Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Te zdjecia sa stare (data pierwszego posta ze zdjeciami to 06-15-2008). Nawet byl gdzies filmik z nurgburg ringa, ale z tego co pamietam byla to specjalna wersja dema GT przygotowana na jakies targi albo cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda. A juz liczylem na nowy dodatek do GT5P. Ciekawe jak zaawansowane sa prace na GT5.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamauchi już w zeszłym roku powiedział, że żadnych dodatkowych tras w GT5P nie będzie bo się to nie opłaca. Woli się skupić na GT5. Szkoda, że to skupianie będzie trwało do 2011 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2011.... bez zartow... podobno ma sie ukazac na swieta tego roku a raczej konca tego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2011?!?!? Skad takie info? Ostatnio co czytalem, to, ze GT5 nie pojawi sie przed 2010, a tu jeszce kolejny rok przyjdzie czekac? Tak czy inaczej na pewno oczekiwanie zostanie wynagrodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym demie (mówię o Prologue) brakuje własnie "Pętli północnej" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2011.... bez zartow... podobno ma sie ukazac na swieta tego roku a raczej konca tego roku

Czy widziałeś choć jeden screen z tej gry? Jak dla mnie 2011 to jak najbardziej rzeczywista data. Zresztą Yamauchi przebąkiwał, że gra w 2009 nie ma szans wyjść. W 2010 być może ale raczej bliżej 2011 bo ma być dopracowana do najmniejszego detalu. A wiadomo jaki gość jest detalista ;)

Z wywiadu z Yamauchim z października '08

Q: Is there an ETA on GT 5?

A: It won't be this year (2008) and nothing's scheduled for next (2009). It may be out in 2010, but like I said, we haven't really discussed it yet.

Edytowane przez misiopuchatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irytuje mnie to opóźnianie. Nie wątpię, że dostaniemy grę wielką, ale jeśli 2011 się sprawdzi to będą 4 lata po premierze konsoli. GT4 wyszło w 2005 roku, czyli jakieś 4 lata po premierze PS2, a to był już drugi tytuł z serii na tą platformę. 6/7 lat to developingu to stanowczo zbyt długi okres, tym bardziej, że na PS3 oprócz F1CE i Ferrari Challenge nie ma żadnej gry, która mogłaby wykorzystać kierownice. A w końcu DFGT powstała dla Gran Turismo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie też to irytuje . Jestem fanem Serii Gran Turismo , i takie czekanie na grę trochę dobija .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupia sytuacja się robi - na PS3 są super kontrolery do wyścigów, to nie ma wyścigów. Na X360 nie ma sprzętu (oprócz tego palącego się złomu od M$), a są gry w które aż grzech grać na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję że twórcy w porę się obudzą i wydadzą grę wtedy kiedy będzie miała jakieś szanse z innymi tytułami. Bo jak M$ wyjedzie z Forzą 3 to przechlapane mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Bo jak M$ wyjedzie z Forzą 3 to przechlapane mają.

Nie powiedziałbym. Forza 3 graficznie już nieznacznie będzie lepsza od Forzy 2.  Wystarczy spojrzeć na naprzykład GOW 2. Wygląda niemal identycznie jak GOW 1. A dlaczego? Ponieważ to maks Xboxa. Nie da się z niego wygenerować lepszej grafiki. Pamiętam, że gdzieś czytałem o wykorzystaniu możliwości sprzetu przez gry. PS3 miała jakieś 40 do 50% wykorzystania, a Xbox 110 % :biggrin: . Oczywiście mogą dodać jakieś tryby czy coś, ale graficznie wiele się już nie zmieni. 

Nie wiem co to za stronka, ale info o premierze wydaje się troszke dziwne :P . http://www.miastogier.pl/encyklopedia,ps3,320.html

Edytowane przez PatrrickTzRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od strony FORZY bardziej obawiałbym się super modelu jazdy i dużego rozbudowania. Ewentualnie jakiejś rewolucji w kwestii uszkodzeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy widziałeś choć jeden screen z tej gry? Jak dla mnie 2011 to jak najbardziej rzeczywista data. Zresztą Yamauchi przebąkiwał, że gra w 2009 nie ma szans wyjść. W 2010 być może ale raczej bliżej 2011 bo ma być dopracowana do najmniejszego detalu. A wiadomo jaki gość jest detalista ;)

