Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie zeby bylo obiektywnie to kazdy by musial pisac jakie tryby gry i mapy lubi, wtedy mozna sie lepiej zorientowac... Ja np. nie gram nigdy i szczerze nie lubie dueli wiec dla mnie to normalne ze moge dostawac od Byczka 10-0 To samo tyczy sie m i k, sa ludzie ktorzy graja tylko z tym i sa tacy ktorzy graja tylko bez. Poza tym jesli sie ma magiczne pl przy nicku tu ludzie z Polski sami sie zglaszaja, niekoniecznie z forum. Byczek i Kukles uchodza w tej chwili za najlepszych na tym forum bo graja duzo. Inna sprawa ze dobrze ze sa te internetowe laddery, przepraszam ze to moze zle zabrzmi ale jak ktos sie chce dowartosciowac ze gra z najlepszymi z najlepszych to niech sobie tylko gra na tym ladderku, ja tez bym chetnie gral z Polakami ale naprawde obiektywnie mowiac to przez ostatni tydzien regularnie (tzn nie na 5 minut) widzialem tylko Byka. A ze Byk ma totalne zboczenie na punkcie dueli to za duzo sobie z nim nie pogram. Sam siebie nie uwazam za hardcorowego gracza. Gram z godzinke-poltorej dziennie najczesciej na tdm i to mi wystarcza. Kupilem te gre dla gry Z LUDŹMI a nie mielenie 1 na 1. Podzialy beda zapewne zawsze... Kazdy ma swoje racje np. ze w tdm jest duzo przypadku typu poslesz rakiete w tunel i sie akurat ktos nawinie albo idzie tlum a ty w sam srodek rzucasz granacik z flaka i zalatwiasz 3 naraz. Taka gra i tyle. Gram rekreacyjnie i guzik mnie obchodza jakies ukryte tajemne skille itd wychodzace w duelach i to ze ludzie z tdm i dm to lamy (wg niektorych). Nie bez przypadku w kampanii dali tylko 1 duel. Obawiam sie ze ut3 to nie jest gra do dueli... Polecam poszukanie innych gier.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie grac wszystko oprocz Warfare. A w duelach poprostu widac najbardziej skilla.

kzfr co do pingow to nie wiem skad Ty takie wysokie na serwerach midway wytrzasnales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubie grac wszystko oprocz Warfare. A w duelach poprostu widac najbardziej skilla.

kzfr co do pingow to nie wiem skad Ty takie wysokie na serwerach midway wytrzasnales.

Jesli chodzi Mu o pingi sprzed 2-3 tygodni to zgodze sie. Cos bylo chyba nie tak bo wszystkie serwery oficjalne mialy pingi ponad 300 i bylo ich malutko... W tej chwili wszystko jest juz w porzadku pingi sa w granicach 90-200 wiec "raczej" da sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dobija znikoma ilosc gier na ctf. nei widze zadnych midwayowych a jak juz zalozy jakis baran to koniecznie facing worlds z jeszcze bardziej posranymi mutatorami :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najmniejszy ping na midway'u to miałem chyba 90 , a prawdziwa gra zaczyna się na 60!

w cs'ie np. teraz miałbym 15-20 ? ;/ mam 6mb łącze i nie zależnie kiedy bym wbił do gry ping jest powyżej 190... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka razy po necie i nie narzekam na ping. *pukpuk* odpukać. Mam łącze 4mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dawidek wymiatasz , jednak z braku możliwości widzenia z pierwszej perspektywy nie mogę stwierdzić że jesteś taki pro grasz może we wcześniejsze wersje ut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to Dawidek to bylo do mnie bo mam tak na imie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o dawidka007 tak myślę

co go widze online, to gra w UT3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co go widze online, to gra w UT3

To maniak jest Zabija wszysktich i wszystko co sie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek_007_2

hehe pewnie chodzi o mnie to moja pierwsza wypowiec na forum kzfr powiedz o co ci chodzi ze starsza wersja ut?/ niema ruznych wersji ut !! a znowyu byczku niegram tak dobrze z toba przegrywam wiekszosc a z kuklesem raz gralem z 5 tygodni temu i tez przegralem a ty kzfr tez jednego fraga na mnie zrobiles!! i adiemu terz zrazylo sie mnie zabic hehe sporadycznie czekam na jakies invite !!!!!!!!! gram z karzdym byle bez mutators

