Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

25 wrzesień jest niemozliwy. Dlaczego ? Bo Kazunori powiedział ze GT5 wyjdzie 'niedlugo' po GTMobile, które swoją premiere bedzie miało 1 października. Proste. Poza tym za mało jeszcze zostało powiedziane, pewnie na TGS pokaza jakis gameplay (moze noc/dzień, pogode) wiecej na temat zniszczen, GT Mode itp. i daj boże date premiery. Ja stawiam na grudzień (mam nadzieje ze na poczatek grudnia bedzie)

Edytowane przez djNneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie kumam jak ma sie to sprawdzic - wyprzedzam samochod powiedzmy z lewej, patrze na niego , a tam sciana - bo co z tego, ze bedzie mozna krecic glowa, jak telewizor caly czas jest przede mna?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie kumam jak ma sie to sprawdzic - wyprzedzam samochod powiedzmy z lewej, patrze na niego , a tam sciana - bo co z tego, ze bedzie mozna krecic glowa, jak telewizor caly czas jest przede mna?!?!

Zamiast kręcić prawą gałką, to będziesz kręcił głową, zupełnie jak przy prawdziwej jeździe. Lekko przechylasz głowę w lewo, kamera wędruje lekko w lewą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kręcić prawą gałką, to będziesz kręcił głową, zupełnie jak przy prawdziwej jeździe. Lekko przechylasz głowę w lewo, kamera wędruje lekko w lewą stronę.

hmm... jak dla mnie to jest to zbyteczny dodatek. Kolejny sposób na wyciągnięcie kasy. A dla zwiększenia sprzedaży dodadzą za to trofeum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kamerke mam, wiec nie bedzie to dla mnie dodatkowy wydatek, poza tym fajnie bedzie w koncu zerkac w prawe lusterko, teraz jazda na wewnetrznej kamerze nabierze rumiencwo, jazda na lusterka spowoduje ze bedziemy sie jeszcze bardziej wczuwac w jazde. jak dla mnie doskonale rozwiazanie. jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha...

Barrel Roll - obróć głowę z maksymalnego wychylenia w lewo do maksymalnego wychylenia w prawo w mniej niż 0.080 s

Haha, już widzę jak 4 miliony kręci głową, żeby zdobyć trofeum :P

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście wykorzystanie head trackingu w grach wyścigowych, ale tam wcale nie trzeba tak bardzo przechylać głowy, żeby spojrzeć np. na lusterko. Lekkie skręcenie głowy skutkuje całkiem sporym skrętem kamery w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kolega wyzej. Swoja droga oby nie bylo tak ze podczas zawziętego wyścigu gdy będziemy sie delikatnie przechylać na fotelach to kamera będzie złe te ruchy odczytywała :D i ruszała kamera:D to bedzie epic fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak ci kumpel obok usiądzie i on zacznie głową majtać :) Odnośnie premiery to też zobaczyłem wczoraj że rzekomo 15dni, ale wziąłem to za wielką pomyłkę i siedziałem cicho. moim zdaniem to tam zjedli 1 z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie niedlugo lista wozow dostepna... chcialbym rs6 avant nowe i lamborghini (bedzie ta marka w ogole?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie niedlugo lista wozow dostepna... chcialbym rs6 avant nowe i lamborghini (bedzie ta marka w ogole?)

Przejrzyj to forum. Dam sobie wiecej niż rękę uciąć ;) że gdzieś tu jest lista wozów. skoro gra ma się ukazać za 2 czy 3 miesiące na pewno wcześniej ktoś dostał się do listy. wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla Gran Turismo kupilem ps3, wczesniej tylko pc i pc, przeciwny konsolom ale sie przekonalem i chyba nigdy jej nie oddam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę... jak patrze na poniższą stronę to mam mieszane uczucia... to było do tej pory takie wiarygodne źródło i sam nie wiem co mam myśleć...

http://www.vgreleases.com/ps3/ReleaseDate-25101.aspx

Dla takich gier kupiłem ps3 :turned:

