Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to zabieg marketingowy. Sony doskonale wie jak ważny jest to tytuł, a jednak nie podaje informacji na jego temat (między innymi brak obecności GT5 na konferencji w Kolonii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale ja się z tym gameplay'em nie spotkałem, tym bardziej że to w PL ;]

http://tvgry.pl/?id=557

Było :P

Ogarniałem dzisiaj Forzę 3, i tam zniszczenia wyglądają tak, że musiałem 3razy przy 200 na godzinę przywalić w bandę, żeby mi zderzak odpadł. Więc w GT5 nie jest tak źle. Samochody też odbijają się jak kartony, tyle, że nie ząbkują. No i lakier się zdziera. To wszystko -.- A i graficznie jest brzydsza :P

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w morde... 1000 pojazdow

60FPSow i 1080p robi wrazenie... ciekawe jak z detalami :P , teksturami itp :P

Tylko tych tras troche malo albo mnie sie wydaje?

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tobie się tak tylko wydaję.

80 Tras to bardzo spora liczba. Fakt, że połowa to pewnie modyfikacje poszczególnych tras, ale tak czy siak liczba 80 robi duże wrażenie.

Ale wg mnie i tak głównymi ulubionymi trasami będą te z poprzednich części GT, a szczególnie te z pierwszej części, czyli Trial Mountain, itd.

Mam również nadzieję, że będzie ten wyścig w nocy, już nie pamiętam dokładnie jak się nazywał, ale bardzo go lubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy będą zmienne warunki pogodowe

cudem bedzie mozliwosc zaplenia/zgaszenia swiatel - a ty myslisz o warunkach pogodowych :D, oby dodali slady opon na asfalcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie marzy możliwość ustawiania przejrzystości powietrza. wyobraźcie sobie wyścigi nascar czy jakiś szybki przejazd po mieście w nocy przy widoczności dajmy na to 50m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudem bedzie mozliwosc zaplenia/zgaszenia swiatel - a ty myslisz o warunkach pogodowych :D , oby dodali slady opon na asfalcie :)

światła będzie można włączyć i wyłączyć bo przeciez (mam taką nadzieję :P) będą wyscigi 24h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze skoro beda zmienne pory dnia i nocy, to i warunki pogodowe tez beda ulegac zmianie,(szybki pit stop zmiana ogumienia na WET i dalej w droge), zreszta juz gdzies bylo cos napisane na ten temat ze takie cos ma sie pojawic w tej odsłonie, chyba na gtplanet.net . Jeśli chodzi o tory to deep forrest, trial mountain, laguna seca, nurburgring nordschliefe, suzuka(oczywiscie), SS route 11, to moi faworyci z poprzednich czesci, ale z wielka przyjemnoscia czekam na cala reszte, no i ciekawy jestem jak graficznie zaprezentuja sie tory uliczne, np. NY, czy jak juz wspomniane przeze mnie seattle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam swoja wypowiedz z innego forum, na ktore z reszta zapraszam tych, ktorzy chca zmierzyc sie w turniejach GP (granturismo.pl)

Przegladam sobie forum GTRP, gdzie jest temat o GT5 i ludzie wpisuja wiesci o GT5 podajac zrodlo. Na ile to wszytsko jest pewne, wie tylko chyba Yamagoshi czy jak on tam ma (czyli ta szycha z Polyphony), ale osobiscie, wszystko wydaje mi sie byc bardzo realne, i troszeczke sie podpalilem. Oto wiesci:

- Wszystkie auta z GT4, beda w GT5

- mozliwosc sciagania (pewnie kupowania) aut i tras przez PSS

- 4 tryby widoku

- zniszczenia aut - ale mozliwe, ze nie dla wszystkich. W dodatku, nie beda wplywac na zachowanie auta podczas jazdy, bo naawet najmniejsze uszkodzenie moze bardzo zmienic zachowanie auta.

- wszystkie modele Ferrari oraz Formuly 1 (oprocz Ferrari, moze Mercedes, Lotus itp.)

- nowe trasy w miescie (City Course)

- online 12 do 20 graczy

- zmienne warunki pogodowe podczas wyscigu

- potwierdzona obecnosc Porsche i Lamborghini

- szczegolna uwaga poswiecona odwzorowaniu wnetrz aut (ponoc odwzorowanie jednego auta moze trwac nawet 6 miesiecy, ale wiadomo, ze pracuje nad tym multum teamow)

- GT1 na PSX tworzylo 7 ludzi w ciagu 5 lat. Na GT HD pracowalo juz 120 ludzi.

- Auto ma skladac sie z 200000 poligonow (w GT4 bylo ich nieco ponad 4000) a gra ma smigac w stalych 60 klatkach i 1080p

- odiwedziny w boksie bedzie widac w czasie rzeczywistym

- - Online Garage

- Head to Head Racing

- Time Trail

- Track day

- B-Spec Race

- License Test

- Drift Contest

- Tuning/Setting Features

- Friend List

- Lobby

- Voice chat

- Bulletin Board

- Spectator Mode

- Team Builder

- Club Builder

- Coloring/Livery Editor

- Number Plate Editor

- Race Builder Tool

- Photo Album

- Juz ponad rok temu, mieli Nordschleife dla GT5P (http://www.vimeo.com/1067847)

- termin... przeesuwany juz X razy, na chwile obecna tez wielka niewiadoma. Jedni mowia, ze jeszcze w 2009 roku, inni, ze moze jeszcze w 2010 :cry: choc czesto wymieniana jest data 1. grudnia 2009

- dzwieki silnika - podobno tez maja sie do tego przylozyc

- 600+ aut

- mozliwosc tworzenia wlasnych tras na podstawie juz istniejacych

- mozliwosc tworzenia klanow i druzyn

- mozliwe, ze ukaze sie na PSP i PC

- dwie wersje gry - Deluxe i GT5P+ z mozliwosscia upgrade´u.

