Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeszcze miałem xboxa to grałem w GTA IV, a na PS3 jakoś mnie nie ciągnie. Nie wiem czy doczekamy się w końcu jakiegoś DLC do tego GTA, byłoby fajnie, napewno dla dodatku ponownie zaopatrzyłbym się w tą grę. Ehh, marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego napewno masz w telefonie tylko musisz poszukac, a pozniej po zdanym samochodzie sam bedzie przysylal eski.

juz znalazlem smsa poprostu go nie odczytalem, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zawiązku z oficjalna zapowiedzią dodatków do GTA4 na PS3 mam pytanie do ludzi grających na X360. Czy da się trofeum Wanted zrobić grając w multi na dodatkach? Jeśli tak to czy są tam jakieś ciekawe tryby pozwalające zdobyć kasę szybciej niż w Hangman noose?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :D Już się bałem że nigdy nie zagram w te dodatki ;D Fajnie... ciekawe jaka będzie cena ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że ta gra pojawi się na PS3. Może dlatego, że wierzyłem, że MS jest w stanie zapłacić 50 mln dolarów za czasową ekskluzywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że ta gra pojawi się na PS3. Może dlatego, że wierzyłem, że MS jest w stanie zapłacić 50 mln dolarów za czasową ekskluzywność.

No przecież M$ zapłacił i czasowa exkluzywność była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam popełniłem błąd pisząc posta, miało być "nie wierzyłem, że MS..." :P Swoją droga, to bardzo mnie cieszy, że posiadacze PS3 będą mieli okazję pograc w te świetne dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ dal 50 baniek za czasowa wylacznosc ... idioci.

Co do dodatkow, na pewno kupie, musze miec 100% trophies w tak wspanialej grze jak GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko Do MultiPlayer'a!:) Jakie macie Nicki? Moze Ktos gra jeszcze i pyknie Team;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć - nareszcie ! :P W końcu trochę świeżości w tej grze :) Czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

jestem tu nowy.....

mam pytanie do bardziej obytych w GTA.

Chce zakupic GTA praktycznie w nie nigdy nie gralem no moze nie licząc tego co na PC w 1 czesc..... ale to bylo dawno.

Wiekszosc oferowanych GTA jest 3xA ewentualnie z PL mapami.

Czy szukać za wszelka cene z PL mapami czy jest to zbedne i kupic z mapa po ang.??

dzięki za odp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony! :D

Jednak mam pytanko w zasadzie takie same jak kogoś powyżej - czy trophy "Wanted" będzie można wbijać też na dodatku?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

jestem tu nowy.....

mam pytanie do bardziej obytych w GTA.

Chce zakupic GTA praktycznie w nie nigdy nie gralem no moze nie licząc tego co na PC w 1 czesc..... ale to bylo dawno.

Wiekszosc oferowanych GTA jest 3xA ewentualnie z PL mapami.

Czy szukać za wszelka cene z PL mapami czy jest to zbedne i kupic z mapa po ang.??

dzięki za odp:)

Jest to zbedne, ja mialem kiedys nawet po Francusku a i tak do niczego mi sie nie przydala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatki już oficjalnie i się z tego ciesze bo podstawki nie kupiłem grałem ale mnie nie wciągneła dla mnie straciła klimat,ale myśle że jak zalicze drógi dodatek odzyskam wiarę w tę serie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10076860-1264786354-862000.jpg

Fake?

Myślę że to nie fake, tylko okładka oficjalnie zapowiedzianych dodatków do GTA IV na PS3 ;)

Ciekawe ile będą kosztowały...

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nie fake, tylko okładka oficjalnie zapowiedzianych dodatków do GTA IV na PS3 ;)

Ciekawe ile będą kosztowały...

Cena nie jest oczywiście oficjalna podana ale jeśli patrząc na ceny na X360 to będzie ona wynosiła około 100zł, więc jest trochę drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogo bedzie dla tych co gta 4 kupili i teraz jeszcze dodatki beda kupowac. a tym co do teraz nie chcialo sie kupic gta4 wyjdzie oplacalny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym dodatkiem ? Są to oddzielne 2 dodatki bez zwykłej gry czy GTA IV + 2 dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to dwa dodatki, które do działania nie potrzebują GTA IV.

Jeśli natomiast ktoś chce kupić z PSN to wtedy musi mieć GTA IV w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem dotyczacy gta a nie chce zakladac nowego watku. dzis sobie jade jak co wieczor z furami steviego i potrzebowalem kod wpisac na bronie zeby zrobic trofeum 'chain reaction' oczywiscie nie zapisywalem gry po wpisaniu kodu. wylaczlem gre a jak pol godziny pozniej ja wlaczylem to mam w telefonie ten cheat. czy to nie zablokuje mi mozliwosci przejscia gry w 100%? jesli tak to co z tym zrobic? Grac od awaryjnego sejvu(przy 60%, teraz mam 70%) odp mile widziana, dzieki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem dotyczacy gta a nie chce zakladac nowego watku. dzis sobie jade jak co wieczor z furami steviego i potrzebowalem kod wpisac na bronie zeby zrobic trofeum 'chain reaction' oczywiscie nie zapisywalem gry po wpisaniu kodu. wylaczlem gre a jak pol godziny pozniej ja wlaczylem to mam w telefonie ten cheat. czy to nie zablokuje mi mozliwosci przejscia gry w 100%? jesli tak to co z tym zrobic? Grac od awaryjnego sejvu(przy 60%, teraz mam 70%) odp mile widziana, dzieki ;]

Co masz na myśli pisząc "Mam w telefonie ten cheat"? Użycie kodu powoduje zablokowanie jakiegoś osiągnięcia, a jeśli zapiszesz grę zablokujesz trofeum na stałe. Po wczytaniu gry powinien być komunikat czy trofea są dostępne. Najlepiej podczas "zabawy" wyłączyć autosave. Używając kodów zapomnij o 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć paluje kupić GTA4 i mam pytanie czy nadal zdarzają się freeze w grze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli nie spatchujesz gry i masz starszą wersje gry to mogą się zdarzyć ale nowe są już zrobione raczej bez freezów :)

Już oszczędzam kase na dodatki :D

Edytowane przez Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×