Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem wczoraj główną fabułę GTA i mam pytanie:) Czy żeby uzyskać 100% gry to musze grać od początku(lub gdześ od połowy), czy moge dalej cisnąć? I jeszcze jedno:) To trofeum co wszyscy mają mnie lubić powyżej 90% to mogę uzyskać bez Dwayn'a, bo go zabiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj główną fabułę GTA i mam pytanie:) Czy żeby uzyskać 100% gry to musze grać od początku(lub gdześ od połowy), czy moge dalej cisnąć? I jeszcze jedno:) To trofeum co wszyscy mają mnie lubić powyżej 90% to mogę uzyskać bez Dwayn'a, bo go zabiłem?

Po przejściu gry nazwa save'a to "Story Complete", będziesz mógł kontynuować i dobić 100%. Jeśli zabiłeś Dwayn'a to prawdopodobnie masz w znajomych Playboya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj główną fabułę GTA i mam pytanie:) Czy żeby uzyskać 100% gry to musze grać od początku(lub gdześ od połowy), czy moge dalej cisnąć? I jeszcze jedno:) To trofeum co wszyscy mają mnie lubić powyżej 90% to mogę uzyskać bez Dwayn'a, bo go zabiłem?

Żeby osiągnąć 100% ukończenia gry wystarczy jedno przejście, nie trzeba się cofać czy coś. Niczego nie da się zablokować czy coś.

Jeśli chodzi o trofeum "Liberty City (5)" jeśli Dwayne poszedł do piachu to nie zawracaj sobie nim głowy :). Do tego nie trzeba mieć wszystkich na 90% w tym samym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mozna dodac wlasna muzyke do gta 4 tak zeby leciala w radiu jak w sa jak sie da to jak? dzieki za odp pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mozna dodac wlasna muzyke do gta 4 tak zeby leciala w radiu jak w sa jak sie da to jak? dzieki za odp pozdrawiam

Niestety nie... i tak jest sporo ciekawych stacji ;) Dla każdego coś się znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ;) Zrobiłem kilka misji od przypadkowych pieszych. Dostałem trofeum "No more strangers" i od tej pory nie ma ani jednego ludzika, któy dałby misje ;D Jestem prawie pewien, że objechałem wszystkie miejsca gdzie oni stoją no, ale nie widze ich na mapce ;) Wiecie co z tym zrobić? Czekać, szukać, whatever?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostałeś trofka to znaczy że już spotkałeś wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nie o to mi chodzi ;p Np. Brian daje 3 misje do wykonania, a ja zrobilem tylko 2 z nich. I właśnie te osoby, które dają kilka misji gdzieś przepadly... Żadna osoba sie nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... i tak jest sporo ciekawych stacji ;) Dla każdego coś się znajdzie ;)

Odpowiednika K-rose nie ma, więc nie dla każdego. Bardzo brakuje mi stacji w tym klimacie, bo w SA tylko jej słuchałem. W czwórce dla mnie zjadliwe było jedynie Journey i K109.

W dodatkach może być lepiej bo tam pojawi się kolejna stacja grająca ambient i dojdzie też pop z lat 80 :woot: :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nie o to mi chodzi ;p Np. Brian daje 3 misje do wykonania, a ja zrobilem tylko 2 z nich. I właśnie te osoby, które dają kilka misji gdzieś przepadly... Żadna osoba sie nie pojawia.

hmmm to nie wiem ja takiego kłopotu nie miałem... jak gdzieś się zaciąłem czy coś takiego to korzystałem z poradnika(książki) do gta4 (Polecam wszystkim ;P jest nie drogi a sporo pomaga)

napisz kogo dokładnie szukasz itd. to poszukam w poradniku... może coś znajdę ;P

a co do stacji radiowych...

no faktycznie nie ma odpowiednika k-rose xD nawet nie zwróciłem na to uwagi... a co do radia w dodatkach... będą te same stacje i muzyka co w gta4 czy będą te same stacje z nową muzyką itd. ??? Wiecie coś na ten temat???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a co do radia w dodatkach... będą te same stacje i muzyka co w gta4 czy będą te same stacje z nową muzyką itd. ??? Wiecie coś na ten temat???

Jest jedno dodatkowe radio Vice City FM i tylko w edycji na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do zakupu Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City i mam odnośnie tego pytanie, może któryś z was grał na X360 albo gdzieś czytał; na ile godzin rozgrywki wystarczają te dodatki i czy są w nich znajdźki (w GTA IV były to gołębie) czy w dodatkach jest coś takiego, jednak chodzi mi przede wszystkim o długość rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do zakupu Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City i mam odnośnie tego pytanie, może któryś z was grał na X360 albo gdzieś czytał; na ile godzin rozgrywki wystarczają te dodatki i czy są w nich znajdźki (w GTA IV były to gołębie) czy w dodatkach jest coś takiego, jednak chodzi mi przede wszystkim o długość rozgrywki.

z tego co wiem to w obu dodatkach sa do ustrzelenia mewy zamiast golebi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w obu dodatkach sa do ustrzelenia mewy zamiast golebi :)

a czas gry, na ile godzin wystarczają te dodatki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak to jest z tymi dodatkami? Zostaną w Europie wydane na płycie czy tylko na PSS? I jaka będzie oficjalna cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaja wydane na plycie i pss.

a cena bedzie pewnie kolo 130 zl wynosic

Było głośno o tym że dodatki będą wydane na płycie... jeśli poszukasz na allegro to znajdziesz i za 120 zł. :P

i co najważniejsze... TO NIE TEN TEMAT!!! JEST ZAŁOŻONY TEMAT O DODATKACH!!! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, czy trofeum "Auf...Petrovic" to trzeba zrobić w jednej sesji? ;D

Nie. Trochę byś nad nim siedział... biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim mam pytanko jak mozna sie dolaczyc do gry online czy sa jacys chetni na ustawke pozdrawiam

Edytowane przez DellaPorta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim mam pytanko jak mozna sie dolaczyc do gry online czy sa jacys chetni na ustawke pozdrawiam

Tryb multiplayer wybierasz z menu w telefonie komórkowym, i rodzaj gry w jaką chcesz zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zobaczę tak czy siak czy jest ktoś chętny na ustawkę online (jeśli się da :P) Ja (DellaPorta) i Krucz szukamy chętnych nie koniecznie do pomocy ale ludzi którzy maja ochotę pośmigać online ja coś to piszcie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×