Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Mała porada:

Kiedy dzwoni do ciebie znajomy i chce, żebyś gdzieś z nim wyszedł, a nie masz na to czasu, to zaakceptuj zaproszenie i po chwili odwołaj swoje plany. Nie dość, że nie musisz nigdzie jechać, to jeszcze dostajesz punkty dodatnie za przyjęcia zaproszenia. Zwróćcie jednak uwagę, że ten trik działa tylko wtedy, gdy to znajomy dzwoni do ciebie, nie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro po szkole lece kupić GTA IV. roznosi mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że sporo. Z tego, co czytałem (Nie pytaj gdzie, bo nie pamiętam już) to właśnie komuś przez GTA IV również padł czytnik (A może mi po prostu nie padł. Tylko coś innego, lecz jednak czytać płyt nie chce). W GTA grałem 2h, zanim padł laser, więc nie tak dużo. Przez około 8 miesięcy grałem na konsoli, więc chyba nie jest możliwe, że to nie przez GTA IV (Skoro ludzie mają/mieli problemy z tą grą). Ale i tak ocenaim tą gre na 10 :-)

P.S.

Jaki czas zajmie serwisowi naprawienie usterki? Mogą od ręki wymienić PS3?

to sie nie ma nic do rzeczy. Czytnik moze pasc w kazdej chwili niezaleznie od gry. Moze sie zdarzyc ze pograsz w jakas nowa gre ok 1 minutu i tez Ci padnie. To ze czytnik czyta tak glosno to nic dziwnego. Zobacz ten caly rozbudowany swiat w GTA , tyle szczegolow itp. nic dziwnego ze laser glosniej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie dzialo ludzie???? Widze ze ktos rozpetal mala wojne. Tylko nie wiem dlaczego tak naskoczyliscie wszyscy na Dawida? Nie badzmy prostakami! Takie macie ksywki powazne ze sie nie mozna przyczepic tak? I wydaje mi sie ze to czy ktos robi bledy czy nie nie ma takiego gigantycznego znaczenia a z cytatow ktore zostaly widac ze jego wypowiedzi byly skladne i to sie liczy. I wszystko przez gears of war i xbox a przeciez konsole sa do siebie podobne. Moze mala przewage ma ps3 ale teraz i tak tego narazie nie widac. Jakby nie bylo GTA jest gra nie wymagajaca wiekszego skilla a takich gier nie lubie, ma duzo bledow, i jest nastawiona na single player a multi to tylko dodatek. Gra z ograniczeniem wiekowym od 18 a jednak siedmiolatek ma z niej najwieksza przyjemnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sie nie ma nic do rzeczy. Czytnik moze pasc w kazdej chwili niezaleznie od gry. Moze sie zdarzyc ze pograsz w jakas nowa gre ok 1 minutu i tez Ci padnie. To ze czytnik czyta tak glosno to nic dziwnego. Zobacz ten caly rozbudowany swiat w GTA , tyle szczegolow itp. nic dziwnego ze laser glosniej chodzi

Chyba jednak laser/czytnik się nie zepsuł (Przynajmniej całkowicie). Jak wkładam płytę, to w prawym górnym rogu kręci się takie małe kółeczko. To znaczy, że konsola myśli, więc... eee... nie wiem. Może coś z oprogramowaniem, albo czytnik zepsuł się tylko w jakimś stopniu. Nigdy nie miałem z tym do czynienia, więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak laser/czytnik się nie zepsuł (Przynajmniej całkowicie). Jak wkładam płytę, to w prawym górnym rogu kręci się takie małe kółeczko. To znaczy, że konsola myśli, więc... eee... nie wiem. Może coś z oprogramowaniem, albo czytnik zepsuł się tylko w jakimś stopniu. Nigdy nie miałem z tym do czynienia, więc nie wiem.

Myślę jednak, że padł, a kółeczko jest bo czytnik chce odczytać płytkę, a że laser nie wyrabia to kółeczko nie znika a płyta się nie odpala

-------------------

Wie już ktoś może czy da się kupić gdzieś rękawiczki?

