Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę ładnie ;] Niektórzy będą mieli okazje pokręcić czasy w swoich miastach ;- ] I w nagrode przejechać się jakimś samochodem sportowym (ciekawe jakim :rolleyes:) a potem przejechać się z naczelnym TG xD Ładnie. Szkoda, że we Wrocławiu tego nie będzie (co jak dla mnie dziwne jest :P ) Patrico obyś miał racje w tym swoim wywodzie z Mazdą myślę, że takie wnętrza jak w tej RX5-tce by nas usatysfakcjonowały ;) Teksty Lukasza z tymi chamami poprawiły mi humor xD haha Powinien to napisać w Niedziele byłoby niezłe kazanie :P Poza tym to nie wina samochodów, że przypieło im się taką łate :P choćby BMW które jest dobrym samochodem super się go prowadzi i kierowca jest pewny jadąc nim choćby przez to "otulenie" go deską rozdzielczą i tunelem. (jeździłem więc mam prawo się wypowiedzieć) Ale dresom też się spodobał i tak wyszło niestety : / Co do calibry została skazana tak samo :P nie przepadam za tym samochodem bo to Vectra w sumie :P ale nie lubię jak ciekawym samochodom przypina sie łatki bezsensowne... A co do niepotrzebnych samochodów w grze którymi i tak nie będziemy jeździć ma tu ciekawy cytat z innego forum.

GT Prologue mnie jakos nie zachecil, ale jesli skonczone GT bedzie dawalo wiecej adrenaliny to chetnie kupie.

Dla mnie najwazniejsze jest, ze tam beda Mercedesy CLC - jezdze takim i milo bedzie porobic swoim autkiem ekstremalne rzeczy, ktorych nie mozna robic na codzien :rolleyes:

Jesli w innych grach sa Mesie to tylko jakies ektremalne S-klasy AMG, a dla mnie to juz taki kosmos jak i Porsche. Ja bym chcial pojezdzic czyms co dobrze znam :P

Tak więc i ja jestem takiego samego zdania :P Z chęcią bym poszalał Vectrą B z v6 :P Amerykanie też nie mają się co cieszyc :P u nich też jest mało klasyków :P widziałem na liście że była amfibia VW :turned: no to już jest przegięcie o ile suzuki capuchino przeboleje to amfibia ?? xD moze jeszcze czołg ?? i wyścig z TopGear jak Clarkson uciekał LandRoverem przed czołgiem Chalenger II xD (musielibyśmy pobić czas Jeremiego xD haha....

Grać na pewno bedziemy bo czekaliśmy długo na ten tytuł ale jak to się mówi.....

....niesmak pozostał....

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rubiq a przeczytales pod tym moja odpowiedz? Jakos tylko na francuskim blogu jest to wspomniane, cale gtplanet drzy z braku kokpitow, na gran-turismo.com tez spekulacyjne notki, a kaz jesli wierzyc sanowi pow ze ich nie bedzie, wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc każdy mówi co innego i pozostaje nam tylko dowiedzieć się prawdy z autopsji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale juz Ci kolega napisal opinie Czechow z pelnej wersji, trzeba to prZelknac i tyle. Watpie by to byla taka gra w jaka by chcial kaz grac, kocha mercedesy porsche(ruf w przypadku gt) i taka lipa z tymi modelami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się nie tylko do kokpitów, ale do całego zamieszania wokół premiery i tego co w grze jest/nie ma. Najlepiej będzie wszystko samemu sprawdzić, na szczęście już za 11 dni (oby) się przekonamy.

Edytowane przez Rubiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tą oficjalną listę samochodów to wszystkie Mazdy MX-5 są Standard....a widok z kokpitu miała.

Co prawda była to tylko sama góra deski rozdzielczej + kierownica i słupki boczne, ale było.

Także sprawa jest chyba raczej prosta :)

To nie MX5. To jedno z tych dwóch aut:

Mazda Eunos Roadster (NA Special Package) '89

Mazda Eunos Roadster J-Limited (NA) '91

<_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech mi ktos wyjasni sens tych dwoch m5 na liscie.. Obie sa e60:p przeciez to jest straszne, nawet mnie nie pocieszylo audi quatro z 82' bo jezdzic stala bryla to przesada, gow collection graficznie fajnie wyszlo a to? Ech... Narzekania sa bo za dlugo czekalismy i oczekiwania urosly na skale K2

A takich powtorek jest sporo, dwa razy 908, dwie cobry.. Ech juz mam dosyc ide na jakis odwyk..

