Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga. Obsuwę zaliczają dodatki do GTA4:

info

W Europie pojawią się 16 kwietnia. Trochę to głupie z ich strony, przecież obydwa dodatki są w pełni gotowe...co ich podkusiło!

Mam nadzieję że to plotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam mały problem gdyż jestem po misji "Blood Brothers" i nie mam żadnej innej misji do robienia tylko assasinskie,wie ktoś co zrobić żeby następna misja się pojawiła?

Z góry dzięki za odp.

EDIT:Już sobie poradziłem;]

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już trofea z dodatków. Jak można było się domyślić są to odpowiedniki achievementsów z X'a. Compare trophies i macie liste. Tu a nie w dziale trofea, bo traktuje to jako ciekawostke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELo!

Szukam chętnych którzy pomogliby mi z 74 wyścigami potrzebnymi do zdobycia auf wiedersehen petrovic.

Moge pomóc też z Hangman's Noose bo mam trofka.

Moje ID: manuchol

Wysyłać zapro na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery miesiące grania i Platyna moja! biggrin.gif

Zastanawiam się czy było warto? Hangman prawie 1200 razy, scenariusz 3 razy, pewnie ze 300 godzin grania...

Sam sobie odpowiem - WARTO! tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrobiłem platynę w GTA i GTA5 też zrobię. Ludzie z którymi robiłem różne trofea AWP, Fly the Coop czy Noose nie wiadomo ile razy, są dalej na mojej liście i razem gramy. Warto.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam GTA4 jakoś od Lipca zeszłego roku i do dziś nie wbiłem platyny ;/ zostało mi tylko trofeum Wanted a mam zaledwie 2 000 000 ;/ czyli jeszcze 3 000 000 ;/ to strasznie dużo ale trudno ;P Czekam na dodatki ;P Może to mnie zmotywuje.... ;D

PS. Powtórzę już kiedyś zadane pytanie... Jakie tryby multi dochodzą w dodatkach??? Może coś co się bardziej opłaca niż HN ;/ które mnie już dobija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to niezły pomysł na podbicie sprzedaży gry - tryb multi "napychacz kasy". W AC2 wprowadzili maszynę latającą i łatwe zdobycie trofeum z nią związanego. W przypadku GTA bardzo wiele osób poluje na platynę i możliwość jej szybszego zdobycia dzięki dodatkowm przekonałaby zapewne sporą część z tych osób do zainwestowania w nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam GTA4 jakoś od Lipca zeszłego roku i do dziś nie wbiłem platyny ;/ zostało mi tylko trofeum Wanted a mam zaledwie 2 000 000 ;/ czyli jeszcze 3 000 000 ;/ to strasznie dużo ale trudno ;P

@Luki98; pocieszę Cię. Między 10 a 19 marca nabiłem prawie 3 mln. W tym dwa dni nie grałem w ogóle. Tylko "Hangman" no i oczywiście druga, zdeterminowana osoba. Jeszcze w międzyczasie, tak dla relaksu, machnęliśmy wszystkie wyścigi w AWP.

Moja rekordowa sesja to 700.000 $ w 7 godzin. biggrin.gif Trochę mnie to zdrowia kosztowało, ale się uparłem i tyle! whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizowało mi GTA do wersji 1.06 i dodalo trofy z TLAL i TBOGT :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luki98; pocieszę Cię. Między 10 a 19 marca nabiłem prawie 3 mln. W tym dwa dni nie grałem w ogóle. Tylko "Hangman" no i oczywiście druga, zdeterminowana osoba. Jeszcze w międzyczasie, tak dla relaksu, machnęliśmy wszystkie wyścigi w AWP.

Moja rekordowa sesja to 700.000 $ w 7 godzin. biggrin.gif Trochę mnie to zdrowia kosztowało, ale się uparłem i tyle! whistling.gif

Mój rekord 2 dni grania - 2 mln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to ile wy gracie??? Ja aby wysiedzieć z 6h monotonnego HN musze mieć ostry zapas chipsów i coli xD I zaraz strasznie mnie to wkurza ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie gram w gta 4 od kilku dni i jescze nie wyswietlily mi sie trofea w xmb kolekcja trofeow czy to znaczy ze mam kopie lub cos takiego moze jakos je wlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pewnie nie masz zaktualizowanej gry ;P Jeśli kupiłeś wersję oryginalną to musisz zaktualizować... a jeśli kupiłeś platinum to powinieneś mieć dostępne trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc . wie ktos dlaczego podczas aktualizacji gta 4 do wersji 1.06 pokazuje mi sie czarny ekran i jedyne co mam to kólko w prawym gównym rogu ? Konsola wtedy tez nie reaguje na polecenia np. nie chce sie wylączyc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram CO-PE.

