Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jeszcze pobić rekord 11 tyś pkt na automacie QUB3D , wygrać w wszystkich mini gierkach z kumplem lub komputerem , i zaliczyć wszystkie aktywności z Twoimi przyjaciółmi - może tutaj jest problem , bo np. ja musiałem zrobić to za jednym podejściem , ponieważ nie naliczało mi procentów w grze. Jeszcze sprawdź sobie tutaj , może o czymś zapomniałeś...

Jeśli chodzi o Romana i Dwayna , to oni się nie wliczają do 100% , bo można ich zabić podczas fabuły i sprawdź sobie jeszcze , ile misji dla przypadkowych pieszych masz zrobione...

Pobiłem rekord :) z tymi przyjaciółmi to zobaczę może jest i u mnie tak samo . Pieszych mam zrobionych z 12 lub 13 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiłem rekord :) z tymi przyjaciółmi to zobaczę może jest i u mnie tak samo . Pieszych mam zrobionych z 12 lub 13 .

Z tymi pieszymi też różnie bywa , czasami ciężko na któregoś trafić...

@Joki - Zapomniałem dać ( zdarza się ). A tak w ogóle , to nie czytaj postów , które są odpowiedzią na pytanie dotyczące przejścia gry , to i na spoilery się nie nadziejesz . Pozdrawiam.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy udalo sie komus zdobyc trofeum za kregle?kiedy jestem przy 9 turze to zawsze przegrywam ; ) macie jakas technike czy cos? ; P pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy udalo sie komus zdobyc trofeum za kregle?kiedy jestem przy 9 turze to zawsze przegrywam ; ) macie jakas technike czy cos? ; P pozdrawiam.

W tym trofiku trzeba 3 razy machnąć strike pod rząd. Dwa kroki w lewo i wolno (ok 18-20 mph) wypuścić kulę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym trofiku trzeba 3 razy machnąć strike pod rząd. Dwa kroki w lewo i wolno (ok 18-20 mph) wypuścić kulę ;)

dzieki wielkie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz jak zrobić Finish Him, gdy się przeciwnik zamachuje ja x i o tylko on zawsze trafia a moj blok (x) nie działa. Gdzie spotkać kogoś chętnego do walki ? na początku jak roman leży pod koszem to jest dwóch frajerów ale znow nawalają mnie z dwóch stron :/ aaa te gołębie gdzie znajde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz jak zrobić Finish Him, gdy się przeciwnik zamachuje ja x i o tylko on zawsze trafia a moj blok (x) nie działa. Gdzie spotkać kogoś chętnego do walki ? na początku jak roman leży pod koszem to jest dwóch frajerów ale znow nawalają mnie z dwóch stron :/ aaa te gołębie gdzie znajde...

Zeby zrobic finisha to musisz wcisnac ( x ) i korygowac lewa galka, kiedy twoj koles schyli sie wtedy wciskasz trojkat albo kwadrat ; ) Bezdomni, oni przewaznie lubia sie bic. A z Romanem to czy nie mozesz ich postrzelic? pozdrwiam

Jesli chodzi o golebie to one sa przewaznie pochowane, w czasie przechodzenia gry bd je napotykal ale zadko, zeby zabic wszystkie 200 golebi to trzeba pobiegac po dachac, dokach i takich najzadziej odwiedzanych miejsc ; ) wiem ze 2 golebie sa na statule wolnosci (na pojemniku od kawy). ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zrobic finisha to musisz wcisnac ( x ) i korygowac lewa galka, kiedy twoj koles schyli sie wtedy wciskasz trojkat albo kwadrat ; ) Bezdomni, oni przewaznie lubia sie bic. A z Romanem to czy nie mozesz ich postrzelic? pozdrwiam

Jesli chodzi o golebie to one sa przewaznie pochowane, w czasie przechodzenia gry bd je napotykal ale zadko, zeby zabic wszystkie 200 golebi to trzeba pobiegac po dachac, dokach i takich najzadziej odwiedzanych miejsc ; ) wiem ze 2 golebie sa na statule wolnosci (na pojemniku od kawy). ; )

Na statule wolności jest 5 albo i 6 gołębii , najlepiej z youtube szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej, ; ) Ja na chwile obecna nie bawie sie w golebie, chce zrobi strike w kreglach i 10-pinow wygrac ale na chwile obecna nie wychodzi mi ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz jak zrobić Finish Him, gdy się przeciwnik zamachuje ja x i o tylko on zawsze trafia a moj blok (x) nie działa. Gdzie spotkać kogoś chętnego do walki ? na początku jak roman leży pod koszem to jest dwóch frajerów ale znow nawalają mnie z dwóch stron :/ aaa te gołębie gdzie znajde...

to odnośnie "Finis him"

Wszystkie gołąbki również znajdziesz na YT ;)

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej, ; ) Ja na chwile obecna nie bawie sie w golebie, chce zrobi strike w kreglach i 10-pinow wygrac ale na chwile obecna nie wychodzi mi ; /

