Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
"szkoda że nie ma kolejności aut :-/" nie wiem w czym miało by to pomóc ;|

Z tego co wiem to auta bierzymy z MMS zdjęciami które dostaniemy,i to auto musimy znaleść =).

No cóż pózniej spróbuję dzięki za pomoc =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge poradzić tym co czekaj na MMS od stev'a żeby skrócić czas wystarczy wziąć auto które nie jest rozbite wjechać do pay'n' spray dwa razy i nie tracąc pieniędzy mamy zaraz MMS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mathof:

Ja robię inaczej: po zaparkowaniu wozu w garażu idę do safehouse'a nieopodal. Według mnie to lepszy sposób, bo zaraz po obudzeniu się dostajemy MMS i zawsze możemy przeczekać noc albo złą pogodę, przy której łatwo wpaść w poślizg i załatwić samochód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@Mathof:

Ja robię inaczej: po zaparkowaniu wozu w garażu idę do safehouse'a nieopodal. Według mnie to lepszy sposób, bo zaraz po obudzeniu się dostajemy MMS i zawsze możemy przeczekać noc albo złą pogodę, przy której łatwo wpaść w poślizg i załatwić samochód...

Ja tak samo robiłem póki bateria mi nie padła w padzie xD ładuje teraz go w kompie.

Zrobiłem wszystkie ludziki zielone oraz przewiozłem z 8 samochodów stevowi.

Mój Game Progress : 76,26 % =).Ale i tak nie bende miał 100 %,dlaczego ? Nie mam zamiaru szukać 200 gołębi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru szukać 200 gołębi

Zgadzam się. Rockstar zrobił błąd, że dał aż 200 gołębi. Zdobycie 100 to już nie lada wyzwanie, a co dopiero 200. Do tego ich zbieranie nie jest takie łatwe, jak w przypadku innych znajdek w poprzednich GTA. Teraz po zabiciu prawie każdego gołębia dochodzi ucieczka przed policją. Naprawdę nietrafiony pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawie się w specjalistę od PR firmy R*:

"Dzień dobry. Nikomu nie każemy ich zabijać. Jeśli zdecydowałeś/łaś się mieć 100% to licz się z konsekwencjami. Dziękuję. Dowidzenia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Rockstar zrobił błąd, że dał aż 200 gołębi. Zdobycie 100 to już nie lada wyzwanie, a co dopiero 200. Do tego ich zbieranie nie jest takie łatwe, jak w przypadku innych znajdek w poprzednich GTA. Teraz po zabiciu prawie każdego gołębia dochodzi ucieczka przed policją. Naprawdę nietrafiony pomysł...

Nie jest tak zle po prostu trzeba podzielić sobie miasto na strefy i systematycznie wycinać te gołębie.

Jest z 10 gołębi bardzo trudnych do znalezienie a reszta normalnie siedzi na murkach itp.

Tak samo jest z stunt'ami z 50 jest tak naprawdę 5 trudnych które wymagają odpowiednich pojazdów.

A dostarczanie aut to jest najprostsze ale najnudniejsze co moze byc, przy 20 aucie juz sie słabo robi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie jest tak zle po prostu trzeba podzielić sobie miasto na strefy i systematycznie wycinać te gołębie.

Jest z 10 gołębi bardzo trudnych do znalezienie a reszta normalnie siedzi na murkach itp.

Tak samo jest z stunt'ami z 50 jest tak naprawdę 5 trudnych które wymagają odpowiednich pojazdów.

A dostarczanie aut to jest najprostsze ale najnudniejsze co moze byc, przy 20 aucie juz sie słabo robi ;]

Nie mam zamiaru ani zabijać 200 gołębi bo to jest chore ani nie mam zamiaru szukać 50 skoczni abym miał 100 %.

W tej chwili mam 78,68 %.Odnalazłem wszystkich zielonych ludzików i im pomogłem,przywiozłem 30 aut do steva,zawiozłem wszystkie auta Bruciemu i pare pierdół pobocznych i na tym kończe.U wszystkich prawie już mam 100 % like,i tyle to mi wystarcza.

GTA IV wypadło słabo i R nie postarało się o niego,zamiast dać więcej misji głównych to wymyślili zabijanie gołębi to jest szczy głupoty i żal.Dokładnie 38 godzin grania zajeło mi przejście głównej fabuły i to tyle pozostałe procenty gry od 63 % to sama porażka.