-------------------

Dopiero dziś się dowiedziałem, że można okradać sklepy Dużej kasiory nie ma ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób ktore pokonały 100% gta-Czy przez cheartowanie nie da się dobić do 100%?(zgrzeszyłem wpisując cheat na auto FBI a miałem autosave włączony).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo mi sie cos dziwnego mianowicie zostyawilem wlaczone gta na pauzie ,przyszedlem po 40min i gra jak by od poczatku sie zaladowala czyli w domku a pauze mialem gdzies w miescie w samochodzie?>

Jeżeli nie zrobiłeś pauzy na mapce, tylko zostawiłeś gościa luzem w samochodzie to Ci pewnie go zabili i dlatego zrespawnowało Cię w domku Ja też tak miałem, ale akurat widziałem całą akcję Jakiś gościu podbiegł i mnie zatłukł baseballem haha U Ciebie mógł być wypadek jakiś czy coś..

pazuza byla zrobiona na mapca. dziwne to troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i super. Dziś po misji z tym włochem z willą padła mi konsola (Konkretniej laser). Dzięki Rockstar za to dzieło sztuki zwane GTA IV.

no comment......raz mnie rozniesie.....ej to lepiej wylacz pada bo ci konsola padnie drugi raz bo przez pady tez siada a slyszalem o tym na jakims forum nie pamietam na jakim......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f4ty czytałem na jeden stronie o GTA że po wpisaniu kodów można zrobić 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy.

Jako ,że jestem strasznie mocno uczulony na framerate w grach, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z tym sytuacja w GTA IV. Podejrzewam ,że gdzieś w otchłani tych wszystkich postów ktoś musiał o tym wspomnieć, ale jest ich tak dużo ,że nie mam zbytnio czasu każdego z osobna przeglądać w poszukiwaniu informacji dla mnie istotnych(wybiórczo szukałem i nie znalazłem).

Uprzejmie prosił bym o odpowiedź kogoś, kto ma bardzo wrażliwe oko na spadku framerate'u i widzi to, gdy wielu innych nie widzi. Wiem, wiem....może i przesadzam ale już taki jestem i może dlatego mam tylko 3 gry w swojej kolekcji, bo wystarczy, że jakaś z gier, które mi się nawet bardzo podobają ma spadki animacji to już jak dla mnie odpada.

Nawiązując do mojej prośby - czy animacja w grze podczas większych zadym mocno spada? Czy są jakieś określone czynności, w których gra gubi klatki zawsze? Jeśli się okaże, że framerate nie jest stały to niestety nawet tą grę sobie odpuszczę mimo ,że jest tak rozchwytywana:/

Z Góry dzięki i co niektórych przepraszam za (prawdopodobnie) wracania do tematu framerate w GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do mojej prośby - czy animacja w grze podczas większych zadym mocno spada? Czy są jakieś określone czynności, w których gra gubi klatki zawsze? Jeśli się okaże, że framerate nie jest stały to niestety nawet tą grę sobie odpuszczę mimo ,że jest tak rozchwytywana:/

klik

od siebie tylko dodam, ze mimo wszystko powinienes kupic i zagrac w GTA IV. to najlepsza gra na ta konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Koledzy.

Jako ,że jestem strasznie mocno uczulony na framerate w grach, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z tym sytuacja w GTA IV. Podejrzewam ,że gdzieś w otchłani tych wszystkich postów ktoś musiał o tym wspomnieć, ale jest ich tak dużo ,że nie mam zbytnio czasu każdego z osobna przeglądać w poszukiwaniu informacji dla mnie istotnych(wybiórczo szukałem i nie znalazłem).

Uprzejmie prosił bym o odpowiedź kogoś, kto ma bardzo wrażliwe oko na spadku framerate'u i widzi to, gdy wielu innych nie widzi. Wiem, wiem....może i przesadzam ale już taki jestem i może dlatego mam tylko 3 gry w swojej kolekcji, bo wystarczy, że jakaś z gier, które mi się nawet bardzo podobają ma spadki animacji to już jak dla mnie odpada.

Nawiązując do mojej prośby - czy animacja w grze podczas większych zadym mocno spada? Czy są jakieś określone czynności, w których gra gubi klatki zawsze? Jeśli się okaże, że framerate nie jest stały to niestety nawet tą grę sobie odpuszczę mimo ,że jest tak rozchwytywana:/

Z Góry dzięki i co niektórych przepraszam za (prawdopodobnie) wracania do tematu framerate w GTA IV.

