Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

fakt, dziś zaliczałem misje vigilante i kilka razy z czasem przeginali. Trochę z innej beczki, mam LJ, Bruciego, i Packiego na 100% i wykonałem u nich wszystkie wypady (niektóre po 2 razy), jednak te 10% mnie jakoś "ominęło", nie wiem dlaczego, z tego co wyczytałem to brakuje mi:

-gołębie 2.5%

-stunt jumpy 2.5%

-most wanted 2.5%

w sumie 7.5%

a mam 83.XX %

something wrong?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze są misje od ludzi na ulicy co niee . nie wiem jak się na niej mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem czego mi brakuje, random characters mam all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegokolwiek by nie napisali, to jedno jest pewne: patch poprawia problemy z płynnością. Naprawdę jest dużo lepiej niż w wersji 1.01.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czegokolwiek by nie napisali, to jedno jest pewne: patch poprawia problemy z płynnością. Naprawdę jest dużo lepiej niż w wersji 1.01.

"lepiej niż w wersji 1.01"

Nowy patch o.O? zara zasyssam

Jak by łaziło jeszcze szybciej ale nie wiem, niech marudy to sprawdzą co im zawsze się ta gra tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie film "Za linia wroga/ Behind enemy lines" (wlasnie w leci na Polsacie)Jest tam pewien zolniez serbski w dresiku. Idealnie pasuje na niko w realu! Wrecz nie wirygodne podobienstwo, moze to wlasnie temu aktorowi zawdzieczamy Niko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie sobie film "Za linia wroga/ Behind enemy lines" (wlasnie w leci na Polsacie)Jest tam pewien zolniez serbski w dresiku. Idealnie pasuje na niko w realu! Wrecz nie wirygodne podobienstwo, moze to wlasnie temu aktorowi zawdzieczamy Niko

Ten?

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten aktor Widzialem to zdjecie na IMDB ale go nie umieszczalem bo nie oddaje tego wrazenia jak jego twarz w close up'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko jak się patrzy, jak zobaczyłem tego aktora to odrazu po necie zacząłem szukać czy jakoś się łączą te postacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którymś portalu wyczytałem ze twórcy GTA podpisali umowę z tym aktorem aby podkładał głos pod Niko wystarczy sprawdzić w grze i wszystko jasne aktor nazywa się Vladimir Mashkov ostatnio dość popularny aktor w Rosji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie zerkalem na filmik i odnioslem silne wrazenie ze widze Niko. Nawet chcialem napisac na forum ale se mysle pewnei i tak nie zczai ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale glos w grze podklada Michael Hollick. Wiec to raczej jakas plota badz stary news ktory nie doszedl do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego PS3 nie pobrało mi tego nowego patcha jak to było przedtem? Mogę go ściągnąć z jakiejś strony i wgrać na pen'a i tak zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusass podpięty net masz i odpalasz GTA to musi ci pobrać.

Co do tego ziomka to właśnie jak się ujawnił screen Niko przed wydaniem GTA to zaczęli szukać kogoś podobnego i był właśnie ten screen co jest niko a obok niego ten ziomek Imo identyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: Nawet ma blizne na brwi

Film z tym kolesiem dzisiaj leciał Za linią wroga. Fajny fajny Wyobrazacie sobie Niko II World War Story ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Kiedy wczoraj oglądałem 'Za linią wroga' to pierwsze skojarzenie, które mi przyszło na myśl po zobaczeniu tego snajpera, to oczywiście Niko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,

skad mozna pobrac sciezke dzwiekowa z jednego z stacji radiowej z gta?

radio broker r0x0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten aktor przypomniał jak grałem pierwszy raz singla w COD4. Chodzi o tego kolesia w takim samym dresie, ktego gonimy po wiosce, a który potem ginie na dachu bloku. (nie mogę sobie przypomniec jak się nazywał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się ten aktor przypomniał jak grałem pierwszy raz singla w COD4. Chodzi o tego kolesia w takim samym dresie, ktego gonimy po wiosce, a który potem ginie na dachu bloku. (nie mogę sobie przypomniec jak się nazywał)

Zapewne chodzi ci o syna Zakhaeva, Victora.

http://callofduty.wikia.com/wiki/Victor_Zakhaev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przeszedłem GTA IV na 100% - wspaniała giera! Zajęło mi to 52 h , więc zabawy było co nie miara:) Moje pytanie jest jednak takie: czy za osiągnięcie 100% nic się nie dostaje? Bo na to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ryudo:

Za ukończenie gry na 100% dostajesz w R* Social Club dostęp do sekcji 100% Club, a także usunięcie limitu posiadanej amunicji, tzn. możesz jej kupić, ile tylko dusza zapragnie (i finanse pozwolą). Tak w ogóle gratulacje. Też planuję skończyć grę na 100%, ale jeszcze trochę mi to zajmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni patch poprawił cokolwiek problemy z płynnym działaniem gta? Bo nie wiem czy opłaca mi się włączać tą gre żeby sprawdzić czy coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×