Dziękuję za uwagę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhmmm.. a mi podobalal sie trailer... hmm, saints row chyba to byl, w ktorym kolesie drwia ostro z gta. 'co wolalbys robic: ogladac telewizje w grze, w ktorej cos-tam cos-tam, czy robic z kolesiami rozpierdziuche na miescie??' takie gorzko-slodkie to bylo. wyglada na to, ze R* pozwolilii sie jednak troche wydymac we wlasnej piaskownicy.. ehhhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to, ze R* pozwolilii sie jednak troche wydymac we wlasnej piaskownicy.. ehhhh...

A może oceny kto kogo wydymał zostawmy sobie na później (kiedy to już OBIE gry będą)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru ani zabijać 200 gołębi bo to jest chore ani nie mam zamiaru szukać 50 skoczni abym miał 100 %.

W tej chwili mam 78,68 %.Odnalazłem wszystkich zielonych ludzików i im pomogłem,przywiozłem 30 aut do steva,zawiozłem wszystkie auta Bruciemu i pare pierdół pobocznych i na tym kończe.U wszystkich prawie już mam 100 % like,i tyle to mi wystarcza.

GTA IV wypadło słabo i R nie postarało się o niego,zamiast dać więcej misji głównych to wymyślili zabijanie gołębi to jest szczy głupoty i żal.Dokładnie 38 godzin grania zajeło mi przejście głównej fabuły i to tyle pozostałe procenty gry od 63 % to sama porażka.

Dziękuję za uwagę xD

Mnie tez glowny watek zajal 38 godzin. Denerwuje mnie jezdzenie i szukanie golebi ( z mapka to troche lamersko w sumie bo to jak granie na kodach ). Fabula byla w miare dluga w porownaniu z niektorymi grami ale np mogli by dodac takie bardziej rozmudowane misje poboczne . Tak jak z tymi zielonymi ludzikami tylko zeby dawali oni po kilka misji no i ie koniecznie tylko zabijanie. Moze jakies rozworzenie jakiegos towaru ( mam na mysli narkotyki ofkorz) albo wbijanie komus w nocy na chate i okradanie ( tak jak w san andreas )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych misji pobocznych chcialbym wiecej widziec takich jak ta misja z ćpunka(ktorej sie daje na dzialke pieniadze). Nic trudnego, ale byla glebsza niz "Aye ma breda! Shoot those byaches!" i koniec misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj. wiem ze GTA IV troche przycina ale mi to chyba masakrycznie.. jada sobie normalnie ulica i juz sa spadki animacji, a jak mam 3 gwiazdki to normalnie nie da sie jezdzic...macie tak samo czy tylko ja tak mam??nie raz klatkuje tak jakby byla jedna klatka na sekunde (ma takie sekundowe przycinki) nie wiem w czym lezy problem... mam zwykly tv itp.. piszcie czy macie tak samo

pozdr for all:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili mam 78,68 %.Odnalazłem wszystkich zielonych ludzików i im pomogłem,przywiozłem 30 aut do steva,zawiozłem wszystkie auta Bruciemu i pare pierdół pobocznych i na tym kończe.U wszystkich prawie już mam 100 % like,i tyle to mi wystarcza.

GTA IV wypadło słabo i R nie postarało się o niego,zamiast dać więcej misji głównych to wymyślili zabijanie gołębi to jest szczy głupoty i żal.Dokładnie 38 godzin grania zajeło mi przejście głównej fabuły i to tyle pozostałe procenty gry od 63 % to sama porażka.

Dziękuję za uwagę xD

Ja mam podobnie - ukończyłem wątek fabularny i zupełnie nie mam ochoty, by dalej grać.

Robienie tych dodatkowych misji - e tam, nudne. Zabijać 200 gołębi? Kogoś chyba lekko pogięło :/ Albo pojechać ze znajomymi na wszystkie możliwe zabawy, wygrać wyścigi dla Bruciego (tu już akurat lepiej). Najgorsze jest to, że nie mam zleceń od Steve'a... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam, że ja też ochoty już nie mam wracać do IV, ukończyłem fabułę i lipa...a łażenie po mieście i rozwalanie wszystkiego też już mi się znudziło. Grę będę sprzedawał i biorę MGS4 obowiązkowo oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

elemente wszystkim nam sie tak zacina gra jak Tobie.

Mam do Was pytanie jak najbardziej rozwaliliście auto aby ono jeszcze jeżdziło lub je zdeformowali ? xD

Ja taki wyczyn zrobiłem fotki daje niżej sorry za jakość ale robione fonem :

( Klik w foto i się powiększy )

:D:D

[a href=http://pl.youtube.com/watch?v=Ht8XRZ9ST84" target="_blank]http://pl.youtube.com/watch?v=Ht8XRZ9ST84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja na tym forum dzień po premierze bodajże pisałem, że poza fabularnym wątkiem ta gra nie ma nic.

