Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem, nie jestem dobry w takie rzeczy :P dlatego było mi tak trudno. Ale teraz myślę że jeszcze sobie chętnie w to pogram już bez bicia rekordów =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uffff stunt jumps wpadło :) teraz mam problem próbuje z tymi przypadkowymi ludkami z 5 może już mam, ale teraz nie czaje ocb Tutaj na mapie są miejsca w których powinni być a mnie się zdarza, że albo nikogo tam nie ma (o różnych porach dnia, nocy) albo też było tak, że wysiadam z taxówki jest ludek na mapie zbliżam się a on znikł wtf ? :blink:

aa jeszcze jedna sprawa apropo message te 30 wozów dla steviego, również na mapie na której są zaznaczone miejsca z pojazdami, ja tych bryczek nie mam.. może już za pózno na to trophy ? wgl nie wiem czy on żyje i jeśli tak to jak to robić. Nie mogę do niego zadzwonić a mam tylko 1 sms z jakimś obrazkiem od niego i tyle a gre ukończoną w 91%..

Edytowane przez NEQROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W smsie od Stevie'go masz miniaturowy obrazek wozu, jego nazwe i miejsce jego przebywania. Nie widze zadnego problemu :) Po prostu musisz jechać tam, zarąbać wóż i wracać do garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uffff stunt jumps wpadło :) teraz mam problem próbuje z tymi przypadkowymi ludkami z 5 może już mam, ale teraz nie czaje ocb Tutaj na mapie są miejsca w których powinni być a mnie się zdarza, że albo nikogo tam nie ma (o różnych porach dnia, nocy) albo też było tak, że wysiadam z taxówki jest ludek na mapie zbliżam się a on znikł wtf ? :blink:

aa jeszcze jedna sprawa apropo message te 30 wozów dla steviego, również na mapie na której są zaznaczone miejsca z pojazdami, ja tych bryczek nie mam.. może już za pózno na to trophy ? wgl nie wiem czy on żyje i jeśli tak to jak to robić. Nie mogę do niego zadzwonić a mam tylko 1 sms z jakimś obrazkiem od niego i tyle a gre ukończoną w 91%..

Ja osobiście korzystałem z tej pomocy -> WOZY STEVA

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę do niego zadzwonić a mam tylko 1 sms z jakimś obrazkiem od niego i tyle a gre ukończoną w 91%..

Patrzysz na tego MMS'a, szukasz auta które na nim jest (jest dużo mapek w necie) wsiadasz do auta po czym pojawia się u dołu tekst, że ten wóz należy dostarczyć Steve'iemu, więc poznasz czy dobrze znalazłeś. Następnie jedziesz do garażu (nie wiem czy każdy się nadaje, ja wybieram Chase Point). I gotowe. Potem zapisujesz grę żeby czas szybciej leciał, znowu dostajesz MMS i tak do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, gdyby nie mapa z nazwami bryk to by było średnio szukać :pardon: ale tak to juz 3 mam i wpadł trofik od przypadkowych ziomków :) gorzej będzie z multi i ptactwem :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA 4 Complete edition trofeum platynowe jest widoczne ? jest dostępne ? Zawsze jak miałem gry z platyną to była platyna na samej górze, nad wszystkimi trofeami, w GTA4 complete wogóle nie mam dostępnej Platyny (może ukryta ? ), czyżby coś nie tak było z moją wersją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zwykle GTA 4, i tez pierwszego od gory trofea nie widze ; ) Wiec tak jest w grze, kto wie moze jak wszystkie trofea sie zaliczy bd jakies specjalne zadanie na platyne ; ) A jesli chodzi o tych ludzi to przewaznie stoja lub siedza na lawce, byly tez momenty ze palili fajke ; ) ale tez moze byc ze wczasie gry przypadkowo podjechales i zrobiles od nich misje, dlatego nikogo tam nie widzisz ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo napisac to ostanie zdanie a nie scenki robic... A tym bardziej jak bys zauwazyl to napisalem "kto wie" wiec nie potrzebnie sie czepiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masakra czego to się nie robi dla trofika, 200 gołębi completed :rolleyes: mam 98,75% ukończone, przypadkowych napotkanych 12 sprawdzałem każdego i już nie ma nikogo w tych miejscach .. to czego mi brakuje 1,25% ? A trofik fly co op na czas to w multi czy w story ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masakra czego to się nie robi dla trofika, 200 gołębi completed :rolleyes: mam 98,75% ukończone, przypadkowych napotkanych 12 sprawdzałem każdego i już nie ma nikogo w tych miejscach .. to czego mi brakuje 1,25% ? A trofik fly co op na czas to w multi czy w story ?

