Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie ze wszystkie auta Ferrari są Premium np: Mercedesów Premium jest tylko kilka tak samo bmw. ( bugatti veyron standard -.- ) Echh...

No ale to nic wszystko się obluka w domku ;)

Edytowane przez hunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych płaczących, policzcie sobie ile w poprzednich odsłonach było aut z japonii , a ile z europy, i skończcie to biadolenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kerm, to mnie teraz zaskoczyłeś shok.gif

To już chyba lekka przesada... Wyobraźcie sobie, że GT5 jest robione przez europejskiego prezesa i firmę. Śmiesznie byłoby zobaczyć np. 40 Peugotów 206.

Nissanów samych jest coś ponad 130 według mnie to już jest sztuka dla sztuki, ale cóż grę robią Japończycy i mają swoje zboczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ich ok 40 ;)

pomyłka jest ich ponad 50!!!

przecież amuse s 2000 to samo co honda i podobnie nismo i wiele innych z tych 1000 aut na moje oko unikalnych poj egzemplarzy bedzie niecała połowa albo i mniej. także takie shity że w grze mamy tysiac cos tam aut może se kaz w dupe wsadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi z biadoleniem, po prostu spojrzmy prawdzie w oczy, wystarczy poczytac reakcje ludzi na gtplanet pod lista aut/tras..

Poza tym kilka stron wczesniej dalem link jaka jest roznica aut standard i premium, lubie patrzec na auto podczas jazdy jak sie sklada w zakretach. A jak beda standardy to chyba oczy bede mruzyc by widziec cos innego:p

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze w GT tak było - o to chodzi, wcześniej nic wam nie przeszkadzało , a teraz raptem uj wie co byście chcieli? Najpierw niech wyjdzie, później wieszajcie szmaty, koniec OT

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycja.... GT zawsze takie było, wspaniale że trzyma standard :) Dokładnie tego się spodziewałem :) (no może parę starych tras więcej np. Apricot hill) Jest gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia zbytnio mi się nie podobają. Najlepsze zniszczenia są chyba w GTA IV ;] Nie no a na poważnie Co oni tyle czasu robili ? Po co tyle razy przesuwali datę premiery tylko po to żeby zrobić szum wokół tej gry ?x.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nikt nie zauważył ze te skayliny są w różnych rocznikach więc to sa różne auta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nikt nie zauważył ze te skayliny są w różnych rocznikach więc to sa różne auta.

No ok. Do 20 to bym jeszcze zrozumiał, ale 40 ?

A brakuje mi kilku aut, które albo rzadko spotkać w grach albo w ogóle ich nie ma. Np. Golf III, Vectra B...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nikt nie zauważył ze te skayliny są w różnych rocznikach więc to sa różne auta.

Jasne że zauważył, ale to dalej jest 50 skylinów.

Szczerze, mam gdzieś zniszczenia, drzewa ślady na jezdni ale akurat lista samochodów i tras to sprawa najważniejsza dla tej gry. Tradycja tradycją, ale to chyba nie znaczy że seria nie ma się rozwijać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia zbytnio mi się nie podobają. Najlepsze zniszczenia są chyba w GTA IV ;] Nie no a na poważnie Co oni tyle czasu robili ? Po co tyle razy przesuwali datę premiery tylko po to żeby zrobić szum wokół tej gry ?x.png

Być może się mylę , jakby co to mnie poprawcie , Ale osobiście uważam , że premiera nie była przesuwana tyle razy , lecz tylko i wyłącznie jeden raz , ponieważ wcześniej nie było podanej daty premiery , więc nawet nie było czego przesuwać . Dopiero w bodajże ~czerwcu na E3 podali 2 Listopada i przesunęli wyłącznie jeden raz , do tego tylko o ~22 dni . Czyż nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze była na Marzec 2010 wersja japońska oficjalnie zapowiadana ;)

Ja tylko mam nadzieję, że do cholery jasnej 24 - 25 Listopada włożę tą bestię do dziury XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że do cholery jasnej 24 - 25 Listopada włożę tą bestię do dziury XD

nosz teraz mnie rozjeba*o.... :D xboxowcy by nie zrozumieli XD

ale podpisuje się po tym :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra mi się podoba ale za dużo w niej japońców za mało europejczyków. Dlaczego nie ma golfów i passatów ? A tak przy okazji dwa filmiki :http://www.youtube.com/watch?v=qmSjqXwKl1U , http://www.youtube.com/watch?v=lyqAhYLP6Do

Niby wszystko ok ale wsłuchajcie się w silniki Audi i Subaru . Nie brzmią podobnie ? I tak przy okazji podał by mi ktoś filmik z jakimś autem Standard w roli głównej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Do 20 to bym jeszcze zrozumiał, ale 40 ?

