Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wyzwania i tytuły można robić spokojnie na normalu podczas kolejnych przejść/wybieraniu poszczególnych misji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dowody muszę na hardzie tak Ja zacząłem grę? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też celuje w platynę i naprawdę boję sie że mi też sie zbuguje ten trofik za tytuły,a nie chce mi sie grac w gre 2 razy :/ ostatnio mi sie Darksierds 2 zbugowal,i w AC3 platyny nie moge zrobic :/

 

Polecam zrobić kilka kopii save'ów. Mi to uratowało tyłek przed powtarzaniem całości, wystarczyło mi wczytanie sejwa, w którym miałem zrobione bodaj 12 tytułów - wystarczyło zrobić te brakujące jeszcze raz i wpadło.

 

Generalnie polecam robić kopie sejwów na pendrive'a bo kilku osobom zawieszka gry sejwy uszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super :) Dzięki. Wracam do Sierocińca. Jak się wkurze to zrobię tam masakre :D

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie największa wada gry, bo przy rzadkich checkpointach jak masz etapy gdzie trzeba 3 cele sprzątnąć, z czego najbardziej zapamiętałem pierwszy etap w hope, i chcesz wszystko ładnie upozorować na wypadek , to cykl zachowań jest tak zrobiony , że po na każdego z celów musisz czekać po 3-4 minuty i wtedy nawet nie grasz , czy tam skillisz , tylko czekasz w tej szafie, więc w takich momentach to trochę wieje nudą , a nie daj Boże nie wyjdzie ci ten perfect run i od nowa.

Edytowane przez TW_DoomMachine_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zrobić kilka kopii save'ów. Mi to uratowało tyłek przed powtarzaniem całości, wystarczyło mi wczytanie sejwa, w którym miałem zrobione bodaj 12 tytułów - wystarczyło zrobić te brakujące jeszcze raz i wpadło.

Generalnie polecam robić kopie sejwów na pendrive'a bo kilku osobom zawieszka gry sejwy uszkodziła.

Akuarat Ja zgrywam sobie save na chmurę dzięki PS Plusowi :D Raczej sam się zgrywa co noc

Teraz sprawdzilem i mam chyba 4 tytuły ukończone. Mam nadzieję że nie zostały one zrobione na tym tutorialu bo jak tak to lipa pewnie :/

@pakasiedlce

O ilu wykradniecie tego pierwszego bezpiecznika jest banałem to dalej juz sa schody i trzeba kombinować. Ciekawe czy dalsze etapy w tym rozdziale sa trudniejsze

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akuarat Ja zgrywam sobie save na chmurę dzięki PS Plusowi :biggrin:

Teraz sprawdzilem i mam chyba 4 tytuły ukończone. Mam nadzieję że nie zostały one zrobione na tym tutorialu bo jak tak to lipa pewnie :/

@pakasiedlce

O ilu wykradniecie tego pierwszego bezpiecznika jest banałem to dalej juz sa schody i trzeba kombinować. Ciekawe czy dalsze etapy w tym rozdziale sa trudniejsze

Doczytaj na forum/google, ale coś mi świta, że w Hitmanie na chmurę nie kopiują się save'y ze stanem gry, tylko coś innego.

 

Sierociniec jest chyba najcięższy, potem będzie z górki. Ja nie wytrzymałem i poszedłem na rambo - jedyny sensowny sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrywa na chmurę ;) Save sa w zapisane w folderze "zapisane stany z gier? Jeśli tak to na pewno zgrywa po porównywalem ten plik z hitmana w tym folderze jak i w dysku internetowym.

Kurde troche sie wkurze jak mi się zbuguje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierociniec da radę zrobić na hard, grając stealth. Nie jest to łatwe, ale wykonalne. Satysfakcja gwarantowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierociniec da radę zrobić na hard, grając stealth. Nie jest to łatwe, ale wykonalne. Satysfakcja gwarantowana ;)

Pewnie że się da, trochę myślenia i cierpliwości potrzeba ale jest to wykonalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, ja szedłem gierę na maksymalnym puryście (nie uznaję w skradankach radarów, podświetleń przeciwników, strzałek pokazujących gdzie iść itd.) i totalnie utknąłem na misji, w której zakonnice wysadzają w powietrze pokój hotelowy łysego.

