Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

145 stron forum o grze która wychodzi za rok, masakra ;).

Na pewno kupię GT5, ale na szczęście się zbytnio nie napaliłem, bo by mi dawno odbiło gdybym odliczał dni do premiery... Zwłaszcza, że ilość tych dni cały czas rośnie zamiast maleć :).

Edit : O, już 146 stron :P.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak niecierpliwić. Premierę opóźniają, żebyście mogli jeszcze do tego czasu pożyć normalnym, realnym światem. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie myślę o GT5. Jest w co grać , GoW na horyzoncie!

W sumie jestem nawet ZA tym , żeby robili dłużej ta grę , no bo im więcej czasu , tym lepsze efekty. Już raz dałem się nabrać na grę robioną na szybkiego - Forza Motorsport 3 - zmiany względem poprzedniej części na prawde minimalne... Spodziewalem się o wiele lepszych efektów końcowych , zawiodłem się na tej grze. Co z tego , że szybko sie sprawili z wydaniem gry , skoro nie sprostała ona moim oczekiwaniom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cierpliwych Bóg nagradza :)

Edytowane przez Cichy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge zniesc, ze komus cos nie pasuje, ale nie przez 120 ze 145 stron tematu. Forze widzialem na oczy, a te 92%? Zacznij jesc tez gowno. W koncu miliony much nie moze sie mylic.

A jak zdejmie klapki z oczu calkiem, to napisze, ze Forza przy GT5 to gniot.

No skoro jest 120 stron narzekania na GT5 to chyba to oznacza, że nie jest dobrze. Fani są po prostu dymani w odbyt, a kolejne materiały powodują tylko jeszcze większą falę krytyki.

Wybacz, ale śmieszny jesteś.Twierdzisz, że GT5 (gra która jeszcze nie wyszła) jest lepsze od Forzy. Nie ma co, widzę, że jakiś jasnowidz, albo z przyszłości jesteś i pewnie już dawno pokonałeś GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem Forza 3 to świetna gra z eleganckim modelem jazdy (może i łątwiejszym niz w GT5P ale przyjemnym), dopracowaną grafiką i rozbudowanym elementem społecznościowym (giełda aut, ustawień tuningowych ,paintjob'ów itd...)...

i jeszcze jedna ważna sprawa... Forza 3 jest już skończona i dostępna na rynku... robili ją 2,5 roku i moim zdaniem sie postarali... aut jest sporo, ich modele bardzo dopracowane (możę poza kamerą w środku), trasy urozmaicone i ciekawe...`Czego chcieć więcej? GT5 moim zdaniem już jest przegrane... z kolejnych filmików pokazujących GT5 jestem coraz mniej do niej przekonany bo czuje się jakby SONY bawiło się z nami w "kija i marchewkę"...

Za bardzo ufają marce i dlatego pozwalają sobie na takie chore zagrania z wydaniem GT5... takie moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No IRL in GT5 (gtplanet), dementują kolejne informacje podawane przez samych siebie. Co tu się do kurwy nędzy dzieje, długo broniłem marketing gt5 ale to co wyprawiają to jakaś kpina. Na szczęście mam ostatnio bogate życie osobiste i walą mnie gry... 

Nic nie jest już pewne w takim razie jeśli idzie o tą grę. Brak szacunku do mojej skromnej osoby a za brak szacunku zapłacą ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. część osób narzeka na Sony , dla tego , że nie wypuszczają GT5. Ale zadajcie sobie pytanie , co z tego ma Sony? Oni w nic się nie bawią , nic z tej "zabawy" nie mają. Gdyby chcieli kasę zarabiać , to już dzisiaj mielibyśmy Gran Turismo 8. Skoro wydłużają czas produkcji gry , to znaczy , że musi być jakiś poważny powód , zastanówcie się , im dłuższy czas produkcji , tym więcej pieniędzy pochłania produkt nad którym pracuje studio. Takie coś się nie opłaca dla Sony. A im dłużej robiona jest gra , tym lepsze powinny być efekty końcowe ;) :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. część osób narzeka na Sony , dla tego , że nie wypuszczają GT5. Ale zadajcie sobie pytanie , co z tego ma Sony? Oni w nic się nie bawią , nic z tej "zabawy" nie mają. Gdyby chcieli kasę zarabiać , to już dzisiaj mielibyśmy Gran Turismo 8. Skoro wydłużają czas produkcji gry , to znaczy , że musi być jakiś poważny powód , zastanówcie się , im dłuższy czas produkcji , tym więcej pieniędzy pochłania produkt nad którym pracuje studio. Takie coś się nie opłaca dla Sony. A im dłużej robiona jest gra , tym lepsze powinny być efekty końcowe ;) :whistling:

Dlatego tez jest NISSAN GT academy i PIĘKNY LŚNIĄCY NISSAN za podium..., SLS Pary w niemczech... wszędzie płynie kasa z reklam i sponsorów.. no ale niestety troche czasu pochłania zorganizowanie takich imprez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Za bardzo ufają marce i dlatego pozwalają sobie na takie chore zagrania z wydaniem GT5... takie moje zdanie...

A no i właśnie takie zabiegi można porównać dajmy na to z Mercedesem .... Teraz nie produkują już takich samochodów jak kiedyś dobry mercedes skończył się od modelu W123, (góra) W124... Za bardzo pozwolili sobie ze względu na prestiż firmy.... i przez to samochody nie są w 100% dobre... Oby GT5 nie zawiodło i nie leciało w kulki z jakiś niewiadomych powodów. Tak więc pozostaje tylko czekać i dalej udawać zająca który goni za wspomnianą marchewką... Przyjdzie czas w którym uda się przeciąć sznurek i marchewka będzie nasza :teehee:

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już slyszał coś o planowanej ceni pln, kumpel proponuje mi zamówienie z wysp za 38 funtów? nie wiem czy w to wejśćpardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiadomo kiedy gra będzie dokładnie, a Ty już chcesz zamawiać? Hehe....

