Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

A tam faktycznie szkoda gadania. jak ktos ma ochotę to zapraszam do siebie ,że by to obadać. Gra dziaał mi bez żadnych zacięć. jak widać nikt nie wie od czego to zależy ale wierzcie mi, że nie jestem maniakiem ani konsol ani gier. jeżeli gra by się cięła to bym ją odstawił na pólkę i juz niegdy nie zagrał.

Widoczenie jest jakaś przyczyna która sprawia, że na niektórych konsolach gra chodzi inaczej ale nie u wszystkich. kilka osób którym chodzi płynnie próbowało to wytłumaczyc ale jak widać u większości się tnie więc ogół przyjął stwierdzenie , że gra się tnie i tyle...

nie mam żadnego Frap'sa na ps3 ale na pewno nie jest to 15-20 fps.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli juz to gra trzyma framerate, bo o plynnosci nie moze byc tu mowy Ale masz razcje, co to za roznica 20fps czy 15.

Dobra, qgar, złazimy z gościa, bo będzie druga akcja z dawidkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Czytalem ze z wraz dlugoscia grania w multi inne osby beda mogly to zauwazyc, jak gram np. w deathmach to zdobywam kase 100$ za jdnego ziomka ubitego, na koncu pisze ile zostalo kasy uzbierania do lvl'a czy to sie zapisuje w profilu? bo mi brakuje gdzies z 7k iles tam ale nie sprawdzalem czy po wlaczeniu gry wczytuje moj stan czy jak to tam dziala xP orientuje sie ktos wogole co za lvl+ sie ma? chyba tylko ubrania z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam...

wlasnie wlaczylem konsole i odpalilem gta IV , lecialo intro , nagle patrze muzyka juz nie grala a intro wciaz lecialo na okraglo te same obrazki, zresetowalem konsole i wyskoczyl i komunikat... "the hard disk file system is corrupted and will be restored" , gdy naciskam X cos sie laduje do 100 % i znowu ten sam komunikat...tylko i nie mowcie ze juz po konsoli?...POMOCY:(

Wczoraj miałem dokładnie ten sam problem, po prostu siadł HDD. Nic na to nie da sie poradzić pozostaje tylko wymiana konsoli. Dzisiaj dzwoniłem do SONY i w piątek będe miał nową 60GB PS3. Co prawda mieszkam w UK ale w Polsce też nie powinno być problemu. Pozdr.

PS. Coś te GTA 4 szkodliwe jest dla naszej konsolki, bo wcześniej nie miałem podobnych problemów, każda gra śmigała bez zawieszek. Ciekawe jak działa na X360...

PS2. Jak coś to będe online w sobote to może zagramy jakiś deathmath?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na x360 nie zauwazylem problemów.Może minimalne są dluższe loadingi(minimalnie) ale na x360 nie ma intalki na hdd,wiec cos za cos.Sam planuje kupic gre na ps3,ale jak czytam te wiesci na temat gta4 to az boje sie wlaczac gta4 na moejej konsoli.W dodatku konsole kupilem w salonie Sony w Warszawie i nie jest mi po dordze,zeby ja "taszczyć".jestem z okolic Kołobrzegu. Cos nieciekawe to gta4 na ps3:/ dyski padają,lasery...jak to?

moje ps3 póki co dobrze śmiga.Czy gta4 to gwódź to trumny dla ps3;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam te posty, i zastanawiam się, przecież jakby Rockstar wypuściło grywalne demo, można byłoby ocenić, jak chodzi u większej ilości osób. Ja np. wystraszyłem się tym, że u kilku osób konsola padła, akurat jak grali w gta4 - fakt, może to być zbieg okoliczności (w końcu w gta4 człowiek nie siada na pół godziny grania, tylko aby kilka, kilkanaście spędzić), ale poczekam jeszcze troche (może wypuszczą wersję z już wbudowanym patchem), i będzie nieco tańsza - co do frameratu, jak jest na poziomie AC - to dla mnie jest spoko. Ja w AC też spadków nie uświadczyłem podczas gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze wzgledu na to, jak intensywnie gra korzysta z plyty w przypadku wersji na XO to obawialbym sie raczej grac na tamtej platformie (nie wspominajac o glosnosci z jaka pracuje wtedy naped)... okresle to tak: jesli GTA ma Ci zepsuc konsole, to ta konsola moim zdaniem wczesniej czy pozniej i tak by padla - i chyba lepiej jesli stanie sie to wczesniej (czyli jeszcze na gwarancji) niz pozniej

