Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć jest glitch, że jezeli zdobyło się jakiś tytuł podczas pierwszej misji (tej treningowej) to trzeba go zdobyć ponownie w innej misji, pytanie tylko jaki zdobyłeś (nie wiem czy można to sprawdzić jakoś), domyślam się że albo ten drugi (zabij kogoś i schowaj w kontenerze x5) lub trzeci (zabij 3 ludzi garotą pod rząd) lub ten z uduszeniem 3x pod rząd kogoś jak wciskamy  :square:. Taka jest moja teoria. Ja niedługo kończę i muszę dobić 3 tytuły, zobaczymy jak to będzie u mnie.

 

Osobiście zrobiłem w pierwszej misji tytuł miotacz, za zabijanie rzucanymi przedmiotami (jako 19 z 20), a jak zrobiłem 20sty, to trofik wpadł. Moja teoria jest w takim razie taka, że albo: nie można zrobić w tej misji tytułu jako pierwszego tytułu w grze, albo nie można zrobić tytułu nim włączy się system oceniania (bo ja robiłem tytuł miotacz w samej rezydencji jak już system oceniania został włączony)

kurde nie chce mi wejść tytuł za katanę i rzucanie przedmiotami, robiłem to i nie zalicza...

 

Pozostań niezauważonym i wchodzi bez problemu. Możliwe, że będąc zauważonym też wchodzi, ale trzeba zabić dużo więcej osób. Ja podczas rzucania (rezydencja w pierwszej misji) pozostałem niezauważony i weszło dokładnie po 5ciu osobach. Z kataną to robiłem w Blackwater na samej górze, przebrałem się w zbroję samuraja (to TAJNE przebranie potrzebne do wyzwania kameleon), ze zbrojowni wziąłem katanę i szedłem jak przecinak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie chce mi wejść tytuł za katanę i rzucanie przedmiotami, robiłem to i nie zalicza...

Rzucanie przedmiotami - musisz zabić 5 osob z rzędu rzucając nożem - nie będąc wykrytym.

Z kataną: musisz zabić około 8 osòb z rzędu kataną, więc jesli pomiędzy zabiciami z katany zabijesz kogoś wręcz to nie zalicza. Trzeba zabić pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jest trofeum za stworzenie zawodów kontraktowych i za udział w zawodach kontraktowych, w jaki sposób można stworzyć takie zawody bo jak wejdę w zakładkę rywalizacja to niczego tam takiego nie ma, a żadnych zawodów też nie wyszukuje, będę wdzięczny za pomocniczą odpowiedź.

Skończyłem grę na normalu, bardzo fajnie mi się grało, tam gdzie dałem radę grałem po cichu a gdzie nie chciało mi się czekać po kątach i brakowało mi cierpliwości leciałem na rambo i bardzo mi się podobało.

Chciałbym teraz przejść grę raz jeszcze na poziomie jednym wyżej niż normalny czyli chyba trudny (pierwszy z trzech poziomów profesjonalnych tak?), czyli za przejście na trudnym otrzymam trofeum?

Czy duża różnica w trudności gry jest między normalnym a trudnym w takim stylu gry jaki preferuję (czyli trochę po cichu a większość na rambo)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takze problem z dowodami ... mam odznaczone ze wszystkie w kazdej misji zebralem ale trofeum nie wpadlo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takze problem z dowodami ... mam odznaczone ze wszystkie w kazdej misji zebralem ale trofeum nie wpadlo ;/

Jest jeszcze dowód, którego nie ma w poradnikach, z których korzystałem.

W misji, w której jesteśmy u krawca i dostajemy garnitur - trzeba zejść do piwnicy budynku i tam gdzieś leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba go zebrałem. ale nie pamietam. a jest on zapisany w osiagnieciach misji bo nie mam jak teraz sprawdzic ?? bo w opcjach tam mam wszystko zapisane jako "ukończono" we wszystkich misjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tej misji nie mozna sprawdzic, bo brak w niej wyzwan. Zebranie tego nie zajmie wiecej niz 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, jest trofeum za stworzenie zawodów kontraktowych i za udział w zawodach kontraktowych, w jaki sposób można stworzyć takie zawody bo jak wejdę w zakładkę rywalizacja to niczego tam takiego nie ma, a żadnych zawodów też nie wyszukuje, będę wdzięczny za pomocniczą odpowiedź.

Skończyłem grę na normalu, bardzo fajnie mi się grało, tam gdzie dałem radę grałem po cichu a gdzie nie chciało mi się czekać po kątach i brakowało mi cierpliwości leciałem na rambo i bardzo mi się podobało.

