Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

siema. czy to normalne ze jak gram w gta toco jakis czas gra zwalnia? dzieje sie tak zazwyczaj jak szybko jade samochodem lub jest jakas strzelanina.

ja też tak mam że jak jadę szybko samochodem to mi gra zwalnia więc...nie bój żaby xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. czy to normalne ze jak gram w gta toco jakis czas gra zwalnia? dzieje sie tak zazwyczaj jak szybko jade samochodem lub jest jakas strzelanina.

to jest właśnie największa wada gta ;/ klatki spadają jak się szybko jedzie... wysadzi coś... i dużo się dzieje dookoła... ale zauważyłem że w dodatkach poprawili to ;P nadal gra zwalnia ale jest dużo płynniejsza od podstawki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema... potrzebna mi jedna osoba lub dwie do zrobienia trofea "FLY THE CO-OP"! Piszcie na gg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dużo się dzieje dookoła... ale zauważyłem że w dodatkach poprawili to ;P nadal gra zwalnia ale jest dużo płynniejsza od podstawki ;P

Tylko podsyciłeś mój apetyt żeby kupić sobie wkońcu dodatki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko podsyciłeś mój apetyt żeby kupić sobie wkońcu dodatki :D

Nie masz jeszcze dodatków??? Kupuj szybko bo zaczniesz tracić znajomych na nk :pardon:;P

Polecam :thumbsup: Są krótkie ale misje są różnorodne i fajne :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam :thumbsup: Są krótkie ale misje są różnorodne i fajne :tongue:

Czy sa krotkie ? No nie wiem, patrzac przez pryzmat innych dodatkow wydaja sie cholernie dlugie :)

Tylko podsyciłeś mój apetyt żeby kupić sobie wkońcu dodatki :D

Tak jak Luki napisal, te dodatki miec trzeba, a juz na pewno jesli GTA IV ci sie cholernie podobalo bo misje w dodatkach, sa o wiele bardziej zroznicowane i ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Luki napisal, te dodatki miec trzeba, a juz na pewno jesli GTA IV ci sie cholernie podobalo bo misje w dodatkach, sa o wiele bardziej zroznicowane i ciekawe :)

Wiem że są ciekawe bo oglądałem na Jutubie :biggrin: kanale gtaseries wszystkie misje TBoGT i TLaD więc wiem że są extra. A to że nie kupiłem to sprawa pieniążków że tak powiem :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są ciekawe bo oglądałem na Jutubie :biggrin: kanale gtaseries wszystkie misje TBoGT i TLaD więc wiem że są extra. A to że nie kupiłem to sprawa pieniążków że tak powiem :sweat:

:biggrin: Dokładnie wiem o czym mówisz :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyną wadą to to ,że nie jest spolszczona :( Liczę ,że kiedyś powstanie łatka polonizująca. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 nigdy nie powstanie latka polonizujaca. takie rzeczy to na pc...

na PC tez oficjalnie zadnego spolszczenia nie ma . Jest zrobione spolszczenie przez GRACZY ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można znaleść przetłumaczone dialogi na Polski ? Może być w formie PDF . Podczas grania możnaby było zerkać na laptop z tłumaczonymi tekstami. Z góry dzięki. pozdrook.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można znaleść przetłumaczone dialogi na Polski ? Może być w formie PDF . Podczas grania możnaby było zerkać na laptop z tłumaczonymi tekstami. Z góry dzięki. pozdrook.gif

Może trzeba wpisać w google.pl i wyskoczy ??? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj ze nie rozumiesz co tam do ciebie mowia? gta nie ma zbyt skomplikowanego angielskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj ze nie rozumiesz co tam do ciebie mowia? gta nie ma zbyt skomplikowanego angielskiego...

Ale skąd wiesz że Silver nie jest np. (bez obrazy) z 5 klasy podstawówki i nie rozumie co mówią. Wiem że GTA jakoś specjalnie trudnego do zrozumienia języka nie używa ale może niektórzy nie uczą/uczyli się i nie rozumieją. Ja ci silvero radzę byś albo przyłożył się do języka albo poszukał na forum lub w http://google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd wiesz że Silver nie jest np. (bez obrazy) z 5 klasy podstawówki i nie rozumie co mówią. Wiem że GTA jakoś specjalnie trudnego do zrozumienia języka nie używa ale może niektórzy nie uczą/uczyli się i nie rozumieją. Ja ci silvero radzę byś albo przyłożył się do języka albo poszukał na forum lub w http://google.pl

zacznijmy od tego ze osoba z 5 klasy podstawowki nie powinna w ogole siadac do GTA IV....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego ze osoba z 5 klasy podstawowki nie powinna w ogole siadac do GTA IV....

Tak samo jak niepelnoletni nie powinni kupować alkoholu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem dodatki i muszę przyznać, że Vice City FM to jest stacja której w podstawce bardzo brakowało :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem 100% w dodatkach i muszę przyznać , że są kozackie ! : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja zrobiłem tylko trofea z dodatków... nie chce mi się tłuc tych mew aby uzyskać 100% :yucky:

...ale misje są kozackie :turned: duuuuuuuuuuużo lepsze od podstawki

edit.

Szukam kogoś do pomocy przy trofeum Wanted... ;) mam już 2miliony więc zostały tylko 3 ;/

Gram bardzo dobrze więc nie powinno być ze mną żadnych problemów ;)

w HN wiem co, gdzie i jak ;P

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy są moze jakies dodatki do sciągniecia? moze jakieś fury licencyjne czy coś w tym stylu?, jeśli ktoś posiada ,prosił bym o linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy są moze jakies dodatki do sciągniecia? moze jakieś fury licencyjne czy coś w tym stylu?, jeśli ktoś posiada ,prosił bym o linka.

? ...do GTA4 są tylko samodzielne dodatki (tbogt i tlad) ;P nic po za tym ;) ...oczywiście mówimy o wersji na PS3 ;P ...bo na kompa jest tego sporo ;)

...a po za tym nie wiem czy by się opłacało... 5zł za jeden samochód w GTA4 :confused: to już lepiej kup Episodes from Liberty City ;P kosztuje około 100zł a jest sporo misji, nowe pojazdy, nowe ciekawe rozrywki (np. golf :thumbsup: ) a po za tym... około 40h dobrej zabawy ;P (mi Dodatki znudziły się po około 50h ;P) oczywiście zostaje jeszcze multi które daje nawet setki godzin zabawy ;)

Nie będziesz żałował :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×