S P O I L E R

[span style=color:#000000;background:#000000]misja dla Playboya X ze snajperka z dachu i potem wykanczaniem "zwiazkowcow" syci. szczegolnie motyw z jednym ze snajperow spadajacym na samochod zaparkowany ponizej. dodatkowo trafilo mi sie, ze byla akurat noc (i burza z piorunami) - i w rezultacie ta jedna misja przebila jak dla mnie cale Uncharted :>[/span]

koniec S P O I L E R A

aha - pierwszy widok Statuy Szczesliwosci przy zachodzacym sloncu i rozswietlajacych sie wiezowcach z tylu - niezapomniany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy jest sie czym podniecac bo za duzo nie gram, ale odkrylem (przynajmniej dla mnie jest to odkrycie) ze jezeli celujemy z broni mniejszego kalibru (pistolet, uzi..) i lekko docisniemy spust, to zmniejsza sie kolko celownika, a co za tym idzie lepiej celujemy.

Alez jestem z siebie dumny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam...

wlasnie wlaczylem konsole i odpalilem gta IV , lecialo intro , nagle patrze muzyka juz nie grala a intro wciaz lecialo na okraglo te same obrazki, zresetowalem konsole i wyskoczyl i komunikat... "the hard disk file system is corrupted and will be restored" , gdy naciskam X cos sie laduje do 100 % i znowu ten sam komunikat...tylko i nie mowcie ze juz po konsoli?...POMOCY:(

Miałem to samo jakies rok temu wiec moze akurat w tym przypadku to nie gta jest winne choc kto wie. Oddaj konsolke do serwisu i tyle. No chyba ze lubisz sie babrac to mozesz sam wyciagnac dysk, podlaczyc do kompa i go sformatowac ale lepiej nie ryzykowac. Sorka, ze troche nie na temat ale nie wiecie czy gwarancja na ps3 wynosi rok czy dwa? Czy to jest zalezne od sklepu w ktorym sie kupilo czarnulke? Ja mam z media markt jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem to samo jakies rok temu wiec moze akurat w tym przypadku to nie gta jest winne choc kto wie. Oddaj konsolke do serwisu i tyle. No chyba ze lubisz sie babrac to mozesz sam wyciagnac dysk, podlaczyc do kompa i go sformatowac ale lepiej nie ryzykowac. Sorka, ze troche nie na temat ale nie wiecie czy gwarancja na ps3 wynosi rok czy dwa? Czy to jest zalezne od sklepu w ktorym sie kupilo czarnulke? Ja mam z media markt jak cos.

Zdaje mi sie że zależy to od sklepu. Ja kupiłem w GameStation i mam rok. Lepiej oddać do sony niż bawić sie na kompie bo wymienią na nową Jedyny problem jaki miałem to że mam 60GB wersje więc jak byłem wymieniać w sklepie (GameStation) to chcieli mi dać 40GB a od tego to wole już x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś powiedzieć w jakiej rozdzielczości wyświetla się wam obraz bo na pudełku pisze 720p,1080i i 1080p a jak sprawdzam w trakcie gry tryb telewizora to mam 720p a mam telewizor full hd więc powinno być 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra natywnie dziala w 720p wiec jezeli konsola ma wlaczony ten tryb to gra bedzie dzialac w tym trybie. Wylacz 720p w ustawieniach display konsoli to samo ci wskoczy na 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladniej rzecz biorac, to gra renderuje obraz w rozdzielczosci 1152x640 i upscaluje w gore (np. do 1280x720, albo 1920x1080). zatem wylaczanie 720p w menu konsoli, zeby zmusic gre do dzialania w 1080i/p bedzie skutkowac tylko i wylacznie wiekszym obciazeniem mocy przerobowych konsoli (zeby przeskalowac wyrenderowany obraz do wyzszej rozdzialki), a co za tym idzie - mniejsza wydajnoscia i w rezultacie czestszymi spadkami plynnosci animacji. moim zdaniem gra nie warta swieczki - no, chyba ze ten TV bardzo kiepsko sobie radzi z upscalowaniem sygnalu 720p do 1080p i software'owe upscalowanie bedzie na tym konkretnym modelu wygladac lepiej (ale kosztem wydajnosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale skoro tak wygląda sytuacja to nawet nie będe sprawdzał bo wole mieć gre bez spadków , a tak wogule to po co piszą że gra jest w 1080p skoro ona jest w mniejszej rozdzienczości niż 720p wiadomo że chcą sprzedać gre ale takie kanty bardzo szybko wychodzą i jakiś taki niesmak pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, zbliżam się do misji 'Blood Brothers'. Mógłby mi ktoś napisać (w spoilerach oczywiście), którego z braci McReary bardziej opłaca się zabić? Francisa czy Derricka? Jakie bonusy dostajemy za zabicie każdego z nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co wiem, zbliżam się do misji 'Blood Brothers'. Mógłby mi ktoś napisać (w spoilerach oczywiście), którego z braci McReary bardziej opłaca się zabić? Francisa czy Derricka? Jakie bonusy dostajemy za zabicie każdego z nich?

