Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym chociaż raz zagrał na tym ustrojstwie ... myślę jednak że cena 50$ nie przełoży się na rynkowy sukces w kraju dziurawych dróg <_<

Dołożysz trochę i kupisz kierownicę lub nie dołożysz nic i kupisz DS3 :turned:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś filmik z gry który pokazuje że AI będzie w jakimkolwiek stopniu agresywne? Ze będzie nawzajem się wyprzedzało, blokowało? Wyprzedzało gracza? :)

I jeszcze jedno- Będzie split screen ? dla 2, 4?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno- Będzie split screen ? dla 2, 4?

Będzie. Dla 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś filmik z gry który pokazuje że AI będzie w jakimkolwiek stopniu agresywne? Ze będzie nawzajem się wyprzedzało, blokowało? Wyprzedzało gracza? :)

I jeszcze jedno- Będzie split screen ? dla 2, 4?

Tak AI będzie też agresywne (FILMIK...od 2:55), split screen tylko dla 2 graczy.

I mamy potwierdzenie :) Wszystkie samochody będą miały widok z kokpitu :) :biggrin:

http://igamereport.com/2010/06/23/official-all-cars-in-gt5-will-have-interior-views/

yeahzu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna plotka... dlaczego Kaz sam jasno nie powie dziennikarzom jak jest i jak ma być w finalnym produkcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- kokpity będa bla bla bla - podchodził bym do tej stronki z bardzo dużą dozą ostrożności :D I naprawdę na waszym miejscu po prostu poczekał bym na OFICJALNE info a nie łapał się na każdy artykulik, który pojawi się w necie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery europejskiej to najprawdopodobniej 24 listopad. Francuski oddział sony podał dziś taką datę wydania GT5 więc może będzie to data dla całej Europy. Troszke późno :(

80148354.jpg

http://translate.google.com/translate?hl=fr&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.jvn.com%2Fjeux%2Farticles%2Fgran-turismo-5-le-24-novembre-en-france.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec listopada bardzo prawdopodobny. Zresztą tego można było się spodziewać. Mało które gry mają swoją premierę równo z amerykańską, zawsze jest jakaś różnica.

Cieszmy się, że i tak tylko kilka tygodni. Każdy kto kupował wcześniej GT dobrze wie, że najpierw wydanie w Japonii, a dopiero po kilku miesiącach w Europie i USA.

Co do kolekcjonerki w Europie to na francuskim amazonie coś znalazłem.

http://www.amazon.fr/Gran-Turismo-5-%C3%A9dition-ultime/dp/B003SNJNSG/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=videogames&qid=1277326334&sr=8-3

Ale chyba coś im się z ceną porąbało, albo to nie euro, chociaż nie wiem jaka inna waluta by to mogła być :P

Zresztą to i tak znowu pewnie tylko wstawione, żeby po prostu było i zbierali klientów, a nie wiadomo jeszcze jak z kolekcjonerką w Europie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec listopada bardzo prawdopodobny. Zresztą tego można było się spodziewać. Mało które gry mają swoją premierę równo z amerykańską, zawsze jest jakaś różnica.

Cieszmy się, że i tak tylko kilka tygodni. Każdy kto kupował wcześniej GT dobrze wie, że najpierw wydanie w Japonii, a dopiero po kilku miesiącach w Europie i USA.

Co do kolekcjonerki w Europie to na francuskim amazonie coś znalazłem.

http://www.amazon.fr...77326334&sr=8-3

Ale chyba coś im się z ceną porąbało, albo to nie euro, chociaż nie wiem jaka inna waluta by to mogła być :P

Zresztą to i tak znowu pewnie tylko wstawione, żeby po prostu było i zbierali klientów, a nie wiadomo jeszcze jak z kolekcjonerką w Europie będzie.

Tu jest normalna cena

http://www.amazon.fr/Gran-Turismo-5-Edition-Sp%C3%A9ciale/dp/B002N9DQ66/ref=pd_sim_vg_1/276-0915749-5404112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie, chyba powoli będą zaczynać sie pre-ordery edycji kolekcjonerskiej. Może niebawem i u nas... Co do daty premiery Eu to będzie mnie ściskało z zazdrości że, amerykańce już grają, już zap%$#^@!#$ą po Nordschleife a my musimy czekać :verymad: Ale trudno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Nordshleife :P Dla mnie numero uno tor to od zawsze Special Stage Route 11, to chyba ta rozbudowana wersja była o ile dobrze pamiętam, bo była krótka i długa.

Hmm, ale 100€ za kolekcjonerkę? Czyżby znowu przelicznik 1$ = 1€ ? Troszkę sporo, no ale mam nadzieję, że jak u nas pojawią się oferty to troszkę zejdzie z ceny.

No i mam też nadzieję, że w Gran Turismo nie zobaczę polskiego języka, a jak już to że będzie do wyboru wersja oryginalna i nasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Nordshleife :P Dla mnie numero uno tor to od zawsze Special Stage Route 11, to chyba ta rozbudowana wersja była o ile dobrze pamiętam, bo była krótka i długa.