Chciałbym teraz przejść grę raz jeszcze na poziomie jednym wyżej niż normalny czyli chyba trudny (pierwszy z trzech poziomów profesjonalnych tak?), czyli za przejście na trudnym otrzymam trofeum?

Czy duża różnica w trudności gry jest między normalnym a trudnym w takim stylu gry jaki preferuję (czyli trochę po cichu a większość na rambo)?

 

Przejdz obojętnie jaki kontrakt i w menu podsumującym będziesz miał opcje stworzenia kontraktu, zrób to i dodaj obojętnie jakiego znajomego z listy i to wszystko. A trophy za udział wpadnie jak poprostu rozegrasz ten kontrakt już w ramach stworzonych przez siebie zawodów.

 

Ja pierwszy raz grałem na normalnym i po cichu, drugie przejście na tym pierwszym z profesjonalnych, który daje trophy i grałem tak jak ty na normalu czyli troche po cichu, troche na rambo, z tym, że z przewagą na rambo bo często sam prowokowałem wymiane ognia. Jak dla mnie to jedyna skradanka w której granie na rambo jest równie miodne co stealth. Tylko w sierocińcu miałem problem a tak grało mi się nawet łatwiej niż tylko po cichu na normalu.

 

W sumie różnica między normalnym a trudnym to dodatkowi przeciwnicy w niektórych miejscach i ubywający pasek instynktu w każdej sytuacji, nawet jak nikt cie nie widzi.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]

W sumie różnica między normalnym a trudnym to dodatkowi przeciwnicy w niektórych miejscach i ubywający pasek instynktu w każdej sytuacji, nawet jak nikt cie nie widzi.

Oj zdecydowanie się nie zgodzę. Na normalu jest dużo łatwiej, mniej przeciwników to jedno, ale ich czas reakcji jest dużo dłuższy. Po przejściu gry na hardzie, normal był jak spacerek.

 

Co do niewpadającego trofeum za tytuły, miałem backup save'a, gdzie miałem wykonane bodaj 13 tytułów. Załadowałem ten zapis gry i zrobiłem pozostałe 7 jeszcze raz, wszystkie na normalu. Pucharek wpadł, więc nie jest to chyba kwestia tego, że coś odblokowałem w pierwszej misji. Polecam zrobić backup save'a przed odblokowaniem wszystkich tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawidzić, w których dokładnie podrozdziałach zdobyłem dowody? Czy muszę od początku w każdej misji zdobyć je od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli grales przynajmniej na normalnym poziomie trudnosci , to zdobywasz wyzwania , a w nich masz konkretnie zaznaczone , gdzie zebrales , a gdzie nie , natomoast na latwym chyba nie mozna sprawdzic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystam z tego poradnika http://www.eurogamer.pl/articles/2013-01-08-hitman-rozgrzeszenie-poradnik-solucja-opis-misji

jest w nim wszystko opisane.Każdorazowo po przejściu danego etapu sprawdzam sobie wyzwanie jakich nie ukończyłem,i czytam owy poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawidzić, w których dokładnie podrozdziałach zdobyłem dowody? Czy muszę od początku w każdej misji zdobyć je od nowa ?

wchodzisz w odblokowaną zawartość w głównym menu i tam masz wyzwania, wciskasz X i rozwija się lista wyzwań, jak masz nie odhaczone Zbieracz Dowodów to znaczy że w tym rozdziale nie znalazłeś, Potem musisz wybrać odpowiedni rozdział SELECT i patrzysz w którym podrozdziale musisz je znależć

zrobiłem tytuł Fatum, musiałem dwa razy pod rząd zabić kogoś w upozorowanym wypadku. 

Trofik za tytuły wpadł od razu

aa i jeszcze jedno, przeszedłem całą grę bez ani jednej zawiechy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam kolegi który pomógłby mi w zrobieniu trofeum: "Wspólnicy". mój PSN: zumipol Serdecznie pozdrawiam :)

 

PS. Mam problem z trofeum: Człowiek od wszystkiego, mam 20/20 a nie wbiło mi :/ jedyna trofka do platyny... ehhh Miał ktoś podobny problem? Od czego to zależy, może dlatego że Miotacza zrobiłem na "Łatwym" ? Dzięki z góry za pomoc.