Ja dla Gran Turismo kupilem ps3, wczesniej tylko pc i pc, przeciwny konsolom ale sie przekonalem i chyba nigdy jej nie oddam:P

[offtopek] Odnośnie gier dla których JA kupiłem ps3 to tam również było GT5, jak i FF13 i jeszcze rok temu (do momentu obejrzenia trailerów) tekken 6. Co oni zrobili z tą grą to ciężko określić w słowach,... woła o poste do Boga. Co by nie było dwa pierwsze tytuły skłoniły mnie na zakup i czuję że żałować nie będę. [/offtopek]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1,5 tygodnia jest TGS. Nie ma co teraz gdybać, trzeba czekać.

BTW. Wiecie może czy na jakimś serwisie (ign?, gametrailers?) będzie przekaz video na żywo z konferencji Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta data 25 września to najprawdopodobniej błąd w tłumaczeniu wywiadu no i jak to w przypadku plotek bywa rozeszła się dość szybko (gość na pytanie kiedy wyjdzie GT5 odpowiedział, że 25 się dowiemy - a nie, że wyjdzie). Ale nie ukrywam, że było by miło. Zresztą sam KY wspominał, że GT5 pojawi się tuż po GTPSP, więc samo to już wyklucza tą datę.

Oficjalnej listy aut jeszcze nie ma, na chwilę obecną potwierdzonych jest około 120-140 samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj to forum. Dam sobie wiecej niż rękę uciąć ;) że gdzieś tu jest lista wozów. skoro gra ma się ukazać za 2 czy 3 miesiące na pewno wcześniej ktoś dostał się do listy. wystarczy poszukać.

Oficjalnej listy aut jeszcze nie ma, na chwilę obecną potwierdzonych jest około 120-140 samochodów.

"To bym Qrw... nie miał ręki" :) Odnośnie aut to Gran Turismo nas nie zawiedzie. Pytanie tylko jak bardzo nas zaskoczy. Od pierwszej części było dużo wozów. Najbardziej przypadło mi do gustu kupowanie aut używanych... może powinienem założyć komis :D Najbardziej rajcuje jak kupisz samochód którym jeździsz w rzeczywistości.

Biorąc pod uwagę że jest WRC, NASCAR, Le Mans i normalne wyścigi to te 120-140 samochodów to raczej salon. a jeszcze black market ;)

Podejrzewam że w GT6 będzie pełne F1, 4x4 i gokarty :P w sumie bym nie chciał tego bo sie zrobi taki przebajerowany tekken 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile samochodów ?

Dodaj wszystkie z GT4 + GT5p + jeszcze jakieś nowe i masz pełny obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą jakieś DLC, tory, auta... I ciekawe kiedy będzie lista trofeów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą jakieś DLC, tory, auta... I ciekawe kiedy będzie lista trofeów!

Jak dla mnie trofeów mogłoby w ogóle nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kminie w ogole po co te trofea, zbedne to dla mnie jak wyzej.. ale liste wozow mogliby juz dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofeów to też nie wiem po co to komu. Jaracie się nimi przy kumplach czy co? Jak dla mnie mogłoby ich w ogóle nie być.

A propo GT5, pojawił się nowy teaser. Można go oglądnąć po przejściu GT PSP. Słaba jakość filmiku, ale pewnie niedlugo będzie lepsza. http://www.gtplanet.net/new-gran-turismo-5-video-in-gt-psp/

Edytowane przez Krom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofeów to też nie wiem po co to komu. Jaracie się nimi przy kumplach czy co? Jak dla mnie mogłoby ich w ogóle nie być.

ja dzięki trofeom dłużej zostaję przy danej grze. np. ilość wyscigów do zrobienia czy coś to gdyby nie trofea pewnie bym takich rzeczy nie robił bo niby po co... a tak przynajmniej jakiś cel mam :> fakt nic nie dają ale ich zdobywanie może uprzyjemnić rozrywkę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×