Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

@KopaczK dziwi mnie troszkę Twoje podejście do FPSów i gry online. Praktycznie w każdym poście krytykujesz ten gatunek i jego graczy. Ja bardzo lubię FPSy i grę online, a single rzeczywiście na ogół mnie nie kręci. I czy powiedziałem choć w jednym poście, że odejdę od Sony czy coś w tym stylu?

Ciekawy jestem, ile to wszystko jeszcze potrwa. Fajnie by było w weekend sobie popykać nareszcie. :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[bync]

Edytowane przez kill
Musisz sobie od takich pytań znaleźć inne Forum. Tutaj ci nikt nie odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

myslicie ze straty jakie poniesie sony wplyna negatywnie na nas uzytkownikow lub jakosc exclusivow czy tez plany wydawnicze wewnetrznych studiow sony?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah dobrze nie dziala trudno :P da sie tez grac ;p co prawda troche lipton bo sobie dzieki Headsetowi i PSN gadałem z bratem za free ;p a nie mieszka juz z nami wiec tego mi brakuje hehe a tak do onl;ine nie mam gierek zeby ciupac to nie jedze póki co chociaż bym tego snajpera sprawdzil co juz pisalem.

Nie jeczcie ludzie :P jakos to bedzie Sony to naprawi i bedzie git ;p a co do danych osobowych taaa nie beczycie majac konta na nk gdzie w regulaminie pisze "zdjecia użytkownika oraz jego dane mogą zostać wykorzystane przez portal nasza-klasa do różnych celów bez zgody wlasciciela" co na Polskie wychodzi ze może byc wasza fota i imie i nazwisko na reklamie durexów z tekstem " zabezpieczajcie się bo stanie się to" i tu wasza fota xD heheh

Tak że nie beczec ze wam dane kradną bo na cholere jakiemus hakierowi gdzie mieszkam, niech przyjedzie mnie odwiedzi xD to sie zdziwi cwaniak hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weekend do wtorku z podwojonymi pkt BO wiec fajnie by bylo pograc

Edytowane przez piotrekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@KopaczK dziwi mnie troszkę Twoje podejście do FPSów i gry online. Praktycznie w każdym poście krytykujesz ten gatunek i jego graczy. Ja bardzo lubię FPSy i grę online, a single rzeczywiście na ogół mnie nie kręci. I czy powiedziałem choć w jednym poście, że odejdę od Sony czy coś w tym stylu?

Ciekawy jestem, ile to wszystko jeszcze potrwa. Fajnie by było w weekend sobie popykać nareszcie. :biggrin:

Chodzi mi o tendencję na rynku gier, a nie pojedyncze osoby, które mogą sobie w chacie grać w dowolne gierki. Brak PSN pokazuje, że ogrom "super gier" jest niegrywalna bez dostępu do trybów multi. Słowem, pupa panie, a nie "super giery". ;)

myslicie ze straty jakie poniesie sony wplyna negatywnie na nas uzytkownikow lub jakosc exclusivow czy tez plany wydawnicze wewnetrznych studiow sony?

Możliwe, ale sprawy mogą potoczyć się zupełnie inaczej. Sony będzie chciało odzyskać to co straciło (np. zaufanie niektórych klientów) poprzez rewelacyjne tytuły na wyłączność. Pożyjemy, zobaczymy.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nigdy nie grałem w multi w grach ale jak poznałem bc2 to się zmieniło,chociaż i tak przez wszystkie lata gry zaczynałem od singla i zawsze tak będę robić taki nawyk,i przez to teraz nie mam w co grać :biggrin: ,dobrze że niedługo L.A noire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go w subskrypcjach od ponad roku, wszystkie jego filmiki są świetne ale ten najlepszy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze straty jakie poniesie sony wplyna negatywnie na nas uzytkownikow lub jakosc exclusivow czy tez plany wydawnicze wewnetrznych studiow sony?

SONY już teraz ponosi straty z tytułu niedziałającego PSN. Są to duże straty idące kilka tysięcy $$ dziennie.

SONY to sobie odbije w taki czy inny sposób, np. wprowadzając abonament na PSN (wzorem Live'a) - oby nie za szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na poczatku nam dadza psn+ i inne pierdoly zeby nam buzie zatkac a potem powoli sobie to odrobia naszym kosztem

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY to sobie odbije w taki czy inny sposób, np. wprowadzając abonament na PSN (wzorem Live'a) - oby nie za szybko :)

Z tym się nie zgodzę. Ta decyzja oznaczałaby, że ich polityka upadła. Wiele ludzi kupuje PS3 dlatego, że shitbox ma płatnego neta więc nie zrobią tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się nie zgodzę. Ta decyzja oznaczałaby, że ich polityka upadła. Wiele ludzi kupuje PS3 dlatego, że shitbox ma płatnego neta więc nie zrobią tego.

