Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to całość wygląda bardzo dobrze, ale wg. mnie gra stała się zbyt "filmowa" - zbyt dużo tutaj akcji. Chciałbym powiedzieć, że ten poziom da się przejść bez żadnego strzału, ale po tym co zobaczyłem to szczerze w to wątpię - i jak tu zdobyć na końcu rangę silent assassin'a - być może zrezygnowali z rang? Mapa którą zaprezentowano praktycznie uniemożliwia zgubienie się - już nie mówiąc o tak absurdalnych ułatwieniach jak widzenie przez ściany (wiem, że nie trzeba z tego korzystać). Co innego było w Blood Money - np. misja w paryskiej operze - wtedy mieliśmy jedną lokację, ale każe drzwi były możliwe do otwarcia - mam na myśli, że akcja była skupiona w 1 obszarze, ale mieliśmy tam mnóstwo różnych smaczków. W Absolution wygląda to trochę tak jakby gra się sama przechodziła - zauważcie jak ograniczona jest ścieżka, spora część tego co pokazali to korytarze. Wiem, że głupio oceniać całość po 1 etapie dlatego nie oceniam tego w ten sposób. Ciekawi mnie tylko 1 rzecz - czy ten poziom dało się ukończyć będąc zupełnie niezauważonym - jeśli nie to dla mnie to już nie jest Hitman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to całość wygląda bardzo dobrze, ale wg. mnie gra stała się zbyt "filmowa" - zbyt dużo tutaj akcji. Chciałbym powiedzieć, że ten poziom da się przejść bez żadnego strzału, ale po tym co zobaczyłem to szczerze w to wątpię - i jak tu zdobyć na końcu rangę silent assassin'a - być może zrezygnowali z rang? Mapa którą zaprezentowano praktycznie uniemożliwia zgubienie się - już nie mówiąc o tak absurdalnych ułatwieniach jak widzenie przez ściany (wiem, że nie trzeba z tego korzystać). Co innego było w Blood Money - np. misja w paryskiej operze - wtedy mieliśmy jedną lokację, ale każe drzwi były możliwe do otwarcia - mam na myśli, że akcja była skupiona w 1 obszarze, ale mieliśmy tam mnóstwo różnych smaczków. W Absolution wygląda to trochę tak jakby gra się sama przechodziła - zauważcie jak ograniczona jest ścieżka, spora część tego co pokazali to korytarze. Wiem, że głupio oceniać całość po 1 etapie dlatego nie oceniam tego w ten sposób. Ciekawi mnie tylko 1 rzecz - czy ten poziom dało się ukończyć będąc zupełnie niezauważonym - jeśli nie to dla mnie to już nie jest Hitman.

To są przedwczesne wnioski. Ja myślę, że to jest zwykły tutorial - taka misja treningowa przed "prawdziwą" zabawą. Na razie nie ma powodów do obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie kiedy będzie premiera ? W 2012 roku to wiadomo na pewno, ale chodzi mi o konkretniejszą datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria powraca.Ograłem wszystkie części.Mam nadzieję że ta część hitmana nie będzie robiona pod publike i będzie dobra.Liczę na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun świetny ale widać kilka niedopracowań. Nadal nie ma animacji otwierania drzwi, wyciągania broni itd. no i ten tłum na końcu jakiś taki kulawy. Ale to pewnie jakaś alpha, także sporo czasu mają na wypolerowanie tych pierdółek. Fajny jest ten system intuicji, najbardziej mi się podoba jego używanie gdy mamy na sobie przebranie, bomba. Jeszcze niech pokażą jakąś typowo "hitmanową" misję i pre-order leci. :P

P.S: Ja pindole, ale się przyszły rok zapowiada... Maksio, Hitman, BioShock, będzie sporo hitów. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jaki było dane zobaczyć prezentuję się zacnie ale mam nadzieję że też będę misję w stylu Blood Money. Jesteś wysłani gdzieś i tam już wszystko od Nas zależy jak dany cel sciągniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako fan chciabym zobaczyć jeden trailer ukazujący jak Hitman załatwia swoje sprawy po cichu ... oczywiście ten trailer mi się bardzo podoba, ukazuje jakiś strzęp fabuły, źli ludzie porywają kobietę z klasztoru, 47 rusza na odsiecz, ... mechanizm strzelania z dwóch pistoletów jednocześnie do dwóch różnych celów również trafia w mój gust, mimo że jest on zapożyczony z filmu (bardzo średnio udanego) to w strzelankach tego typu jest nowością, no właśnie - w strzelankach, natomiast Hitman to przede wszystkim skradanka, a dotychczasowe części były skonstruowane tak że dopiero w ostatniej misji dawalismy upust swojej złości, ... czyżby to była ostatnia misja? a porwana kobieta to Diana? ;P .. p.s .. . strzelanie w mroku, i stoboskop od błysków z broni wzięte z equlibrium :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość dla fanów, na pewno kupię skoro będzie PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje się sprowadzanie z UK ... Niech sobie robią już te dubbingi i napisy ... ALE WARA OD TYTUŁU GRY. Jakaś masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutny must have dla fanów serii i nie tylko. Kto grał w jedynkę czy dwójkę, wie na co tę grę stać. Klimatyczny soundtrack, zróżnicowane i ciekawe misje czy przyzwoita, trzymająca w napięciu fabuła z pewnością wywinduje Hitmana na jedną z lepszych gier tego roku. Miejmy nadzieję, że tak będzie. Ja już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie równa rywalizacja między Max Payne'm 3, a Hitman: Rozgrzeszenie. Liczę, że obydwie będą równie dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakąś mroczniejszą okładkę ale ta też jest dobra. Ciekawie się zapowiada końcówka roku, tak jak w zeszłym parę niezłych must have'ów się szykuje: nowy Assassin's Creed, Hitman...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak jeszcze w tym roku wydali Wiedźmina 2 na nasze konsole to wogóle byłby to dobry rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był by zacnie ale zamiast wiedźmina będzie Lara więc też spoko:-) przynajmniej moim zaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie równa rywalizacja między Max Payne'm 3, a Hitman: Rozgrzeszenie. Liczę, że obydwie będą równie dobre :)

Wątpie. Patrząc na gameplaye to Max jest cholernie dopracowany, ma o wiele lepszą grywalność no i ta fizyka...

Chociaż na Hitmana też czekam, no bo jak tu nie zagrać jak się poprzednie części po kilka razy przeszło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość na pokazanie się dema przed premierą, czy jeszcze zupełnie nic nie wiadomo? Bo bardzo mi się podobają zmiany które wprowadzili i chciałbym przetestować wpierw jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dog Days (poprzednia gra IO) miała demo więc kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×