Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jakieś 58 % gry, już kończyłem wątek główny, jednak nadszedł MGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na zwyklym tv ale ostatnio podlaczylem konsole pod lcd przez hdmi obraz jest piekny ale... w gta grac sie nie da (na zwyklym tv jest duzo lepiej)jak sobie chodze normalnie po miescie to juz sa przycinki eh...denerwujaca sprawa no ale nic mam nadzieje ze sie przyzwyczaje.. ogolnie gra jest swietna tylko szkoda ze jej nie dopracowali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja gram na zwyklym tv ale ostatnio podlaczylem konsole pod lcd przez hdmi obraz jest piekny ale... w gta grac sie nie da (na zwyklym tv jest duzo lepiej)jak sobie chodze normalnie po miescie to juz sa przycinki eh...denerwujaca sprawa no ale nic mam nadzieje ze sie przyzwyczaje.. ogolnie gra jest swietna tylko szkoda ze jej nie dopracowali..

Ja też gram na zwykłym a co jak bende chciał na dużym telewizorze u kumpla pograć to lipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja grałem dotychczas na monitorze z tunerem TV 19" (niestety obraz z konsoli szedł na TV, a nie na monitor) i dość często zauważałem spowolnienia, spadki FPS itd. Wczoraj podłączyłem PS3 kablem HDMI do HDTV 37" w salonie (tylko tymczasowo, w poniedziałek będę miał własny SONY 26") i gra na pewno nie działa gorzej, a do tego świetne wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! kurcze ja mam trochę głupi problem i chyba więcej osób go doświadczyło widząc post przed ostatni czyli: gram na telewizorze panasonic vierra HDredy 50' podłączony pod hdmi i strasznie się tnie i wogle grac się da ale nie po to kupiłem ps3 by gry mi się cięły;/ Macie możne jakiś na to sposób bo nie bardzo mam możliwość podpięcia pod zwykły telewizor:/ Jeszcze jedna sprawa kiedyś widziałem na necie jak jakiś ziomek palił gumy i gesty dym był taki ze nic praktycznie nie bylo widać a u mnie ledwo co tego dymiku. Kurcze najbardziej mi zależy na tych FPS bo gra jest świetna ale często i gestu spada nawet tak do(tak mi sie zdaje) 20FPS co jest bardzo denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej kupe zrobisz niz wyciagniesz wiecej fps. Ludzie zrozumcie na milosc boska ze tak spartolili animacje w tej grze ze sie nic nie da zrobic. Myslisz ze na wiecej dymu podczas palenia gumy jest jakis tajny kod czy co? jak my mamy ci tam wiecej na dymic? ty jestes powazny czy se jaja robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakat w sklepie z bronią. Klik - http://i62.photobucket.com/albums/h96/Patt...TA/IMG_3226.jpg

GTA w realu. Klik - http://img293.imageshack.us/img293/5640/esoxshqd1.jpg

Film z serii Epic Death (GTA4): http://www.gametrailers.com/player/usermovies/217420.html

------------------------------------------------

Parodia reklamy GTA w wersji na NES: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/217409.html

------------------------------------------------

Niko Bellic w roli Supermana (trik): http://www.gametrailers.com/player/usermovies/213397.html

------------------------------------------------

Latanie w Multi: http://www.gametrailers.com/player/usermov...laylist=popular

------------------------------------------------

Scooter Brothers ( Hit na YT!)

( część druga: Murder Simulator

------------------------------------------------

Koleś skoczył z wieżowca i ...