-TRASY

Belgia

•Circuit de Spa-Francorchamps

•Circuit Zolder

Chiny

•The Shanghai International Circuit

Francja

•Circuit de la Sarthe (Le Mans)

•Magny-Cours

Niemcy

•Hockenheimring

•Nürburgring

•Nordschleife

Wlochy

•Monza

•Imola

Japonia

•Fuji Speedway (80s, 90s, F, GT versions)

•Suzuka Circuit (GP, East, West)

•Twin Ring Motegi (Road, East, West, Speedway)

•Tsukuba Circuit

Monako:

•Circuit de Monaco

Portugalia

•Estoril

Hiszpania

•Jerez

•Valencia

UK:

•Brands Hatch

•Silverstone Circuit

•Top Gear Test Track

USA:

•Daytona International Speedway (Road, Speedway)

•Mazda Raceway Laguna Seca

•Indianapolis Motor Speedway (Oval, GP)

•Infineon Raceway (Sports, Stock)

Trasy miejskie

•Hong Kong

•Paris, George V

•Paris, Opera

•Citta di Aria (Assisi)

•Costa di Amalfi (Capri)

•Tokyo, Route 246

•Seoul

•Madrid

•Eiger Nordwand (Kleine Scheidegg, Bern)

•London (Short, Long)

•El Capitan (Yosemite National Park, California)

•Las Vegas Drag Strip

•New York

•Seattle

Inne trasy

•High Speed Ring

•Apricot Hill

•Autumn Ring

•Deep Forest Raceway

•Grand Valley Speedway

•East Section

•Speedway

•Midfield Raceway

•Driving Park

•Beginner Course

•Motorland

•Test Course

•Trial Mountain

•Clubman Stage Route 5

•Special Stage Route 5

•Special Stage Route 11

trasy rajdowe (prawdziwe)

•Chamonix

•Tahiti Swiss Alps

•Cathedral Rocks (Yosemite National Park, California)

•Grand Canyon

trasa rajdowa

•Ice Arena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullshit. Sam Yamauchi zaprzeczył pojawieniu sie Porsche w GT5. A reszta jest już stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullshit. Sam Yamauchi zaprzeczył pojawieniu sie Porsche w GT5. A reszta jest już stara.

Te wiesci sa od 2007 roku i w jednym miejscu, wiec lepiej sie to czyta niz przeskakiwanie po stronach.

A ten sam Yamachuchi mowil o GT5 w 2008 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jedno, czy wystepuje taka mala pikseloza w prologu czy ja mam cos z tv (full hd oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w finalnej wersji chyba juz to dopracuja? ciekawe jak w porownaniu z forza bedzie stala grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusja o niczym... za mało gameplayow nowych w dobrej jakości by móc porównywać te dwie gry. No ale mam nadzieje ze dotrzymaja terminu i wkoncu w tym roku zagramy w pełną wersje tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

światła będzie można włączyć i wyłączyć bo przeciez (mam taką nadzieję :P) będą wyscigi 24h...

W jednej grze już były wyścigi 24h. Na początku rewelacja a potem tylko sie człowiek denerwował jak przychodził czas na taki wyścig.

Ja mam nadziej że poprawią przyczepność przy złapaniu pobocza i ten "nieużywalny" od GT1 ręczny (chyba że to kwestia wyłączenia wszystkich abs, tcs itp :) ). W sumie dynamike też by mogli zrobić, bo prędkość to się zaczyna czuć od 220km/h.

Powiem szczerze że był taki pomysł w Gridzie co bardzo mi się spodobał. Jak np w NFS miałeś możliwość obklejenia samochodu logami "prawie" wszystkich firm które mają coś wspólnego z motoryzacją i tak na dobrą sprawę nic ci to nie dawało, to w Gridzie jarałem się każdą nową firmą na masce, która dawała ci wiecej kasy od poprzedniej. Fajnie by było moim zdaniem zrobić coś podobnego w GT5. Nie jeździłoby się "pustymi" samochodami a dodatkowo sponsorzy by sypali bonusową kasą. Ale nie ma co porównywać tych 3-ch tytułów :P ... taka dygresja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz się okaże, że gra jest od dwóch miesięcy w sklepach :pardon:

Grudzień można jeszcze przyjąć - ze zdziwieniem, że tak olewają promocję tytułu, ale wrzesień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Targi TGS zaczynają się 24 września ... 

EDIT: olewają promocję tytułu ? <zdziwiony> lepszej promocji od tej ciszy zapewniać nie muszą ... wszyscy tylko czekają na byle plotke, to jedna z lepszych kampani reklamowych ;]

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzień można jeszcze przyjąć - ze zdziwieniem, że tak olewają promocję tytułu, ale wrzesień...

GT5 nie potrzebuje jakieś wielkiej promocji. Wystarczy że na TGS ogłoszą, że premiera pod koniec roku i już cały net będzie wrzał. Dojdą do tego reklamy w tv, necie, prasie i z półek zniknie kilka milionów. GT5: P sprzedał się w nakładzie 4 mln. wielkiej promocji nie było, a marka zrobiła swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×