Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja bym z checia pogral przez neta, najbardziej by mi zalezalo na pucharku '8 players meet in the Wildcats' Baseball Stadium'. Kto chetny na ustawke niech pisze ;) Moj PSN ID: koniumk

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed 22 stadion :) Pisać do mnie o dodanie znajomych , hs mile widziany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brakuje mi trofeum ze stadionem, ogarnięte i chętne do pomocy osoby zapraszamy dzisiaj przed 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos moze podobny problem mianowicie chodzi o trofeum za 10 time chalenge, w statystykach jak podgladam sobie mam 7 time chellenge za gre w dwie osoby i 5 za gre w cztery osoby co daje sume 12 challengow a trofeum nie wpadlo, czy jest to jakis bug czy moze tez ktos tak mial? czy te 10 time chellenge to trzeba zdobyc tylko dla jednej kategorii np. 10 time chelengow dla dwoch osob?

nadmienie iz przy 10 freeburn challeng nie bylo problemu i wpadlo jak tylko zrobilem 10, nie wazne czy 5 z jednym graczem a 6 z dwoma graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zdjęcia pisać na priwa lub na pss PiwqU zawsze po 21 jestem na playu i mogę zrobić :) już zrobiłem Szuldiemu i rikpowi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem pecha i mialem ponad 10 challenge i nic, mimo ze robilem je dalej nic, musialem usunac save i zrobic noa gre, od razu zabralem sie za chellenge i po 10 wpadlo, pozotalo zdjecie ktore zrobil mi piwko i platyna jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 7 chętnych graczy do zrobienia trofka ze stadionem. Pisać psn: lechuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeum ---> Find all the Events around Paradise City pdkryłęm 119/120 i zonk .... ma ktoś jakies pomysły ? niby banalne trofeum ale nie potrafie znalesc ostatniego ;/ a tylko to brakuje mi do platyny ....

Już się udało ^^ wiec mam z głowy tylko że nadal platyna nie wpadła muszę się jeszcze pobawić XD

Edytowane przez michal1033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie się kto chętny na trophy 8 na stadionie :

1.mateor99

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Oby się zebrała przynajmniej 5 osób :) ci co zrobili to to trophy są mile widziani

Edytowane przez mateor999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym pogral w Burnouta, bym porobil troche time chalenges, bym chetnie pomogl wam w zrobieniu trophy na stadionie... Nikogo nie mam w znajomych kto gra w burnouta... id moje to Pawelos21

Juz wlasnie przed chwila nareszcie te trophy zrobilem, skasowalem save ktory wczesniej skopiowalem na us, odpalilem gre, zobilem 10 challenges i bum, wpadlo, 3 lata chyba czekalem na to... Pozniej skopiowalem save z usb na ten nowy save...

Edytowane przez Pawelos21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.mateor99(PSN: szeryf666pl)

2.khaaki

3.Kubaxi

4. jj_suharsky

5.

6.

7.

8.

to i ja się dołączę. Mogę tak naprawdę o każdej godzinie po południu, aż do wczesnego poranka. Wystarczy mi wysłać maila jeśli by mnie nie było przy konsoli (don.suharesko@gmail.com) i na bank się zjawię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.mateor99(PSN: szeryf666pl)

2.khaaki

3.Kubaxi

4. jj_suharsky

5.djkryst

6.Ghantero

7.

8.

Zawsze codziennie po godzinie 18 na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę jest 5 osób. Powysyłam wszystkim zaproszenia i może byśmy spróbowali dzisiaj wieczorem albo jutro? Zawsze łatwiej jest znaleźć dodatkowe 3 osoby niż 7;)

edit: zaproszenia wysłane, dostałem jeszcze invite'a od M4NG4N_PL, który to trofeum ma zrobione, ale chyba będzie mógł nam pomóc.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której ta ustawka ? też moge wam pomóc

próbujemy dzisiaj o 21, wysłałem Ci invite'a.

edit: udało się:)

jakby ktoś potrzebował pomocy z tym trof. to pisać, chętnie pomogę.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kulturalnie pojezdzic, porobic wyzwania to prosze o invita, bo jeszcze mi 70 wyzwań do kompletu zostało a znaleźć 6 czy 7 zgranych osob to raczej cięzko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4NG4N jak będę grał w burnout'a to pomożesz mi ? ;)

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, zobacze czy tylko mam Cie w znajomych i dolacze jak bedziesz grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może jest ktoś chętny do wspólnego wbicia trofeum ze stadionem (8 Players meet in the Wildcats' Baseball Stadium)?

Jeśli tak, to piszcie na maila: icbbo@lykamspam.pl, albo wysyłajcie zaproszenie do dodania do znajomych na PS. Mój nick: FireRaIn-tgz (firerain - przedostatnia litera to nie L, tylko duże i).

Ja mogę zorganizować jeszcze 2 osoby, które mogą pomóc.

Chciał bym zrobić to jeszcze dzisiaj. Przy konsoli mogę siedzieć max do 2 w nocy.

Piszcie, o której by Wam pasowało, to postaram się wybrać w miarę zbieżną godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×