Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Te kody blokują trofea:

regeneracja zdrowia i pancerza - 3625550100

regeneracja amunicji, zdrowia i pancerza - 4825550100

zestaw broni 1 - 4865550100

zestaw broni 2 - 4865550150

mniejsze zainteresowanie policji Twoją osobą - 2675550100

Annihilator - 3595550100

A oto te trofea:

Walk Free, One Man Army, Finish Him, Cleaned the Mean Streets

Czyli wychodzi jednak na to, że 100% możesz spokojnie wbić z kodami. Tylko pytanie, po co sobie psuć zabawę. :whistling:

O WIELKIE DZIEKI:D

Mialem nadzieje że kody sa motory nie blokują niczego bo uwielbiam smigac w gta motorami a wiadomo ze czesto sie nie trafiaja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zacznę od razu.

Otóż od początku zakupu GTAIV, mam problem z przycinaniem się gry w pewnym czasie.

Kiedy robię zadymę (MEGA AKCJA), gonią mnie radiowozy, strzelają do mnie, przejeżdżam ludzi, m.in. DUŻO SIĘ DZIEJE, to następują dziwne przycinki gry.

Mogę Wam to przedstawić za pomocą YT, na którym znalazłem filmik pokazujący problem taki jak mój.

- większość z Was może nie dostrzec "zmułek", ale wydaje mi się, że je dobrze widać, po prostu się przyjrzyjcie.

Więc się pytam, moi drodzy mili użytkownicy PlayStation®3, czy też macie taki problem z tą grą?

Informuję Was, że PS3 jest nowe i zadbane oraz, że inne gry normalnie działają.

Mam telewizor kineskopowy (stary) 24" firmy SONY i sądzę, iż telewizor może być przyczyną.

(GRĘ INSTALOWAŁEM NA HDD.)

Co o tym myślicie? Jak to naprawić?

Pozdrawiam. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten typ tak ma, ze jak na ekranie duzo sie dzieje to moze sie przycina. kazdy tak maz gta 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że każdy ma wielką zmułe w chwili gdzie bardzo dużo się dzieje? happy.gif

(TYLKO SIĘ UPEWNIAM) biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. ja tak mam, ty tak masz, inni tez tak maja. gra jest kiepsko zoptymalizowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

A teraz idę grać w GTA!

Pozdrawiam! laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po dość długiej przerwie odpaliłem sobie GTA IV Ballad of Gay Tony i muszę powiedzieć, że grafika jest dość mocno przestarzała, poza tym to jak gra gubi klatki potrafi być naprawdę wnerwiające. Nie wiem czy cokolwiek po ogrywaniu Uncharted 2 będzie jeszcze w stanie mnie zadowolić ( oczywiście graficznie ) tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po dość długiej przerwie odpaliłem sobie GTA IV Ballad of Gay Tony i muszę powiedzieć, że grafika jest dość mocno przestarzała, poza tym to jak gra gubi klatki potrafi być naprawdę wnerwiające. Nie wiem czy cokolwiek po ogrywaniu Uncharted 2 będzie jeszcze w stanie mnie zadowolić ( oczywiście graficznie ) tongue.gif

Słuchaj bądz co bądz jest ona robiona na silniku gta 4 a jak wiadomo gta juz ma swoje lata wiec pozostaje nam czekac na kolejna czesc;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zdobyć jakoś rękawiczki ? W sklepach nie ma, a na obrazkach Nico pokazany jest w rękawiczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie da się. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj bądz co bądz jest ona robiona na silniku gta 4 a jak wiadomo gta juz ma swoje lata wiec pozostaje nam czekac na kolejna czesc;p

Wiem, wiem, ale najgorsze dla mnie jest to, że gra nie chodzi płynnie. Lubię sobie czasem zapuścić San Andreas albo Vice City na pececie i gra mi się bardzo dobrze mimo dość mocno przestarzałej, ale płynnej, grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale najgorsze dla mnie jest to, że gra nie chodzi płynnie. Lubię sobie czasem zapuścić San Andreas albo Vice City na pececie i gra mi się bardzo dobrze mimo dość mocno przestarzałej, ale płynnej, grafiki.

ja sam uwielbiam gta vice city caly klimat tej gry soundtrack jest dla mnie idealny a to ze gra jest stara to co ja sie chce tylko dobrze bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o coś innego mi chodziło, ale co do klimatu to zgadzam się w stu procentach ! Fajnie gdyby następna część GTA była w tych klimatach, lub w stylu San Andreas rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na razie wiadomo to akcja następnej części ma się rozgrywać ponoć w Hollywood(miasto w stanie Floryda). Więc osobiście stawiam na kontynuacje klimatu znanego z Vice City. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na razie wiadomo to akcja następnej części ma się rozgrywać ponoć w Hollywood(miasto w stanie Floryda). Więc osobiście stawiam na kontynuacje klimatu znanego z Vice City. :whistling:

Szkoda szczerze liczyłem, że Panom i Paniom z Rockstar znudził się klimat USA i następne GTA rozgrywać się będzie w jakimś Europejskim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra zrobila mi Bardzo duze wrazenie gdy ja kupilem, Teraz to tylko na nia patrze i sie przygladam ale Pograc jest cos , Grafika 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na razie wiadomo to akcja następnej części ma się rozgrywać ponoć w Hollywood(miasto w stanie Floryda). Więc osobiście stawiam na kontynuacje klimatu znanego z Vice City. :whistling:

wiem ze to nie w stylu Rockstar ale chcialbym w gta V ujrzec poraz kolejny Mr. Bellica;p ten jego balkanski akcent.... to drobnostka ale bardzo mi sie to podobalo w ostatniej czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał ujrzeć GTA: San Andreas 2!