------------------------------------------------

Kompilacja wypadków i takich tam. Muza dobrana rewelacyjne. Całkiem fajnie zmontowane. Oglądać!

http://www.gametrailers.com/player/34412.html

Część druga

http://www.gametrailers.com/player/34648.html

Część trzecia:

http://www.gametrailers.com/player/34926.html

------------------------------------------------

Inside GTAIV od Manichima.com

part 1

part 2

http://www.youtube.com/watch?v=Bc9nBMZT ... re=related

------------------------------------------------

GTA Drunk Driving, a rzeczywistość - filmik nakręcony przez Kotaku:

http://pl.youtube.com/watch?v=ZnBMUqLwQsE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się tnie i tyle jest poprostu spartolona albo ps3 jest za słabe by ją udźwignąć.Pograłem tydzień i mi się odechciało męczyć wzroku patrząc na to co się dzieje na ekranie.Z resztą w tym temacie na ten tamat było już dużo napisane oczywiście są tacy osobnicy co uważają że gra działa świetnie ale może mają wzrok dostosowany w ten sposób że nie widzi więcej jak 18 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty widziales kiedys spadek do 18 klatek/s ? gra jak spada to max do 23-4 klatki , tnie tez na x360 wiec chyba niedopracowali gry niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra chodzi max 24 klatki. Chyba ze se spojrzysz pod nogi albo w niego to skoczy do magicznej liczby 30. Gra tnie tnie i jeszcze raz tnie az chyba ja sie zaraz potne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za linka ale nie jest to dokladnie taka sama wersja jak na poczatku gry :] a mi konretnie chodzi o kawałek z początku gry, http://pl.youtube.com/watch?v=htO_jccUbGM&...feature=related o taki, mam wersje ale 1 minutowa :-/

Bede wdzieczny za pomoc!

Wchodzisz na www.vixy.net i wklejasz link od YT i klikasz tam MP3 i ci konwerci a potem ściągasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra się tnie i tyle jest poprostu spartolona albo ps3 jest za słabe by ją udźwignąć.Pograłem tydzień i mi się odechciało męczyć wzroku patrząc na to co się dzieje na ekranie.Z resztą w tym temacie na ten tamat było już dużo napisane oczywiście są tacy osobnicy co uważają że gra działa świetnie ale może mają wzrok dostosowany w ten sposób że nie widzi więcej jak 18 fps.
ty widziales kiedys spadek do 18 klatek/s ? gra jak spada to max do 23-4 klatki , tnie tez na x360 wiec chyba niedopracowali gry niestety
gra chodzi max 24 klatki. Chyba ze se spojrzysz pod nogi albo w niego to skoczy do magicznej liczby 30. Gra tnie tnie i jeszcze raz tnie az chyba ja sie zaraz potne

No bo wy należycie do ludzi, których kręci liczenie klatek animacji. Wy nie kupiliście tego tytułu dla gry tylko po to, żeby przeliczać klatki animacji. Ludzie, którzy mają wszystko jak należy pod kopułką, nie mają problemu z klatkami animacji i po prostu cieszą czystą rozrywką. Klatki animacji, klatki animacji, KLATKI ANIMACJI, YEAH!!!. Szkoda gadać. GTA JEST tytułem dopracowanym. Są drobne zgrzyty i różne niedociągnięcia ale nikt z was nie zauważył, że to pierwsza część na nową generację konsol. Wy się spodziewaliście grafiki na najwyższym poziomie a to jest NADAL nie możliwe w przypadku tak potężnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bo wy należycie do ludzi, których kręci liczenie klatek animacji. Wy nie kupiliście tego tytułu dla gry tylko po to, żeby przeliczać klatki animacji. Ludzie, którzy mają wszystko jak należy pod kopułką, nie mają problemu z klatkami animacji i po prostu cieszą czystą rozrywką. Klatki animacji, klatki animacji, KLATKI ANIMACJI, YEAH!!!. Szkoda gadać. GTA JEST tytułem dopracowanym. Są drobne zgrzyty i różne niedociągnięcia ale nikt z was nie zauważył, że to pierwsza część na nową generację konsol. Wy się spodziewaliście grafiki na najwyższym poziomie a to jest NADAL nie możliwe w przypadku tak potężnej gry.

nie chodzi tu o liczenie klatek itp gra jest naprawde bardzo dobra ale to klatkowanie mi na przyklad przeszkadza w rozgrywce to po pierwsze po drugie kupilem ta gre za 250zl i myslalem ze kupie gre dopracowana w 100% i czuje sie oszukany.