Hmm, ale 100€ za kolekcjonerkę? Czyżby znowu przelicznik 1$ = 1€ ? Troszkę sporo, no ale mam nadzieję, że jak u nas pojawią się oferty to troszkę zejdzie z ceny.

No i mam też nadzieję, że w Gran Turismo nie zobaczę polskiego języka, a jak już to że będzie do wyboru wersja oryginalna i nasza.

Ani Nordschleife ani route 11, tylko Tsukuba rządzi... pamiętam endurance'a w GT4 chyba 12h, tak wymasterowałem ten tor :D

PS. Wiadomo jakie auta będą do ściągnięcia z kolekcjonerką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie... Mugello i tylko Mugello:P dużo fajnych torów jest:) mi osobiście przypadł do gustu ten z GT5P w górach... wolny i bardzo techniczny:)

martwi mnie tylko to że jak juz wyjdzie gt5 to chyba trzeba bedzie jednak kierownice kupic jesli plotki o niemożności sterowania padem w trybie pro ze względu na ograniczenia techniczne pada okażą się faktem:/ a szkoda bo akurat uwielbiam sterować padem:)

Andryush: już cie przegoniłem na tym torze w górach:P ale spróbuj pojeździć tym Proto na Suzuka Circuit w krótkiej wersji... czasy nie są jeszcze wygórowane i jest pare polaków w pierwszej setce:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto broni grać padem w trybie Standard? Zabawa również przednia. Sam mam zamiar tak grać jak mi się nie będzie chciało kierownicy rozkładać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Nordshleife :P Dla mnie numero uno tor to od zawsze Special Stage Route 11, to chyba ta rozbudowana wersja była o ile dobrze pamiętam, bo była krótka i długa.

Hmm, ale 100€ za kolekcjonerkę? Czyżby znowu przelicznik 1$ = 1€ ? Troszkę sporo, no ale mam nadzieję, że jak u nas pojawią się oferty to troszkę zejdzie z ceny.

No i mam też nadzieję, że w Gran Turismo nie zobaczę polskiego języka, a jak już to że będzie do wyboru wersja oryginalna i nasza.

a w czym ci przeszkadza polski język? to nie jest jakiś rpg czy gra przygodowa z podkładem Bogusia Lindy czy Mirka Baki, tutaj bardzo bym się cieszył, jakbym mógł dokumentację techniczną wozu w naszym języku zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że jak już będą chcieli wsadzić polski to niech dadzą możliwość wyboru. Tak jak w Uncharted2 czy Heavy Rain. Wtedy nie ma żadnego problemu.

Zresztą kolekcjonerka i tak na 100% będzie miała tylko oryginalny język w grze.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto broni grać padem w trybie Standard? Zabawa również przednia. Sam mam zamiar tak grać jak mi się nie będzie chciało kierownicy rozkładać :)

No właśnie, ja nie kupuje kierownicy, bo nie miał bym gdzie na niej grać :P A w gt4 na padzie było ekstra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto broni grać padem w trybie Standard? Zabawa również przednia. Sam mam zamiar tak grać jak mi się nie będzie chciało kierownicy rozkładać :)

standard jednak mnie nie satysfakcjonuje... różnica między pro a standard w gt5p jest ogromna na plus tego pierwszego... w samochodówkach akurat wole jak jest najtrudniej jak sie da:)

P.S. jesli tryb pro będzie wyglądał jak w gt5p to w sumie na padzie da się grać (oprócz takich aut jak np. nieszczęsny Blitz czy jak mu tam...)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo wcisna do polskiej wersji jak co :)<div>No bo w oryginalnej Vettel wiec bardzo ciezko bedzie mi sie zdecydowac na polska wersje ktokolwiek by tam szprechal do nas</div>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo wcisna do polskiej wersji jak co :)<div>No bo w oryginalnej Vettel wiec bardzo ciezko bedzie mi sie zdecydowac na polska wersje ktokolwiek by tam szprechal do nas</div>

Kubica :D A jak :D

A jeszcze co do kierownic, w przedziale 300-400 najlepszym wyborem jest driving force gt, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, df gt jest na bebechach g25, gdzies na youtubie jest filmik jak ją testują ze zdjętą obudową (bebechy na wierchu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo jak Robercika by wcisneli to by nie bylo tematu, zreszta wszyscy wiedza jaki wklad w ustawianie bolidow :P

Chociaz duze szanse pewnie ma niesmiertelny Holek :) Nie mam nic przeciwko, ale juz po 8 miesiacach sluchania go w nawigacji to na mecie bym czekal zawsze na tekst : jestes na miejscu, prowadzil Cie Krzysztof Holowczyc :P

EDIT:

Ja posiadam DFGT i uwazam to za najlepiej zainwestowana kase w gadzety ;P Miazdzy jazda na tym :)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×