Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cos sie dzieje zasysam łatke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Błąd blablabla

Jutro skończę:)

Edytowane przez 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana hasla jeszcze nie dziala wiec trzeba czekac na rozwoj wydarzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że za chwilę ujrzę magiczne "Wpisano się" :ok:

EDIT:

Ah, dopiero teraz przeczytałem, że zmiana hasła będzie możliwa dopiero jak PSN wstanie.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

licze ze to sie stanie na dniach a moze nawet jutro ...

ide spac 3.61 na pokladzie wiec tylko czekac ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, dopiero teraz przeczytałem, że zmiana hasła będzie możliwa dopiero jak PSN wstanie.

Podłamałeś mnie ziomuś , sam na to nie wpadłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Germania już wstała, ciekawe kiedy dopuszczą nasz kraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze niemcy juz moga grac? :(

w Norwegii tez jeszcze nie dziala :/ moze jak z pracy wroce :D narka wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wnioskuje z komentarzy na Blogu PS

Patience rewarded!!!!! PSN is back in DE…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.us.plays...h-announcement/

http://blog.us.plays...ion-begins-now/

Z każdą chwilą co raz więcej wiadomości, jeżeli to co powiedział Hirai to prawda, to będzie naprawdę bardzo fajnie.

A co on takiego odkrywczego powiedział ?? Jedynie to, że pracują nad lepszą ochroną, o ubezpieczeniu i o akcji "welcome back" - ale to już było wiadomo wcześniej i dalej bez żadnych konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on takiego odkrywczego powiedział ?? Jedynie to, że pracują nad lepszą ochroną, o ubezpieczeniu i o akcji "welcome back" - ale to już było wiadomo wcześniej i dalej bez żadnych konkretów.

Odkrywcze jest to, że PSN wstaje w USA i Europie, na chwilę obecną taka odkrywczość mi wystarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrywcze jest to, że PSN wstaje w USA i Europie, na chwilę obecną taka odkrywczość mi wystarcza ;)

To oczywiste, że to dobra wiadomość. Tylko dziwię się ekscytacji kolegi Artx, że ze słów Kaz'a wynika coś co on określił, że "będzie naprawdę fajnie". Koleś powiedział to co już było wiadomo. Jak zobaczę co oferują w ofercie "welcome back" to wówczas będę mógł to ocenić, a tak to jedynie przyjmuję do wiadomości, że PSN zaczyna działać i tyle.

I jeszcze dziwię się tym osobom, którzy w odpowiedzi na dzisiejszy news piszą na forach coś w rodzaju "thank you sony". Bo to tak jakbym miał dziękować pracodawcy, za to, że wypłaca mi pensję, za pracę którą dla niego wykonałem. To mi się po prostu należy. Tak samo jak PSN. Skoro kupiłem ich produkt to mam prawo oczekiwać, że będzie on działał.

Jasne, że fajnie, że PSN powraca, ale pochwał na cześć Sony nie będę z tego powodu wygłaszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dziwię się tym osobom, którzy w odpowiedzi na dzisiejszy news piszą na forach coś w rodzaju "thank you sony". Bo to tak jakbym miał dziękować pracodawcy, za to, że wypłaca mi pensję, za pracę którą dla niego wykonałem. To mi się po prostu należy. Tak samo jak PSN. Skoro kupiłem ich produkt to mam prawo oczekiwać, że będzie on działał.

Jasne, że fajnie, że PSN powraca, ale pochwał na cześć Sony nie będę z tego powodu wygłaszał.

JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA

Typowe...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzupełniłem pierwszy post o gorące linki, które mogą się przydać mniej ogarniętym w kwestiach technicznych gdy PSN wróci na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już aktualizuje.Mam nadzieję, że pogram dzisiaj w brotherhood multi, mam trofeea do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo. Dobre wiadomosci z rana. Jak czytalem to to az sie usmiechalem :) Zaraz sciagam nowe fw i czekam na wstanie psn w polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PSN działa!!!! Jest jest jest!]

Sory jednak nie. Założyciel tematu podał stronkę, czy PSN działa i było napisane YES. Ale sprawdzilem i nie działa na ps3

Edytowane przez TheGrzesiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN działa!!!! Jest jest jest!

Za głupie żarciki tego typu będę wyłączał możliwość pisania postów na 48 godzin. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na innych forach to przy samym zalogowaniu nie dostajemy na razie nic. Pewnie czekaja aż wszystko wstanie i dopiero regionami będą dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne, nie moge zmienic hasla przez przegladarke ani PS3.. strona nie dziala, a na PSN po aktualizacji nie wyskakuje mi w logowaniu to okienko :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne, nie moge zmienic hasla przez przegladarke ani PS3.. strona nie dziala, a na PSN po aktualizacji nie wyskakuje mi w logowaniu to okienko :S

Bo PSN jeszcze nie działa w Polsce. Regiony są włączane stopniowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×