Między innymi ja :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno za neta na PS3 bym nie płacił i gdyby coś takiego wprowadzili, to momentalnie bym sprzedał konsolę i zaczął grać na piecu. I Sony czegoś takiego nie wprowadzi, bo wielu graczy by zrobiło podobnie, a sprzedaż PS3 by gwałtownie spadła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Approved. :thumbsup:

Popieram twoje zdanie , gdyby wprowadzili abonament na ps3 to byłaby już to zbyt duża przesada. Ale gdyby miałbyć to ciekawe jaka cena , czy większa czy mniejsza niż na xklocku.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna posiadaczem konsoli PS3 i jedynie opcja sieci za darmo zaważyła na mojej decyzji. Slyszac o platnym necie mysle ze to sciema ale po tym wszystkim kto wie do czego jest zdolne Sony :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym się nie zgodzę. Ta decyzja oznaczałaby, że ich polityka upadła. Wiele ludzi kupuje PS3 dlatego, że shitbox ma płatnego neta więc nie zrobią tego.

Akurat z Twoim zdaniem się liczyć nie będą :D

Powiedzmy sobie wprost - SONY teraz ponosi duże straty do tego dochodzi jeszcze przebudowa PSN (nowe zabezpieczenia itp.), nowe miejsca pracy (w komunikacie SONY było napisane, że firma zatrudni jakiś speców odpowiedzialnych za bezpieczeństwo). Do tego jeszcze dochodzą petycję użytkowników PSN o poprawę szybkości serwerów itp. Jestem święcie przekonany, że wraz ze startem usługi będziemy musieli zgodzić się nowy regulamin i tak samo pewny jestem, że wcześniej czy puźniej SONY zmieni swoja politykę i wprowadzenie płatnego PSN nie będzie oznaczało upadku ich polityki.

Tylko w pierwszej kolejności będą musieli się uporać z innym problemem - odzyskaniem zaufania.A płatny (jak będzie) PSN może wystartuje wraz z nową generacją konsol.

@gg2507

@Ziomo31

Na chwilę obecną to tylko gdybania. Nikt oficjalnie się nie wypowiadał o płatnym PSN więc spokojnie jeszcze się wygracie online za free :)

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat teraz po uruchomieniu usługi PSN nie wprowadzi ale w przyszłości na pewno tak przecież muszą odzyskać stracone miliony :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zrozumiecie przesłanie <_<

bullshit.png

No i najważniejsze :yes:

220px-DoNotFeedTroll.svg.png

To drogowskazy na dalszą dyskusję :thumbsup: Kto nie zrozumiał niech lepiej nic nie piszę :no:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zrozumiecie przesłanie <_<

bullshit.png

No i najważniejsze :yes:

220px-DoNotFeedTroll.svg.png

To drogowskazy na dalszą dyskusję :thumbsup: Kto nie zrozumiał niech lepiej nic nie piszę :no:

Tomo>>> Troll nie wygląda na trolla, a kota w butach.

Ja na pewno za neta na PS3 bym nie płacił i gdyby coś takiego wprowadzili, to momentalnie bym sprzedał konsolę i zaczął grać na piecu. I Sony czegoś takiego nie wprowadzi, bo wielu graczy by zrobiło podobnie, a sprzedaż PS3 by gwałtownie spadła.

A ja nie. :P Jeśli tytuły na wyłączność będą trzymały równie wysoki poziom, to nie będę marudził.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest ostatnie stanowsko sony odnosnie przywrocenia psn? do konca tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest ostatnie stanowsko sony odnosnie przywrocenia psn? do konca tygodnia?

Część usług MIAŁA zostać wznowiona do końca tygodnia a reszta do końca miesiąca. Dobrze, że L.A. Noire niedługo wychodzi to jakoś ten czas zleci bez PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie ważny wydaje się list od Howarda Stringera. Jest w nim mowa o przyszłym ubezpieczeniu od możliwości utraty danych i ewentualnym odszkodowaniu do 1 miliona $. Co prawda na razie tylko w US. Ale trwają już pracę nad podobnymi programami dla innych rejonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie ważny wydaje się list od Howarda Stringera. Jest w nim mowa o przyszłym ubezpieczeniu od możliwości utraty danych i ewentualnym odszkodowaniu do 1 miliona $. Co prawda na razie tylko w US. Ale trwają już pracę nad podobnymi programami dla innych rejonów.

Myślę, że ten list może być wstępem do uruchomienia usług i że coś więcej się zaczyna dziać w psn. Jednak co do ubezpieczenia to z jednej strony dobra sprawa z drugiej to nasze dane są w serwisach społecznościowych, aukcyjnych czy różnych sklepach bankach itd. Jeśli to by miało być ubezpieczenie przy utracie danych dla wszystkich serwisów to tak a jeśli tylko dla psn to nie wróżę powodzenia przynajmniej u nas. Tak czy inaczej coś się zaczyna dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listu Howarda "As we have announced, we will be offering a “Welcome Back” package to our customers once our PlayStation Network and Qriocity services are up and running. This will include, among other benefits, a month of free PlayStation Plus membership for all PSN customers, as well as an extension of subscriptions for PlayStation Plus and Music Unlimited customers to make up for time lost"

Ciekawe co oprócz miesięcznego PSN+(który mnie zupełnie nie interesuje) dostaniemy w ramach "other benefits" :tapetę czy awatara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×