Tak jak kolega wcześniej pisał , podejć do pierwszego stanowiska po lewej , zrób dwa kroki w lewo , odchyl prawy analog do tyłu , poczekaj 2 sekundy i powoli przesuń gałkę do przodu. Kula będzie się powoli toczyć i zazwyczaj wszystkie zbija. Powtarzaj te kroki za każdym razem i Ci się uda bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmik, będę musiał znaleść to miejsce, story mam complete ale brakuje mi troche tych trofików:) szkoda że mam tylko podstawe bez tych 2óch dodatków ;/ ale cóż nie można mieć wszystkiego. A platyne można trzasnąć bez tych dodatków, bo w trof są te odnośnie BoGT itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze możesz wbić platynę nie wykonując trofeów z dlc. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wcześniej pisał , podejć do pierwszego stanowiska po lewej , zrób dwa kroki w lewo , odchyl prawy analog do tyłu , poczekaj 2 sekundy i powoli przesuń gałkę do przodu. Kula będzie się powoli toczyć i zazwyczaj wszystkie zbija. Powtarzaj te kroki za każdym razem i Ci się uda bez problemu.

Sprobuje, zobaczymy czy mi wyjdzie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloo wbiłem finish him, kregle, i loty pod mostem :) a teraz się zabrałem za skoki zostało mi jeszcze 41 xd nie mówiąc o gołębiach :) Pomocna powinna być mapa na której jest pokazane gdzie to ptactwo siedzi. A apropo gołębi mam nadzieję, że nie zdenerwuje mnie ich szukanie tak jak miało to miejsce w AC II ;/ jak wpadła platyna w ac od razu go sprzedałem hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloo wbiłem finish him, kregle, i loty pod mostem :) a teraz się zabrałem za skoki zostało mi jeszcze 41 xd nie mówiąc o gołębiach :) Pomocna powinna być mapa na której jest pokazane gdzie to ptactwo siedzi. A apropo gołębi mam nadzieję, że nie zdenerwuje mnie ich szukanie tak jak miało to miejsce w AC II ;/ jak wpadła platyna w ac od razu go sprzedałem hahaha

Nie ma opcji - będziesz wkurzony "latającymi szczurami"!:biggrin:

Dla mnie to była męka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomocna powinna być mapa na której jest pokazane gdzie to ptactwo siedzi.

http://www.gta4.net/map/

Wystarczy kliknąć pierwszą opcję na górze po prawej "Show Pigeons/Flying rats" i już wiadomo gdzie szukać.

Ale jeszcze nie brałem się za to trofeum, więc nie wiem czy zawsze tam są, gdzie pokazuje mapa.

PS. Masz już wszystkie wyścigi online wygrane, że przymierzasz się do platyny? Czy nie trzeba?

Edytowane przez rozwalkompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Masz już wszystkie wyścigi online wygrane, że przymierzasz się do platyny? Czy nie trzeba?

Trzeba. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi i platyne to w sumie sam nie wiem jak to będzie, dopóki szukam znajduje itp (skoki,gołębie) to próbuje ale jak juz miarka się przegnie i nie mogę znaleść to wtedy znak iż dany tytuł do pudełeczka i na półeczke szkoda nerwików xd a online to nie mam prawie nic chyba tego ziomka z r* ustrzeliłem jak sprawdzałem online i chyba tyle xD jak będzie psn i chęci to napewno spróbuje się tam z czymś. Jak do jakiegoś trof najlepiej się ustawić to pomogę komuś i sobie jakby co wbijać do kontaktów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Finish Him. Jest trudny/wymagający? Poszło za pierwszym razem? Bo akurat tego trofika nie mam a miło mieć dużo trofków w takiej grze jak GTA IV :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydawało się trudne bo gdy wciskałem x o to nie udawało się ale do tego trzeba jeszcze r2 jak pojawi sie na przeciwniku celownik on sie zamachuje to ty (x) i kontra (o) a, że jak byle kogo zaczepisz to przeważnie uciekają to najlepiej wybrać się na lotnisko Tutaj tam jak się z jakimś rozprawisz to biegniesz do nastepnego i chyba każdy będzie się chciał bić mi nikt nie odmówił :)

Edytowane przez NEQROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na tym ladowisku chelikopterow to kazdy cie zaatakuje jesli to uderzysz go ; )

To jest filmik z polozeniem golebi, to jest chyba pierwsza czesc ; )

A na tym filmiku jest pokazane na mapie i opisane kazde mijesce skoczni dla aut, cz. 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH! King of QUB3D wpadło, całe trzy dni siedziałem na automacie w klubie ze stiriptizem 8)

Trochę nerwów na to poszło, zwłaszcza że trik z powerem poznałem dopiero dziś, ale jaka satysfakcja :P

P.S. mojemu ojcu się spodobało jak na to patrzył i teraz sam w to gra xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak robile trofeum ze trzeba bylo miec 5 przyjaciol na 90 % to tak przypadkowo zagralem se na maszynie, i za pierwszym razem wpadlo ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×