Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się smile.gif Przynajmniej klasy S na padzie smile.gif

Ja na nim gram i bez tuningu w życiu bym nie miał wszedzie złota.

Nie no... ja jezdze na kierownicy. Podziwiam jezdzacych na padzie- kiedys sprobowalem (nie chcialo mi sie kierownicy wyciagac) i nie moglem jednego kolka przejechac poprawnie, nie mowiac o patrzeniu na czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5:P grałem już jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam to chyba tylko kilka wyścigów w klasie S przeszedłem z opcją tuningu. Reszta bez, wszystko na złoto,cała gra na 100%. Grałem na padzie (krzyżak d-pad + przyciski "x" "o" "/\" "[ ]")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5:P grałem już jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam to chyba tylko kilka wyścigów w klasie S przeszedłem z opcją tuningu. Reszta bez, wszystko na złoto,cała gra na 100%. Grałem na padzie (krzyżak d-pad + przyciski "x" "o" "/\" "[ ]")

Cała gra na 100%? Czyli nie można wiecej nic zrobić... Czyli masz wszystkie samochody we wszystkich kolorach.. hue hue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz wszystkie samochody we wszystkich kolorach.. hue hue...

Ja mialem taki szatanski pomysl, ale jak zobaczylem w ilu kolorach jest GT by Citroen to sobie odpuscilem :P Wystarczy mi wszystko na zloto +74 fury+2M$, ale jak wyjdzie GT5 to bedzie mozna poszalec co nie co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taki szatanski pomysl, ale jak zobaczylem w ilu kolorach jest GT by Citroen to sobie odpuscilem :P Wystarczy mi wszystko na zloto +74 fury+2M$, ale jak wyjdzie GT5 to bedzie mozna poszalec co nie co.

No ja mam identycznie. Każda fura, wszędzie złoto, 2mln ale mnie z kolei odstraszył któryś Lotus chyba... jego kolory trzeba było przewijać bo na pasku się nie mieściły... to zostawiłem każdy model po 1 i jestem happy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat premiery, bo ciągle przesuwają.

Maaaaaasz. Pocieszę cię.

http://www.vgreleases.com/ps3/ReleaseDate-25101.aspx

Jeszcze takie info znalazłem odnośnie premiery...

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=4336

Chodzą słuchy o końcu 2010...

Za przeproszeniem już to pie@#$ole.

nie mam ochoty się tym przejmować i stresować. Jak bedzie to bedzie.

Jak zobacze GT5 na półkach w sklepie to bede wiedział że wyszło, albo jak dostarczy mi kurier pre-order.

Już naprawdę nie mam zamiaru chodzić po necie i szukać czy aby to już ostateczny termin.

W 8===0 lecą i tyle. Sami nie wiedzą kiedy grę wydadzą.

Z chęcią bym tam pojechał i ich wszystkich pobił :)

No ręce opadają jak się czyta... miał być koniec listopada... miał być miesiąc po gt5 psp, miał byc 3 grudzień, 12 grudzień, 26... później marzec... w końcu oficjana data.. i tak 8==0 dało... czerwiec.. lecimy dalej.. Q3...

a W (_I_) mam to już.

jak mamy styczeń a oni myślą nad Q3 tzn że do tego czasu 20x przełożą premierę i coś czuję że prędzej kupię UEFA EURO 2012 Poland-Ukraine od EA niż te pieprzone GT.

PS. Nie mogę nigdzie znaleźć maila do PD. nawet na ich stronie... z chęcią bym się wyżył teraz i im napisał co o tym myślę, ale podejrzewam że wiedzieli co robią nie dając nigdzie kontaktu w necie.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ch3rrY

Mając na myśli 100% przejścia gry myślałem o samych goldach w klasach i goldach w poszczególnych markach samochodów. Tam też jakieś wyścigi z tego co pamiętam były. Nie wiem czy kupienie każdego samochodu+koloru łapie się do "przejścia gry". Chyba jednak nie...to tylko Twoje widzimisie :laugh:

Na stronie http://www.gtplanet.net/ są 2 nowe filmiki z nurburgringu. Otoczenie wygląda całkiem dobrze. Szkoda tylko, że prawdopodobnie nie będzie śladów opon nawet w wersji finalnej. Troche to śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ch3rrY

Mając na myśli 100% przejścia gry myślałem o samych goldach w klasach i goldach w poszczególnych markach samochodów. Tam też jakieś wyścigi z tego co pamiętam były. Nie wiem czy kupienie każdego samochodu+koloru łapie się do "przejścia gry". Chyba jednak nie...to tylko Twoje widzimisie :laugh:

Na stronie http://www.gtplanet.net/ są 2 nowe filmiki z nurburgringu. Otoczenie wygląda całkiem dobrze. Szkoda tylko, że prawdopodobnie nie będzie śladów opon nawet w wersji finalnej. Troche to śmieszne.

