Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Minusów ciąg dalszy......

-gra starcza na dwa dni grania( + online w którego nie pogramy też zbyt długo)!!!

-nie można tuningować samochodów

-mała ilość samochodów (tylko 70 co wcale nie jest dużo, brakuje mnóstwo maszyn np. żadnego modelu z fiatów)

-ilość tras to po prostu kpina i wielki krok w tył z całej serii

-brak możliwości zakładania własnych pokoi online i grania ze znajomymi

-Poziom trudności jest co najmniej śmieszny (no jak ktoś chce wszędzie eventy na złoto to pogra trochę dłużej)

-dużo bugów graficznych (Dopatrzyłem się buga który wyglądał na wzór tego co miałem na kompie jak miałem zainstalowane złe stery do grafy - takie półprzezroczyste paski przesuwające się od góry tel. do dołu)

-gra wydana zdecydowanie za szybko

-to nie jest wersja full(dla mnie to rozszerzone o kilka godzin demo, <mało>)

-ograniczone możliwości rozglądania się we wnętrzu samochodu (czasami przydało by się luknąć na prawe wsteczne lusterko które z normalnego widoku z wnętrza kabiny jest lekko że tak powiem przycięte)

-menu gry strasznie wolno chodzi - zamulone, rozciągnięte, wkur.....ce

Już nie błędy ale o grze dla tych co jeszcze się wahają:

**** Silniki samochodów nie wyją jak szalone (np. Bournout) i dlatego nie widać dużej różnicy Integra&Mustang(z wnętrza pojazdu jest trochę lepiej)

**** Porażka z wersją z PSStore - bez netu nie pograsz!!!

Co za bzdury totalne.

1. Dwa dni grania? Skonczyłeś S klase i masz F1? To nie opowiadaj bzdur. Online nie na długo? To zart byl?

2. Jak to nie mozna tuningowac samochodow? A co niby robie caly czas w klasie S???? Zadna gra nigdy nie miala az takiego tuningu.

3. Malo aut? W _demie_ 70 samochodow to malo?

4. Trasy jak wyzej, to demo.

5. Wlasne pokoje online za zapowiedziane w najblizszym patchu.

6. Skoro poziom trudnosci taki prosty to widac ze S klasy nie jedziles :-)

7. Bugi sie wszedzie zdarzaja, a tu wcale nie jest duzo i nie razace w oczy.

8. Gra wydana za szybko? Toz to jest demo gry, projekt ktory tworza, wypuscili koncepcje nad czym pracuja

9. Jak wyzej, oczywiscie ze to nie jest full, to jest PREVIEW gry nad ktora pracuja.

10. Ja tam jak sie scigam i skupiam na trasie to sie nie rozgladam

11. Menu wolno chodzi? Chyba Ci sie konsola popsula. Bo mi plynnie/szybciutko.

12. Silniki nie wyja???? A co to jakies arkade? Zabawka ze maja wyc??? Graja _normalnie_

13. Porazka z PSS wersja? Bez netu nie pograsz, ale bez netu tak samo gry nie pobierzesz? Wiec skoro masz net i mogles gre pobrac to w czym problem? Ot zabezpieczenie zrobili zeby nie oszukiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj roznie to byla. To ze nie mozna odpalic gry offline to lekkie przegiecie (mowie oczywiscie o wersji z PSS). Menu rzeczywiscie zwalnia jezeli przesuwamy kursor tak, ze ikomy menu musza rowniez sie przesunac. Jezeli wedruje sam kursorek (jestemy przy kranowych opcjach menu) to framerate stoi na poziomie.

"-ograniczone możliwości rozglądania się we wnętrzu samochodu (czasami przydało by się luknąć na prawe wsteczne lusterko które z normalnego widoku z wnętrza kabiny jest lekko że tak powiem przycięte)"

Juz ktos pisal to w tym watku. Wejdz laskawie do opcji i pokombinuj, a nie glupoty piszesz ze sie nie mozna na lusterka rozgladac, bo jednak sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcecie sobie udokumentować najlepesze wasze czasy to

wchodzic do Arcade i Time trial'a tam bedą (jesli sie zmiescicie

w bodajze setce, nie pamietam a nie chce mi sie specjalnie wlaczac ps3)

wasze wyniki. A i pierwsze 10 miejsca zapisuja replaye jak kto jechal i czym.