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę tutaj słowa z Wikipedii " Pojazdy w Gran Turismo 5, będą podzielone na dwie grupy: Standard oraz Premium. Standardowe modele wyposażone w zwykłe reflektory będą miały podstawowe wnętrza i model uszkodzeń. Modele premium będą wiernie odtworzone nawet w najdrobniejszych detalach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz auta włączając w to m.in. możliwość zmiany świateł (krótkie i długie) i rozbudowany model uszkodzeń "

Nic nie wiadomo...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, co portal to inne zdanie.. Milion wersji, sam nie wiem czy tym Czechom tez wierzyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę tutaj słowa z Wikipedii " Pojazdy w Gran Turismo 5, będą podzielone na dwie grupy: Standard oraz Premium. Standardowe modele wyposażone w zwykłe reflektory będą miały podstawowe wnętrza i model uszkodzeń. Modele premium będą wiernie odtworzone nawet w najdrobniejszych detalach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz auta włączając w to m.in. możliwość zmiany świateł (krótkie i długie) i rozbudowany model uszkodzeń "

Nic nie wiadomo...

a myślisz że wikipedia skąd to ma? Kaz zrobił wpis? Raczej wątpie... prędzej Lukasz.. hahaha

Swoją drogą jest to niesamowite że tak długo nie wiadomo co z tym widokiem.... nikt nie jest w stanie potwierdzić swojego zdania w 100% bo są głosy mówiące o kokpitach, ale i jednocześnie inne mówiące o ich braku.. i komu wierzyć???

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl za Lukaszem, on wie najlepiej. Cherry ty tam odpraw modly by nasz czlowiek na czas mial egzemplarze.

To nikt nie czytal jakiegos oswiadczenia w sprawie dlc? Na gtplanet juz planuja swoje propozycje paczek:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl za Lukaszem, on wie najlepiej. Cherry ty tam odpraw modly by nasz czlowiek na czas mial egzemplarze.

To nikt nie czytal jakiegos oswiadczenia w sprawie dlc? Na gtplanet juz planuja swoje propozycje paczek:p

jutro zamówię w tej intencji msze... to ci 400 osób się za to pomodli, nie tylko ja :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została przesunięta premiera dopiero po Świętach 2011r.

Oczywiście, żartowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmeczony jestem i pierwsze moje mysli to o k.... Hehe wredne takie zarty...

Btw

Ladna policjantka w avatarze:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tylko bym chciał te kokpity i nic więcej do szczęścia by mi nie było potrzebne :( Jedni mówią, że są, a inni że jednak nie. Ja uważam, że niestety nie będzie bo niby po co we wszystkich standardach robili by mocno przyciemnione szyby? Chciałbym jakiś filmik od tego kto już ma swój egzemplarz żeby po prostu potwierdzić. Naprawdę bardzo głupia decyzja żeby zrobić kokpity w dwustu samochodach, a w pozostałych ośmiuset już nie ;/ Mogli je zrobić we wszystkich wozach lub w ogóle, bo nastawiłem się na jeżdżenie z kamery "z wewnątrz" i niestety będę czuć niedosyt np. kupując samochód standard i na przymus jeżdżąc z głupiej kamery "od tył". Co jeśli np. ktoś nauczył się tylko na takiej kamerze jeździć?

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może te szyby to taki tuning :) w końcu też do końca nie wiadomo jak ma wyglądać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, powiem wam coś. Czekam na tą grę z wypiekami na twarzy jak większość z was. Wszystkie części GT to był sam miód. Więc i GT5 to będą kolejne nie przespane noce. GT5P mimo 74 aut i kilku tras daje mi tyle przyjemności jak żadna inna gra. A w GT5 będzie ponad 1000 aut i cała masa torów w różnych konfiguracjach, plus licencje, eventy, tuning, itp itp więc będzie gra wypas to na 100% Jednak GT5P dało mi wspaniałą symulację jazdy na kierownicy i z widokiem z wnętrza. Nie ma co porównywać innych widoków do widoku z wnętrza. przy widoku z maski bądź zderzaka nie da się poczuć tej atmosfery. a widok z tyłu samochodu..... hym chyba ani razu tak nie grałem, no chyba że w jakichś grach typu arcade, a no i w GTA4 jeżdżę sobie i oglądam jak ludzie przelatują przez auto.

