Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wiadomo , kolejne ploty , a stronka sobie tylko odwiedziny nabija publikując takie info. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie lubię zagrać w Prologue'a od czasu do czasu ( w oczekiwaniu na GT5 ) , ostatnio wpadłem na pomysł , że zrobię wszystkie eventy na złoto . Tak więc robię wyścig klasy A , w którym lecimy F430 po Daytona'ie , miałem tam srebro , a pierwszy zawsze miał sporą przewagę i nie mogłem go dorwać . Gram sobie właśnie w ten wyścig i wpadłem na pomysł jak można ciekawie zastosować Ps Move w Gran Turismo . Otóż jadę sobie po tej Daytona'ie , wyprzedzam Forda GT , przed którym jechał Lexus . Wyprzedziłem Forda , wcisnąłem się za Lexusa , a ten się wlecze i jedzie środkiem . Wiedziałem że jadę szybko i mogę mieć dobry czas , a może nawet złoto zrobić , ale musiałem hamować przez tego Lexusa . Jakoś tak odruchowo machnąłem w powietrzu ręką w prawo i sie drę : Spie*dalaj tym gruchotem ! , a akurat zbiegiem okoliczności Lexus zjechał nieco w prawo , w związku z czym ja zjechałem na lewo i depnąłem gaz do końca . I wtedy mnie tak naszło , że byłby to świetny bajer , gdyby Move miało takie zastosowanie w GT5 , że jadę , macham rękami , drę ryja i się rozjeżdzają wszyscy . I tym razem udało mi się wygrać , z międzyczasem 0,11 sekundy , ale się cieszyłem xD . Już mam 39/40 eventów na złoto , został mi S-10 , jakim autem go robiliście ? Ja mam tylko brąz i też dwóch pierwszych nie mogę dojechać w ogóle , nie mówiąc o wyprzedzaniu . Dzisiaj próbowałem Corvettą i którymś Ferrari , ale stwierdziłem , że nie będę każdego auta po kolei sprawdzał , tylko was spytam .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie lubię zagrać w Prologue'a od czasu do czasu ( w oczekiwaniu na GT5 ) , ostatnio wpadłem na pomysł , że zrobię wszystkie eventy na złoto . Tak więc robię wyścig klasy A , w którym lecimy F430 po Daytona'ie , miałem tam srebro , a pierwszy zawsze miał sporą przewagę i nie mogłem go dorwać . Gram sobie właśnie w ten wyścig i wpadłem na pomysł jak można ciekawie zastosować Ps Move w Gran Turismo . Otóż jadę sobie po tej Daytona'ie , wyprzedzam Forda GT , przed którym jechał Lexus . Wyprzedziłem Forda , wcisnąłem się za Lexusa , a ten się wlecze i jedzie środkiem . Wiedziałem że jadę szybko i mogę mieć dobry czas , a może nawet złoto zrobić , ale musiałem hamować przez tego Lexusa . Jakoś tak odruchowo machnąłem w powietrzu ręką w prawo i sie drę : Spie*dalaj tym gruchotem ! , a akurat zbiegiem okoliczności Lexus zjechał nieco w prawo , w związku z czym ja zjechałem na lewo i depnąłem gaz do końca . I wtedy mnie tak naszło , że byłby to świetny bajer , gdyby Move miało takie zastosowanie w GT5 , że jadę , macham rękami , drę ryja i się rozjeżdzają wszyscy . I tym razem udało mi się wygrać , z międzyczasem 0,11 sekundy , ale się cieszyłem xD . Już mam 39/40 eventów na złoto , został mi S-10 , jakim autem go robiliście ? Ja mam tylko brąz i też dwóch pierwszych nie mogę dojechać w ogóle , nie mówiąc o wyprzedzaniu . Dzisiaj próbowałem Corvettą i którymś Ferrari , ale stwierdziłem , że nie będę każdego auta po kolei sprawdzał , tylko was spytam .