dla mnie moglaby byc gorsza grafika ale animacja musi byc w miare plynna to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rkBrain ja akurat broniłem gta4 jak byś przeczytał moje inne posty w tym temacie to byś zauważył ze mi to tak bardzo nie przeszkadza chodź jednak trzeba nadmienic ze spadki sie zdarzają (co znaczy ze gry nie dopracowali niestety) ale nie ze gra chodzi na okrągło w 20ilus klatkach co jest przesada jak ktoś tak pisze bo chyba nie widział nigdy gry jak chodzi w takiej ilości klatek na sekundę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił dla was jest klatkowanie : o Dla mnie, nie ma a nawet jak jest to tego nie zauważam i cieszę się z rozgrywki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze a mnie raczej wkurza ta zmienna FPS-ow bo przy np 3 gwiazdkach patrząc się w tył gra się strasznie tnie. Zgadzam się tez ze to pierwsza cześć na next-gen i chłopaki się dopiero uczą. A sadze jakby nie zaimplementowali tej technologi generowania animacji to gra by chodziła w 60 fps na fullHD ale wtedy to by nie była gra nex-genowa. Jak się wkręcę to z rzadka zauważam spadek animacji ale i tak nie powinno to mieć miejsca. Wiecie ze na xboxa ładniejsza grafa jest tzn. mniej bluru i lepsze wygładzanie krawędzi rockstar games blurem starało się zatrzeć wlasinie to słabe wygładzanie krawędzi ale i tak słabo to im wyszło. Niestety trochę potrfa zanim ludzie naucza się pożądanie pisać no ps3 a xbox jest do przodu bo architektura przypomina pc i to chyba jego jedyny plus:] I tak ps3 forever:* pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedzie ze klame albo cos ale u mnie spadkow animacji niema no chyba ze przy wielu wozach policyjnych. Gra chodzi miodzio tylko ze mi sie juz znudzila. Moj kolega tez ma gta 4 i jemu tez chodzi okej. Ja gram na HP w2207h z HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w multiplayerze doświadcze jakichkolwiek rankingów etc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak komus zacina mocno to niech wyloguje sie z PSN lub wyciagnie kabelek sieciowy z konsoli jest widoczna poprawa kolego meloonek sa rankingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rkBrain ja akurat broniłem gta4 jak byś przeczytał moje inne posty w tym temacie to byś zauważył ze mi to tak bardzo nie przeszkadza chodź jednak trzeba nadmienic ze spadki sie zdarzają (co znaczy ze gry nie dopracowali niestety) ale nie ze gra chodzi na okrągło w 20ilus klatkach co jest przesada jak ktoś tak pisze bo chyba nie widział nigdy gry jak chodzi w takiej ilości klatek na sekundę

Ja widziałem w 15 fpsach (nie nie mam rentgena w oczach, fraps) jak koledze Oblivion chodził i jak dla mnie nie jest tragicznie, ofkorz on grał ja sobie na psp grałem ale z daleka, wyglądało to dość normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jednak nie było prawdziwe 15 kl/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tnie się i tyle w tym temacie nie wiem ile klatek chodzi ale chodzi h...o.To jak gra chodzi przeszkadza w rozgrywce i czyni gre mniej atrakcyjną wizualnie przez co traci grywalność.Dlatego też leży na pułce i się kurzy przynajmniej u mnie.To wszystko powoduję że gta4 jest najgorszą częścią moim zdaniem.I nie trzeba być tu chodzącym licznikiem klatek żeby widzieć że gra działa padacznie i można ją o kant dupy potłuc.Ogólnie prawda jest taka że coraz więcej gier się tnie jak chociażby euro2008,gta4,assasin,pes2008,haze i wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha .

Motyw z nagiej broni 2,5 jak się nie mylę?

No z nagiej broni xP

Grałem dziś tak ze 3H chyba i nie zauważyłem żadnego przycięcia ;] Może dlatego że nie bawiłem się zbytnio z policją choć miałem 6 gwiazdek tylko stuntowałem z wieżowców D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×