O GT5 się nie boję będzie HIT. Ale wiele osób będzie zmuszonych do jazdy ze zderzaka czy maski w eventach gdzie koniecznie będziemy musieli użyć auta standard :confused: A to nie fair.

Mam nadzieję że jednak będzie widok z wnętrza z jakimś uproszczonym kokpitem. Jeśli nie to będzie to duży minus, bardzo duży.

Co do zniszczeń, w GT5P ich nie ma i co? Grając w GT każde okrążenie staram się przejechac jak najczyściej i wtedy mam największą frajdę a nie rozwalanie auta. Chcecie zniszczeń grajcie w Destruction Derby itp :rolleyes:

Nie ma na PS3 drugiej takiej gry jak GT, mówię tu o fizyce jazdy, a ta w połączeniu z kierownicą dobrym zestawem KD i widokiem z wnętrza daje mi namiastkę tego czego pewnie nigdy nie uświadczę. Jazdy zwykłymi jak i wyścigowymi samochodami po realnych torach.

Pozdrawiam wszystkich GT maniaków. Gra będzie super na 100% nie psioczcie tak przed ograniem choćby 1% tej gry. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą kokpity w każdym aucie! w standardach będą ubogie a w premiumach będą dopracowane... nie wierze ze nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja też przyznaję, że najbardziej zależy mi na tych kokpitach we wszystkich wozach. Chrzanię ślady opon, dymki, pogodę, noc i te całe zniszczenia... najważniejsze są wnętrza i nie rozumiem polityki Kaza... zrobiłby chociaż takie na miarę TDU i byłoby bardzo fajnie, w końcu to ma być symulator, a co to za symulator jak się siedzi zamiast w fotelu na masce.... :rolleyes:

Swoją drogą ich tempo pracy jest niesamowicie żółwie, inne firmy potrafią zrobić bdb grę w rok, a ci się tyle pieprzą...

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolal te 230 aut super premium, i do tego 500 z kokpitami ale zeby na Boga mialy zrobione chociaz jakies pozorowane wklesle krawedzie a nie wyglada jak zabawka z lat 60, plaski odlew pomalowany :/ To co ludzie robia do tdu to jest masakra, wychodza im naprawde ladne wnetrza a wiekszosc robi to z pasji a nie za kase :/

@Rubiq a jak poszperasz glebiej to znajdziesz ze jest we wszystkich autach, gdybanie.. okaze sie jak bedzie w czytniku pelna wersja i wtedy bedzie wyscig, kto pierwszy zda relacje na forum, pamietkowe zdjecia :D choc pewnie i tak nie bedzie cockpit view w st

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę i wychodzi na to, że cockpit view będzie tylko w autach premium. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stonce o gran turismo piszę tak

'' Dla ponad 200 samochodów przygotowano widok z kabiny będący wiernym i pełnym odwzorowaniem wnętrza i deski rozdzielczej auta''

Więc chyba wydaje mi się ze tylko w Premium będą te kokpity a w standard pozostaje nam '' jazda na zderzaku'':confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunk i widzisz, jest napisane w pelni odwzorowane, tak jak pisalem... Pytanie brzmi (nadzieja matka glupich) czy te premium to jest tylko szwy na kierownicy, perforacja plastiku na desce rozdzielczej czy ogolnie wnetrze. Troche by sie osmieszyli jakby n to nie patrzec w dzisiejszych czasach plastikowymi samochodami

bedzie nastepna (a moze juz jest) wersja reklamy we love cars?

http://forum.hardware.fr/hfr/JeuxVideo/Consoles/turismo-driving-simulator-sujet_120682_453.htm#t7494599

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×