Ja mam wszystko na złoto, wszystkie samochody i 2mln. Podejrzewam że 70% osób stąd tak ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko na złoto, wszystkie samochody i 2mln. Podejrzewam że 70% osób stąd tak ma ;)

Ja na tę chwilę mam ten jeden brąz tylko , większość samochodów i ponad milion na koncie . Ciężko kolekcję aut uzupełnić , bo muszę w garażu sprawdzać , które mam , a później do dealera zajrzeć , znowu do garażu , po czym znowu do dealera . Na Psp już tak zrobili , że u dealera pokazuje czy masz dany samochód w garażu czy nie . Tu mi tego strasznie brakuje . No i szkoda , że trophy nie dorobili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 3 brązy reszte złotych:P nie chce mi się jakoś wyścigów jeździć bo wolę sobie auta samemu testować i czasy wykręcać na poszczególnych torach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw.

Gran Turismo 5 bedzie super gierka i napewno nic niebedzie zabrane graczom z powodu kierownicy. Ten realizm zniszczen i odwzorowanie wnetrza pojazdow poprostu szok!

..::MUST HAVE::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw.

Gran Turismo 5 bedzie super gierka i napewno nic niebedzie zabrane graczom z powodu kierownicy. Ten realizm zniszczen i odwzorowanie wnetrza pojazdow poprostu szok!

..::MUST HAVE::..

cool story bro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw.

Gran Turismo 5 bedzie super gierka i napewno nic niebedzie zabrane graczom z powodu kierownicy. Ten realizm zniszczen i odwzorowanie wnetrza pojazdow poprostu szok!

..::MUST HAVE::..

W Nowym PSXExtreme pisze ,że tylko ok 200 samochodów będzie zrobionych specjalnie dla GT5 a reszta tylko podciągnięta z poprzednich wersji i poprawiona dla ps3.

Ciekawe czy to prawda jeśli tak to ładna lipa mają one też mieć gorzej odwzorowane wnętrza albo nie mieć widoku z kabiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tę chwilę mam ten jeden brąz tylko , większość samochodów i ponad milion na koncie . Ciężko kolekcję aut uzupełnić , bo muszę w garażu sprawdzać , które mam , a później do dealera zajrzeć , znowu do garażu , po czym znowu do dealera . Na Psp już tak zrobili , że u dealera pokazuje czy masz dany samochód w garażu czy nie . Tu mi tego strasznie brakuje . No i szkoda , że trophy nie dorobili .

To mnie najbardziej wkurzało. musiałem spisywać na kartce ile samochodów z danej stajni mam i jakie to.. w GT5 bedzie to hardcore bo bedzie 200 toyot i 300 nissanów 350Z

Aha... żeby jakiś półmózgi fan forum portali informacyjnych nie wziął tego na poważnie... to taka przenośnia bo faktycznie ma być sporo samochodów tych marek ale liczba nie jest jeszcze określona. dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Gran turismo 5 dawno stracił swój prawdziwy urok, do 3 części był królem. Po co komuś teraz 1000 aut 2000 3000 itp jak i tak będzie się jeździło tymi najszybszymi z przyjaciółmi czy bicie rekordów. Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego idą w fatalnym kierunku poco łączyć ze sobą wszystkie sporty samochodowe .Jak ktoś chce drift to NFS jak ktoś chce raidy to WRC jak ktoś chce formuły to F1.Dla mnie powinni zrobić sport tylko z sportowymi samochodami (np GRID ) i wizualny tuning zęby każdy był indywidualny ze swoja fura a nie na zmianie spoilera i felg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgodze, bo dla mnie bedzie zabawa jezdzic furami ktorymi jezdzilem chocby tez jako pasazer a nie tylko ferrari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się nie zgodzę.

GT to motoryzacja. Motoryzacja , to WRC , DTM , JGTC , F1 i inne sporty motorowe. Motoryzacja to Ferrari za pół miliona Cr. i stare Evo IV za kilka tysięcy Cr.

Ja najbardziej sobie cenię możliwość jazdy zwykłymi autami , a nie tylko Ferrari i wyścigowymi R'kami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to będzie na chwile taka właśnie chwila kosztuje nas sporo czasu bo co chwile jest przesuwana premiera. Czego oczekujemy od PS3? Niesamowita grafikę i niesamowity model uszkodzę Powinni się skopić na jednym Tworząc ta grę. Nie traktują już nas jak fanów tej serii tylko jak naiwnych ludzi ,nie ważne czy będą tam nawet traktory czy premiera za rok i tak to kupią Nie zapłacę im choćby centa. :)Jaki jest model jazdy w WRC czy F1 każde programowanie zachowań aut wymaga sporo doświadczenia jak model uszkodzeń . Ekipa która zajmuje się jedna gra od początku do końca i masz pełen realizm. To wszystko będzie jedną wielką papką niesmaczna którą kopiła mamusia a i tak trzeba ja zjeść

Edytowane przez SniperLeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim Zdaniem Gran turismo 5 dawno stracił swój prawdziwy urok

To na szczęście tylko twoim zdaniem...

bo co chwile jest przesuwana premiera

Eee...kolejny niedoinformowany opierający się na beznadziejnych newsach z nie wiadomo jakich portali?

