Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, tak czytając te wszystkie Wasze posty, mogłoby mi przyjść na myśl rezygnacja z gry i konsoli.

Ale jakoś na szczęście tak nie mam. Troszkę inaczej podchodzę do grania niż większość z Was.

Nie wiem, może to wiek, może ogólnie tak mam. Jedno jest pewne, dla tej gry, a może przez nią,

postanowiłem wreszcie kupić PS3 (na razie pykam na PC), dziś idę odebrać grę :D.

Ale pogram sobie dopiero jak zakupię playaka, a to powinno nastąpić za około 2-3 tygodnie.

Mam nadzieję, iż do tego czasu ceny troszkę opadną. Bo teraz można zauważyć ich wzrost.

Jeszcze tydzień temu kierownica G27 kosztowała 999pln, dziś już 1199pln, nie dobrze.

Co do gry, to chociaż przeczytam w spokoju książeczkę Apex, bo gdybym mógł grać, to pewnie

nie miałbym na to czasu heh.

Miłego grania i pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może jestem jakiś dziwny, ale jak chce zobaczyć ładne kształty, piękno, ładne rysy to patrze na nagą kobietę, a jak chce się dobrze bawić to np włącze sobie GT5. Ani razu nie wzróciłem uwagi na kanciaste samochody, jakieś pixele, chyba za bardzo ta gra mnie wciągnęła. Oszukany też się nie czuje, że dostałem za 200 zł jakiś bubel. Jak dla mnie liczy się grywalność, a nie jakość zderzaka czy klamki... może dlatego, że wychowałem się na Commodore 64 i tamte gry miały coś w sobie, a były złożone z pojedynczych kropeczek czy kwadracików i nikomu to nie przeszkadzało... ale co tam, każdy ma inny punkt widzenia :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może jestem jakiś dziwny, ale jak chce zobaczyć ładne kształty, piękno, ładne rysy to patrze na nagą kobietę, a jak chce się dobrze bawić to np włącze sobie GT5. Ani razu nie wzróciłem uwagi na kanciaste samochody, jakieś pixele, chyba za bardzo ta gra mnie wciągnęła. Oszukany też się nie czuje, że dostałem za 200 zł jakiś bubel. Jak dla mnie liczy się grywalność, a nie jakość zderzaka czy klamki... może dlatego, że wychowałem się na Commodore 64 i tamte gry miały coś w sobie, a były złożone z pojedynczych kropeczek czy kwadracików i nikomu to nie przeszkadzało... ale co tam, każdy ma inny punkt widzenia :)

Pozdrawiam

Nikomu nie przeszkadzało bo innej grafiki człowiek nie widział na oczy poza możliwościami 8bitowców (mimo że troszkę się różniły ilościa dostępnych kolorów i zróżnicowaną rozdzielczością) do czasów Amigi...

Wracając do GT5 - gra jest bardzo fajna i wciągająca, nie żałuję zakupu wersji kolekcjonerskiej chodź grafika niestety nie poraża .

Żona zadowolona z Audi chromeline jak  ja z Cobra Shelby podrasowanej do 740KM. Pure fun :happy: a to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już 11 lvl A-spec i jestem bardzo zadowolonuy i bardzo mnie wciągneła ta gra. Jako fan wyścigówek, wolałem Prologa od NFSa i innych arcado-podobnych ścigałek. Uważam że to najlepszy symulator jazdy na konsole tak samo jak było w przypadku GT4 które przechodziłem z kumplem długimi miesiącami. Nie przeszkadza mi to że standardy są gorsze pod względem grafiki bo i tak biją mocno modele samochodów z innych gier, poza tym i tak głównie jeżdżę premiumami. Nawet nie miałem czasu dociągnąć samochodów chrom line za to do poduszki i po drodze do pracy komunikacją miejską czytam sobie poradnik Apex, który uważam jest bardzo fajnie i rzetelnie napisany :).

