Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena wysoka, grę prawdopodobnie kupię w dniu premiery, biorę w ciemno, bo agenta 47 odpuścić sobie nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz pytanie: nigdy nie grałem w hitmana, filmu też nie widziałem, wiem jedynie że to jakiś płatny morderca i że jest to swego rodzaju skradanka... Warto się zainteresować jeżeli nie jest się fanem serii (ba nawet jak się nie widziało nigdy poprzedników)... Sam nie wiem jak to się stało, po prostu te tytuły mi umkneły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto się zainteresować. ;) Wydaje mi się, że ta część może być na prawdę bardzo dobra, choć zastanawiam się na ile gra upodobni się do innych gier tego typu, a co za tym idzie - zatraci dawny klimat i charakter rozgrywki. Hitmana zawsze charakteryzowała duża swoboda rozgrywania misji. Myślę, że warto obserwować tę pozycję. Podczas ukazanych pierwszych fragmentów gry, nowy Hitman przypominał mi stylem rozgrywki najnowszego Splinter Cell'a, ale już później widać było coraz więcej starego, własnego stylu. ;) W mojej opinii fabuła gry nie jest jakaś mega wspaniała i skomplikowana ... niespecjalnie mnie ona interesowała w poprzednich częściach, ale za to wspomniany styl gry nie pozwalał się od niej oderwać. Wydaje mi się, że wystarczy jak poczytasz co nieco w internecie. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, zdun. Fanem Hitmana jestem od małego. Jest to taka gra, która potrafi po prostu zachwycić samym swoim pomysłem, że stajemy się płatnym mordercą, który wykonuje można by powiedzieć proste kontrakty. Gra wciąga, bo misje są różnorodne. Opieram się na wcześniejszych częściach. Nie polega to tylko na tym, że mamy target A i target B i musimy ich zlikwidować. Po części tak jest, jednak czasem też trzeba kogoś uśpić, schować, przechodzać, coś ukraść. Największą frajdę sprawia zawsze wykonywanie wszystkich misji na poziomie Silent Assasin, czyli bez żadnego zbędnego mordu i alarmów. Wtedy możemy się poczuć jak prawdziwy, cichy zabójca. Bo przechodzenie gry na przysłowiowego "Jana", to moim zdaniem mija się z celem. Po obejrzeniu paru gameplayów z nowej odsłony Hitmana, mogę powiedzieć, że gra będzie hitem.

Także zdun, ja bym się nie zastanawiał, bo gra zapowiada się rozpierdzielić mi mózg, pozytywnie oczywiście. I wątpię, żebyś się zawiódł.

A i żadna odsłona nie miała trybu multi, i ta też nie powinna mieć, to tak dla jasności, zabiłoby to ducha Hitmana singlowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za brak multi, jestem zdania że jeżeli tytuł jest typowym przedstawicielem singlowego nurtu tak powinno pozostać (a idź pan w ch*j z bioshockiem 2 czy dead space 2 które multi było ewidentnie po to aby sztucznie wydłuzyć i "każda gra ma teraz grę wieloosobową to ciach my tez to damy a kij z tym że to jest słabe...")

tak oglądam sobie gameplaye i się zastanawiam dlaczego wcześniej olałem serię... chyba jestem skuszony otoczką (kiedyś po prostu wybrałem tenchu, mgsa i splinter cela olewając hitmana...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał chwilę, to pożycz od kogoś albo kup po prostu Trylogię Hitmana na PC i przejdź, sam zobaczysz, dlaczego mam takie a nie inne zdanie o tej grze. Nie jest to wymogiem koniecznym, abyś grał we wcześniejsze części, bo tam wątek fabularny wg mnie schodzi na 2gi plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Zamiast robić na siłę multi lepiej skupić się na mega super singlu, którego możesz przechodzić kilka razy :)

W poprzednich częściach bywało że przechodziłem misję po kilka razy, zawsze inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(kiedyś po prostu wybrałem tenchu, mgsa i splinter cela olewając hitmana...)

