Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Świeże info??? Raczej odgrzewany kotlet. dry.gif

Nie przypominam sobie by przez ostatnich kilka tygodni ktos nam powtarzal, ze developerzy maja dostep do PSN wiec to jest swieze info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeże info??? Raczej odgrzewany kotlet. <_<

Ja też nie rozumiem Twojej wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu przeczytalem informacje ze 13ego miala sie odbyc konferencja sony? wie ktos cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem takie szczescie, ze w dniu padniecia psn przyszedl mi xbox 360 elite. Xboxa podlaczylem do neta pobawilem sie troszke, odpalilem ps3 i dupa nie chcialo sie zalogowac. Ale na szczescie xbox sie zjawil w pore. Ale cos za cos, 20tego mi sie ten glupi gold konczy (120zl za cos co powinno byc free :/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu przeczytalem informacje ze 13ego miala sie odbyc konferencja sony? wie ktos cos na ten temat?

13 w piątek?? Fajna data...dobrze wróży na przyszłość!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą ciekawi mnie,jak odbędzie się to magiczne "przywrócenie PSN`u"? "Objawi się" tak po cichutku,o 18.13 czasu środkowoeuropejskiego...czy też SONY zwoła konferencję,na której (przy biciu w bębny) prezes naciśnie duży,czerwony guzik?...i JEB!!!!!

Jak to będzie???Ma ktoś jakiś pomysł????

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A swoją drogą ciekawi mnie,jak odbędzie się to magiczne "przywrócenie PSN`u"? "Objawi się" tak po cichutku,o 18.13 czasu środkowoeuropejskiego...czy też SONY zwoła konferencję,na której (przy biciu w bębny) prezes naciśnie duży,czerwony guzik?...i JEB!!!!!

Jak to będzie???Ma ktoś jakiś pomysł????

pewnie bez zadnych ceremonii, poprostu poplynie "impuls", powiadomia swiat o tym fakcie i tyle ;D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A swoją drogą ciekawi mnie,jak odbędzie się to magiczne "przywrócenie PSN`u"? "Objawi się" tak po cichutku,o 18.13 czasu środkowoeuropejskiego...czy też SONY zwoła konferencję,na której (przy biciu w bębny) prezes naciśnie duży,czerwony guzik?...i JEB!!!!!

Jak to będzie???Ma ktoś jakiś pomysł????

Wydaje mi się,że poinformują opinię publiczną... albo i nie ,bo jak przed PS 3 zasiądzie te 70 milionów (zaznaczam ,że nie znam dokładnej liczby posiadaczy PS3) wygłodniałych multiplayer'owych hardkorowców to serwery w momencie pierdylną i znowu będzie PSN Off line :tongue: Z drugiej strony informacja o możliwości zalogowania szybko się rozejdzie...

Sądzę jednak ,że wszystkie serwisy będą huczały odnośnie przywrócenia PSN

Edytowane przez Tauru89S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nadzieja matką głupich, ale kurde przydałoby się, żeby w końcu uruchomili. No bez jaj, wiem, że usługa darmowa, ale wypadałoby ją już włączyć. :sweat:

To hakerzy zaatakowali PSNnuke.gif. kradną forse każdemu na PSN!!!.ohmy.gif Możliwe że kilka jest na naszym forum!sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To hakerzy zaatakowali PSNnuke.gif. kradną forse każdemu na PSN!!!.ohmy.gif Możliwe że kilka jest na naszym forum!sad.gif

A powiedz mi gdzie to wyczytałeś, bo p[ierwsze słyszę - chyba zaraz włącze PS3 - mówisz, żę PSN nie działa ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wyobraziłem teraz moją minę jakbym sobie grał na PS3 i nagle by mi się pojawiła informacja "Wpisano się" :thumbsup: Chciałbym, żeby to właśnie tak powróciło PSN :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak sobie wyobraziłem teraz moją minę jakbym sobie grał na PS3 i nagle by mi się pojawiła informacja "Wpisano się" :thumbsup: Chciałbym, żeby to właśnie tak powróciło PSN :)

Również liczę na podobne okoliczności powrotu PSN, jednak wydaje mi się, że będzie się to wiązało ze zmianą hasła jeszcze.