Oczywiście jest podzial według pojazdow. No i dla ludzi z netem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa juz jakies wiesci na temat patcha do gry online?.. Granie z losowymi ludzmi .. jakos mnie nie kreci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół nocy spędzone z gt5 prologue! Ale do roboty trza było iść... och, kiedy ta 18.00 nadejdzie - kto ma do sprzedania kiere g25 za pół ceny? cód, miód, już dawno tak się extra nie bawiłem przy samochodówce - ktoś widzi w tej grze jakieś wady? dla mnie liczba zalet je całkowicie przebiła i jeżeli nawet są, to jestem tak najarany (żadnych ziół ofkoz), że nic takowego nie zauważyłem... a i jeszcze widok z wnętrza wózka, no masakra, zajefajnie sie jeździ z tej perspektywy (ktoś o kierze po prawej stronie pisał - to wada? przecież nie jeżdzę po ulicach z ruchem lewostronnym - zastanówcie się o czym piszecie, poza tym tylko na jednym widoku widać pozycję kiery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jak ktoś pisze, że na padzie jest łatwo to chyba nie ma pojęcia o jeździe samochodem. Sądzę, że Nissanem GTR nie wykręcił bym tak dobrych czasów jak na kierownicy DFP. Po prostu jej precyzja i FF miażdżą i żaden pad nie odda dokładnie zachowania się samochodu jak FF. Przejechałem już ponad 700 tysięcy kilometrów różnymi autami więc mam porównanie. Zresztą. Ja na kierownicy z wyłączonymi wspomagaczami na professional i symulacji wygrywam wyścigi online na pierwszej pozycji. A te 900 stopni obrotu przy 300km/h zmienia się w 20stopni w każdą stronę i tak dokładnie jest z prawdziwymi samochodami. Milimetry obrotu wystarcza.

PS. Widok po kokpicie oczywiście jest. Tylko trochę źle lusterka ustawili jak dla mnie. Aha. Trochę lipa z tą kierownica ale mam już BMW i tam jest z lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale jak ktoś pisze, że na padzie jest łatwo to chyba nie ma pojęcia o jeździe samochodem. Sądzę, że Nissanem GTR nie wykręcił bym tak dobrych czasów jak na kierownicy DFP. Po prostu jej precyzja i FF miażdżą i żaden pad nie odda dokładnie zachowania się samochodu jak FF. Przejechałem już ponad 700 tysięcy kilometrów różnymi autami więc mam porównanie. Zresztą. Ja na kierownicy z wyłączonymi wspomagaczami na professional i symulacji wygrywam wyścigi online na pierwszej pozycji. A te 900 stopni obrotu przy 300km/h zmienia się w 20stopni w każdą stronę i tak dokładnie jest z prawdziwymi samochodami. Milimetry obrotu wystarcza.

PS. Widok po kokpicie oczywiście jest. Tylko trochę źle lusterka ustawili jak dla mnie. Aha. Trochę lipa z tą kierownica ale mam już BMW i tam jest z lewej.

Zapomniales o tym, ze kazdy ma wlasne zdanie i prawo do wypowiedzi. WEDLUG MNIE i wielu ludzi, ktorych znam i nie, padem jest latwiej. Jednak to nie zmienia faktu, ze JA ROWNIEZ WOLE JAZDE NA KIEROWNICY bo MAM POJECIE O JEZDZIE SAMOCHODEM i jestem maniakiem motoryzacyjnym. Znam jednak wielu graczy, ktorzy na padzie klepia niezle czasy, a jak siadaja u mnie na kierze to odpadaja. Wedlug mnie z padem vs. kiera w samochodowkach jest tak jak z klawa i myszka vs. padem w strzelankach. tzn. uwazam, iz w samochodowkach jest latwiej padem a w strzelankach klawa. I swojego zdania nie zmienie. Nie mowie tu o przyjemnosci z grania lecz o latwosci grania, a to kazdego indywidualna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te 900 stopni obrotu przy 300km/h zmienia się w 20stopni w każdą stronę i tak dokładnie jest z prawdziwymi samochodami. Milimetry obrotu wystarcza.

Dokladnie tak samo uwazam... padem przy takich predkosciach to mozna sobie w nosie podlubac... NIe wiem tylko dlaczego w wyscigach online GT-R jezdzi odrobine szybciej (moze inne opony byly ustawione) Online mialem max 317km/h a w trybie kariery nie moge szybciej niz ok. 310km/h (A-1 event). Nie moge sie doczekac mozliwosci wysylania inv. osobom z mojej listy (wczoraj z posrod 20 osob online, prawie polowa grala w prologue)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiadomo kiedy będzie wersja pudełkowa w sklepach? Interesuje mnie Media Markt bo mam bony odłożone specjalnie na tą okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Fordem GT przy dużych prędkościach skręcałem gałką i jeżeli się dobrze opanuje ten myk to można jak na kierze delikatnie skręcać!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jest to takie samo stwierdzenie jak to, że na padzie da sie grać w FPP. Pewnie, że się da ale na myszcze i klawie zmasakruje tego na padzie. Bądźmy szczerzy. Precyzja myszki nigdy nie zostanie dogoniona przez pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze nocny_napoleon jest bardzo specyficznie nastowiony do gt:p,jezeli przeczyta ten post to niech opisze mi porownanie z inna gra wyscigowa...oczywiscie moze powolac sie na forze2(BUHAHA)ale prosilbym zeby porownywal z grami na konsole jako ze blaszaka czy jak to nazywacie(personal computer )nigdy nie posiadalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie ze nocny_napoleon jest bardzo specyficznie nastowiony do gt:p,jezeli przeczyta ten post to niech opisze mi porownanie z inna gra wyscigowa...oczywiscie moze powolac sie na forze2(BUHAHA)ale prosilbym zeby porownywal z grami na konsole jako ze blaszaka czy jak to nazywacie(personal computer )nigdy nie posiadalem...

nocny_napoleon po prostu był pewny,że kupując GT5P zaopatrzy się w pełnoprawną kontynuację serii ,tak obszerną i rozbudowaną jak wcześniejsze części.

