiem młodzieży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem grze szanse i ukończyłem. Końcówka całkiem fajna i dobrze w sumie się grało choć przyznam, że w środku rozgrywki mnie to strasznie nużyło. Całkiem fajna gierka. Mogę śmiało polecić. Choć gry inne itp ale przyjemność z rozgrywki miałem większą w przypadku Sleeping Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofikow to ja sie nimi nie przejmuje wlasnie i jak nie wpadnie to nie tylko jak sa przyjemne typu wlasnie Hitman czy SD to czysta przyjemnosc ich wbijania ;) nie nabijam zadnych na sile bo tez nie na tym sie wychowalem :P tylko ciekawi mnie czemu nie wpadlo... a co do fabuly to wlasnie poczatek i koniec bdb a srodek to meczylem i meczylem ;) gre przechodzilem chyba z miesiac i szkoda ze gra nie nalicza czasu bo z nieudanymi probami ktorych bylo setki to pewnie bym mial ilosc godzin jak w jakims RPG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej misji znajdę katane ?

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jak sie nazywa, ale to misja w hotelu gdzie trzeba wyeliminować kobietę, która non stop się kręciła przy typie, który porwał dziewczynkę.m

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej misji znajdę katane ?

w misji w tym penthousie, gdzie twoim celem jest Layla i w misji na tym chińskim targu gdzie masz 3 gości do wyeliminowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki panowie, jeszcze jedno pytanie na temat tytułów, chodzi o żniwiarza, muszę 2 razy pod rząd wykonać instynktowne strzelanie. Robię dokładnie tak jak kazali a tytuł nie wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×