[span style=color:#000000;background:#000000]Ja zabiłem tego policjanta, rodzina bardziej się cieszył przez to ponieważ nie za bardzo go lubili, nie pamiętam żebym coś dostał za to ekstra.[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zostawilem policjanta przy zyciu bo jestem dobrym gangsterem ... najwieksze problemy mialem w ostatniej misji (nie lubie jezdzic motorem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Rocstar dalo Dupy wypuszczajac GTA4 w takiej postaci jakiej jest teraz!,gra klatkuje,grafika taka sobie choc to nie jest najwazniejsze,ludzie maja problemy z ta gra,konsole przez nia padaja!(choc nie wiem jak to mozliwe ,ale nie chce tego doswiadczyc)ogulnie gra miala byc gra roku a tak naprawde dostalismy tylko Dobry produkt,co to zwiechow itp,ludzie majacy Xpudlo takich problemow nie maja,poprstu RS wydymal posiadaczy ps3 na calego ,pewnie MS posnarowal niezle zeby tak bylo,na miejscu sony zrobil bym cos z tym bo jak by nie bylo wiele osob zakupilo ps3 pod gta bo jak od dawna wiadomo gierka miala chodzic i wygladac lepiej niz na X,czyli jak dla mnei sony tez dalo sie wydymac w dupe przez RS.jak dla mnie Sony powinno zakazc robienia gier RS pod ps3 do puki nie naucza sie robic wtedy goscie zrozumieja ze duza traca.mam nadzieje ze MGS zrekompensuje nam to Panowie i wkoncu bedziemny dumni z tego ze mamy ps3 bo jak narazie to tylko zaluje.np( AC).pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie ze wszystkich gta przeszedlem jedynie to wiec to cos znaczy (gra jest dobra)...

Jednak we wczesniejszych wersjach byla bardziej rozwinieta pod wzgledem postaci itp. mozna bylo kupowac sobie dozo domow, rozwijac postac, a tutaj co nie ma zadnych statystyk postaci, domy ma sie jedynie te co sie z fabula dostaje (chyba ze cos przeoczylem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogulnie gra miala byc gra roku a tak naprawde dostalismy tylko Dobry produkt

ogÓlnie ;-)

i zdecydowanie jest to najlepsza gra na PS3 do dnia dzisiejszego. jedna misja ze strzelanina w nocy, podczas burzy z piorunami dala mi wiecej frajdy niz cale Uncharted. widok centrum drugiego miasta przy zachodzacym sloncu bede pamietal dluzej niz widoczki dzungli w dziele Naughty Dog. gra jest doskonala pod wzgledem merytorycznym, ale kuleje jesli chodzi o technikalia (nieszczesne spadki animacji). proste. jednak nadal nie zmienia to faktu, ze to najlepsza gra na konsole tej generacji, jaka do tej pory wyszla. kropka.

jak dla mnie Sony powinno zakazc robienia gier RS pod ps3 do puki nie naucza sie robic wtedy goscie zrozumieja ze duza traca.

wiekszej bzdury dawno nie slyszalem. jesli ktos by tu stracil, to tylko i wylacznie Sony. na pewno nie RockStar.

aha - "dopóki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co wiem, zbliżam się do misji 'Blood Brothers'. Mógłby mi ktoś napisać (w spoilerach oczywiście), którego z braci McReary bardziej opłaca się zabić? Francisa czy Derricka? Jakie bonusy dostajemy za zabicie każdego z nich?