Edytowane przez Zumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna wpadła :) Również nie miałem problemów z trofikami ani zwiechami konsoli ;) a grałem niby na najgorszej technicznie wersji PL ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze muszę przejść pół gry na hard i będzie platynka. :) Jedyne problemy jakie miałem z grą to był dźwięk. Zacinał się, nagle znikał lub zniekształcał. Ale  poza tym wszystko było/jest ok.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszenia broni z kontraktów przechodzą na normalną fabułę? Czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic wspólnego, tylko w kotraktach



Szukam kolegi który pomógłby mi w zrobieniu trofeum: "Wspólnicy". mój PSN: zumipol Serdecznie pozdrawiam :)

 

PS. Mam problem z trofeum: Człowiek od wszystkiego, mam 20/20 a nie wbiło mi :/ jedyna trofka do platyny... ehhh Miał ktoś podobny problem? Od czego to zależy, może dlatego że Miotacza zrobiłem na "Łatwym" ? Dzięki z góry za pomoc.

zaproś mnie : pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem grać (dopiero skończyłem misję w Chinatown) i mam kilka rozterek...

Otóż pierwsza wstępna misja...coś genialnego. Super mi się grało, żadnych zbędnych pierdół, eliminacja tak jak nam się podoba.

Po czym wchodzimy do tego domku i...jakieś durne punkty i jakieś minusy za zabicie osób "postronnych".

Np. przy zabijaniu ochroniarzy w tym domku non-stop punkty minusowe. Cywila mogę zrozumieć, ale żeby za nich?!

Niby jak się go schowa to się zeruje, no ale mimo wszystko...

Po kiego grzyba te punkty i ciągłe porównywanie ze znajomymi...Naprawdę już ludzie bez tego nie mogą żyć?

Zamiast delektować się grą, to mnie tylko szlag trafia, że np. za zabicie gościa, który oczywiście mnie by zabił od razu, dostaje minusy.

Nie daj Boże mnie ktoś zauważy, to już w ogóle...

Mechanika gry i sam gameplay bardzo mi się podoba. Zresztą jak w każdym Hitmanie.

Ale te dodatkowe pierdoły, w stylu tych punktów to wg mnie rzecz zbędna i nikomu niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tymi punktami się nie przejąłem i nic nie straciłem z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten system punktowania całkiem podobał, czułem się nagradzany za to że się skradam i zabijam tylko cele. Motywuje to też do znajdowania róznych sposobów zabójstwa, poprzez wypadki na przykład. Przez pierwszy tydzień od premiery byłem nawet w paru misjach w TOP 10 PL :P. Można grać nie zwracając na to uwagi, albo odłączyć się od neta jak komuś bardzo przeszkadza. To już trzeba być po prostu trochę skrzywionym, ja w innych skradankach też powtarzam fragment 10 razy, byleby pozostać niezauważonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza to, że nagradza bycie "cichym". Też gram i powtarzam kilkanaście razy sekwencję od checkpointu, żeby tylko zrobić to po mojemu.

Ale dlaczego mnie karze za to, że eliminuje nomen-omen wrogów?
Ba, w tym domku, tego szefa ochroniarzy od którego trzeba kartę wziąć, też zabiłem garrotą i oczywiście gra mnie i tak ukarała...

Tak wiem, że można wrzucić piguły do kawy, ale to powinna być tylko opcja, a nie wymóg, żeby nie dostać ujemnych punktów.

 

Zastanawiam się...gdzie to wszystko zmierza.

Rozumiem jakieś tryby w multi i spinanie się na punkciki, ale żeby w singlu już coś takiego robić?
Po co to komu i na co?

Nie zwracam uwagi na te punkty, ale cholernie mnie irytuje to, że za swój style gry jestem karany...

 

No, ale to tylko w tej kwestii ta gra mnie cholernie irytuje.

Cała reszta jest skrojona idealnie, a i nawet grafika robi na mnie wrażenie, co już na tej konsoli jest naprawdę sporym osiągnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby coś tam było w tutorialu o tym, że prawdziwy zabójca robi wszystko żeby nikt nie wiedział o jego obecności - czyli nie zabija postronnych, skupia się na cichym (lub głośnym w przypadku wypadków) zabiciu celu. Trochę masz racji, gry takie jak Hitman są stworzone tak żeby każdy grał po swojemu - ja mam to szczęscie że lubię grać po cichu i non-lethal. Mimo wielu możliwości przy zdejmowaniu ludzi ja podchodziłem i przyduszałem kolesi :P. Powinna być opcja wyłączenia punktacji albo osobna tabela z dostosowaną punktacją dla tych grających własnym stylem, bo grając tylko dla punktów ominie się dużo animacji przygotowanych przez twórców. Miesza to trochę przy drugim przejściu, bo zastanawiam się czy poprawiać poprzednie wyniki, czy grać zupełnie inaczej. Oprócz tego gra jest świetna, tłumy robią wrażenie tak jak grafika i mnogośc opcji pozbycia się celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×