Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Wygralem dzisiaj veyrona i zdziwilo mnie to ze nie ma on 1001 km tylko 970... Czyzby blad? Czy moze celowe zamierzenie bo pelnym tuningu otrzymalem veyrona o osiagach wersji SS... Autko samo w sobie jest fajnie wykonane i po tuningu nie ma chyba lepszego na prostej:) zrobilem maly test w 0-200-0 km/h i wynik mnie zaskoczyl - 10 sec:)

Możesz napisać gdzie można wygrać Veyrona ? Bardzo chce go mieć ale nie mogę na niego trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem podajże w ostatnim wyścigu tej środkowej klasy, chyba zawodowiec, nie mam teraz GT5 przed oczami. To turniej gdzie m.in jedziesz po Nurburdingu, dość długo się z nim schodzi, mi cały zajął ok 50min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem podajże w ostatnim wyścigu tej środkowej klasy, chyba zawodowiec, nie mam teraz GT5 przed oczami. To turniej gdzie m.in jedziesz po Nurburdingu, dość długo się z nim schodzi, mi cały zajął ok 50min.

ta w 3 klasie ostatnie mistrzostwa :D jade je teraz na B-SPEC znowu duzo czasu do pisania :D a jade a raczej moj kierowca jedzie Conceptem Mazdy , piekne autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta w 3 klasie ostatnie mistrzostwa  :D jade je teraz na B-SPEC znowu duzo czasu do pisania :D a jade a raczej moj kierowca jedzie  Conceptem Mazdy , piekne autko

wlasnie przed chwila zrobilem te mistrzostwa i Veyron wpadl :) a zrobilem je Viperem SRT10 ACR ‘08 - 966KM  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania, odnośnie naszego niby real driving simulatora:

1.) Czy nie wydaje się wam dziwne, że startując np: BMW M3 e92, podczas startu nie macie trakcji, tylko na 1wszym biegu? Wbijając już dwójkę, czy trójkę, auto jedzie normalnie (oczywiście wszystkie wspomagacze na off), to samo tyczy się innych mocnych tylnonapędówek (oczywiście mówię tu o startowaniu z gazem w podłodze) . Przecież to auto spokojnie powinno jeszcze szukać trakcji na 3 biegu. Jeździłem jako pasażer w M3 e46 i pamiętam właśnie, że ze startu na suchym koła potrafiły uślizgnąć się przy zmianie z 2 na 3. Tak więc pytam się, czy u was jest inaczej, czy jeszcze są jakieś ukryte wspomagacze, które nie pozwalają cieszyć się szukaniem trakcji na dalszych biegach?

2.) Drugie pytanie z koleji, tyczy się driftu. Znów biorę jako auto przykładowe BMW M3 e92. Spory zapas mocy, tylni napęd, wszystkie wspomagacze na off. Czy potraficie pokonać zakręt tak jak np: z tego filmiku

dokładnie chodzi mi o fragment między 17 - 20 sekundą? Dłuższy popis driftu, o który mi chodzi w tym filmiku jest także od 4:07. Gran Turismo 5 to podobno real driving simulator. Tylko że ja jadąc takim M3, za cholere nie potrafie pokonać tak zakrętu. Jeśli dam za mało gazu, auto albo prostuje albo tylko lekko rzuca, jeśli daje sporo gazu no to spin z którego nie da się wyratować. Czy ja coś robię nie tak? Może jest jakaś technika, która pozwala pokonywać tak zakręty w tej grze. Pytam, bo M3 z filmiku który zamieściłem jest seryjne, a ja seryjnym M3 w real driving simulator nie mogę za nic w świecie pokonać dłuższego zakrętu płynnie bokiem...

Załączam także filmik z driftu tym autem w GT5P

jest ktoś na tym forum, kto pomógłby mi rozszyfrować w jaki sposób ten gość tak prowadzi to auto. Z tego co widze nie podcina on auta z hamulca ręcznego, lecz wprowadza auto w poślizg z rybki, bądź dodając gazu..

Nie bierzcie tego posta za złośliwego. Niechce oczerniać tej gry, nie to mam na celu. Post czysto informacyjny, chciałbym się dowiedzieć czy ja robię coś źle, czy poprostu w tej grze nie da się zrobić pewnych rzeczy, o których tutaj wspomniałem.

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zasiadłem, dzień zlecial. Jedno mnie zastanawia, gdzie moge zobaczyc jakie rzeczy do auta dolozylem ? Nie mowie o tym "warsztacie", tylko o czesciach ze sklepu (wydech, opony itp). Jest to gdzies pokazane? Przy kazdym zakupie daje od razu "instaluj" by biezace auto juz bylo sprawniejsze, to gdzies to byc musi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila zrobilem te mistrzostwa i Veyron wpadl :) a zrobilem je Viperem SRT10 ACR ‘08 - 966KM :whistling:

veyron w A , zonda w B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiem jak u was ale ja mam 8lv i wczoraj zobaczylem na swojej Subaru Impreza zwisajacy zderzak i lekko wgnieciony bok :D

Ale nie o to chyba chodzi zeby robic demolke z samochodu tylko zeby jezdzic bez zadnych kolizji.

Ogolnie gra wymiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania, odnośnie naszego niby real driving simulatora:

1.) Czy nie wydaje się wam dziwne, że startując np: BMW M3 e92, podczas startu nie macie trakcji, tylko na 1wszym biegu? Wbijając już dwójkę, czy

trójkę, auto jedzie normalnie (oczywiście wszystkie wspomagacze na off), to samo tyczy się innych mocnych tylnonapędówek (oczywiście mówię tu o startowaniu z gazem w podłodze) . Przecież to auto spokojnie powinno jeszcze szukać trakcji na 3 biegu. Jeździłem jako pasażer w M3 e46 i pamiętam właśnie, że ze startu na suchym koła potrafiły uślizgnąć się przy zmianie z 2 na 3. Tak więc pytam się, czy u was jest inaczej, czy jeszcze są jakieś ukryte wspomagacze, które nie pozwalają cieszyć się szukaniem trakcji na dalszych biegach?