[span style=color:#000000;background:#000000]Sumienie mówiło mi, żeby zabić Francisa. Jednak zabiłem Derricka, ponieważ u Francisa jakieś misje jeszcze będą, a u Derricka już 100% było.[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uliczne Wyścigi Bruci'ego

Zadzwoń do niego i użyj opcji "Race" by je rozpocząć. Musisz wygrać wszystkie 9 wyścigów.

- South Broker

- Airport Run

- Dukes Boulevard

- South Algonquin

- Star Junction

- Road to Bohan

- North Alderney

- Elevated

- South Alderney

mam już ponad 70%, ale nie mam takiej opcji jak "Race"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wlasnie gre i szczerze powiedziawszy zawiodlem sie, nie na grze bo ta ma u mnie nadal ocene 9+ ale na ostatnich cutscene'ach. Przerywnik w kosciele zapowiadal sie bardzo dobrze, ale po incydencie urywa sie. Moim zdaniem ucieli bardzo wazny watek dla postac Niko. To samo sie tyczy ostatniej sceny zbyt gwaltownie sie konczy. Napisy koncowe nie powinny sie zaczynac od loading'u!! I zdecydowanie lepsze piosenki mozna bylo dodac do nich zwlaszcza pierwsza melodia byla ni w ch*^& ni w oko. A takze przydala by sie jakas scena po wydazeniach jak skonczyl Niko, cos wiecej zeby dopelnic jego postac.

Gralem 54h i nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na ta gre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

S P O I L E R

[span style=color:#000000;background:#000000]

Wybierajac Rewanz na slubie zginie kate, a na koncu walczymy z Jimmym bo Dimitri zginal w rewanzu, gonimy go sanchezem po czym wjezdzamy na wyskocznie i lapiemy sie anilihatora romana i jacoba gdy wybierzemy handel zginie Roman i walczymy na koncu z dimitrim bo w cutscence widac jak dimitri zabija jimmyego, ja wolalem wybrac rewanz, kasa mi ni potrzebna byla no i lepiej jak zginie ktos niz bliska ci osoba z rodziny : o sprawdzalem tez kombinacje jak oszczedzimy Darko czy go zabijemy i za kazdym razem te same zakonczenia, derrick ani frank tez nie maja na to wplywu ani dwayne i playboy, a gdzies pisalo ze sa chyba 3 zakonczenia :? wiec pewnie cos z ivanem musi byc na samym poczatku ale watpie, ogolem to Ivan u mnie zyje, playboya zabilem, francisa tez zabilem, darko ocalilem bo jakos smutno mi sie go zrobilo z ta jego mina bylo minelo trza wybaczac nawet jak zabil 4 przyjaciol nika za 100 dolcow/1000 (?) (thousend cz jakos tak to chyba 1000?) ale tez gdy go posluchalem to mowil ze dzieki niemu moze dojrzec ze zawsze bylem zabojca (niko) wiec postanowilem go zostawic w spokoju, raz dla jaj zabilem to wpakowal kilka kolek a darko juz ledwo zywy powiedzial "dziekuje" i niko dalej po tem strzelal : o[/span]

/ S P O I L E R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bebiko wybredzil:

(...)mi chodzilo o tresc mojej wypowiedzi i moich przemyslen zwiazanych z gra widocznie nie zalapales ale oki;)

zadnych przemyslen na temat gry (w sensie o rozgrywce, mechanice, fabule itp.) tam nie bylo. tylko jakies bredzenie.

jak wiadomo juz ponad 100mln osob ma ps3

a kto Ci takich bajek naopowiadal?

tak na marginesie - PS3 jest na rynku (ogolnie, nie mowie tylko o Europie) od mniej wiecej 18 miesiecy. to jest jakies 540 dni. wedlug tego, co piszesz, wychodzi na to, ze codziennie sprzedaje sie ponad 185 tys konsol. co daje ponad 120 konsol na minute. wow.

a co do sony to powinna najpierw przetestowac gre zanim zgodza sie na wypuszczenie jej

kazda gra na konsole przed wydaniem przechodzi przez proces weryfikacyjny Sony/Microsoftu/Nintendo i dopiero jak dostatnie od nich zielone swiatelko - wydawca moze ja wypuscic na rynek. zatem Sony MUSIALO przetestowac GTA IV i widocznie wdg nich wszystko bylo w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×