Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, co oni zrobili z tymi samochodami? Chcę kupić pickupa i nigdzie nie można go znaleźć. W GT4 wszystko było ładnie dostępne a teraz? Mam liczyć że przez przypadek znajdę w komisie?

dokladnie tak , rob inne pucharki i sprawdzaj gielde , to sie nazywa POLOWANIE : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie, moim zdaniem tę sprawę z kupowaniem niektórych aut dokładnie spieprzyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam uważam, że raczej nie spieprzyli, tylko gra wymaga mimo wszystko, troche myślenia, planowania i zachodu. I to jest fajne, tego mi brakowało. Trzeba się wysilić gdzieniegdzie. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale wysilić się wolę w wyścigu a nie tak jak teraz z kupowaniem niektórych aut... Ale cóż, to Gran Turismo, więc wybaczam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DreamCar ukonczone , ostatni wyscig juz mi sie dluzyl ... jednak dalem rade i zostalem nabywca ladnego Forda , mam 24 i pol lvl ... brakuje mi tylko formuly Gran Turismo ale mam plan zeby zrobic 20 mln aby trophy multimilioner wpadlo i dopiero ja kupic wiec jutro pojedzie sobie jakies wyscigi za expa ... moj B-SPEC od 2 dni nic nie jechal , szkoda mi go puszczac az na 4 godziny bo co ja bede wtedy robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te "polowanie" jak ujął jezykosss jest wg mnie dobrym pomysłem, tak byś kupił Pick-up'a w salonie i przeszedł kolejny wyścig, leciał byś tak każdą imprezę. A tak musisz się napracować troszkę. Zostaje ci jeszcze opcja, że ktoś Ci pożyczy ten samochód :D. Ja też poluję na pick-up'a, nie będę pożyczał bo żadnej frajdy nie będzie.

Czy pick-up'ów szukać tylko w amerykańskich markach ? Bo wiem że żółtki też klepią takie samochody chociażby Mitsubishi L200.

I mam takie pytanko jeszcze, jak zgrać pliki audio na ps3 tak, aby były w tym samym folderze co na Pendrive ? Straszny bałagan mi się robi. Wszytko mam w jednym folderze, a na ps3 w conajmniej 5. :)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie i prosze o pomoc , mam problem z wyscigiem Light the wind z tym owalnym torem, mam corvette po tuningu i modyfikacji i nie moge dojechac 1 . max 5 miejsce.

Macie jeszcze jakis sposob? Dalem juz skrzynie biegow na 430 km/h i dalej nie moge!

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sk316fx

W komisie widziałem jakiegoś Pickupa Toyoty jeszcze więc japońce jak najbardziej ;)

Co do muzy to ps3 kataloguje wg. tagów, a nie folderów na pendrivie... tj. np. musisz na pccie wszystkie interesujące cię piosenki opisać w szczegółach załóżmy rokiem 2010, wtedy jak w ps3 posegregujesz wg. roku to będą razem :) Mam nadzieję, że kminisz o co mi chodzi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te "polowanie" jak ujął jezykosss jest wg mnie dobrym pomysłem, tak byś kupił Pick-up'a w salonie i przeszedł kolejny wyścig, leciał byś tak każdą imprezę. A tak musisz się napracować troszkę. Zostaje ci jeszcze opcja, że ktoś Ci pożyczy ten samochód :D. Ja też poluję na pick-up'a, nie będę pożyczał bo żadnej frajdy nie będzie.

Czy pick-up'ów szukać tylko w amerykańskich markach ? Bo wiem że żółtki też klepią takie samochody chociażby Mitsubishi L200.

I mam takie pytanko jeszcze, jak zgrać pliki audio na ps3 tak, aby były w tym samym folderze co na Pendrive ? Straszny bałagan mi się robi. Wszytko mam w jednym folderze, a na ps3 w conajmniej 5. :)

Cześć ja polowałem na Pick-up z piec dni trafił mi się Ford SVT F-150 bez problemu zrobiłem nim złoto bez tuningu, a Pick-up są nie tylko amerykańskie, w regulaminie wyścigu wymienione są modele mogące brać udział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczytuje wam GT , liste znajomych i profile ? bo mam problem z wyslaniem autka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczytuje wam GT , liste znajomych i profile ? bo mam problem z wyslaniem autka

Coś szwankuje... Uważajcie, bo ludzie pisali, że znikają im (nie docierają do odbiorcy) wysyłane autka i są w plecy mln $ Jakieś problemy chyba z tym są...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wczoraj miałem dostać 3 auta a doszło 1 :verymad: , drugi raz już miałem coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie i prosze o pomoc , mam problem z wyscigiem Light the wind z tym owalnym torem, mam corvette po tuningu i modyfikacji i nie moge dojechac 1 . max 5 miejsce.

Macie jeszcze jakis sposob? Dalem juz skrzynie biegow na 430 km/h i dalej nie moge!

