Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Resztę kokpitów dokupimy w DLC :) Joke :PObstawiam, że do 1 Stycznia pojawi się w PSN co najmniej 20 DLC. Do teraz nie mogę zrozumieć dlaczego w GT5 nie będzie Porsche :( Nawet jednego!

Edytowane przez Stealth91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chociaż ze tych aut premium nie ma chociażby z ponad 500. Troche lipa ze dali tylko ponad 200. Raz będziemy jeździć z kokpitu a raz z innej kamerki.

No cóż nie ma co marudzić i cieszmy się tym co mamy. Bo niezaprzeczalnie to teraz najlepsza ścigałka jak na te czasy.

Kto wie może w GT6 będzie wszystko super zrobione ale to dopiero za 10 lat haha.:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chociaż ze tych aut premium nie ma chociażby z ponad 500. Troche lipa ze dali tylko ponad 200. Raz będziemy jeździć z kokpitu a raz z innej kamerki.

No cóż nie ma co marudzić i cieszmy się tym co mamy. Bo niezaprzeczalnie to teraz najlepsza ścigałka jak na te czasy.

Kto wie może w GT6 będzie wszystko super zrobione ale to dopiero za 10 lat haha.:rolleyes:

Czy najlepsza ścigałka to się okaże za kilka dni ;) Ja obecnie gram w Forze 3 i naprawdę nie ma się czego przyczepić(dla mnie świetne wyścigi). Oczywiście - poziomu GT5 nie osiąga. Ale kto wie - może FM4 da radę.

Trzeba też powiedzieć, że Forza wychodzi prawie jak masówka co dwa lata. A i tak trzyma wysoki poziom. I z części na część jest lepsza.

Edytowane przez Stealth91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze a FM4 ma byc za rok podobno, kiszka co ?;] nie wiem jak Wy ale obstawiam ze DLC bedzie na bank, za malo nowych fur jest na liscie... Moze ta 5 czesc to tak naprawde Gran Turismo 6:Prologe :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stealth91pl-- Są porszawki tylko pod nazwą RUF jest to firma tuningowa zajmującą się tunigiem własnie aut Porsche, dziwi mnie tylko ze wszystkie ruf'y są w standardzie..

BrzozaLuk możliwe ze gt5 to gt6p tylko pod inna nazwą hehe. Gt6 chyba juz nie dożyjemy joke :tongue:

Edytowane przez hunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hunk - a no fakt ;) Ale gapa :) Dzięki :) No to już do narzekania mam mniej aspektów ;) Choć brak DBS'a albo Koenigsegg CCR ciągle doprowadza mnie do smutku ;p

Do tego nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym logo WRC w zwiastunie, skoro nie ma tutaj prawie żadnych tras rajdowych. ;) No chyba, że chodzi tylko o wozy WRC to oki. Mam nadzieje, że w DLC dadzą jakieś fajne wymyślone rajdowe trasy. (za grosze :) )

Bo jak widzę to nowe WRC to mnie się wymiotować chce. Wolę w WRC4 lub 5 grać. Mimo SD, to grafika sama w sobie jest zdecydowanie ciekawsza.

Edytowane przez Stealth91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a obecnie gram w Forze 3 i naprawdę nie ma się czego przyczepić

Ależ jest - nie można podłączyć porządnej kierownicy np. DFGT/G25... wg. mnie to gry tego typu (tzn. symulacyjne) dyskwalifikuje :P

A co do DLC to też wydaję mi się, że nas nimi zasypią. I w sumie jestem za, bo lepiej mieć wybór, niż nie... kto nie chce niech nie kupuje, ale ja jak zobaczę jakieś fajne autko z przyjemnością kupię ;) :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jest - nie można podłączyć porządnej kierownicy np. DFGT/G25... wg. mnie to gry tego typu (tzn. symulacyjne) dyskwalifikuje :P

A co do DLC to też wydaję mi się, że nas nimi zasypią. I w sumie jestem za, bo lepiej mieć wybór, niż nie... kto nie chce niech nie kupuje, ale ja jak zobaczę jakieś fajne autko z przyjemnością kupię ;) :thumbsup:

No tak. Ale niech te DLC będzie w rozsądnej cenie. A nie paczka samochodów za 30zł, bo to będzie makabra. Jeśli będą to wysokiej jakości DLC w przyzwoitej cenie (np. jak ostatni dodatek do RDR. Duży i tani) to jestem za. Jeśli małe paczuszki samochodów za 30-50zł to sorry, ale nie.

