Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Z pewnością spędzę przy niej wiele miesięcy w oczekiwaniu na GT6 ;)

Do zobaczenia na torze :yes:

Pozdro

Boże!!!! To będzie GT6??????????????? Kurcze,a ja mam już trochę lat na karku.....

Kiedy planowana premiera???.....2072????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gtplanet.net/yamauchi-on-gt5s-mechanical-damage-updates-more/

Duzo poprawia, dobrze ze Kaz jest tego swiadom i nas nie zostawi nalodzie, chwala mu za to !

Spokojnie, jeszcze z 2 miesiace i beda ponownie oceniac.. Recenzja Gran Turismo 5 COME BACK ! 11/10:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się na kamerze z kokpitu osiągnąć jakieś dobre czasy czy tylko ze zderzaka? Lubię jeździć z kokpitu i sprawia mi to więcej frajdy lecz nie wiem jak się to może odbić na czasach :D

Ja gram na dfgti zrobiłem licencje w większości na złoto wszystko z widokiem z kokpitu,więc zależy od przyzwyczajenia.W moim przypadku nie idzie mi w ogóle jazda z widokiem całego samochodu,masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z kokpitu. Na zderzaku się w życiu najeździłem i w końcu chciałbym zobaczyć wnętrza samochodów i widzieć za każdym razem różnicę kiedy przesiadam się do innego auta. Muszę przyznać, że na kamerze ze zderzaka najlepiej czuć samochód i łatwiej obrać właściwą linię. Pamiętam licencję ze slalomem między słupkami. Na kokpicie się męczyłem, na zewnętrznej było lepiej w tym przypadku, a na zderzakowej w końcu zrobiłem na złoto.

Ostatnio kupiłem GTR 34 i stuningowałem go do 700KM. Przyznam szczerze, że momentami przy dużych prędkościach mózg nie ogarnia już tego co się dzieje. Zabawa jest niezła ale koncentracja na 100%. Aż strach pomyśleć jak będę miał luźną kasę na maksymalizację jego osiągów i odchudzenie.

Do do wątku o grafice. Odpowiedź na wady grafiki jest jedna 60 klatek. Z PS3 można wykrzesać niezłą grafikę ale w 30 klatkach.

Edytowane przez yareku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie Focusa tego za 32 tys stuningowanego do 247 KM i jakoś nie daje rady, tracę na osie około 1 sekundy <_<

ja sobie poradzilem z renaultem megane sport 249km i dalo rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gtplanet....e-updates-more/

Duzo poprawia, dobrze ze Kaz jest tego swiadom i nas nie zostawi nalodzie, chwala mu za to !

Spokojnie, jeszcze z 2 miesiace i beda ponownie oceniac.. Recenzja Gran Turismo 5 COME BACK ! 11/10:P

Dobrze, że poprawi blocky shadows;p myślę że chodzi o te kwadratowe cienie - dobija mnie to;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie poradzilem z renaultem megane sport 249km i dalo rade.

Już sobie poradziłem jakąs Lancia z salonu :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązał może ktoś problem DFGT z samohamującym pedałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania. Jak "wskoczyć" na luz (N) w kierownicy DFGT? Jak zmienić kąt skrętu w kierownicy DFGT żeby pasowała do bolidu F1? (tylko nie mówcie, że się nie da, to jest the real driving simulator i w bolidzie nie powinno być skrętu 900o )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy jest możliwość zmiany wstecznego pod pedał hamulca?

Strasznie mnie denerwuje szukanie trójkąta, jak wpadnę w poślizg i się przytulę do bandy, a nie widzę konfiguracji pedałów. Moim zdaniem jest to źle rozwiązane, z mojej strony jedyny minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w bolidzie ale zauważ że w samochodach rajdowych nie ma 900 stopni tylko mniej(Kierownica się kręci ale koła już dawno przestały).Może bolid ma tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma ochote pojeżdzić po sieci ? albo chociaż powymieniać się samochodami bądź częściami :) Mój Login PS Network to CyberPL :) Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nic. Czy jest możliwość ustawienia głośności muzyki podczas jazdy ? Teraz mam tak że ryk silników zagłusza muzykę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nic. Czy jest możliwość ustawienia głośności muzyki podczas jazdy ? Teraz mam tak że ryk silników zagłusza muzykę <_<

Wchodzisz w ustawienia gry, to jest tam kolo opcji zapisz w gt mode, przewijasz w prawo trochę i masz tam ustawienia głośności odgłosów, muzyki itp. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w opcjach gry tam gdzie ustawia się pada i kierownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam tak że ryk silników zagłusza muzykę

i TAK ma być!!! :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znów nie moge znalesc gdzie przestawia sie godzine . pokazuje mi godzine do przodu :( pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już patch do pobrania? Zasysał ktoś, jakieś zauważalne poprawki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty :) Większość tutaj pracuje i czeka 17:00 by w korkach i sniegu dotrzec do domu na 20:00 otworzyć piwo i odpalić GT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego info na gtplanet o patchu więc podejrzewam że nia ma patcha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Kaz napisał na Twitterze "early December" to wcale nie oznacza, że 1 grudnia będzie patch do pobrania, bo przyzwyczai użytkowników i później jak spóźni sie jeden dzień z poprawką to dostanie spam z bluzgami na maila :). Early może również oznaczać 10 grudnia to zawsze przed połową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, ktos tam wczesniej napisal jak sie ustawia godzine. wie ktos? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu konsoli i z grą synchronizuje się automatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to niezupełnie na temat ale widziałem dziś w MM przezabawną scenę:

Klient szuka czegoś na stoisku z grami na konsole, szuka i szuka.

Podchodzi sprzedawca i pyta czy może pomóc.

Klient pyta o GT5 na xboxa...

Sprzedawca wyjaśnił mu jak jest po czym klient zrobił minę nie do opisania (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu konsoli i z grą synchronizuje się automatycznie

a i tu się mylisz, ja w konsoli mam np. 20:25 a w grze 21:25 i zawsze po włączeniu gry komunikat, że data i czas są źle ustawione WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×