Hitman to zupelnie inne doswiadczenie pomimo podobnych zalozen, w tej grze skradamy sie posrod tlumu, warto dopelnic swoja biblioteke gier o ten tytul jesli ww. gry ci sie podobaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych filmikach, które udostępnie developer mam wrażenie, że to będzie bardzo dopracowana produkcja. Obyśmy się nie zawiedli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy slyszla ktos z was o jakims dodatku do tej gry, gdzies czutalem czy slyszalem ale do konca nie wiem czy on bedzie razem z zakupem nowej gry czy osobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał chwilę, to pożycz od kogoś albo kup po prostu Trylogię Hitmana na PC i przejdź, sam zobaczysz, dlaczego mam takie a nie inne zdanie o tej grze. Nie jest to wymogiem koniecznym, abyś grał we wcześniejsze części, bo tam wątek fabularny wg mnie schodzi na 2gi plan.

Nie trylogię, a 4 części: Hitman Codemane 47, Hitman 2, Hitman 3: Kontrakty i Hitman 4: Krwawa Forsa. Przyznam się, że w ostatnią nie grałem ale pierwsze trzy co mistrzostwo :) Można też poczekać aż wyjdzie trylogia na PS3 bo wyjdzie, był już o tym jakiś news, tylko nie wiem kiedy... :(

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trylogię, a 4 części: Hitman Codemane 47, Hitman 2, Hitman 3: Kontrakty i Hitman 4: Krwawa Forsa. Przyznam się, że w ostatnią nie grałem ale pierwsze trzy co mistrzostwo :) Można też poczekać aż wyjdzie trylogia na PS3 bo wyjdzie, był już o tym jakiś news, tylko nie wiem kiedy... :(

Dokladnie. Mi najbardziej 2 sie podobala i wykonywanie wszystkich misji na Cichym procz ostatniej ktorej sie niedalo przejsc nie zauwazonym. Te skradanie sie, przebieranki i duszenia garotą to bylo to :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "Trylogię" miałem na myśli te specjalne wydanie, które można nabyć za 20zł bodajże. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tuż tuż a tu taka cisza o hitmanie ;o?! Najwiekszy konkret w tym jaki roku jaki wyszedl odkad pamietam . No moze jeszcze cos bylo ale wylecialo mi z glowy w tym momencie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spam ruszy dopiero po premierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz tez czekam na hitmana :). 15 otwieraja u mnie MediaMarkt i maja byc jakies wielki przeceny to moze na jakies akcesoria do ps3 lub gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
New PC Gamer just arrived with a review:

62/100 - A passable stealth game, but one that betrays almost everything that, until now, has made Hitman great.

Pros

- Nice looking locations

- Contracts mode is good, although not an adequate replacement of a proper Hitman game

- "One very good mission" near the end, but still not as good or as free as Blood Money

Cons

- No saving, checkpoint system is awful - even an AI glitch can lead to you having to restart the level, also doesn't save data such as disguises or items you've left, and guards killed will respawn

- Focus on (embarrassingly bad) story over gameplay

- PC performance was awful, they tried out on 3 different PCs - two can run Skyrim smoothly yet get 15fps in Hitman on minimal settings, with occasional freezes of over a second, and load times of over a minute

- A lot of gameplay involves you getting to a door to trigger a cutscene

- The amount of kills you have control over how they're executed is about 25%, even then it's not as expansive as Blood Money

- Equipment system - can't choose weapons in main missions, or carry weapons over between missions

- Guard AI is strange, they will sometimes detect you walking where commando rolling wouldn't get you detected

- "Sneak by covering your face" idea is laughable

- DRM on Contracts mode - can't play any contracts, even your own, offline

PC Gamer jako tako ma moje zaufanie jesli chodzi o recenzje, wiec kiedy jest napisane ze jest w cholere mniej swobody ktora nie ociera sie o poziom Blood Money, to zaczynam sie martwic o ten tytul.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×