Premiera była podana TYLKO jedna i to na rynek japoński na marzec...i tyle. Ale szybko zostaliśmy poinformowani, że jednak nie dojdzie ona do skutku.

Druga podana premiera to ta teraz, czyli 2 Listopad. I koniec...

Ale nie martw się, nie jesteś pierwszym który nie ma o tym pojęcia i zapewne nie ostatnim.

Nie zapłacę im choćby centa

A co kogo to obchodzi komu ty zapłacisz, a komu nie....zmusza cię ktoś do kupowania tej gry?

Tu wszystko będzie jedna wielka papka niesmaczna która kopiła mamusia a i jak trzeba ja zjeść

Bez komentarza po prostu...

I tak jak koledzy wyżej pisali. Gran Turismo to właśnie frajda z jeżdżenia normalnymi furami, takimi jakie codziennie można zobaczyć na ulicy.

Od jeżdżenia super hiper furami mam inne gry. Co nie zmienia faktu, że w Gran Turismo i tak super fury będą najlepsze niż w jakiejkolwiek innej grze samochodowej, która do tej pory się pojawiła.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na opcję zapisu w pit-stopie podczas wyścigów endurance takich jak Le Mans 24h ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie siedzę na innych portalach i nie gram od dzisiaj . Jedynie gdzie patrze na wszystko i wyrabiam sobie opinie o grach to tutaj.

Czy było jedno przesunięcie czy 2 mniej oto Trzeba być wytrwałym to fakt. Ty czy inni chcą jeździć normalnymi furami rozumiem Ja stawiam na ostra rywalizacje w sieci na dopracowanie wszystkich szczegółów

i tak mimo wszystkiego to nie uważacie ze większość tych rzeczy w GT jest niepotrzebnych ?

Edytowane przez SniperLeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerpiesz wiedzę z tego serwisu? Bo niestety, ale w newsach o GT5 to tutaj sporo bzdur piszą.

Jedyny serwis o gt5 to gtplanet.net. To jest skarbnica wiedzy i każdy news tam jest weryfikowany i zawsze prawidłowy.

A każda dodatkowa rzecz w Gran Turismo zawsze daje sporo frajdy, szczególnie te detale, to one tworzą tą wspaniałą otoczkę.

andryush

No ja nie widzę innej możliwości, bo jechać bite 24 godziny to mi się nie za bardzo uśmiecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dlaczego niepotrzebnych?

Fajnie , ze dają nam tyle bajerów. Tego oczekujemy po obecnej generacji.

Mniej mieliśmy w poprzedniej , i chyba nie chciał byś dostać tego samego po raz kolejny.

Ja bym takiej gry nie kupił.

A tak dostanę 1000 aut , mniej lub bardziej pięknych , zmienne pory doby , wyścigi wytrzymałościowe staną się jeszcze bardziej klimatyczne. I online , to chyba z bajerów już wszystko , wcale nie jest ich tak dużo.

======

Ja również jestem za wprowadzeniem sejwów w takich wyścigach , ale na innym forum spotkałem się z opinią , ze takie rozwiązanie jest dla leszczy :P Nie wiem jak ci ludzie planują przejechać te 24 godziny za jednym zamachem... jak nie człowiek , to konsola padnie xD

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie siedzę na portalach i nie gram od dzisiaj . Jedynie gdzie patrze na wszystko i wyrabiam sobie opinie o grach to tutaj.

Czy było jedno przesunięcie czy 2 mniej oto Trzeba być wytrwałym to fakt. Ty czy inni chcą jeździć normalnymi furami rozumiem Ja stawiam na ostra rywalizacje w sieci na dopracowanie wszystkich szczegółów

i tak mimo wszystkiego to nie uważacie ze większość tych rzeczy w GT jest niepotrzebnych ?

