Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

...Polyphony Digital jest firmą Japońską a u nich kierownica jest chyba po prawej stronie może dlatego w grze tak jest, nie wiem czy jeszcze jakiś kraj w Azji ma po prawej. Jak się mylę poprawcie mnie.

Z reguły na wyspach maja kierownice po prawej stronie to taka ciekawostka jakby ktos nie wiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to wydanie gry z wysp to najprawdopodobniej to jest przyczyna. Slyszalem kiedys (zapewne gdzies wczesniej w tym watku) ze ktos kupil prologa z PSS japan i tez mial kierownice po prawej stronie w autach w ktorych powinna byc po lewej. Tak wiec to, po ktorej stronie jest kierownica w aucie zalezy od regionu/lokalizacji, z ktorej pochodzi wydanie gry. Nie oznacza to jednak ze wszystkie auta beda mialy kierownice po lewej/prawej stronie. Polyphony chyba zadbalo o takie szczegoly, jak sprawdzenie, ktore z aut wystepuje fabrycznie w wersjach z kierownica po danej stronie i autka produkowane w dwoch wariantach moga sie roznic w GT5: Pro wydanych np w USA i Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj katuje GT5P NA DF GT.

I własnie takie pytania mam :

1. Da sie zmienic kąt obrotu ?

2. Co oznaczaja te funkcje, ktore wyskakuja po wcisnieciu tego kółeczka :P?

3. I jak przytrzymamy PS w controler cetting - do czego to ;\P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina jazdy i tylko top 200 na fuji golfem -.-

Kit ide spac wieczorem postaram sie o lepszy czas ;]

Ogolnie gra bajka, ale tylko z kiera, na padzie to smrod jakich malo :>

A i baaardzo kiepskie wrazenie predkosci i zmiany biegow :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, koniec 2009 i początek 2010 się nie wyrobie. Tyle tych exclusivów, a jeszcze multiplatformówki :teehee:

Ciekawe ile z tych 600 samochodów będzie ulegało zniszczeniom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pisza o uszkodzeniach, wiec raczej ich nie bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie pisza o uszkodzeniach, wiec raczej ich nie bedzie :(

Czyli się nie dogadali?

Jesteśmy skazani na odbicia a'la Outrun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie lubie w GT brak zniszczen, i mam nadzieje, ze przy tym zostana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie lubie w GT brak zniszczen, i mam nadzieje, ze przy tym zostana.

W sumie racja. Przynajmniej to odróżniać będzie nasze GT od wieśniackiej Forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie lubie w GT brak zniszczen, i mam nadzieje, ze przy tym zostana.

wymień chociaż jedną wadę implementacji zniszczeń w Gran Turismo. Brak odbijania się od band ? Brak pokonywania zakrętów na bilard ? Uszkodzenie samochodu zamiast odcięcia gazu ? Zwiększony realizm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal ma racje, tu juz nie ma na co czekac tylko to wprowadzac. A jak nie chca robic pelnych zniszczen to chociaz jakies zadrapania i konsekwencje np jazdy po bandzie i juz bedzie lepiej niz teraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. Nie moge sie już doczekac az gt 5 wpadnie w moje łapy :D , fakt mogli by juz ją wydać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheMichal:

Po prost nie mam ochoty robic jeden wyscig setki tysiecy razy tylko dlatego, ze kolo mi odpadlo czy cos w tym stylu. I bez tego GT5 moze niezle napsuc krwii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@TheMichal:

Po prost nie mam ochoty robic jeden wyscig setki tysiecy razy tylko dlatego, ze kolo mi odpadlo czy cos w tym stylu. I bez tego GT5 moze niezle napsuc krwii.

Haaha, toż to jest twój argument? Hahaha. A mnie (i TheMichala, i innych) nie obchodzi, że Ty nie masz ochoty...

