Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że raczej na pewno dodatkowo po ukończeniu wszystkich klas, odblokuje się jakaś klasa specjalna, bo na razie to próżno szukać w GT5 wyścigów długodystansowych...

To samo ze zdobyciem 40 lvl, aktualnie mam 22 poziom, i zostały mi jeszcze dwie ostatnie klasy zawodów do przejścia + ostatnie zawody z serii AMG i Rajdów - także nie wydaje mi się aby dało radę dobić do 40 lvl po przez ozłocenie tych ostatnich eventów.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry mam pytanie:

To w końcu można używać photo mode przy standard cars ?

Edytowane przez Biszopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry mam pytanie:

To w końcu można używać photo mode przy standard cars ?

Tego trybu Photo Mode, który masz w menu, nie możesz używać do Standardów. Ten jest tylko dla Premium.

Ale jak oglądasz replay z wyścigów to wtedy możesz przejść do trybu Photo Mode i nie ma znaczenia jaki masz samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Veyron odblokowany \m/

:D

Jaka fura się odblokowuje za wygranie Lamborghini Exclusive ?

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważne pytanie. Kupować czy nie kupować? Gra pod pada (lubie rajdowki, ale boje sie ze sie zawiode na gt5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Veyron odblokowany \m/

:D

Jaka fura się odblokowuje za wygranie Lamborghini Exclusive ?

Lamborghini Countach LP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem niedawno Dodge'a Challanger'a '70 i mam problem z Vmaxem - na stock'owej skrzyni osiągam max 180 km/h i tu pojawia się pytanie czy jak kupie do niego w pełni regulowaną skrzynie tą za 20 koła i poustawiam biegi to czy to wystarczy? Pytam się ponieważ 20tys. Cr. w tej grze piechotą nie chodzi i nie chce marnować pieniędzy bo będą mi później potrzebne do czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem niedawno Dodge'a Challanger'a '70 i mam problem z Vmaxem - na stock'owej skrzyni osiągam max 180 km/h i tu pojawia się pytanie czy jak kupie do niego w pełni regulowaną skrzynie tą za 20 koła i poustawiam biegi to czy to wystarczy? Pytam się ponieważ 20tys. Cr. w tej grze piechotą nie chodzi i nie chce marnować pieniędzy bo będą mi później potrzebne do czego innego.

wystarczy, też miałem ten problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kupie GT za granicą to też będzie do wyboru język polski? czy muszę kupić tutaj z pl językiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w niemczech i martyna do mnie mówi:) pełna polska wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytanie już było, to przepraszam, staram się czytać ten wątek na bieżąco, ale czy mi się wydaje, czy za kolejne przejścia tych samych wyścigów kasa wpada, ale nagrody w postaci samochodów już nie? Możliwości wyzerowania pucharów (tak jak to było w GT4) nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wersja zakupiona w U.K także posiada Polski język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże sztuczna inteligencja w tej grze w ogóle istnieje. Porazka !

http://www.youtube.c...player_embedded

Przede wszystkim postaraj się pisać po polsku.

I po co robisz z siebie idiotę?

Podłapałeś temat i wrzucasz go zupełnie niepotrzebnie na forum.

Może troszkę się zainteresuj grą, posprawdzaj co nie co i wtedy daj upust emocjom.

http://www.youtube.c...h?v=aH2KZzH4atU

I wiele, wiele innych możesz sobie znaleźć już sam.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim postaraj się pisać po polsku.

I po co robisz z siebie idiotę?

Podłapałeś temat i wrzucasz go zupełnie niepotrzebnie na forum.

Może troszkę się zainteresuj grą, posprawdzaj co nie co i wtedy daj upust emocjom.

http://www.youtube.c...h?v=aH2KZzH4atU

I wiele, wiele innych możesz sobie znaleźć już sam.

Pozdrawiam B)

A już się martwiłem, że to AI jest tak denne jak u góry :D Na szczęście jakoś tam potrafią omijać te samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? zastanawia mnie jedna rzecz... nigdzie nie widziałem Leaderboard'u:/ ten z GT5P był idealny a tutaj go po prostu nie widzę... czyżbym był ślepy? nawet podczas próby czasowej, grając w arcade mode to nie pokazuje mi się które miejsce zajmuje aktualnie mój czas tak jak to było w prologue'u... mam nadzieje że się jednak mylę i tablica z czasami jest - ktoś to może potwierdzić bo ja siedze w robocie...