TYCH rzeczy czyli ktorych dokladnie? Zmienna pogoda, cykl dnia i nocy, w koncu porzadne AI, lepsza fizyka jazdy, dobry system online, itp? Bez tego tak naprawde nie bylo by sensu wlasciwie wypuszczac GT5, bo idac twoim tokiem myslenia to wystarczylo by zrobic zremasterowana wersje GT4 w HD i ewentualnie wypuscic DLC z nowszymi furami... Ale fakt, te smieszna samochodziki pokroju Fiata Pandy dla mnie sa calkowicie zbedne, z 74 aut w GT5P moze z 20-25 nadaje sie do jazdy, wg. mnie caly urok w scigankach polega wlasnie na wirtualnej jezdzie samochodzami, na ktore nas nigdy nie bedzie stac albo nawet nie zobaczymy ich w zyciu na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie detale w Gt5 to Samochód bezpieczeństwa który wyjeżdża na tor podczas wypadku ,flagi czerwone czarne żółte które pokazuje facet przy barierce ,Zmienne warunki pogodowe ,zabrudzenie szyby od kurzu

i losowe awarie samochodów. A tak przy okazji mogli zrobić jak w GT1 i GT2 ze nie ważne jaka furę kupisz masz do każdej pakiet tuningowy z 5 malowaniami i wtedy te 1000 samochodów miało by sens każdy byłby sportowy i można byłoby prowadzić niezłą rywalizacje w swojej klasie

Edytowane przez SniperLeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie detale w Gt5 to Samochód bezpieczeństwa który wyjeżdża na tor podczas wypadku ,flagi czerwone czarne żółte które pokazuje facet przy barierce ,Zmienne warunki pogodowe ,zabrudzenie szyby od kurzu

i losowe awarie samochodów. A tak przy okazji mogli zrobić jak w GT1 i GT2 ze nie ważne jaka furę kupisz masz do każdej pakiet tuningowy z 5 malowaniami i wtedy te 1000 samochodów miało by sens każdy byłby sportowy i można byłoby prowadzić niezłą rywalizacje w swojej klasie

No to był fajny bajer - malowanko+bodykit.

Ale nie ograniczajmy gry tylko do wyścigów autami wyścigowymi.

Fajnie jest pojeździć jakiś Sunday Cup zwykłymi autkami :P

Delikatny tuning naszego malucha , lepsze hamulce , zawieszenie , wydech , a na koniec może zrobienie z niego auta klasy wyścigowej , ze spojlerami itd - to jest urok GT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to był fajny bajer - malowanko+bodykit.

Ale nie ograniczajmy gry tylko do wyścigów autami wyścigowymi.

Fajnie jest pojeździć jakiś Sunday Cup zwykłymi autkami :P

Delikatny tuning naszego malucha , lepsze hamulce , zawieszenie , wydech , a na koniec może zrobienie z niego auta klasy wyścigowej , ze spojlerami itd - to jest urok GT ;)

Ale właśnie pod to powinna być ta gra robiona to tak szczerze ile razy jeździłeś normalnymi furami w gt 4 a sportowymi ile czasu poświeciłeś danej kategorii aut

Edytowane przez SniperLeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jeździć tymi gorszymi autami. BMW serii 3 , jakieś stare japońce , muscle car'y , europejskie klasyki. Fajnie sie jeździ takimi autami dostępnymi dla nas na co dzień , które mogę zobaczyć , którym mogę się przejechać , fajnie jest je tuningować , aby polepszyć osiągi. Auta wyścigowe nie dają takiej frajdy , bo wszystko na starcie masz ulepszone na maxa i pozostaje się tylko ścigać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pięknie pokazujecie to o czym pisalem w wcześniejszych rozmowach i o czym poniekąd mam racje. Nikt nie wspomniał o tym jak bardzo chciałby pojeździć w nascar czy samochodem wrc czy boilidem czy podriftowac .Czy widzicie różnice miedzy tym co będzie, a tym co będziecie robić.

Większość nawiązuje do samochodów codziennych czego tez jestem za i chciałbym żeby tylko tak było. I było by dobrze robiąc samochody normalne przekształcając je w sportowe i ścigać się na światowych torach To po co komu nascar F1 wrc

Jak można by było już grac .

Edytowane przez SniperLeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×