A brakuje mi kilku aut, które albo rzadko spotkać w grach albo w ogóle ich nie ma. Np. Golf III, Vectra B...

no racja.... ale co w tym golfie 3 i tej vectrze było ciekawego? juz wole smigac starszym golfem 2 albo mk1 :P

ps. ten temat nieźle sie rozwija... dzis bo data premiery ujawniona to chyba ze 4 strony urusł :D

Edytowane przez Gallus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc nie wszystkie auta beda mialy kamere z srodka samochodu?

Moze wiecie jaki beda one stanowic procent wszystkich aut?

Pytam, bo to lekka lipa dla tych, ktorzy graja na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 procent nie bedzie miec hehhe zawsze zostaje widok z maski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ok 200 samochodów ma widok z wnętrza ;] pozostałe 800 nissanów, toyot, mazd, hond nie bedzie mialo widoku z wnętrza ;] tak więc dla tych co mają kierownice ( czyli też ja) pozostaje widok ze zderzaka albo z maski.... Jęczy się apropo listy samochodów bo nie ma wielu (dajmy na to tego golfa mk I który był pierwszym tzw. hothatch-em w europie) samochodów które się wpisały w historie motoryzacji :P (przynajmniej europejskiej) ale moze w GT6 to się zmieni dopiero)

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam gdzie jest najnowszy Focus RS, ewentualnie RS 500??

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pytam gdzie jest leon?????

Fajnie byłoby sie pościgać również limuzynami typu superb, passat, jetta czy e classe, tak między sobą...

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w każdej klasie , z tego co widać , będzie fura premium, więc nie ma co płakać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma golfów i passatów ?

Bo to samochody dla niewychowanej hołoty bez matury , a w Gran Turismo i ogólnie na Playstation grają tylko ludzie wychowani i na poziomie . Możecie się śmiać , ale ja mówię poważnie , wystarczy trochę pojeździć po ulicach , żeby zobaczyć jakie mendy vw jeżdżą , potrafią się w ostatniej chwili na światłach tuż przed maską wepchać ( bardzo często mi się to zdarza , z reguły łysy debil w starym golfie lub pan elegancik , któremu się wydaje , że nie wiadomo kim jest w passacie ) i ogólnie się wpychają gdzie się tylko da , zero jakiejkolwiek kultury i takie zachowanie głównie w vw udaje mi się zaobserwować . Goście w skodach też są nieźli , ale tego badziewia na szczęście nie ma .

Ale japończyków rzeczywiście za dużo , w sumie nie wiadomo czy płakać , czy co robić jak się patrzy na tą listę . Nissany są fajne i jeszcze jakoś je przeboleję , ale z Hondą i Mazdą trochę przesadzili . Mało Lamborghini , mało Mercedes'ów . Cieszą w sumie Fordy , Subary , Sls i Slr w Premium , Bmw też nie pogardzę , no i tyle , czyli w sumie słabo .

A co do tych zniszczeń , to mi to totalnie wisi , powiem więcej - dla mnie mogłoby nie być . Byle do 24 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde coś czuje że gra nie będzie spełniała moich oczekiwań:( za dużo niepewności i archaizmów jak do tej pory... no i polityka Sony zwiazana z premierą woła o pomstę do nieba... daty premiery trzeba się doszukiwać a tak nie powinno być.. zresztą nie wydaje się wam żę tą datę premiery to oni na maksa cichaczem ogłaszają? chyba przesadzili z długośćią procesu produkcji i wyszła gra która już odstaje trochę od standardów... obym się mylił ale jak większość aut nie będzie miało kokpitów to z ciężkim sercem podziękuję i wrócę do zasłużonej forzy chyba gdzie wartość aut "europejskich" jest o niebo większa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×