Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem trochę grać w UT3 na moim nowym ps'ie, ale niestety mam bardzo duże problemy z przyzwyczajeniem się do sterowania padem. Przez ostatnie kilka lat grałem w strzelanki przy pomocy myszki , sterowanie 2 analogowymi joystickami przerasta chyba moje umiejętności manualne

Dopóki chodzę i zbieram broń, jest jako tako, ale w momencie kiedy robi się zamieszanie, nie jestem w stanie wycelować i najczęściej kończę z bronią wycelowaną w sufit albo w ziemię Nie wspomnę już nawet o stafe'owaniu i strzelaniu jednocześnie ... - czy Wy na początku też mieliście takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz sobie myszke i klawiature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem trochę grać w UT3 na moim nowym ps'ie, ale niestety mam bardzo duże problemy z przyzwyczajeniem się do sterowania padem. Przez ostatnie kilka lat grałem w strzelanki przy pomocy myszki , sterowanie 2 analogowymi joystickami przerasta chyba moje umiejętności manualne

Dopóki chodzę i zbieram broń, jest jako tako, ale w momencie kiedy robi się zamieszanie, nie jestem w stanie wycelować i najczęściej kończę z bronią wycelowaną w sufit albo w ziemię Nie wspomnę już nawet o stafe'owaniu i strzelaniu jednocześnie ... - czy Wy na początku też mieliście takie problemy ?

Na poczatku wszyscy tak maja. Prawie Jak to twoja pierwsza gra FPP na konsole to sie nie dziwie. Pograj troche, nie zniechecaj sie a bedzie tylko lepiej I nie graj na klawiaturze i myszce, pad sprawia duzo wieksza przyjemnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świętach dołączam do was mam nadzieję że patch umożliwi grę PAL vs NTSC bo właśnie kupiłem amerykańca.

Zaprawa z ROFM nie pójdzie na marne.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po świętach dołączam do was mam nadzieję że patch umożliwi grę PAL vs NTSC bo właśnie kupiłem amerykańca.

Zaprawa z ROFM nie pójdzie na marne.Pozdro

Patch ktory ukazal sie przedwczoraj sprowadzil obie wersje do tego samego numerka - 1.10 tym samym umozliwiajac im wspolne granie. Wg Epic - patch ten usuwa wszelkie roznice miedzy wersjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch ktory ukazal sie przedwczoraj sprowadzil obie wersje do tego samego numerka - 1.10 tym samym umozliwiajac im wspolne granie. Wg Epic - patch ten usuwa wszelkie roznice miedzy wersjami.

to ja sie zapytam gdzie jest ten patch, bo mam wersje amerykanska i nic mi nie sciagnelo, ani z europejskimi wersjami gry grac nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie PPP ale nie znalazlem mozliwosci edycji

Pojawil sie oficjalny Map Pack - 3 mapki do pobrania z PSN. Odrazu informuje zanim sie zaczniecie pytac - jezeli posiadasz US wersje gry musisz pobrac mapki z amerykanskiego PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie PPP ale nie znalazlem mozliwosci edycji

Pojawil sie oficjalny Map Pack - 3 mapki do pobrania z PSN. Odrazu informuje zanim sie zaczniecie pytac - jezeli posiadasz US wersje gry musisz pobrac mapki z amerykanskiego PSN.

mapka do duali to tragedia. taka sama mapa byla juz w ut2004. jedna z map do ctf tez juz kiedys byla. ten dodatek to smiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzyBYK mnie tam sie mapki CTF podobaja. A mapke do dueli wolalbym GAELa niz MORBIASa bardzo podobne mapy ale jednak. Wazne ze pojawily sie mapy oficjalnie i sa za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mapka do duali to tragedia. taka sama mapa byla juz w ut2004. jedna z map do ctf tez juz kiedys byla. ten dodatek to smiech na sali.

Wszystkie te mapy to remaiki map UT2004 - dlatego ze byly to najpopularniejsze mapy i gracze ich rzadali. Darmowy jest bo EPIC nigdy nie liczy sobie za mapy wypuszczane do UT. Darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby ale skoro to taki smiech to pokaz nam wlasne produkcje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te mapy to remaiki map UT2004 - dlatego ze byly to najpopularniejsze mapy i gracze ich rzadali. Darmowy jest bo EPIC nigdy nie liczy sobie za mapy wypuszczane do UT. Darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby ale skoro to taki smiech to pokaz nam wlasne produkcje ;]

Moge ci pokazac jak dostajesz po dupie na tych mapach jedynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe

duzyBYK odezwij sie do mnie pogramy bo ostatnio cos nie mam co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge ci pokazac jak dostajesz po dupie na tych mapach jedynie

Drze ze strachu... (a moze mam temperature bo od paru dni lecze grypsko? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wie ktoś z Was może jak wgrywa się mody do UT3?? Chodzi mi o te z postaciami (z Halo 3 i Gearsów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Potrzebujesz Pen Drive'a

2) Musisz mieć zaktualizowaną patchem gre

3) Wchodzisz na stronke na ktorej są linki do plików do wgrania bezpośrednio na ps3 (niestety cos ostatnio jedna ze stron nie dziala/zmienila adres ?)

4) Sciągasz POJEDYŃCZY plik na pen drive'a (bez żadnych katalogów, po prostu na glowny)

5) Włączasz UT 3

6) Wchodzisz w zakladke my content i klikasz import content no i wybierasz ze z pen drive'a)

7) W opcjach musisz miec wlaczone allow custom skins naciskasz wtedy bodajże kwadrat zeby sobie skonfigurowac nowy model no i szukasz w ktorej z "ras" jest dany sciagniety model

Mam nadzieje ze w miare sensownie to opisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA panowie dzisiaj na polygami wyczytalem ze UT3 na x360 ma miec spilta;/ Czy to was wq.... rownie mocno jak mnie ?;/ No zal zenada az dupe sciska ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis bede mial UT3 zobaczymy w koncu czy warta jest tych pieniedzy xD

ps KUkles wchodzisz ty czasem na ps3 bo dawno cie nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram caly czas na PSP ale wchodze:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej masz to samo konto? jak cos to wyslij mi msg na psn kiedy bedziesz to zagramy (gram tylko padem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko nie rezygnuj od razu:p

To samo konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się właśnie wymieniłem na UT3 to jakoś w przyszłym tyg będę mieć i wchodzę do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko tylko nie rezygnuj od razu:p

To samo konto.

nie ma opcjio zebym zrezygnowal ja w FPSy tylko na padzie w COD4 mam doswiadnczenie

@Kukles Froniu

to bedzie juz pare osob do gry na dobry poczatek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym sobie z wami zagrał. Polacam planszę FlatWars (do ściągnięcia na ut3mod.com), ale jak bym zrobił serva, to każdy ściąga wtedy ode mnie i gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×