Podchodziłem kilkadziesiąt razy i dałem sobie spokój. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najprostszych finałowych misji jak dla mnie. Nawet zdobycie rangi SA na niej nie jest trudne. Na którym etapie się zatrzymałeś? Bo jedynie do tego pola mogą być trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da, trochę myślenia i cierpliwości potrzeba ale jest to wykonalne :P

Po 3 godzinach meczarni prawie udało mi się ukończyc sierociniec na full stealu ale pod koniec dojścia do bezpiecznika zobaczył mnie typek i 1.500poszlo sie kochać.

Ważne że w końcu ukończyłem ten rodzial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na puryście nie grałem, aczkolwiek chyba się skuszę jako weteran serii (ograne wszystkie części), jakoś za 1 podejściem "przeraziło mnie" to... Ale jak już się z grą zaznajomiłem, przeszedłem i dobrze poznałem poziomy to myślę, że w końcu PURYSTA będzie mój... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, ja szedłem gierę na maksymalnym puryście (nie uznaję w skradankach radarów, podświetleń przeciwników, strzałek pokazujących gdzie iść itd.) i totalnie utknąłem na misji, w której zakonnice wysadzają w powietrze pokój hotelowy łysego.

Podchodziłem kilkadziesiąt razy i dałem sobie spokój. Szkoda.

Ja nie grałem na Puryscie. Czy na pierwszej prostej na balkonie odrazu jest jakiś strażnik?

Edytowane przez dwarfpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszych dwóch strażników i zakonnicę ściągam bez problemu cichaczem (o strzelaninie nie ma mowy, bo ginie się w sekundę za jakąkolwiek zasłoną). To na "dziedzińcu" są problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażników nie ma sensu ruszać. Chowamy się w koszu czy co tam jest, czekamy aż zakonnica nas minie i cichaczem zdejmujemy ją z garoty, jej goryle nawet tego nie zauwazą. Na dziedzińcu chowamy się między samochodami, używamy dziru w ścianie, żeby przejść na "drugą część" dziedzińca, gdzie jest cel. Nie radzę próbować zabójstwa z garoty bo to się mija z celem - trzeba ją otruć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażników nie ma sensu ruszać. Chowamy się w koszu czy co tam jest, czekamy aż zakonnica nas minie i cichaczem zdejmujemy ją z garoty, jej goryle nawet tego nie zauwazą. Na dziedzińcu chowamy się między samochodami, używamy dziru w ścianie, żeby przejść na "drugą część" dziedzińca, gdzie jest cel. Nie radzę próbować zabójstwa z garoty bo to się mija z celem - trzeba ją otruć.

Ha! Myślisz, że nie próbowałem? Jak nie skasujęktóregoś z kolesi i się nie przebiorę, to w garniaku 47 mnie na węch biorą niemalże.

Za dziurą w ścianie koleś przygotowuje egzekucje i patrzy się centralnie w moim kierunku. Nie ma szans się wśliznąć. Próbowałem odwracać uwagę wysadzając autobus ale na daremno.

 

Nie wiem o jakim poziomie trudności gry się wypowiadasz ale na puryście, na ułamek sekundy się wychylisz i już dramatyczna muza wchodzi, że wykrywają cię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na puryscie grałem tylko kilka misji, więc wiem, że jest ciężko. Tę akurat przechodziłem na normal i też meczylem się kilkanaście razy zanim ubiłem po cichu tę druga zakonnice. Może spróbuj zmniejszyć poziom na tę misje, żeby ruszyć fabułę do przodu? Kolejna misja jest już łatwiejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przechodziłem na hard, w niektórych momentach zabijałem na pałę cel wykrywali mnie i lecialem do szafy przeczekać. jak noob, ale zaliczyłem. z tą drugą zakonnicą nie wiem jak sobie poradziłem (chyba na początku misji z balkonu ją zdjąłem)

 

a sierociniec na hard był bardzo prosty, serio. ten jeden bezpiecznik w laboratorium łątwy wystarczy wyczuć dobry moment. skoczyć przebiec i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsprzecznie najgorszy ze wszystkich Hitmanów... Jak to jest możliwe, że na przykład jest kilkudziesięciu strażników, załatwiasz jednego, przebierasz się i od razu wszyscy potrafią Cię rozpoznać. W sekundę, bez przyjrzenia się. Gra fajna, ale to nie jest Hitman. Bardzo brakuje możliwości przygotowania się do misji, wybrania broni itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×