Trasa Nurburgring wyglada pieknie a uczucie predkosci jest w 100% realne. Zobaczcie sobie na YT jakies filmiki z autostrady, jak ktos pociska 200-250kmh, to wyglada to dokladnie tak jak w GT.

Co do RUFa - mi to tito, czy bedzie RUF czy Porsche, czy Mercedes czy Brabus - i nie ma co plakac jak mala dziewczynka, ze nie bedzie Prosiaka.

Mysle tez, ze jednak slady opon na pewno beda, bo to raczej nic trudnego ani ciezkiego dla pamieci konsoli.

Jesli chodzi o akademie GT i premiere GT5 - bylo juz to powiedziane, ale powtorze - czuje sie dyskryminowany jako uczestnik, ktory nie walczy o zadna nagrode. OK, Polakom daleko do swiatowej czolowki, ale nie chce miec nic narzuconego z gory przez Polyphony i byc czescia podzialu na rownych i rowniejszych. A premiera GT, pluja nam prosto w morde. Nie bede sie rozpisywal, bo to tez bylo juz powiedziane - leca w pyte w bialy dzien i mimo, ze mam hopla na punkcie GT, to juz wiem, ze nawet jak juz wyjdzie GT5, to bede czul niesmak tego czekania - i nie sadze, zeby gra byla tak "wyjeb*na" ze mnie udobrucha po tych 6 latach czekania, tymbardziej, ze czuje, zaraz po premierze GT, pojawi sie info o Forzie 4, i boje sie, ze kupie sobie Xa i bede mogl sie cieszyc w koncu dobra scigalka.

I na koniec 2 sprawy, ktore mnie niepokoja i ciekaw jestem Wastzych odczuc -

1) obraz - czy nie wydaje sie Wam za ciemny? TV mam nastawiony dobrze - czarne jest czarne a nie szare (wiec nie za jasno) i np programy TV sa w porzadku a GT jest dosc ciemno (ustawienia w grze tez +0.2AV), przy przelaczaniu kamer, swiatlo dosc powoli rozswietla otoczenie...

2) dzwiek - chodzi nie tylko o karygodne dzwieki silnika wiekszosci aut w Prologue (w akademii jest nawet OK), ale o jakosc dzwieku albo jego "rozmieszczenie" - na sluchawkach (Sennheiser) jadac z widokiem ze zderzaka, w jednym uchu slychac swist powietrza, a w drugim silnik - tzn wiadomo, ze nie dokaldnie pol na pol, ale w wiekszosci tak slychac. Malo tego - im wieksza predkosc, tym glosniejszy wiatr a cichszy silnik - doprowadza mnie to do szalu. W ogole, caly dzwiek w GT jest slaby. Na tych samych ustawieniach sluchawek, GT wypada bardzo slabo w proownaniu chocby ze zwyklym programem TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na kinie domowym (przez optyk) i dźwięk jest bardzo dobrze rozłożony, czyli to co się dzieje za samochodem słychać w tylnych głośnikach itp. Może coś masz źle w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o sluchawki. Na TV dzwiek jest w miare OK, choc i tak silnik w stosunku do wiatru jest za cichy.

Ustawienia mam OK. Z reszta wielu stawien tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez obraz jest za ciemny. Szczegolnie wqrza mnie to na suzuce, na tej prostej z lewym lukiem przed ostatnia szykana. Jezeli nie podciagne jasnosci do gory to zamiast drzew mam ciemna plame. Z kolei jak podniose jasnosc to drzewa widac jak trzeba, ale wszystko inne jest za jasne, szczegolnie kabina. O innych grach juz nie wspomne. Rozwiazaniem jest dedykowany preset ustawien TV o nazwie "GT"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Rozwiazaniem jest dedykowany preset ustawien TV o nazwie "GT"

możesz rozwinąć, bo pierwsze słysze o czymś takim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tak psioczycie na przekladanie premiery? pytam sie, ile razy byla ona przekladana? ta oficjalnie podana, a nie wyczytywana i interpretowana "pomiedzy wierszami" albo podawana za jakims sklepem wysylkowym?

pomoge: 1, slownie RAZ jeden jedyny.

a to ze robia te gre juz w choooi czasu to inna sprawa. i mnie to tez juz zmeczylo.