Co do zdjęć i filmiku, no niezłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktos ma moze cały utwór początkowy theme / intro? szukałem na pebie itp, ale znajduję jakies wersje po 1 minucie :/ na youtubie jest wersja 5min, cala piosenka, jak by ktos mogl mi podac jakis link na pw czy cos bylbym bardzo wdzieczny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jolero:

Mam ten utwór, był na płycie z muzyką dołączonej do Edycji Specjalnej. Piosenka nazywa się 'Soviet Connection', autor - Michael Hunter. Jedyny link, który mogę ci polecić to amazon.com lub amazon.co.uk. I nawet nie myśl o ściąganiu tego kawałka z P2P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam,

czy ktos ma moze cały utwór początkowy theme / intro? szukałem na pebie itp, ale znajduję jakies wersje po 1 minucie :/ na youtubie jest wersja 5min, cala piosenka, jak by ktos mogl mi podac jakis link na pw czy cos bylbym bardzo wdzieczny

pozdrawiam

Oto biega ?:

22r0bogi4v19sprsnple.jpg

01. Michael Hunter - Soviet Connection (The Theme From Grand [02:51]

Theft Auto IV)

02. Mobb Deep Ft. Havoc & Prodigy From H.N.I.C. Part 2 [02:52]

Sessions - Dirty New Yorker

03. The Rapture - No Sex For Ben [04:02]

04. Munga - No Fraid A [03:35]

05. Busta Rhymes - Where's My Money [02:45]

06. C.J. - I Want You [03:24]

07. Joe Walsh - Rocky Mountain Way [05:10]

08. Bob Marley & The Wailers and Damian Marley - Stand Up [05:39]

Jamrock

09. Seryoga - Liberty City: The Invasion [03:50]

10. Greenskeepers - Vagabond [02:58]

11. Electrik Funk - On A Journey [05:34]

12. Qadir - Nickname [02:18]

13. David Axelrod - Holy Thursday [05:26]

14. Nas - War Is Necessary [02:27]

15. Fela Kuti - Zombie [12:23]

16. Global Communication - 5:23 [05:23]

.......

Total.Playtime..: [70:37]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj. wiem ze GTA IV troche przycina ale mi to chyba masakrycznie.. jada sobie normalnie ulica i juz sa spadki animacji, a jak mam 3 gwiazdki to normalnie nie da sie jezdzic...macie tak samo czy tylko ja tak mam??nie raz klatkuje tak jakby byla jedna klatka na sekunde (ma takie sekundowe przycinki) nie wiem w czym lezy problem... mam zwykly tv itp.. piszcie czy macie tak samo

pozdr for all:)

Musisz mieć coś nie tak. Grałem już ponad 50h. Żadnych zacięć czy cokolwiek. Raz mi się tylko gra kompletnie zacięła ale to normalne. Nie liczę drobnych spadków animacji bo nie są one aż tak uciążliwe żeby przeszkadzały w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz mi się tylko gra kompletnie zacięła ale to normalne.

Widać bardzo się przejmujesz że producent daje Ci nieskończony produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widać bardzo się przejmujesz że producent daje Ci nieskończony produkt.

Jak wyżej GTA IV jest nie skończony (Zacinanie gry podczas pościgu,zanikanie drogii przed nami,itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram bardzo intensywnie od środy... mam 15%, odkryty algonquin, no ale oprócz misji dużo czasu tak o sobie zwiedzam...

I póki co powiem o tak "sławnych" zacięciach itp.:

W moim przypadku, spadków fps-ów nie zauważyłem jeszcze, ale raz podczas 1 misji na Elizabethy jak wyszedłem na ulicę to przed oczami 2 samochody (1 za 2) zniknęły... po prostu są i nie ma... dziwne...

Poza tym drażni mnie to zamazanie obrazu w pewnej odległości... nie drażniło by mnie to, gdyby to był np. horyzont, no ale nie 10metrów przede mną -.-

Tak, czy inaczej gra jest boska!! Bardzo mi przypadła do gustu fizyka, jak samochód wjedzie na jaką kolwiek rurę, czy nawet pachołek to samochód "unosi" koło... fajna sprawa, poza tym smaczki, dziś akurat jak w samochodzie słuchałem radia i przyszedł sms to chwilę wcześniej w radiu usłyszałem charakterystyczne "bzzz" Jak w RL

Ogólnie: fajna gra, jak każde GTA...

#EDIT:

@down

Póki co, mam za małe doświadczenie z konsolami (a raczej ich padem), PS3 to moja pierwsza, więc w strzelanki nie inwestuje... za ciężko się padem namierza, z resztą póki co mnie to męczy... No nic, potrenuję na demku Battfielda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×