PSNid: haerde

Headset: jest

Proszę wysyłać zaproszenia ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc . wie ktos dlaczego podczas aktualizacji gta 4 do wersji 1.06 pokazuje mi sie czarny ekran i jedyne co mam to kółko w prawym górnym rogu ? Konsola wtedy tez nie reaguje na polecenia np. nie chce sie wyłączyć.

Hmmm ja po aktualizacji też miałem czarny ekran przez około 30 sekund i cierpliwie czekałem... nie włączałem nic aby nie zaciąć konsoli...

Po prostu czekałeś i nic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w niedzielę kupiłem GTA IV i zaczynam zabawę :) Gra nie odstaje od dzisiejszych tytułów w kwestii grafiki, zagrałem 3 misje i przypomniały mi się czasy kiedy byłem młodszy i grałem w Vice City :P Co prawda rok temu już grałem w GTA 4, ale myślę, że przed dodatkami dobrze przeżyć historię Nicko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chce zrobic troeum z wygraniem wszystkich wyscigow z singla zostal mi chyba 1 wyscig dzwonie do bruciego on mowi zebym zadzwonil pozniej,

Zabilem juz 100 golebi w grze minelo maasa czasu dzwonie do niego i znowu "zadzwon pozniej"

cos trzeba zrobic ? jakis dzien specjalny na ten wyscig czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w odblokowaniu Trofeow a mianowicie , gre przeszelem ( 2 razy w tym ze ten 2 raz to od save z polowy gry ) zdobylem 2 "pucharki" (za 1 razem) i od tamtego czasu cisza ;/ Wrrr . Prakt/teor wykonalem 30 wyzwan ( w tym tez multi ) a na moim konie nie przybywa od tego trofeow ;/ , dodam iz nie kombinowalem(ingerowalem) w zaden sposob w gre ( savy czy kody) gre przeszedlem 1 raz rok temu i dzis wrocilem po puchary a tu taka porazka ;/ caly dzien poswiecilem bez efektu.

Mam nadke ze bedzie ktos wstanie mi pomoc

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP na saveach z internetu lub z innych źródeł (nie z twojej konsoli i konta na którym grasz) trofea nie działają. Zacznij grać od nowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...dodam iz nie kombinowalem(ingerowalem) w zaden sposob w gre ( savy czy kody)..." ale nasz kolega właśnie nie używał żadnych kodów, save-ów itd.

Niestety nie wiem jak ci pomóc... chyba musisz zrobić tak jak ci radzi mój przedmówca... zacznij grać od nowa ;P a jeśli nie pomoże to spróbuj odinstalować grę i save... to wtedy będziesz miał świeżaka co już powinno pomóc (nie gwarantuję w 100% że to pomoże)... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odp. , tak tez podejrzewalem ze trzeba by wszystko zaczac od nowa Wrrr ;/ . No ale na to to juz nie mam zbytnio sily no i przy obecnych grach (grafika) to grajac w GTA mam wrazenie jak bym sie pszesiadl na PS2 ;D (nie godzac w maniakow sagi GTA) od takie moje zdanie .

pzdr THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odp. , tak tez podejrzewalem ze trzeba by wszystko zaczac od nowa Wrrr ;/ . No ale na to to juz nie mam zbytnio sily no i przy obecnych grach (grafika) to grajac w GTA mam wrazenie jak bym sie pszesiadl na PS2 ;D (nie godzac w maniakow sagi GTA) od takie moje zdanie .

pzdr THX

No wiesz według mnie najgorsze momenty w gta kiedy można się lekko mówiąc zdenerwować to:

1. Robimy wszystko do AWP i nie zalicza ;P

2. Kiedy zabijając gołębie jeden się gdzieś zgubi.

3. Kiedy trzeba zaczynać wszystko od nowa... ;D

Mam nadzieję że to cie pocieszyło xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×