W multi. Najfajniejszy trofik w całej grze.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O masakra czego to się nie robi dla trofika, 200 gołębi completed :rolleyes: mam 98,75% ukończone, przypadkowych napotkanych 12 sprawdzałem każdego i już nie ma nikogo w tych miejscach .. to czego mi brakuje 1,25% ? A trofik fly co op na czas to w multi czy w story ?

Zrobiłeś wszystkie "Eventy":

- Wygraj ze znajomym lub z komputerem w bilarda

- Wygraj ze znajomym lub z komputerem w rzutki

- Wygraj ze znajomym lub z komputerem w pełnej grze w kręgle

- Pobij rekord (przynajmniej 11,000 punktów) w grze zręcznościowej QUB3D

a także "Bonusy od przyjaciół":

- Dostawę broni od Little Jacob'a (przy 60% znajomości)

- Możliwość poruszania się helikopterem za darmo dzięki Bruci'emu (przy 70% znajomości)

- Podkładanie bomb w samochodach, przy pomocy Packi McReari'ego (przy 75% znajomości)

- Little Jacob --> rzutki, picie, jedzenie, bilard, pokaz, klub ze striptizem

- Brucie --> żeglowanie, kręgle, picie, jedzenie, lot helikopterem, pokaz, klub ze striptizem

- Packie McReary --> kręgle, rzutki, picie, bilard, pokaz, klub ze striptizem

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dosyć zabawną sytuację, mianowicie zrobiłem wszystko co potrzeba do 100% ale po zaliczeniu trofea za wózki Steve'iego dalej miałem 98%. Poddałem się i zapisałem grę, a po zapisie ujrzałem "Key To The City" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie jest 100% :) brakowało wygrania w rzutki i bilard. To zostało multi i story w 30 h(aha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie jest 100% :) brakowało wygrania w rzutki i bilard. To zostało multi i story w 30 h(aha)

To ja wykonywałem zadania poboczne i fabułę w 23h ukończyłem. Coś ty robił?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja wykonywałem zadania poboczne i fabułę w 23h ukończyłem. Coś ty robił?! :P

Pewnie to co i ja - rozpierduchę. :tongue:

Pierwsze przejście gry zajęło mi około 50h - ale nie odgrywałem sejwów po tym jak coś nie poszło zgodnie z planem.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sam nie wiem czemu nie zmieściłem się w 30 h, ale na pewno jak rozpoczynałem gta to nie przywiązywałem wagi do trofeów. Nie jeździłem taxi posiadywałem w strip club xd ostatnio mnie naszło na trofki może temu, że psn offline :P story przejde jeszcze raz czemu by nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie to sam nie wiem czemu nie zmieściłem się w 30 h, ale na pewno jak rozpoczynałem gta to nie przywiązywałem wagi do trofeów. Nie jeździłem taxi posiadywałem w strip club xd ostatnio mnie naszło na trofki może temu, że psn offline :P story przejde jeszcze raz czemu by nie :)

Mnie coś na szło i przejrzałem trofea, gdy zobaczyłem to z 30h pędziłem szybko tylko fabułę główną, tak pędziłem że w 17h to zrobiłem :) ale za to teraz muszę korzystać ze starszych save-ów, żeby zrobić niektóre trofea (jak np zaproszenie do domu przez dziewczynę).