Myślę, że każdy producent zapowiada grę w samych superlatywach, przedstawia screeny podrasowane w PSie i "gameplaye" renderowane z animacji 3d, intra obrobione w programach postprodukcyjnych etc. I praktycznie zawsze jest nutka rozczarowania po wyjściu gry, więc nie ma co narzekać.

Jestem zachwycony, że w końcu mogę pograć w pełną GT5 i nic lepszego raczej nie pojawi się na konsolach. Nie mam zastrzeżeń praktycznie do niczego, poza brakiem wsparcia dla G27, ponieważ nie mogę na niej skonfigurować w ogóle klawiszy (a próbowałem każdej z możliwych supportowanych). Na szczęście poradziłem sobie z tym problemem i uzywam kierownicy jako drugiego kontrolera a pierwszym jest dualshock na którym klakson (zbędny do GTworld, a tylko do gry sieciowej) oraz wycieraczki, których też włączać i wyłączać nie trzeba Bóg wie ile razy podczas wyścigu, są pod ręką.

Jeszcze krótki wniosek, dla prawdziwego fana symulatorów jazdy grającego na blaszaku w LFSa jest to świetny zamiennik konsolowy i rozbudowaną karierą i będzie on czerpał satysfakcje z każdego wyścigu, czy to trudniejszy czy łatwy, nie zwracając większej uwagi na pixele, czy lekkie niedoróbki jak textury otoczenia, które i tak są dobre. Jestem grafikiem i nie przeszkadzają mi takie rzeczy, więc tym bardziej dziwie się innym, bo z tego wynika, że ktoś kto się przyczepia, przyczepi się każdego pierdułu co do każdej gry, bo w ich naturze leży narzekanie a nie przyjemność gry. Jak się komuś nie podoba grafika, albo realizm (symulacja) jazdy, to może wyłączyć grę, sprzedać na allegro, dołożyć troche kasy kupić sobie GT-R'a albo SLS'a pojechać na Nurburgring i pojeździć sobie live. Wtedy może sobie zagwarantować maximum realizmu i zero pixeli :)

No to tyle po przeczytaniu w ciagu 2 dni ponad 200 stron w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to że dużo ludzi mówi iż standardy lepiej wyglądają niż w większości gier wyścigowych:/ co jak co ale jak można być takim ślepym? rozumiem że w trakcie wyścigu albo w menu jeszce jakoś to wyglada, ale same modele wołają o pomstę do nieba (z nielicznymi wyjątkami) i w żadnym wypadku nie zbliżają się do poziomu innych gier... wystarczy wejść w tryb photo w powtórce i wszystko widać jak na dłoni... chyba poroobie parę fotek i wrzucę...

tutaj przykładowe fotki jakiegoś użytkownika:

73367740725308010843_thumb.jpg61444338540564274787_thumb.jpg

i to ma być poziom lepszy niż w innych grach?

poza graficznymi problemami to jak potraktowano użytkowników G25/27? nie ma nawet ikonki w menu... sam gram na DFGT więc się nie przejmuję ale rozumiem słowa niezadowolenia innych...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to że dużo ludzi mówi iż standardy lepiej wyglądają niż w większości gier wyścigowych:/ co jak co ale jak można być takim ślepym? rozumiem że w trakcie wyścigu albo w menu jeszce jakoś to wyglada, ale same modele wołają o pomstę do nieba (z nielicznymi wyjątkami) i w żadnym wypadku nie zbliżają się do poziomu innych gier... wystarczy wejść w tryb photo w powtórce i wszystko widać jak na dłoni... chyba poroobie parę fotek i wrzucę...

tutaj przykładowe fotki jakiegoś użytkownika:

73367740725308010843_thumb.jpg61444338540564274787_thumb.jpg

i to ma być poziom lepszy niż w innych grach?

poza graficznymi problemami to jak potraktowano użytkowników G25/27? nie ma nawet ikonki w menu... sam gram na DFGT więc się nie przejmuję ale rozumiem słowa niezadowolenia innych...