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek_007_2

aha i gralem we wczesniejsze ut2 tylko w szkole na inf. pare lat temu i niegralem w zadne inne fps na konsoli oprucz pierwszej misji w black 1,5 roku temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie dodaj z checia potrenuje troche przed finalem turnieju na CG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek_007_2

kukles ja mam cie w znajomych na psn ale niemam w ut jaki masz id?? a nawet na psn szczeze nigdy ci niewidzialem wiec niewiem czy dalej masz ten sam psn id a SIALALA dlatego gram w ut caly czas bo reszte gier skonczylem dawno temu i niemam w co grac poza ut MOZE HAZE jak bedzie dobre bo gta mam bardzo gleboko w d***e jestem gangsteram wiec niemusze udawac go na ekranie hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek_007_2

aha bo ja mam w znajomych jakiegos kukles poprostu zaraz cie dodam wieczorem moze cos pykniemy ale od razy pisze ze niejestem jakims mistrzem hehe wiec niespodziewaj sie za wiele po mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różni się poprzednia wersja UT , i to o dużo o rozrzut broni , skakanie! które tutaj teraz olali doszczętnie , gra jest taka - wolna , zero akcji niczego... nie raz a nawet 4 ! powiem Ci że mi na padzie nie zbyt idzie i jeszcze te pingi... gdyby tylko było te 100fps... to mysz i klawiatura to śmierć dla graczy z mojej i innej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
różni się poprzednia wersja UT , i to o dużo o rozrzut broni , skakanie! które tutaj teraz olali doszczętnie , gra jest taka - wolna , zero akcji niczego... nie raz a nawet 4 ! powiem Ci że mi na padzie nie zbyt idzie i jeszcze te pingi... gdyby tylko było te 100fps... to mysz i klawiatura to śmierć dla graczy z mojej i innej strony

Troche roznic jest. Jakby byly takie same to by dopiero dali ciala. Ale ze skakaniem niczego nie olali. Nie ma skakania na "rampach" i tyle, a reszta jest bardzo dobra. Wolne jest cod4 a ut3 jest bardzo szybka gra ( dla niektorych za szybka) Jak brakuje ci akcji to mozemy zagrac to ci kilka pokaze albo przypomnij sobie gre z dawidkiem jakby tego bylo ci malo to mysle kukles i adi_insane dorzuca swoje trzy grosze. Bedziesz mial akcji pod dostatkiem A z pingiem bywa roznie, ja mam najmniejsze 60. Co do myszki i klawiatury to nie ma nic lepszego do gry... na pc Tu pad jest dla mnie kozakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że mi na padzie nie zbyt idzie i jeszcze te pingi... gdyby tylko było te 100fps... to mysz i klawiatura to śmierć dla graczy z mojej i innej strony

gdyby babcia miala wasy...

ilosc klatek moim zdaniem jest calkowicie wystarczajaca dla gry na padzie. inne granie mnie nie interesuje, wiec nie wnikam. ale zawsze masz alternatywe - sprzedaj PS3 i zainwestuj w peceta - tam chyba FPSy nie sa jakos odgornie blokowane i moze bedziesz mial te wymarzone 100FPS. bo myszke i klawiature na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem grac na kim ale jakos kiepsko rozwiazali to sterowanie. Nie dosc ze jest spozniona reakcja postaci na ruchy, to na dodatek myszka ma jakas taka "gruba ziarnistosc". i tu wcale nie chodzi o sensitivity. Probowalem zmniejszac, ale jedyne co zyskalem to wiadomo, trzeba wiecej machac mysza co daje dokaldniejsze celowanie, ale te przeskoki myszy pozostaja (troche mniejsze, w koncu sensitivity zmniejszone). Myslalem ze to spoznienie i nieplynna mysz to wina bezprzewodowego zestawu, ale podlaczylem zarowno myche jak i klawisze pod usb i niestety to samo. dlatego trzymam sie gry na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gry juz nie mam mialem tydzien i mi pekla i nie chce sie wczytac :/ pozniej pojde do reklamacji ale nie wiem czy mi przyjma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidek007 grasz na KiM prawda? ostatnio na spectatorze widziałem twoją grę A myślałem że tak na padzie grasz to by było coś POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawidek007 grasz na KiM prawda? ostatnio na spectatorze widziałem twoją grę A myślałem że tak na padzie grasz to by było coś POzdro

On gra na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On gra na padzie

Gra dobrze to fakt ale na padzie nawet na największej czułości raczej nie da tak szybko się obracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×