Gdzieś wcześniej widziałem tutaj podobny problem, nie mogę znaleźć teraz, a mianowicie (5) all friends like you above 90 %, rozumiem że ta piątka, to ma być 5 znajomych. Jest możliwość zrobienia tego trofea po zakończeniu fabuły głównej ? mogę tylko z Brucie, Jacob, Packie i Romanem się widywać, Dwayne jest niedostępny.

Dziękuję za pomysł Turkey in bowling :) poszło prosto z podanym opisem wcześniej :)

Ja mam dopiero 80 % jeszcze sporo przede mną, gołębie, skoki, przechodnie, policja.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś na szło i przejrzałem trofea, gdy zobaczyłem to z 30h pędziłem szybko tylko fabułę główną, tak pędziłem że w 17h to zrobiłem :) ale za to teraz muszę korzystać ze starszych save-ów, żeby zrobić niektóre trofea (jak np zaproszenie do domu przez dziewczynę).

Gdzieś wcześniej widziałem tutaj podobny problem, nie mogę znaleźć teraz, a mianowicie (5) all friends like you above 90 %, rozumiem że ta piątka, to ma być 5 znajomych. Jest możliwość zrobienia tego trofea po zakończeniu fabuły głównej ? mogę tylko z Brucie, Jacob, Packie i Romanem się widywać, Dwayne jest niedostępny.

Dziękuję za pomysł Turkey in bowling :) poszło prosto z podanym opisem wcześniej :)

Ja mam dopiero 80 % jeszcze sporo przede mną, gołębie, skoki, przechodnie, policja.

Jesli chodzi o Dwaynego to dzwon ze chcerz isc z nim cos zjesc albo do klubu ze striptizem ; ) Jak dzwonilem w tych sprawach to zawrze odbieral ; P

*zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam do siebie że zależy o której godzinie do kogoś dzwonisz :thumbsup:.

PS.Ja mam w GTA 100 % i 68 godzin grania..... ale jak nie miałem podpiętej konsoli pod internet to nie ściągałem patcha.Kumpel mi powiedział że jak ściągnę owego patcha to mi zaliczy wszystkie te trofea które zdobyłem.I któregoś dnia już tego patcha zainstalowałem i.....dupa nie wpadły trofea,a trzeci raz mi się gry nie chce przechodzić.Może kiedyś znów sobie pogram.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Dwaynego to dzwon ze chcerz isc z nim cos zjesc albo do klubu ze striptizem ; ) Jak dzwonilem w tych sprawach to zawrze odbieral ; P

*zawsze

po ukończeniu gry (fabuły głównej) wogóle nie ma opcji "eating" czy też "strip club" jest tylko call i nie odbiera, próbowałem o różnych godzinach, sytuacja jaką opisujecie ma miejsce w trakcie wypełniania misji z fabuły głównej, gdy poznajemy Dwayne-a. (przy wyborze kogo zabić, wybrałem nie Dwayna, tego drugiego (x coś tam)). Czyżby brak możliwości zrobienia tego trofeum po ukończeniu gry, dzisiaj jeszcze raz sprawdzę, może to był jakiś chwilowy bug, ale sprawdzałem o różnych porach, tylko call, bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w trakcie robienia fabuły wielokrotnie odmawiałeś mu jedzenia/przyjemności - etc. ? W takim razie reputacja spadła, poczekaj może aż sam zadzwoni. Jeszcze możesz sprawdzić w statystykach ile masz procent powodzenia u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy jak zacznę grę bez patcha a potem jak ruszy psn go zainstaluję to będę mógł kontynuować grę od momentu gdzie ukończyłem ją grając bez łaty czy może będę musiał zaczynać od początku proszę o odpowiedź??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×