Nie jestem ślepy, mówiąc o lepszym poziomie miałem na myśli całokształt tej gry wyścigowej porównując ją do innych tytułów z gatunku. Pomijam fakt że mamy do dyspozycji ponad 1200 aut z czego ponad 200 jest dopracowanych w każdym szczególe + cokpitview - co już czyni tą gre znacznie lepsza od innych wyścigówek.

Dodatkowo jak fan gier wyścigowych jeździ z opcją symulacji i wylewa poty by FR-em wejść i wyjść jaknajszybciej z zakrętu - raczej nie ma czasu na przyglądanie się czy oponenci mają pixele w ramkach w oknie a może właśnie dłubią w nosie prowadząc swoje jednobryłowe auta. Naprawdę skupmy się na zastosowaniu tej gry a nie jej wyglądu - który i tak jest na wysokim poziomie. Jeżeli tych ludzi nie interesuje gra, fizyka i wrażenia z jazdy, i to czy gdzieś jest pixel albo bryła albo w ogóle czarna dziura, to niech sobie włączy w niedziele Eurosport HD i ogląda wyścigi DTM albo Touring Carów - gwarantuje że będzie mógł podziwiać taką grafike i takie otoczenie toru że głowa mała.

Edytowane przez Cyber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam kiedy pojawia sie sprostowania do pochopnych recenzji, bo czym wiecej gram tym bardziej kocham ta gre

chwile sie zastanowilem dlaczego pewne rzeczy moga wygladac tak jak wygladaja

grafika otoczenia

bo jaki fan wyscigowek zatrzymuje sie na srodku drogi zeby sobie drzewka czy ludzi stojacych na poboczu poogladac ? - zaden wiec po co tracic czas na bzdety lepiej dopiescic model jazdy, fizyke i wszystko to co spowoduje ze gra w ruchu bedzie wygladala prawie tak jak w rzeczywistosci. wazny jest tor i to co sie na nim dzieje a nie jakis srajacy na poboczu pies

model zniszczen

mam 15level, narazie zniszczen nie doswiadczylem (wlaczylem na chwile arcade), to nie destruction derby, tu wazne jest perfekcyjne przejechanie trasy, bez stluczek, pukniec, obtarc wiec po co tracic czas na prace nad czyms co fajnie ze jest ale fani raczej tego nie doswiadcza

AI

mysle ze gra jest zrobiona bardziej dla trybu online, single jest treningiem, jeszcze nie przetestowalem zachowania przeciwnikow gdy ustawie sie na srodku drogi (motyw z filmiku na youtube) ale probowalem ich blokowac szczegolnie gdy mieli silniejsze samochody i zazwyczaj konczylo sie to tak ze najpierw probowal z jednej, potem z drugiej a jak mu sie nie udalo to delikatnie zachaczyl mnie zderzakiem i probowal spowodowac abym wpadl w poslizg (ale nie tepo walil w tyl lub spychal)

gra jest warta kazdej zlotowki, moglbym rozpisywac sie o niej na kilkadziesiat stron ale wtedy nikt by postu nie przeczytal

jak ktos sie wacha a jest fanem motoryzacji - TAK, TO JEST TA GRA :)

ps. gram na padzie i jest rewelka, boje kupic sie kierownice bo to moze skonczyc sie umyslnym samookaleczeniem na rzecz pozyskania dlugotrwalego L4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem GT5 w czwartek, pomimo iż pierwsze opinie i recenzje trochę mnie zniechęciły. Jak już grę odpaliłem w czwartek wieczorem to mnie wyssało z tego świata. Żona, dzieci, praca to teraz rzeczywistość wirtualna.

Osobiście dziwią mnie te ciągłe narzekania, na AI, na tło i auta standard, gdyby nie to i inne fora to bym o tym nie wiedział. Gdy jadę i walczę o każdą setną sekundy to drzewka przy drodze i jakość klamek (zwłaszcza moich) mam gdzieś. Oczywiście że oprawa graficzna się dla mnie liczy ale w GT5 nie jest taka tragiczna jak niektórzy piszą. Fun z jazdy przebija wszystko.

