Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bronie wyglądają słabiutko ten pierwszy wygląda na MP5 ale w powiększeniu(inny większy screen) nie jest podobny do MP5 ani do żadnej innej broni przypomina trochę połączenie MP5 z Thompsonem.

A AK-47 jest bardzo kwadratowy tak jak z San Andreas :/

Jedynie to uzi wygląda normalnie i jeszcze RPG którego nie ma na tych screenach ale jest na innych i wygląda bardzo ładnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Screeny są dość stare

2. Mathof... nie musisz cytować... jesteś pierwszym piszącym pod tymi zdjęciami? Zaśmiecasz niepotrzebnie stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mówili że będzie kask na motorze a widziałem screena jak niko na harlejuu jedzie i niema kasku tylko okularki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba mówili że będzie kask na motorze a widziałem screena jak niko na harlejuu jedzie i niema kasku tylko okularki

Ponieważ kask będzie opcjonalny... Nie będzie go trzeba nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu... WOW! Screen powala wszystkie inne jakie widziałem! Wyobrażam sobię jazdę samochodem po "time square" Jeszcze 39 dni... aż w brzuchu kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu... WOW! Screen powala wszystkie inne jakie widziałem! Wyobrażam sobię jazdę samochodem po "time square" Jeszcze 39 dni... aż w brzuchu kręci

Powala, ale gry sprzed 3-4 lat. GTA jest specyficzną serią, gdzie liczy sie fun i tu nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Nie przesadzajmy jednak w mówieniu o grafice, ta na dzisiejsze czasy jest niestety marna. Pixeloza na screenach, kiepskie detale, absolutny brak minimalnego wygładzania, są tego dowodem...

Graficznie, cóż gdyby programiści wznieśli się na wyżyny swoich możliwości, to ta gra w obecnej postaci spokojnie ruszyłaby na PSP, a mówimy o "potworze" PS3

Jedyna gra, gdzie nie liczy się dla mnie grafika. Gdyby nie trzy magiczne literki, nad którymi spędziłem kawał swojego życia, gdyby nie sentyment do serii, miód i cały ten fun, czwóreczka skreślona byłaby dla mnie definitywnie, jako bezapelacyjny gniot wizualny, ale co ja mogę powiedzieć. G T A to ten chyba jedyny tytuł gdzie nie liczy się nic, prócz dorwania jakiegoś guna i skopania tyłka jakiemuś madafaka ]:-> ajj klimat miażdży

Shee-ree-kee-die, shee-ree-kee-dam-day

aaaaaaaaaaa

29.04 czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powala, ale gry sprzed 3-4 lat....

Źle zrozumiałeś mojego posta.... mi nie chodziło że powala wszystkie inne gry (to by było wielkie kłamstwo) tylko o to że powala wszystkie inne SCREENY!

Dokładnie!!! Wszystkie screeny zaczynają się powtarzać! Ale na gameplay to ja bym nie liczył... dopiero 29kwietnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* już tak ma jak Blizzard. Lubią trzymać w niepewności, lubią jak gracze się gorączkują i pocą. A potem z chwilką otworzenia drzwi przez biednego sklepikarza, następuje szturm przez sklep przechodzi tornado, bójki w kolejkach, policja przed drzwiami. Eskorta do domu w towarzystwie mamy, aby nikt mi pudełka nie zabrał, do pokonania jeszcze kilka schodów na klatce, klucz w zamku, bieg przez przedpokój, skok na drzwi, lądowanie na kanapie. Płyta wypada z pudełka i samoistnie wpada do napędu. 29.04 czekamy

Shee-ree-kee-die, shee-ree-kee-dam-day

aaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że grafa jest słaba. Jest pokazana trochę karykaturalnie, z tego co słyszałem AA będzie, więc nie ma co się gorączkować, tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to, że grafa jest słaba. Jest pokazana trochę karykaturalnie, z tego co słyszałem AA będzie, więc nie ma co się gorączkować, tylko czekać.

No i AA na PS3 lepsze bo na x360 jakieś gorsze ma być.

ja czekam na multi a przy okazji pewnie i singla przejde...

Chyba na odwrót :> single player jest dla mnie ważniejszy w grach niż multi, gra ma same multi to na pewno jej nie kupię xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba na odwrót :> single player jest dla mnie ważniejszy w grach niż multi, gra ma same multi to na pewno jej nie kupię xP

zależy jeszcze jaka gra. Bad Company wiadomo, że fajniejszy będzie w sieci, a single będzie jak sądzę robiony na doczepkę, aby ludzie bez internetu też grę kupili. Chociaż w GTA ja też o wiele bardziej czekam na singla. W multi zacznę grać, jak ukończę w przyzwoitym stopniu tryb dla wielu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega, chcę wplątać się w nową fabułę, powyszukiwać smaczki, natomiast multi w GTA traktuję jako fajny gadżet, który znaaaaacznie przedłuży mi grę.

Chociaż te GTA pewnie będę męczyć do wyjścia następnej części. Tak jak zwykle zawsze siedzę przy jakimś, narazie szukując się przed czwóreczką, wkreciłem się znów w Miami lat 80 - Vice City ( PS2 ) i Vice City Stories (psp), gry jak dla mnie zabijają klimatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Belic znaczy "Warlike" (ang. Wojowniczy).

- Dzielnica Times Squares jest wielka i pełna różnych ogłoszeń.

- Podczas gry DeathMatch, rozgrywka odbywa się w zamkniętym obszarze, żeby utrzymać intensywność akcji.