Ta gra nawet jak nie ma zadymy to chodzi tak ze o kant pupy potluc. Ale jest tego jedna zaleta, nawet jak sa jakies zadymy to za wiele nie spada animacja, bo trudno juz bardziej dobic cos na tak kiepskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Koledzy.

Jako ,że jestem strasznie mocno uczulony na framerate w grach, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z tym sytuacja w GTA IV. Podejrzewam ,że gdzieś w otchłani tych wszystkich postów ktoś musiał o tym wspomnieć, ale jest ich tak dużo ,że nie mam zbytnio czasu każdego z osobna przeglądać w poszukiwaniu informacji dla mnie istotnych(wybiórczo szukałem i nie znalazłem).

Uprzejmie prosił bym o odpowiedź kogoś, kto ma bardzo wrażliwe oko na spadku framerate'u i widzi to, gdy wielu innych nie widzi. Wiem, wiem....może i przesadzam ale już taki jestem i może dlatego mam tylko 3 gry w swojej kolekcji, bo wystarczy, że jakaś z gier, które mi się nawet bardzo podobają ma spadki animacji to już jak dla mnie odpada.

Nawiązując do mojej prośby - czy animacja w grze podczas większych zadym mocno spada? Czy są jakieś określone czynności, w których gra gubi klatki zawsze? Jeśli się okaże, że framerate nie jest stały to niestety nawet tą grę sobie odpuszczę mimo ,że jest tak rozchwytywana:/

Z Góry dzięki i co niektórych przepraszam za (prawdopodobnie) wracania do tematu framerate w GTA IV.

Jezeli chodzi o GTA 4 to framerate jest troche slabo, spadki framerate zdarzaja sie, ale najgorsze jest to jak grasz na 22 klatkachh na sekunde, co prawda nie nonstop tak jest ale jak sie dzieje troche wiecej to razi oko, sprawa kupna nalezy do Ciebie, moim zdaniem GTA przy chociaz 40 kl/s wygladalo by o 1/3 lepiej i poczekal bym na wyjscie latki ktora to poprawi. w co jednak nie wierze. GTA jest mega hitem ale drobne bledy graficzne i 22 kl/s przy wiekszej akcji to cos co zaczyna mnie zniechecac. Jak dla mnie gra na 97%, gdyby nie to byla by idealem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aptekarz10:

Trochę dziwny z ciebie człowiek. I pomyśleć, że to ja uważałem się za bardzo wyczulonego na punkcie FPS. Aż do dziś... A tak na serio, gra nie działa zbyt płynnie, co nie zmienia faktu, że jest to IMO najlepsza gra w historii.

Edit:

Biografia Niko Bellica:

http://kezins.com/2008/05/09/behind-the-ga...-before-gta-iv/

Uwaga! Tekst może zawierać śladowe ilości spoilerów, czekolady i orzechów arachidowych. Przed przeczytaniem skonsultuj się ze statystyką gry i sprawdź, czy ukończyłeś co najmniej 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...

wlasnie wlaczylem konsole i odpalilem gta IV , lecialo intro , nagle patrze muzyka juz nie grala a intro wciaz lecialo na okraglo te same obrazki, zresetowalem konsole i wyskoczyl i komunikat... "the hard disk file system is corrupted and will be restored" , gdy naciskam X cos sie laduje do 100 % i znowu ten sam komunikat...tylko i nie mowcie ze juz po konsoli?...POMOCY:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O framerate nie ma co tu dużo pisać bo jest kiepski cały czas animacja przycina.Im się dłużej gra tym mniej to przeszkadza ale ogólnie nie można powiedzieć że gta 4 działa płynnie.Ten nowy patch poprawił troszkę działanie ale za to jakieś artefakty się pojawiają typu znikające budynki samochody do połowy zanużone w asfalcie migające tekstury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety w takim wypadku jestem zmuszony odpuścić sobie grę .......KUR@!#!@#!!@%!!!!!! a takie miałem nadzieję:// Pewnie i tak większość z Was mnie nie zrozumie, ale ja już przyjemności z grania w grę na " nie dorobionym PCcie" nie zaznam, gdyż cały ten rozbudowany świat, piękna grafika i inne zalety tej gry zejdą na drugi plan, bo będę się wkur.....ał, że animacja chrupie.