Być może jestem ślepy a już na pewno zaślepiony (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ślepy, mówiąc o lepszym poziomie miałem na myśli całokształt tej gry wyścigowej porównując ją do innych tytułów z gatunku. Pomijam fakt że mamy do dyspozycji ponad 1200 aut z czego ponad 200 jest dopracowanych w każdym szczególe + cokpitview - co już czyni tą gre znacznie lepsza od innych wyścigówek.

Dodatkowo jak fan gier wyścigowych jeździ z opcją symulacji i wylewa poty by FR-em wejść i wyjść jaknajszybciej z zakrętu - raczej nie ma czasu na przyglądanie się czy oponenci mają pixele w ramkach w oknie a może właśnie dłubią w nosie prowadząc swoje jednobryłowe auta. Naprawdę skupmy się na zastosowaniu tej gry a nie jej wyglądu - który i tak jest na wysokim poziomie. Jeżeli tych ludzi nie interesuje gra, fizyka i wrażenia z jazdy, i to czy gdzieś jest pixel albo bryła albo w ogóle czarna dziura, to niech sobie włączy w niedziele Eurosport HD i ogląda wyścigi DTM albo Touring Carów - gwarantuje że będzie mógł podziwiać taką grafike i takie otoczenie toru że głowa mała.

widac nie jesteś w temacie... 1031 aut a nie ponad 1200... FM3 ma 500 bardzo ładnie wykonanych aut z cokpitview więc GT5 tez się pod tym względem nie wybija... jednak auta premium sa dopracowane w 200% powiesz tak? tylko po co skoro idąc Twoim tokiem myślenia nie potrzebujemy wcale ślicznych modeli aut, ale dobrego modelu jazdy i tyle...równie dobrze moglibysmy zatem jeździć kartonowymi pudełkami na oponach:)

mi osobiście nie chce się jeździć autamia standard ze względu na poczucie ich ch***wości... mówisz że w takiej grze się jeździ a nie podziwia widoki...ALE: Gran Turismo to ponoć nie jest zwykła gra tylko podróż w motoryzacyjny świat więc to nie tylko jeżdzenie po trasie i piłowanie czasów - to też przeglądanie aut, czytanie historii dotyczącej danych marek, robienie zdjęć... no właśnie - gdzie tu robić zdjęcia 800 modeli aut jak nie na trasie? tylko w taki sposób uwiecznimy nasze często ulubione auto skazane na bycie standardem... no więc wsiadamy w furę i szukamy dogodnej pozycji lub krajobrazu a wtedy już dostrzega się wiele rzeczy, które na pozór znikają w ferworze walki... nie mówiąc juz o samych zdjęciach których często wstyd uploadować na forum...

po moich wypowiedziach podkreślę jeszce jedną sprawę: kupiłem gt5 i jestem zadowolony, zagrywam się w tą grę na amen, jednak o pewnych sprawach/niedociągnięciach trzeba mówić głośno i stanowczo żeby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca w kolejnych częściach:/ ostre słowa krytyki przeważnie mobilizują do lepszego działania więc może i na Kaza wpłyną...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawia mnie gdzie jest te prawie 1000 samochodów. W opcji szybkiego wyścigu jest około 30-40 aut, w trybie kariery w salonie samochodowym sa same premium cars wiec obstawiam że jest ich około 200- 250 w zakładce używane auta jest około 40 standardów, czasami wpadnie autko za jakieś wyścigi czy licencje ale dalej mi brakuje dośc sporo do tego tysiąca

Będą one dodawane w formie DLC czy ja jestem upośledzony że nie moge ich znaleźć :tongue:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszte aut należy szukać na giełdzie używanych.... jednorazowo jak wejdziesz masz do wyboru z 40 modeli... przejedź jakiś wyścig i wejdź z powrotem wskakują nowe ale też niektóre wyskakują... poprostu trzeba często zaglądać na używane one się non stop zmieniają... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caligator Masz sporo racji w tym co mówisz. Ja tak do końca nieneguje Twoich wypowiedzi, a tylko podkreślam priorytetowy sens tej gry. Po naszej dyskusji dochodzę do wniosku, że fanów można podzielić na 2 grupy, ale razem się uzupełniające. Są tacy co chcą mieć wszystko dopracowane na cacy (ja też uwielbiam gry w 100% realistyczne), ale to jest technika to są ograniczenia sprzętowe i czasowe (choć tutaj o czasie nie będę dyskutował :)). Nie da się zrobić wszystkiego na raz i udostępnić to w jednym produkcie choćby ze strony marketingowej, bo jak później zarobić na kolejnych doszlifowanych też nie w 100 ale w 40% częściach.