Najbliższa perspektywa z tego co szumi w sieci to .... jesień.

Domyślam się, że chodzi o Amazon, tak? Bo ta gra po tyle tam jest. Ale dolicz jeszcze sobie VAT i jak wysyłka na teren polski to i koszty wysyłki.

Na teren UK i Irlandii jest za darmo, ale licz gdzieś tak koło 40 funtów za całą grę. Jak na Polskę to może nawet podejść pod 50 funtów.

Poza tym cena zmieni się jeszcze milion razy, więc lepiej daj sobie spokój i nie napalaj się.

Złożenie pre-ordera nie przyśpieszy daty premiery, a pewnie jeszcze się niejednego dowiemy do czasu ogłoszenia daty wydania.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo kiedy gra będzie dokładnie, a Ty już chcesz zamawiać? Hehe....

Najbliższa perspektywa z tego co szumi w sieci to .... jesień.

Domyślam się, że chodzi o Amazon, tak? Bo ta gra po tyle tam jest. Ale dolicz jeszcze sobie VAT i jak wysyłka na teren polski to i koszty wysyłki.

Na teren UK i Irlandii jest za darmo, ale licz gdzieś tak koło 40 funtów za całą grę. Jak na Polskę to może nawet podejść pod 50 funtów.

Poza tym cena zmieni się jeszcze milion razy, więc lepiej daj sobie spokój i nie napalaj się.

Złożenie pre-ordera nie przyśpieszy daty premiery, a pewnie jeszcze się niejednego dowiemy do czasu ogłoszenia daty wydania.

thq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde tak sobie myśle że ludzie którzy złożyli pre-order na termin wydania "gwiazdka 2009" musza miec niezłego wku...wa:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś twierdził, że w Polsce ciężko kupić, ktoś inny, że ściąga sobie ze Stanów, a mnie dzisiaj spotkała w Empiku taka miła niespodzianka..

Cena zaporowa, ale nie mogłem sie powstrzymać. Chyba jeszcze nie było, więc się dzielę:

http://img31.imageshack.us/i/20100206482.jpg

http://img442.imageshack.us/i/20100206483.jpg

http://img31.imageshack.us/i/20100206484.jpg

http://img403.imageshack.us/i/20100206485.jpg

http://img341.imageshack.us/i/20100206486.jpg

http://img695.imageshack.us/i/20100206487.jpg

http://img513.imageshack.us/i/20100206488.jpg

http://img513.imageshack.us/i/20100206489.jpg

http://img229.imageshack.us/i/20100206490.jpg

Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione telefonem i na szybko. Jeśli pojawią się głosy osób zainteresowanych treścią i ogólnie lepszą jakością to jutro

zrobię zdjęcia normalnym aparatem ze statywu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to Ty naucz się używać miniaturek... I dlaczego wszyscy wrzucają na tego imageshacka! Chodzi to jak mucha w smole...

A zdjęcia są okropnej jakości. Zrób skan najlepiej.

Ja będę mieć swój egzemplarz dopiero 20 lutego wieczorem, także skan pojawi się 21 lutego.

Zresztą kto chciał to i tak przeczytał wszystko na fotkach zrobionych przez gtplanet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena gazety w PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena gazety w PL ?

39,90 :confused:

Co do zdjęć - napisałem, że są kiepskie, bo robione i wrzucone na szybko, a miniaturkach nie pomyślałem - mój błąd, przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałeś plakat? Bo wiem, że w wielu czasopismach, szczególnie w Polsce "ktoś" wyciąga wszelkie plakaty...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś plakat? Bo wiem, że w wielu czasopismach, szczególnie w Polsce "ktoś" wyciąga wszelkie plakaty...

Plakat jest. Na rewersie ma GoW-a. Od tak wyjąć się go nie da. Jest wklejony w grzbiet, a odrywasz go po perforacji.

Papier jest trochę za gruby na samo falcowanie (składanie) bez bigowania (sposób obróbki arkusza papieru przez wytłoczenie miejsca pod falcowanie) i przez to trochę popękał, ale to już moje czepialstwo wynikające ze zboczenia zawodowego..

Nawiązując do wcześniejszych zarzutów, nie będę robił zdjęć, a zeskanuję artykuł w pracy i wrzucę tu w poniedziałek wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kolejnym przesunięciu premiery powinni ją nazwać Gran Turismo Forever.

Kurde, cztery dyszki za PSM?! To przesadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze , że już następna strona, bo przez te zdjęcia myślałem, że k...r...cy dostanę przy wczytywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj apropo rzeczy ktorych nie bedzie w gt5

http://www.virtualr.net/no-indycars-in-gran-turismo-5/

Już rezygnują z gry powoli. Za tydzień ogłoszą że nie będzie Nascar'a, potem Ferrari, a potem tras.

dobrze , że już następna strona, bo przez te zdjęcia myślałem, że k...r...cy dostanę przy wczytywaniu.

Ktoś się stara i wrzuca zdjęcia magazynu (tak wiem, że były na gt planet, ale może ktoś nie widział) a wam jak zwykle coś nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie chodzi o to , że tego nie doceniamy , Duszol, ale są miniaturki bbcode-y , nawet linka można wstawić - nie każdy ma tak szybki internet jak Ty, i uwierz , jest to problemem jak ci się 5 minut strona przez takie coś wczytuje i przewija z każdym wczytanym zdjęciem

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×