Gdzieś umknęła mu informacja ,że Prologue to nic innego jak rozbudowane płatne demo i na pełną prawdziwą wersję GRAN TURISMO 5 przyjdzie nam poczekać rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie! Zawiodłem się na demie GT, myślałem że demo za 25 funtów będzie ciekawsze! Jest dobre ale ja jestem strasznym marudą i chciałbym więcej za te 25 funtów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie! Zawiodłem się na demie GT, myślałem że demo za 25 funtów będzie ciekawsze! Jest dobre ale ja jestem strasznym marudą i chciałbym więcej za te 25 funtów!

Jakbys dostal wiecej za te "25 funtow" to pozniej bys marudzil ze GT5 pelne sie malo rozni od dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbys dostal wiecej za te "25 funtow" to pozniej bys marudzil ze GT5 pelne sie malo rozni od dema

Szczerze to tez mysle ze 25 funi to troszke duzo za to co w grze jest. Ale i tak kupilem bez wahania (w sumie to dziewczyna mi kupila ).. Poza tym te glupie 25 funi to sie na byle co i tak wyda. Na same dodatki do grania wydalem w ten sam dzien 40 funi wiec nie ma co marudzic. Zreszta ja nie marudze. nocny_napoleon marudzi ( wypasiony nick btw )..

EDIT: Wyjasnie moze: okreslenie "funie" wzielo sie od takiego gostka Polaka co gazety sprzedaje na jednej stacji w Londynie. Pijok i wogole baran, ale terminologia mnie i paru znajomych do lez doprowadzil i teraz wszyscy mowimy FUNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czy w GTTV sa dostepne na dzien dzisiejszy tylko 2 filmy ? beginning i ending?

W japonskim demie (mowie o demie, tym darmowym) bylo 6 czy 7 filmow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zapomniales o tym, ze kazdy ma wlasne zdanie i prawo do wypowiedzi. WEDLUG MNIE i wielu ludzi, ktorych znam i nie, padem jest latwiej. Jednak to nie zmienia faktu, ze JA ROWNIEZ WOLE JAZDE NA KIEROWNICY bo MAM POJECIE O JEZDZIE SAMOCHODEM i jestem maniakiem motoryzacyjnym. Znam jednak wielu graczy, ktorzy na padzie klepia niezle czasy, a jak siadaja u mnie na kierze to odpadaja. Wedlug mnie z padem vs. kiera w samochodowkach jest tak jak z klawa i myszka vs. padem w strzelankach. tzn. uwazam, iz w samochodowkach jest latwiej padem a w strzelankach klawa. I swojego zdania nie zmienie. Nie mowie tu o przyjemnosci z grania lecz o latwosci grania, a to kazdego indywidualna sprawa.

dziwny z ciebie typ, twoi kumple krecili lepsze czasy na padzie niz u ciebie na kierze bo nie graja nia non stop, pozycz ktoremus na kilka dni to zobaczysz co bedzie wyprawial >.>

FPP mysz>pad

racer kiera>pad

i nie rob sobie stary jaj ze na padzie jest latwiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój.

Tak mnie jeszcze naszło poza tematem. Jak by padem się łatwiej jeździło to czemu nadal w samochodach są kierownice a nie pady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kierwonice w wyscigach ok może być, ale mysz i klawiatura powinny pozostać elementem PC, a nie na konsoli jak sie później gra po sieci w COD4 czy UT3 cioty z UK i jakies Polskie lamy sie cieszą ze mają duzo fragów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w szczecina wie gdzie można dostać lub w niemczech np. shwedt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwny z ciebie typ, twoi kumple krecili lepsze czasy na padzie niz u ciebie na kierze bo nie graja nia non stop, pozycz ktoremus na kilka dni to zobaczysz co bedzie wyprawial >.>

FPP mysz>pad

racer kiera>pad

i nie rob sobie stary jaj ze na padzie jest latwiej...

ty to dopiero jestes "dziwny typ" . nie rozumiesz tekstu pisanego? dla podkreślenia tego, ze to moje zdanie i kilku moich znajomych napisalem wazniejsze wyrazenia wielkimi literami... . Wiec moze poucz sie czytania tekstu ze zrozumieniem zanim zaczniesz komentowac czyjes wypowiedzi, zwlaszcza w taki sposob.

no i gwoli sprostowania to napisze, iz na kierze i padzie gralismy kilka dni w ferie i doszlismy do wniosku, ze na padzie latwiej.

ALE TO JEST ZDANIE MOJA I KILKU ZNAJOMYCH !!! czy ja naprawde musze to podkreslac? jedziecie po mnie jakbym wam cos narzucal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ankieta? Ja pier... przestancie juz z tymi ankietami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×