Ja osobiście wyraziłem opinie, jestem mega zadowolony i choć delikatny niesmaczek jest to nie zwracam uwagi na te niedociągnięcia. Ty nie możesz czerpać pełnej satysfakcji jadąc po torze bo zwracasz, nie wiem czy mogę tutaj użyć słowa "przesadną", uwagę na niektóre niedopracowania. Ale po mimo tych niedopracowań grasz nie zniechęcasz się i będziesz grał - a to tylko świadczy o tym że gra wciąga i tacy gracze jak Ty podnoszą jej miodność, a zarazem i popularność, więc uważam że gra swój cel spełniła.

Poza tym do końca roku mamy spodziewać się wielu patchy, kto wie co zmienią, a co poprawią, a nawet co spieprzą :). Czas pokaże do tego czasu chętnie bym się z Tobą zmierzył w sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym do końca roku mamy spodziewać się wielu patchy, kto wie co zmienią, a co poprawią, a nawet co spieprzą :). Czas pokaże do tego czasu chętnie bym się z Tobą zmierzył w sieci :)

przede wszystkim muszą dodać rankingi online bo bez nich zabawa w zawody, klany i poprawę czasów jest praktycznie niemożliwa:/ taka podstawowa funkcja a jej zabrakło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje że zapowaidany na jutro patch sprawi że pojawią się rankingi online !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch ? Ekspresowe tempo, a pozniej co beda dlc co 3 dni hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 aut, do każdego możliwość zakupu kokpitu np. za 1$ w sklepiku PSN :) bezcenne :)

gra się fajnie, ale jest tam tyle niedociągnięć, że masakra :)

mnie wczoraj online załamało, chciałem zagrać z dwoma znajomymi, dobrze, że mam darmowe minuty w telefonie :)

chyba, że jest jakiś sposób żeby zaprosić do wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zauważył ktoś z Was gdzieś wyścigi Endurance? Ja jestem na 20 LVL po weekendzie ozłacania, wiem, że po skończeniu szkoły AMG jest wyścig 4h i 24h tylko z tego co widzę, są one w treningu albo arcade, czyli wniosek z tego taki, że nie ma za to żadnej nagrody, tak? Czy może coś przeoczyłem? Btw. jest jedna rzeczy, która mnie osobiście boli. Zdaje sobie sprawę, że jest to moja ułomność, ale uważam, ze powinny być ostrzejsze ograniczenia co do wyścigów A - Spec, bo można wziąść sporo lepsze auta od przeciwników w wiekszości eventów i spokojnie wygrać. Co prawda wiem, że nie trzeba tego robić, ale mimo wszystko to kusi : P wolałbym żeby granice były bardziej zaostrzone.

EDIT: a co do samej gry. No nie muszę pisać, że mega wciąga i trudno od niej wstać i zająć się życiem. Jakoś mi te niedopracowania nie przeszkadzają, może dlatego, że to moje pierwsze poważne Gran Turismowanie (poza GT5P). A i jeszcze jedno; widzę głosy , że 300 SL na Nurburgringu to poezja. Myślę, że poezją jest SLS na Nurburgringu, oczywiście nie uwłaczając 300 SL.    

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wczoraj online załamało, chciałem zagrać z dwoma znajomymi, dobrze, że mam darmowe minuty w telefonie :)

chyba, że jest jakiś sposób żeby zaprosić do wyścigu?

Zaproszeń raczej nie ma co jak dla mnie jest dziwne, ale pograć ze znajomi można. Kwestia opanowania menu.