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tak psioczycie na przekladanie premiery? pytam sie, ile razy byla ona przekladana? ta oficjalnie podana, a nie wyczytywana i interpretowana "pomiedzy wierszami" albo podawana za jakims sklepem wysylkowym?

pomoge: 1, slownie RAZ jeden jedyny.

a to ze robia te gre juz w choooi czasu to inna sprawa. i mnie to tez juz zmeczylo.

Słuchaj... data premiery była jedna to fakt... ale w wywiadach Kaz mówił niejednokrotnie o różnych terminach (nie podając konkretnego de facto) i żaden się nie sprawdził. To nie były informacje z jakiś portali internetowych czy "Faktu". Dlatego ja np "psiocze" bo mnie to już najzwyczajniej denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...(nie podając konkretnego de facto)...

otoz to.

kaz mogl sobie klepac co mu sie podoba, jego prawo. musi podtrzymywac publike w napieciu i podgrzewac hype. to jest w jego interesie.

date podaje wydawca a nie developer.

teraz sprawdz kto jest wydawca GT5?

teraz sprawdz ile razy podawal date premiery i ile razy ja przekladal.

a to, ze kaz walil scieme, gada polslowkami czy tez nawet bardziej konkretnie wskazuje jakies terminy "zpyty", jest faktem bulwersujacym i nie powinno miec miejsca.

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co te zabki robia pod szyba na drugim zdj od dolu???wrrrrr.

Powiększ fote. To efekt "ściśnięcia" pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze sladow opon nie bedzie ech

Ja to większy kłade nacisk jednak na zabrudzenie niż na ślady opon...

Nie chodzi o WRC gdzie na bank bedzie można się zachlapać błotem ale o zwykły wyścig...

Robiąc 5 czy 8 kółek samochód pod koniec wygląda jakby właśnie wyjechał z salonu. Zero kurzu, zero brudu, ciągle wypolerowany i błyszczący... ciekaw jestem jak to rozwiążą z deszczem? Też będą samochody cacy z tym że bez tego słonecznego blasku??

Wie ktoś już coś wiecej na temat tego deszczu w ogóle?

Czy losowe bedzie:

Czy deszcz bedzie padać,

W którym momencie,

Jaka intensywność opadów?

Czy bedą płynne przejścia? (chmury na horyzoncie, lub już nad nami)

Czy takie z (_I_)? (praży słońce, za 30sek chmury, za 30 sek ulewa)

Niby nie istotne pytania a jednak... zwróćcie uwagę że jakby deszcz miał padać ZAWSZE co drugi wyścig i to jeszcze ZAWSZE w tym samym momencie i ZAWSZE z taką samą częstotliwością i to jeszcze tak z (_I_) to to byłoby wielkie nieporozumienie bo by raczej tylko denerwowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i włąśnie o tym ostatnio pisałem, że mam nadzieję że warunki pogodowe jeśli będą zmienne to niech to będzie PRAWDZIWIE zmienne a nie że zawsze po drugiej prostej zaczyna padać a po przedostatnim zakręcie kończy, bo wtedy wyśmieję PD tak głośno że usłyszą w Japonii. Nie rozumiem jeszcze tego że ma nie być śladów opon, takie rzeczy były w grach na początku lat 90tych. Szykuje się moim zdaniem częściowe rozczarowanie dekady... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie jest przesądzone, więc radzę dać na wstrzymanie z tymi rozczarowaniami ;)

BTW. Fotki jak zwykle śliczne, ale ciągle nie jest to nic nowego, żadna nowa trasa, ciągle taka sama pora dnia i pogoda... coś widać, że Kaz niechętnie dzeli się grą przed premierą... może i dobrze, bo przynajmniej po tych 5ciu latach będziemy mile zaskoczeni, a może źle, bo może wcale nie ma do pokazania tyle, ile mamy nadzieję zobaczyć... W każdym razie ja na razie cierpliwie czekam. :whistling:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że do prologa żadnych patchy nie wypuszczają. Mogli by dodawać jakieś opcje ciekawe , które zobaczymy w pełnej wersji... o chociażby photo mode... :D albo później patch z nocnym oświetleniem dla tras :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×