- W Team DeathMatch, cztery osoby mogą siedzieć w helikopterze/samochodzie, a postacie bez pojazdów mogą strzelać z dowolnej broni jaką mają, nie tylko z UZI albo pistoletów.

- Mafiya Work daje możliwość wykonywania misji w grupie, z tobą jako jej przywódcą, rekrutowanie ludzi, organizowanie napadów, zarządzanie członkami.

- W Team Mafiya Work chodzi bardziej o współzawodnictwo, w odróżnieniu od Mafiya Work, ale założenia są te same.

- W Cops n Crooks jeden z graczy zostaje wybrany jako szef, a reszta złodziei musi go ochraniać przed glinami. Muszą go zabrać w bezpieczne miejsce, zanim zostanie zabity.

- Hangmans Noosse jest dla czterech graczy, a rozgrywka polega na ochronie Petrovica przed oddziałami SWAT i odeskortowaniu go z lotniska, prosto do kryjówki.

- Free Mode jest jak rozgrywka single player, tyle, że z kolegami. Można iść gdzie się chce i robić co dusza zapragnie.

- W kwestii ustalania wyglądu postaci, to im więcej grasz, tym więcej rzeczy odblokowujesz. W ten sposób bardziej doświadczeni gracze będą mieli więcej rzeczy do wyboru.

- Rozgrywka w Team Deathmatch jest bardzo intensywna, nie ma czasu na chwilę przerwy.

- Redaktorzy Play zauważyli na ulicy NPC(non player character), który malował sprayem ścianę jakiegoś sklepu i innego przechodnia robiącego zdjęcia. Przechodnie będą teraz mieli własny cel.

- Redaktorzy strzelali z wyrzutni rakiet do NPC, niszcząc w ten sposób przód sklepu i zmuszając go do lotu przez ulicę, zakończonego śmiertelnym spotkaniem z asfaltem.

- Redaktorzy Play Magazine grali w wersje na Xbox360 oraz PS3 i stwierdzili, że nie ma pomiędzy nimi różnicy (trochę dziwne jak na Play Magazine, bo oni są przeważnie bardzo stronniczy).

- Policjanci mają własny zasięg widzenia, więc schowanie się w jakiejś alei, albo na dach jest możliwe ale wciąż trzeba uważać.

- Łodzie z wiosłami pojawią się w grze na 100%, ponieważ użyli ich do ucieczki przed policją, po podpaleniu budki z hot dogami.

- R* wspomniało o wesołym miasteczku, w którym będzie kilka rzeczy do zrobienia.

http://www.iv.pl/image/137312.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tryby multiplayer zapowiadają się niesamowicie. Szczególnie fajnie zapowiada się ta eskorta przed oddziałami SWAT i Team Mafia Work. To będzie gra na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie dlatego do wszystkich gier wsadzają teraz multi w jednych grach studia skupiają się na multi a singla dodają na siłę a w innych wręcz odwrotnie natomiast w GTA4, R* skupiło sie nie tylko na SINGLU ale także na coraz lepiej zapowiadającym się MULTi (15 trybów WoW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wole tryb single ale w multi tez zagam A na gre jestem tak "podjarany" ze juz zaczalem malowac fan arty...Jeszcze tylko 35 dni...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zdarzyć się pomyłka telefoniczna,

Będziemy zmuszeni opłacać abonament telefoniczny,

Redakcja pisma grała w trybie multiplayer i zauważyła, że:

W trybie multiplyer możemy używać helikopterów i łodzi,

Fabuła rozpoczyna się przejazdem taksówką w kierunku Broker'a,

Możemy włączać i wyłączać tryb multi kiedy chcemy,

Pojawia się znacznie większa niż w poprzednich częściach serii ilość chetów,

Możemy zwiedzać Liberty City autobusami turystycznymi, helikopterami i łodziami,

Internet w kafejkach jest płatny,

Redaktorzy znaleźli prostytutki na tyłach małych uliczek w Algonquin,

Mafia w Brokerze jest uzbrojona i bardzo niebezpieczna,

Do otwarcia dzielnicy Algonquin potrzeba wykonania jakiejś ilości misji,

Podróż taksówką dużo kosztuje,

Nie potwierdzono możliwości tankowania pojazdów,

Możemy spotkać całujących się przechodniów,

Bogatsze posiadłości w ostatniej części miasta mogą posiadać ochroniarzy,

Dodatki do GTAIV na PS3 są w trakcie tworzenia <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Pojawiły się także informacje na temat czwartego trailera - ma on być dłuższy od poprzednich, a dokładny czas wydania trailera to 23:00 czasu polskiego (dla przypomnienia - 27.03, czyli w ten czwartek).

Wówczas na oficjałce ma pojawić się nowy stuff.

http://img175.imageshack.us/img175/530/26999931ug7.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/2185/70090242ci9.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/5499/91843345hg3.jpg

http://img120.imageshack.us/img120/2306/29206362tx8.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/3889/30378218mq4.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/9862/53247043gs1.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/9862/53247043gs1.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/5007/10ep9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony imponują te bajery, ale z drugiej czy gra nie idzie za bardzo w stronę realizmu i czy nie zabraknie w niej specyficznego klimatu np. Vice City czy San Andreas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat się podoba wszystko! Nigdy nie przepadałem za stuntami itp... Chociaż R* wie ile osób za nimi przepadało - napewno zrobią coś aby można było "postuntować"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony imponują te bajery, ale z drugiej czy gra nie idzie za bardzo w stronę realizmu

nie za bardzo

i czy nie zabraknie w niej specyficznego klimatu np. Vice City czy San Andreas...

nie zabraknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×