PS. Tak jak pisze patricko niżej :tongue: Dodam: GT ---> Społeczność---> Moja poczekalnia ---> kawa.

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 aut, do każdego możliwość zakupu kokpitu np. za 1$ w sklepiku PSN :) bezcenne :)

gra się fajnie, ale jest tam tyle niedociągnięć, że masakra :)

mnie wczoraj online załamało, chciałem zagrać z dwoma znajomymi, dobrze, że mam darmowe minuty w telefonie :)

chyba, że jest jakiś sposób żeby zaprosić do wyścigu?

Wchodzisz na swój profil i tam masz ikonkę kawy. Zakładasz pokój poprzez tą ikonkę.

Potem znajomy wchodzi na Twój profil i poprzez tą ikonkę kawy wchodzi do Twojego pokoju.

Chyba tak to działa o ile dobrze kojarzę.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja CD-Action chyba w dobrym stopniu prezentuje wrażenia z gry oraz plusy i minusy owej "ścigałki"

http://www.cdaction....-turismo-5.html

Miłej lektury :teehee: Co do przedmówców w zupełności sie zgadzam z caligator-em odnośnie tych samochodów :P tekstury są poszarpane i rażą pikselozą :confused: Co niestety w porównaniu z Premium bije je na głowe... Z resztą przedstawiłem filmik i tam widać,,, że samochody są niedopracowane i kanciaste :P Zwrócićie uwage w lotusie np. na tylne światła :P (standard)

Może w jakimś DL to poprawią .... Albo w jakiejś cudownej paczce dodadzą widok z wnętrza :P

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na swój profil i tam masz ikonkę kawy. Zakładasz pokój poprzez tą ikonkę.

Potem znajomy wchodzi na Twój profil i poprzez tą ikonkę kawy wchodzi do Twojego pokoju.

Chyba tak to działa o ile dobrze kojarzę.

czyli aby zrobić np. forumowy event na 12 graczy trzeba ich każdorazowo mieć we friendsach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli aby zrobić np. forumowy event na 12 graczy trzeba ich każdorazowo mieć we friendsach ?

Raczej tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie :smile: Pograłem dosłownie kilka godzin (level 6) i gra jest taka jaka myślałem, że będzie...Świetna fizyka, fantastyczny single, mnóstwo samochodów, każdym jeździ się inaczej. Może grafika nie porywa, powinna być lepsza biorąc pod uwagę tyle lat pracy i inne dzisiejsze gry. Gra nie pozbawiona jest błędów i bugów, ale która jest?? Fun z gry przebija wszystkie ścigałki (chociaż trzeba przyznać że F1 2010 też daje radę :wink:) . Moje dobre wrażenia pochodzą oczywiście z gry na kierownicy, bo grając na padzie z pewnością bym się nią tak nie zachwycał. Jeśli ktoś posiada kierownicę musi mieć tą grę. Jeśli tylko pad, to nie wszystkim musi się spodobać.

Ja nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Z pewnością spędzę przy niej wiele miesięcy w oczekiwaniu na GT6 ;)

Do zobaczenia na torze :yes:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta typu premium też nie są ekstra dopracowane...

Wystarczy popatrzeć na wnętrze Audi RS 6 które wygląda jak by było robione na szybko, tak samo w Lamborghini Murcielago a w Reanult Megane Sport wycieraczki nie działają w odpowiednim kierunku tak jak ma to miejsce w autach EU.

Największym babolem jest notoryczne wczytywanie się terenu głównie na odcinkach rajdowych, oraz szybkie znikanie terenu w lusterkach - głównie na torze Monza widać w lusterkach jak zamiast oddalającego się terenu, mamy niebieskie niebo :D

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wesoło, Wg tego.

o ile dobrze zrozumiałem to nie ma czegoś takiego jak 'odblokowanie' zniszczeń.

czyli te ziejowe zniszczonka SA tymi ostatecznymi,nie ma żadnych 'ukrytych'

Edytowane przez SzajnA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×