Powiększyć wszystkie tereny, przede wszystkim te z natury (pustynia, lasy).

Dać znowu jakieś tajemnice z UFO, może z Wielką Stopą, a nawet dodać dziwne miejsca.

A PRZEDE WSZYSTKIM nowe przygody Carla Johnson'a i to w ładnej oprawie graficznej, razem z perfekcyjną fabułą! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa 2 bylo by nawet spoko klimat gangow byl spoko

ale mi sie widzi zeby bylo cos nowego kazda nowosc w od gta 3 do gta 4 jest dla mnie jakims smaczkiem dzieki ktorej mam ochote co chwile wracac do gry jakas nowa fajna misja cos zuplenie innego od idz i zabij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik dotyczący przyjaciół (tych z gry oczywiście)

Otóż kiedy trzeba było wybrać między Playboyem X a Dwanyem wybrałem tego drugiego. Zabiłem Playboya ale i tak nie mogę zadzwonić do Dwayna by go zaprosić na wyjście (tzn. nie został moim przyjacielem). Czy to ma związek z jakimś błędem, czy później (jak przejdę fabułę główną) stanie się on moim przyjacielem ?

EDIT: Co do tytuły "przyszłej" gta. Już nawet tak kiedyś pisałem, że gta z numerami (tzn. 1, 2, 3, 4) zawsze są krokami milowymi. 1,2 zaczęcie serii, 3 grafika 3D, a chyba o grafie w czwórce nie trzeba pisać. Wątpie czy kolejna GTA będzie takim skokiem w przód. Sam też chętnie zobaczyłbym SA2, bo co by nie mówić wg. mnie "czwórka" ma beznadziejny klimat nie to co SA

to tyle pzdr

Edytowane przez premko_pl5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik dotyczący przyjaciół (tych z gry oczywiście)

Otóż kiedy trzeba było wybrać między Playboyem X a Dwanyem wybrałem tego drugiego. Zabiłem Playboya ale i tak nie mogę zadzwonić do Dwayna by go zaprosić na wyjście (tzn. nie został moim przyjacielem). Czy to ma związek z jakimś błędem, czy później (jak przejdę fabułę główną) stanie się on moim przyjacielem ?

Też miałem ten problem. :P Rozwiązanie - przejrzy skrzynkę pocztową i udziel odpowiedzi na e-mail. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Co do tytuły "przyszłej" gta. Już nawet tak kiedyś pisałem, że gta z numerami (tzn. 1, 2, 3, 4) zawsze są krokami milowymi. 1,2 zaczęcie serii, 3 grafika 3D, a chyba o grafie w czwórce nie trzeba pisać. Wątpie czy kolejna GTA będzie takim skokiem w przód. Sam też chętnie zobaczyłbym SA2, bo co by nie mówić wg. mnie "czwórka" ma beznadziejny klimat nie to co SA

jak sie nad tym zastannowilem to masz duzo racji. jak kupilem xboxa i odpalilem 4 to nie moglem sie nacieszyc lapalem kazdy szczegol przeskok w grafice jest wielki. jak wiadomo napewno nastepne gta bedzie mialo lepsza ale skoku wielkiego nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gta najbardziej na klimat zwracam uwagę. Najbardziej podoba mi się Vice City i TBOGT. Np. TLAD chodźby nie wiem jak dobrze graficznie będzie zrobione, to i tak nie wkręce się w fabułe. Takie idealne gta dla mnie to, klimat nocnych klubów/dyskotek, a na zewnątrz jakieś mafijne porachunki. Fajna opcja w SA była z gangami, ale mogłyby być takie jak w gta 3 Yakuza czy Leone. Najważniejsze, to dobrze rozbudowana fabuła w dobrym klimacie. Jak te warunki się spełniają, to w gta można grać i grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Co do tytuły "przyszłej" gta. Już nawet tak kiedyś pisałem, że gta z numerami (tzn. 1, 2, 3, 4) zawsze są krokami milowymi. 1,2 zaczęcie serii, 3 grafika 3D, a chyba o grafie w czwórce nie trzeba pisać. Wątpie czy kolejna GTA będzie takim skokiem w przód. Sam też chętnie zobaczyłbym SA2, bo co by nie mówić wg. mnie "czwórka" ma beznadziejny klimat nie to co SA

to tyle pzdr

Widzisz, dla Ciebie SA ma świetny klimat, a dla mnie beznadziejny właśnie. "Bujanie" się murzynami na "dzielni" to zupełnie nie mnie.

Samo wykonanie gry jak najbardziej było świetne, ogromne miasta i wsie, możliwość przemieszczenia się chyba wszystkim co tylko przychodzi do głowy, itd.

Ale klimat zupełnie nie dla mnie. Dlatego nie ma co mówić, że ta część jest do bani, a druga jest świetna, bo każdy to inaczej postrzega.

Co do GTA V, to nie śledzę tak tematu, ale chyba jeszcze nie zostało określone, gdzie będzie się działa akcja.

Bardzo liczę na powrót do Vice City i do tamtych klimatów, lata 80te to najlepsze co do tej pory spotkałem w serii GTA.

Do tego dodać silnik na którym zrobiona jest IV część i będzie po prostu miód! Już nawet przeżyję doczytujące się tekstury na potęgę, jeśli tylko oprawa będzie tak jak należy.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×