Prosze o pomoc

na tym malym owalu w Indianapolis ustaw predkosc 350/360 przeciez tam nie da sie nawet na tej prostej jechac 430 ... ja jade to 1000 konnym potworem przy 850 wagi i wyciagam 360 pare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko ma ktos fure do klasy eksperckiej

gwiazdy gran turismo

mistrzostwa zabotkowych samochodow

jakos tak sie nazywaja

bo tych 2 nie moge przejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ten temat to po pierwsze , a po drugie dzialanie " pozyczania aut " jak i cala spolecznosc stoi pod znakiem zapytania poniewaz trwaja prace konserwacyjne na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wyspinować na ostatnim okrążeniu na ostatnim zakręcie na Fuji w Formule GT........ Pełna agresja z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo ty pewnie w realu widzisz kierowcę, który jeździ 24h non stop...

Na pewno nie widzę kierowcy w realu używającego tego magicznego przycisku :)

To jest właśnie tylko gra, dlatego nie rozumiem opcji wyścigu 24h bez savów. Czemu od razu nie zrobią tak jak w życiu? Ządnych pauz, tylko zmiana kierowców w pitstopie?

W ogóle nie powinno być możliwości grania w gt5 bez specjalnego symulatora kokpitu... dołączony do kopii gry, masz kokpit BMW3?Tylko takim autem będziesz mógł się ścigać w grze :pardon:

A jak Ci wyłączą prąd na 30 sekund przed końcem wyścigu 24h? Cóż, przecież silnik też może się popsuć, życie.

Nie chcę tu nikogo prowokować do zażartej dyskusji, ja po prostu tego nie rozumiem, to popsuje rozgrywkę dla wielu osób i nie mam na myśli tylko niedzielnych graczy czy jak to ktoś określił trophy whores.

Edytowane przez Warmik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że prawie wszyscy będziemy pauzować, jedni na krócej inni na dłużej... Powstaje jedno pytanie: nie szkoda prądu? Zapisałoby się i już by było parę dobrych groszy w kieszeni ;) No i dochodzi jeszcze ryzyko z problemami z zasilaniem, czy samą ps3 (z tego względu nie rozumiem też braku możliwości skopiowania zapisu gry)... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ps3 moze byc wlaczone i uzytkowane najdluzej? Bo cos czuje 2 doby jak nic potrzebne bedzie jak nie dluzej.. A nie mam zbytnio z kim tego zrobic na zmiane, poza tym powierzac komus wyscig i miec nadzije ze jak sie obudze nie bede ostatni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gra...

Zeby jeden komunikat o niedzialajacych serwerach wyswietlac 100 razy na kazdym kroku...

Po pewnym czasie zaczynaja takie glupoty podnosic cisnienie.

I lepszego dnia na naprawy jak sobota wybrac nie mogli...

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt lepszego dnia wybrać nie mogli mellow.gif Ja padaczki już dostaje w tym special evencie z lotusem na trasie Top Gear, non stop do 1 miejsca brakuje mi około 0,1s i ni cholery tego grata czerwonego nie mogę wyprzedzić...

Chyba sobie to odpuszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob sobie z 2 dni przerwy i pojedz na spokojnie.. Ja tak zrobilem i po pierwszyn kolku linie mety przekraczalem na 3 czy prawie 2 miejscu, okazalo sie to banalne;p

Dopiero jutro pogram w gt5, nawet nie wiecie jak to boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie widzę kierowcy w realu używającego tego magicznego przycisku :)

To jest właśnie tylko gra, dlatego nie rozumiem opcji wyścigu 24h bez savów. Czemu od razu nie zrobią tak jak w życiu? Ządnych pauz, tylko zmiana kierowców w pitstopie?

W ogóle nie powinno być możliwości grania w gt5 bez specjalnego symulatora kokpitu... dołączony do kopii gry, masz kokpit BMW3?Tylko takim autem będziesz mógł się ścigać w grze :pardon:

A jak Ci wyłączą prąd na 30 sekund przed końcem wyścigu 24h? Cóż, przecież silnik też może się popsuć, życie.

Nie chcę tu nikogo prowokować do zażartej dyskusji, ja po prostu tego nie rozumiem, to popsuje rozgrywkę dla wielu osób i nie mam na myśli tylko niedzielnych graczy czy jak to ktoś określił trophy whores.

Całkowicie się zgadzam z tymi wnioskami. To bezsensowne rozwiązanie-24 godziny bez mozliwości save`a - to kpina...Awaria prądu,"zwiecha" konsoli,inne problemy i...chcę widzieć gracza,który to zniesie w 18 godzinie jazdy!!!

A wystarczyłoby zastosować....określoną liczbę save`ów do wykorzystania! Np. możliwość 8 save`ów w trakcie wyścigu.A za "niewykorzystane save`y jakiś bonus....a za przekroczenie ilości "respawnów" jakaś kara...To IMHO by było optymalne rozwiązanie-hardkorowcy jadą bez save, "normalni" gospodarują rozsądnie,a "leszcze" mogą się "zasejwować" ile chcą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierowcy w 24 godzinnych wyscigach sie zmieniaja , jest ich conajmniej 3 ... wiec w GT tez mozesz sobie zalatwic kumpli i przejsc wyscig i poczuc sie jak team ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×