Moim zdaniem to chwyt marketingowy. Chcą jeszcze podbic sprzedaż Prologue. Ja tam się spodziewam gry za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak o rok czekania za duzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i tak o rok czekania za duzo :/

W pewnym sensie masz rację. Ale ja jestem w stanie poczekac ten rok i miec grę dopracowaną. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że wyjdzie na gwiazdkę tego roku, ale bardziej przemawia do mnie rok 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moge poczekac rok ale wtedy czekalbym na GT6. Niestety zdecydowanie schodzi im sie z pisaniem tych gier. Juz nawet z MGSem i KZ2 se dawno temu poradzili, wyszly dwa motorstormy, a GT jest 100 lat za murzynami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez moge poczekac rok ale wtedy czekalbym na GT6. Niestety zdecydowanie schodzi im sie z pisaniem tych gier. Juz nawet z MGSem i KZ2 se dawno temu poradzili, wyszly dwa motorstormy, a GT jest 100 lat za murzynami.

no. Cenię sobie Gran Turismo bo oferuje niemal nieograniczoną zabawę z tyloma wyścigami, trasami, samochodami, ale podejście twórców mi bardzo nie odpowiada. Bredzą, że jeden samochód do GT5 robi się kilka tygodni, że uszkodzenia to już wogóle lata implementowania. Inni sobie jakoś radzą, to oni też powinni. Liczę, że pojawi się jakaś ciekawy symulator pod koniec roku, albo na początku 2010 to się trochę przestraszą konkurencji i przestaną uchodzić za święte krowy "jak będzie to będzie i powinniście się cieszyć, że się dzielimy z wami naszym dziełem sztuki"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no. Cenię sobie Gran Turismo bo oferuje niemal nieograniczoną zabawę z tyloma wyścigami, trasami, samochodami, ale podejście twórców mi bardzo nie odpowiada. Bredzą, że jeden samochód do GT5 robi się kilka tygodni, że uszkodzenia to już wogóle lata implementowania. Inni sobie jakoś radzą, to oni też powinni. Liczę, że pojawi się jakaś ciekawy symulator pod koniec roku, albo na początku 2010 to się trochę przestraszą konkurencji i przestaną uchodzić za święte krowy "jak będzie to będzie i powinniście się cieszyć, że się dzielimy z wami naszym dziełem sztuki"...

Święte słowa, a ten ostatni cytat pozostawie bez komentarza... To przeciąganie premiery staje się poprostu irytujące. Tak jak powiedział mój tato (również fan GT) "Jeśli nie wyjdzie do końca tego roku kupuje X360 i Forze 2". Myśle, że tak zareaguje dużo fanów symulatorów wyścigowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bredzą, że jeden samochód do GT5 robi się kilka tygodni, że uszkodzenia to już wogóle lata implementowania.

W to akurat jestem w stanie uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez. Moze sam model samochodu robia tyle samo, co inni developerzy, ale do kazdego wozu musza dorobic oddzielne wnetrze. No i do tego dochodzi liczba bryk do wyboru - w demie, jakim jest Prologue jest tyle samochodow, co w innych pelnych wersjach, a w pelnym GT5 bedzie ich co najmniej kilkaset. Co do zniszczen, gdzies czytalem wypowiedz, ze zrobia je, jesli bedzie dalo sie je idealnie odwzorowac, bo jak beda musieli to ograniczyc to zrezugnuja. Chociaz dla mnie ich brak byl niejako znakiem rozpoznawczym GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógł by mi ktoś napisać jak mocno okrojony jest GT 5 Prologue

grałem w GT 4 na ps2 i tam podobał mi się tryb kariery... zakup używanych samochodów itp...

warto czekac na pelne GT 5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mógł by mi ktoś napisać jak mocno okrojony jest GT 5 Prologue

grałem w GT 4 na ps2 i tam podobał mi się tryb kariery... zakup używanych samochodów itp...

warto czekac na pelne GT 5 ?

Jest okrojony dośc mocno, o ile aut jest wystarczająca ilość to tras jest chyba 6 a tryb kariery to sa po prostu wyścigi za które dostajesz pieniązki i tyle. Nic ciekawego, ale to GT5 w końcu więc warto zagrać. Premiera pełnej wersji będzie najwcześniej pod koniec tego roku a prolog kosztuje 50-70 zł więc jak nie możesz się doczekać to kup sobie i wypróbuj:) Nawet moge Ci sprzedać chyba jak masz ochotę ;) Ale jeszcze się wacham czy się pozbywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×