2.) Drugie pytanie z koleji, tyczy się driftu. Znów biorę jako auto przykładowe BMW M3 e92. Spory zapas mocy, tylni napęd, wszystkie wspomagacze na off. Czy potraficie pokonać zakręt tak jak np: z tego filmiku

dokładnie chodzi mi o fragment między 17 - 20 sekundą? Dłuższy popis driftu, o który mi chodzi w tym filmiku jest także od 4:07. Gran Turismo 5 to podobno real driving simulator. Tylko że ja jadąc takim M3, za cholere nie potrafie pokonać tak zakrętu. Jeśli dam za mało gazu, auto albo prostuje albo tylko lekko rzuca, jeśli daje sporo gazu no to spin z którego nie da się wyratować. Czy ja coś robię nie tak? Może jest jakaś technika, która pozwala pokonywać tak zakręty w tej grze. Pytam, bo M3 z filmiku który zamieściłem jest seryjne, a ja seryjnym M3 w real driving simulator nie mogę za nic w świecie pokonać dłuższego zakrętu płynnie bokiem...

Załączam także filmik z driftu tym autem w GT5P

jest ktoś na tym forum, kto pomógłby mi rozszyfrować w jaki sposób ten gość tak prowadzi to auto. Z tego co widze nie podcina on auta z hamulca ręcznego, lecz wprowadza auto w poślizg z rybki, bądź dodając gazu..

Nie bierzcie tego posta za złośliwego. Niechce oczerniać tej gry, nie to mam na celu. Post czysto informacyjny, chciałbym się dowiedzieć czy ja robię coś źle, czy poprostu w tej grze nie da się zrobić pewnych rzeczy, o których tutaj wspomniałem.

Może musisz coś pozmieniać w ustawieniach, które są tylko w trybie Drift : / (przynajmniej tak było w prologu) podczas bicia rekordu nie mozemy nic zmienić i podczas wyścigu tak samo.... W realu znacznie łatwiej jest pojechac bokiem niz w GT5 ... kumpel ma sierre cosworth i latanie bokiem idzie mu nieźle a w GT5 albo go obraca albo ma przyczepność ja Veyron xD Podłączam się do pytania czy jest jakiś sposób na to ??

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może napisz po swojemu jak to zrobić :)

to chyb jakiś pakistańczyk pisał, nie kumem toku myślenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może musisz coś pozmieniać w ustawieniach, które są tylko w trybie Drift : / (przynajmniej tak było w prologu) podczas bicia rekordu nie mozemy nic zmienić i podczas wyścigu tak samo.... W realu znacznie łatwiej jest pojechac bokiem niz w GT5 ... kumpel ma sierre cosworth i latanie bokiem idzie mu nieźle a w GT5 albo go obraca albo ma przyczepność ja Veyron xD Podłączam się do pytania czy jest jakiś sposób na to ??

PZDR siroccoxp

Ustaw sobie opony na S1 (najslabsze) o ile tego nie zrobiles. Zobacz tutaj l i n k Chociaz wiecej info pewnie bedzie w dziale Prolog'a, moze znajdziesz cos ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zrobilem niby tak jak tam pokazane a jaga nie ma, nie ma kodu:/ bo te 4 osoby musza odpowiedziec na spam :/ tak jak kody do bety w battlefielda2 jest..

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą odpowiedzieć, trzeba przejść na stronę profilu i tam po prawej na dole powinien pokazać się kod

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie działało... ktoś w komentarzach napisał że przy wybieraniu trzech friendsów wystarczy zmienić liste z "Friends" na 'My Locale" i automatycznie akceptują. Mnie pomogło i dostałem Jaga.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie znacznie z innej beczki. Czy może ktoś chce sprzedać swoją książeczke APEX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dziala, jaguar z serii chrome line - tej co jest w kolekcjonerce

Edytowane przez mess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DS3 i drugiego pada firmy Media Tech jednak działa on tylko w menu GT5, nie da się nim jezdzić :/ Jest na to jakiś sposób czy musze kupić drugiego DS3?Moge kupić pada jakiejś innej firmy żeby mi działał w GT5? Orientuje sie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem wczoraj Skyline-a R34 M.Spec Nurburgring 2002 i to czarnego, zrobiłem co trzeba, kręcę kółka na Daytonie, wchodzę na używane a tam M3 CSL... Kasy miałem za mało, kolejne dwie rundy na Daytonie, wracam na giełdę a CSL-ki ani śladu.. :-( Zauważyłem, że w całej masie popularnych samochodów, prawie zawsze na giełdzie jest jeden rodzynek. Złapałem np. Integrę Spoon-a, która kręci się do 10.000rpm oraz Jaguara E-Type za jakieś śmieszne pieniądze.. Czy jest jakaś reguła jak często zmieniają się samochody w dziale używanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam tam po każdym wyścigu, nawet po przegranym, albo nieudanym i za każdym razem część znika część się pojawia. Jaguara E-type też zgarnąłem. Ale generalnie zaglądam tam tak często bo szukam pick-upa do zawodów i nie mogę nic trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze kod na Jaguara nie chce mi wskoczyc :/ wskoczyl natomiast kod na nowy kombinezon..

edit: ok mam juz :D

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na Jaguara wyskoczył za pierwszym razem. Konta na FB nie mam i nie zamierzam, założyłem tylko dla Jaguara.. Po powrocie do domu sprawdzę czy się ściągnie i dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×