Co do FORZY to fakt. Ja gram na Logitech Drive FX i trzeba z tym żyć. Nie jest źle. Ale brak obsługi kierownicy typu G25 to nie wina FORZY tylko debilizmu MS :)

Edytowane przez Stealth91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo :)

Edytowane przez spy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




@Spy

Jak zwykle w tym samym czasie :pardon: Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh i co teraz :tongue: ?

Edytowane przez spy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh i co teraz :tongue: ?

Jako że wrzuciłeś drugi filmik poprzez edytowanie postu proponuje taki układ:

Ja kasuje filmik nr. 1, a Ty kasujesz filmik nr 2 :tongue:.

EDIT:

:teehee:

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety nie wierze, ze bede mogl zobaczyc w GT5 kokpit mercedesa 190 Evo. A SLS na pewno bedzie. Przekonamy sie niedlugo...

Fajnie jakby w kabrioletach mozna zlozyc dach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdycham z zazdrości, że oni już grają :) Jak myślicie? Czy będzie można kupić gierkę przed premierą? ;p Bardzo na to liczę ;) Biorę tydzień urlopu od pracy dla tej gry ;)

Ostatnio jechałem Nissan GT-R z 2009 od przyjaciela. Doznania niesamowite(W Niemczech pojechałem blisko 270 km/h. Ale potem się posrałem ;d ). Chce je porównać do gry ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewykluczone, mm zlamalo zakaz od sony i sprzedawalo ps move od 14 wrzesnia, ciekawe czy ich ukarali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , bardzo ładny śnieg i deszcz :rolleyes: . Ale przyczepię się do tego , że na autach w ogóle nie ma śniegu , i że Slr wygląda gorzej niż na Psp , a zależało mi na tym aucie , żenada lekka <_< .

Ps: Śmiejcie się , śmiejcie . I tak ja mam racje . Tak ogólnie , zawsze i wszędzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to zaczyna się "szaleństwo", któremu sam uległem tuż przed ogłoszeniem daty premiery :D

Czekać tylko na newsy o rekordach sprzedaży...

Pozdrawiam!

Edytowane przez MopMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie wygląda model jazdy na śnieg. Chyba, że odnoszę takie wrażenie przez sztywno umieszczoną za samochodem kamerę. W sumie szkoda, że tego nie zmienili, wolę jak kamera za autem bardziej się wychyla przy skręcaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panowie zauważyli, że poziom paliwa się zmniejsza :P ?? Zobaczcie ten filmik z Citroenem GT w deszczu i w nocy. Na początku bak jest pełen. pod koniec wyścigu zmalało o jakąś 1/6 xD

Czyli podczas wyścigu będziemy uzupełniać paliwo xD ??

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-] Odnośnie dużej ilości samochodów np. rx-5, 7 skylin itp. ;] mamy na tej stronce bardzo dobrze to porównane ;]

http://konzole.syspro.cz/granturismo4/galerie.php?stat=Japonsko

np. Honda Civic Vgen rocznik bodajze od 91-95 (lubie ten samochod bo sam taki bym chcial w coupe)

Ale niech mi ktoś sensownie wytłumaczy na co komu 4 takie same samochody ??

Patrząc dalej mamy t samo ;] też jest 5 takich samych samochodów różniących się spojlerem ??

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry mozecie mnie besztac, ale jakbym mogl to bym strzaskal Kaza:/ tak obiecywal ze fanow nie zawiedzie, gra perfekcyjna.. Wklejam post z forum gtplanet jakiegos typka ktory wkleja zdjecia i filmy z pelnej wersji..

"Quote:

Originally Posted by RDK

no pthotomode for standard cars ... standard cars are just GT4 copy/paste like Trial Mountian track and doesnt look so hot"

I co wy na to? Ciekawe ile niespodzianek nas czeka

jeszcze..

Edit: co do aut to jeszcze jest milion mx5 pod roznymi nazwami, renault sie dubluje z jakas chinska nazwa, tylko i wylacznie nazwa sie roznia.. Sorry ale smiech na sali, jak nie dadza dlc to bedzie mega bieda:/

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te samo modele czasem różnią się tym, że jeden jest z przed liftu, a drugi po. Trzeba czekać, 10dni nas nie zbawi, a rozwieje wszelkie wątpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×