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, a tak serio, jednym ze znakow rozpoznawczych GT od zawsze jest brak zniszczen i nie widze potrzaby zmieniania tego na sile. Czyli, ze co, jak nie dadza zniszczen to gra straci w twoich oczach, i nigdy nawet na nia nie spojrzysz? No wlasnie... Na jekie forum o GT sie nie wejdzie to tylko zniszczenia, zniszczenia, zniszczenia... i tak do zaj***nia, nudne sie to juz robi. Nie bedzie zniszczen i tyle, Polophony wymiguje sie jak moze, ale na koncu i tak stwierdzi, ze jednak nie dali rady zaimplementowac zniszczen. Niech sie skupia na liczbie wozow/tras, i przyloza sie do trybu online, a otrzymamy najlepsza scigange wszechczasow, nawet bez tych glupich zniszczen.

PS. I w druga strone - co Polophony odchodzi, ze Ty, TheMichal i inni chcecie zniszczenia? To oni robia gre, i zrobia ja traka jaka chca, jakby robili ankiete i sie pytal to rozumiem, ale tak to zachowujecie sie jak male dziecie z podejsciem "ja to chce, i tak ma byc".

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOL, a tak serio, jednym ze znakow rozpoznawczych GT...

taa...a korupcja w PZPN jest znakiem rozpoznawczym naszej piłki, więc powinno się wspierać kupowanie meczów.

PS. I w druga strone - co Polophony odchodzi, ze Ty, TheMichal i inni chcecie zniszczenia? To oni robia gre, i zrobia ja traka jaka chca, jakby robili ankiete i sie pytal to rozumiem, ale tak to zachowujecie sie jak male dziecie z podejsciem "ja to chce, i tak ma byc".

jeśli Ci inni stanowią >50% kupujących ich produkt, to pewnie coś ich tam obchodzi. Pozatym płacę i mam prawo oczekiwać jak najbardziej kompletnego produktu. Tym bardziej, że w innych grach wyścigowych uszkodzenia są, gorsze, lub lepsze, ale są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolizje, normalne kolizje to podstawa, a nie jakieś kartonowe pudła kuźwa. amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOL, a tak serio, jednym ze znakow rozpoznawczych GT od zawsze jest brak zniszczen i nie widze potrzaby zmieniania tego na sile.

Jaką siłę? Zniszczenia to dziś podstawa, nawet NFS je już ma :) Fakt, kiepskie bo kiepskie, ale np. Rockstar Games zrobił stosunkowo proste uszkodzenia pojazdów w MC:LA, a i tak cieszą i nie stwarzaja plastelinowej atmosfery.

zachowujecie sie jak male dziecie z podejsciem "ja to chce, i tak ma byc".

O przepraszam, a ''Nie, bo nie, bo nie lubię i nie chcę'' to może nie objawy cofnięcia się do czasów przedszkola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "zniszczenia" w GT są całkowicie zbędne.

W GranTurismo jeździ się jak najlepszym torem i nie chodzi w tej grze o kolizje. Jak ktoś chce porozwalać auto, to niech sobie zagra w Burnout'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam, a ''Nie, bo nie, bo nie lubię i nie chcę'' to może nie objawy cofnięcia się do czasów przedszkola?

Tyle, ze ja wyrazilem swoja opinie raz, a nie krzycze za kazdym razem: chce zniszczen, niech popracuja na zniszczeniami, inne gry juz downo maja zniszczenia, etc. etc.... Wlasciwie to Polophony moglo by sie okreslic i powiedziec stanowczo: "pracujemy nad tym" albo "nie bedzie zniszczen", i to zakonczyloby wszelkie dyskusje.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez zniszczenia sa obojetne w GT, bo to jest wyscig a nie rozpierducha. Poza tym mam widok "ze zderzaka" wiec nie widze swojego auta - i tak jak napisal juz ktos wyzej - GT trzeba jezdzic precyzyjnie, wiec nie ma mowy o wypadkach.

Z drugiej strony, Poliphony moze wychodzi ze slusznego wg mnie zalozenia, ze jesli kolizje maja byc nierealne, to lepiej, zeby ich nie bylo - bo nie sadze aby dla kazdego auta robiono kilkadziesiat modeli zniszczen, zeby wszystko bylo realisytyczne. Nie wiem jak to jest w Forzie ale np w Burnoucie zapierdziela sie 300kmh i po spotkaniu z banda auto tylko sie wgniata, podczas gdy w realu zostalby z niego nalesnik...

Tak wiec wole dobre tory i auta niz model zniszczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×