Pomijając fakt, że nie możemy grać, to sytuacja Sony robi się coraz ciemniejsza. Do niedawna mogliśmy żartować, że kto kupi X, bo nie może grać przez sieć przez jakiś czas, ale trwa to już za długo i ludzie naprawdę się przesiadają na X. Sony traci i to nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim wizerunku i autorytetu. Widmo tej przerwy będzie ją nawiedzać jeszcze bardzo długo i doda to kolejny argument na korzyść konkurencji, co odbije się znowuż na firmie, na grach i na nas (odpukać).

Jeżeli Sony nie wstanie na równe nogi, nie strzeli sobie jednego plaskacza, drugiego plaskacza i od razu nie zainwestuje w rehabilitacje marki, nie wystartuje z czymś dużym to straci wiele, bardzo wiele... straci też w moich oczach.

Edytowane przez bzykacz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ten temat, i mogę stwierdzić, że niektórzy mają ładne jazdy... Mnie akurat PSN lata, bo wole singla.

Bzykacz i reszta, SONY ma w dupie to, że traci w waszych oczach, bo dla nich pare tysięcy użytkowników to garstka która produkuje minimalny zysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ten temat, i mogę stwierdzić, że niektórzy mają ładne jazdy... Mnie akurat PSN lata, bo wole singla.

To jeszcze wejdź na FPSy i w każdym temacie napisz, że te gry Ci latają, a później w kąciku wyścigowym. A najlepiej to wyraź swój brak zainteresowania w każdym temacie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkim bluzgającym na SONY polecam zobaczyć:

http://tvgry.pl/?ID=1641

SONY jest największym poszkodowanym w tej całej sytuacji, więc dajcie sobie siana z tym narzekaniem. Tam masa ludzi straci pracę, a wy płaczecie, że nie możecie sobie pograć online.

Edytowane przez Kazioo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz i reszta, SONY ma w dupie to, że traci w waszych oczach, bo dla nich pare tysięcy użytkowników to garstka która produkuje minimalny zysk.

A kim dla nich jest kilkadziesiąt milionów użytkowników na całym świecie? Też garstką, która produkuje minimalny zysk?

Wniosek jest jeden, im dłużej będzie trwała przerwa w działaniu PSN, tym Sony więcej straci, finansowo przede wszystkim, ale także utraci dobry wizerunek całej firmy.

Tyle ode mnie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak czytam i czytam ten temat, i mogę stwierdzić, że niektórzy mają ładne jazdy... Mnie akurat PSN lata, bo wole singla.

Bzykacz i reszta, SONY ma w dupie to, że traci w waszych oczach, bo dla nich pare tysięcy użytkowników to garstka która produkuje minimalny zysk.

Skoro uważasz, że Sony ma gdzieś każdego klienta, zwłaszcza po tym zajściu. To wytłumacz mi po co zamierzają nam dać PSN+ i 2 gry za free, bo używając twojego toku rozumowania wydaje się to w 100% zbędne? Jeżeli to nie jest w pewien sposób zadość uczynienie i zachęta dla graczy to nie wiem co. Przejdź też z egoistycznego punktu widzenia ja - gracz , na my - gracze, spora część osób preferuje bardziej multi niż singiel, oczywiście w singla też gra, a ponad 3 tyg to czas na przejście min 1-4 gier singla.

Wszystkim bluzgającym na SONY polecam zobaczyć:

http://tvgry.pl/?ID=1641

SONY jest największym poszkodowanym w tej całej sytuacji, więc dajcie sobie siana z tym narzekaniem. Tam masa ludzi straci pracę, a wy płaczecie, że nie możecie sobie pograć online.

Czy ja tego nie napisałem?

...odbije się znowuż na firmie, na grach i na nas (odpukać). ...

Edytowane przez bzykacz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ten temat, i mogę stwierdzić, że niektórzy mają ładne jazdy... Mnie akurat PSN lata, bo wole singla.

To rozumiem, ze nie skorzystasz z darmowego plusa i nie sciagniesz 2 wybranych gier w ramach "wynagrodzenia" za problemy z psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To wytłumacz mi po co zamierzają nam dać PSN+ i 2 gry za free

Małe sprostowanie.

Juz kilka razy widziałem na forum ten błąd. Nie PSN+ tylko PS+

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×