a poza tym na gtplanet koleś pisze jak łątwo osiągnąć 400km/h... wystarczy wrzucić wsteczny autem które dostajemy za licencję I-C tj. Acura DN-X Concept '02 i cieszyć się rosnącą prędkością:P kolejny bug...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja też to szukałem i nie znalazłem tego leaderboarda... myślę że powinni to zrobić bo fajna sprawa porównać sobie czasy z ludźmi z całego świata....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa? to jest podstawa:/ to żę go nie ma to w takim razie jest największe nieporpzumienie w całej grze... bez tego GT5 jest bez sensu bo po co piłować czasy jak nie po to żeby się porównywać do innych? ta kwestia powinna być priorytetem i to najwyższym dla update... cały czas mam mieszane myśli o gt5... z jednej strony super model jazdy - wręcz genialny, a z drugiej gra niedokończona i ochydna wizualnie (poza premiumami których i tak nie jest zbyt dużo w porównaniu do standardów)... coś czuje że dużo ludzi chwali gt5 czując jednak że po prostu tak trzeba - że to jedyna taka gra na ps3, że tak długo ją robili to pewnie się starali, że mają sentyment do porzednich części itd. itp. patrząc na wielkość gry to wydaje mi się że ta gra jest dużo mniej obszerna nawet niż FM3 (tam ilością wyścigów się przeraziłem, tu się zdziwiłem że jest ich tak mało)

oj lepiej żeby się Kaz postarał i wydawał aktualizacje...

P.S. wczoraj przypatrzyłem się jeszcze autom standard jak starowałem wyścig i tylko jedno słowo mi się nasuwa na myśl - żenada... to jak wyglądają obramówki szyb (pikseloza), te auta to jest jedna wielka bryła z pojedynczymi czarnymi liniami wydzielającymi granice poszczególnych części karoserii... GT5 to bardzo dobry symulator ale cały czas czuje niesmak ze zrobiono mnie w bambuko

jak ludzie pokończą karierę to się okaże że nie ma dalej co robić w gt5, bo online lekko niedopracowany a leaderboard'u brak...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg niektórych serwisów jutro ma wyjść nowy patch poprawiający zniszczenia i multi.

Co do samej gry. Lepiej, że wydali ją teraz z błędami i niedociągnięciami, niż znowu byśmy mieli czekać pół roku na premiere. Obiecali nam cały czas aktualizację i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że non stop będą poprawiać tą grę i w ostatecznym rozrachunku wyjdzie nam diament. A jeśli nie to i tak warto pograć, bo nikt mi chyba nie powie, że 200 zł wydane na tą grę nie zwróciło się w formie dużej zabawy przed TV, spędzonych godzinach podczas wyścigów, zarwanych nocek, ja już nie pamiętam tytułu gry, który mnie tak wciągnął (no może za wyjątkiem Cywilizacji).

Ps. A poza tym marudzisz jak baba :D

Edit: Wczoraj przez przypadek żona skasowała mi save z GT5. Dostała lanie :smile: i dzisiaj znowu od początku wszystko muszę zaczynać ;)

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko.

Ja chyba jestem zaślepiony, bo grafika mi się podoba, model jazdy również. Ekstra jest fakt, że podjeżdżając przeciwnikowi pod zderzak mogę spokojnie rozpoznać model auta. Gra jest dla mnie znakomicie wykonana. Gra mi się świetnie.

Ale może to zaślepienie przez to, że gram, a nie przyglądam się pikselom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może to zaślepienie przez to, że gram, a nie przyglądam się pikselom...

to po co ps3? wystarczy ps2 i gran turismo 4... tez można grać...

nie mówię że gt5 jest złe... mówię tylko że pod paroma względami jest poniżej oczekiwań - przynajmniej moich...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co ps3? wystarczy ps2 i gran turismo 4... tez można grać...

nie mówię że gt5 jest złe... mówię tylko że pod paroma względami jest poniżej oczekiwań - przynajmniej moich...

Może i tak, ale nie mam ps2, gt5 jest pierwszą z serii w którą się bawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może to zaślepienie przez to, że gram, a nie przyglądam się pikselom...

Dokładnie, dla Mnie modele standardów wyglądają bardzo przyzwoicie i nie mam do nich żadnych zarzutów (poza brakiem kokpitów)

Bez sensu jest robienie stop klatek i powiększanie zdjęcia w poszukiwaniu ząbków czy braku klamek.

W dodatku filmik użytkownika siroccoxp z poprzedniej strony, uświadomił Mi że nie jestem ślepy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×