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Będę jeszcze śledził trochę ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To niestety w takim wypadku jestem zmuszony odpuścić sobie grę .......KUR@!#!@#!!@%!!!!!! a takie miałem nadzieję:// Pewnie i tak większość z Was mnie nie zrozumie, ale ja już przyjemności z grania w grę na " nie dorobionym PCcie" nie zaznam, gdyż cały ten rozbudowany świat, piękna grafika i inne zalety tej gry zejdą na drugi plan, bo będę się wkur.....ał, że animacja chrupie.

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Będę jeszcze śledził trochę ten wątek.

Przesadzasz i to mocno. Owszem, nie jest to najpłynniejsza gra na świecie, ale pomimo tego jest warta zagrania w nią. Ale skoro chcesz stracić wiele dni wspaniałej rozrywki, to proszę bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie stoi Sultan RS ? Wiem że gdzieś na północy Alderney za garażem. Tylko za jakim garażem ?

Jak by ktoś mógł to niech zaznaczy na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz i to mocno. Owszem, nie jest to najpłynniejsza gra na świecie, ale pomimo tego jest warta zagrania w nią. Ale skoro chcesz stracić wiele dni wspaniałej rozrywki, to proszę bardzo...

Może i masz rację, ale ja naprawdę jestem wrażliwy na słaby framerate...aż do tego stopnia ,że nie oglądam powtórek w GT5:Prologue, bo tam mi "chrupie" zbytnio w porównaniu do samej gry, gdzie wszystko lata w 60fps'ach, więc wiesz...... Najlepiej by było zobaczyć to u kogoś w akcji, ale nie mam za bardzo gdzie a na filmikach na Youtube nie widać takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a może macie dyski zapchane i dawno nie restartowany system w Waszych Szanownych ps3 bo ja ni cholery nie mogę stwierdzic, że ta gra się tnie. Na początku byłem w stanie uwierzyc bo nie robiłem zadym w LIberyty, ale kilka razy miałem juz 5 gwiadek do tego wysadzałem te policyjne fury i jasne-gra nie chodzi jak np. uncharted bo jest ogólnie mniej dynamiczna ale na pewno nio powiedziałbym , ze się tnie. IMO 10/10. Best game ever mimo iz poprzednie części nie przypadły mi jakoś strasznie do gustu, Ten cały framerate i jego oceny w GTA są wg. mnie mocno przesadzone. Gra sie bardzo dobrze i u mnie nie mam mometów, że coś nagle zaczyna ciać. Gra trzyma płynność.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde, a może macie dyski zapchane i dawno nie restartowany system w Waszych Szanownych ps3 bo ja ni cholery nie mogę stwierdzic, że ta gra się tnie. Na początku byłem w stanie uwierzyc bo nie robiłem zadym w LIberyty, ale kilka razy miałem juz 5 gwiadek do tego wysadzałem te policyjne fury i jasne-gra nie chodzi jak np. uncharted bo jest ogólnie mniej dynamiczna ale na pewno nio powiedziałbym , ze się tnie. IMO 10/10. Best game ever mimo iz poprzednie części nie przypadły mi jakoś strasznie do gustu, Ten cały framerate i jego oceny w GTA są wg. mnie mocno przesadzone. Gra sie bardzo dobrze i u mnie nie mam mometów, że coś nagle zaczyna ciać. Gra trzyma płynność.

pozdro

Byłbym usatysfakcjonowany, gdybyś przestał obwieszczać swoje poglądy tak prostolinijnie. Skąd wiesz, że każdy, któremu gra nie działa zbyt płynnie ma zawalony dysk? Ja na HDD mam zaledwie kilka dem, a zdarzają mi się niezłe dropy FPS. Tak więc muszę powtórzyć to, co pisałem wiele razy kilkanaście postów temu: ciesz się że gra działa u ciebie płynnie, ale nie zakładaj, że u innych osób też tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blablabla ... Gra trzyma płynność.

Jezeli juz to gra trzyma framerate, bo o plynnosci nie moze byc tu mowy Ale masz razcje, co to za roznica 20fps czy 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×