Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Wiec sam już nie wiem o co chodzi, muszę chyba pokombinować jeszcze z ustawieniami w routerze.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaczynam barnauta wiec smialo mozecie dodawac jak ktos chetny zaliczyc trofea online

Edytowane przez przemekBTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Wiec sam już nie wiem o co chodzi, muszę chyba pokombinować jeszcze z ustawieniami w routerze.

Nadal nie działa mi online. Na 99% nie jest to wina połączenia, z innymi grami nie mam problemu, wszystko śmiga. Zaczynam podejrzewac że mam jakiś problem z kontem EA.

Moja wersja to "The Ultimate Box" kupilem używkę ale ta gra nie ma online passa więc nie wiem co jest grane, powinna chodzić.

Znalazłem szperając w sieci że ludzie mieli podobny problem i na jednej konsoli na jednym profilu dało się wejść online a na drugim (nowym) nie jednak nigdzie nie było rozwiązania problemu.

Jeżeli ktoś miał taki problem i udało się go rozwiązać to proszę o porady co zrobić.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem rację, że to nie wina ustawień. Dzisiaj, po tym jak kolejne zmiany ustawień routera nic nie dały, odpaliłem grę na profilu siostry, utworzyłem nowe konto EA i... online chodzi bez oporu - a u mnie dalej nic.

Napisałem już do supportu ea, że mam jakiś problem z kontem, zobaczymy co odpowiedzą i czy coś "zdziałają".

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim! Interesuja mnie do wbcia wszystkie trofea multi - te z ( podstawki ), DLC nie zamierzam , jakby bylo pare osob chetnych pomoc w zrobieniu trofikow bylbym wdzieczny

Piszczie psn ID : bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do porobienia trofików online?

Jeżeli tak to będę wdzięczny za pomoc i sam pomogę.

Nick PSN:STRUGGLER84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszze ktoś chce zrobić trofiki online to jestem chetny i moge dodać jeszcze 1 osobe :]

 

 

PSN: Oskar_Driver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie montuję ekipę do wbicia trofika z 8 graczami na stadionie.Byłby ktoś chętny ?Całość zajmie max 10min. a tylko tego trofika brakuje mi do platyny;)

Brakuje 4 osób.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie montuję ekipę do wbicia trofika z 8 graczami na stadionie.Byłby ktoś chętny ?Całość zajmie max 10min. a tylko tego trofika brakuje mi do platyny;)

Brakuje 4 osób.

Najlepiej wybrac jako dowodca: wyzwanie ze spotkaniem na tym stadionie, a reszta graczy podjedzie tam I trofik ci wpadnie.

Ja tak zrobilem bez zadnych zmudnych ustawek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba uzbierać tych 7pozostałych;) Pomógłbyś?

Brakuje jeszcze 3 osób;)

Nie potrzeba do tego znajomych. Wchodzisz w online ( nowa partia ), stworz nowa partie I po chwili powinno dolaczyc "jakichs 7 losowych" graczy.

Nastepnie ustawiasz wyzwanie spotkanie na stadionie I czekasz az wszyscy przyjada.

A skorojest was 5, stworzcie wlasna partie online, a gra "dorzuci" pozostalych 3.

Niestety nie moge ci pomoc, poniewaz skonczyl mi sie PS+, a burnouta mialem wlasnie w nim. pzdr. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z tym stadionem wildcats? :)

Kurde miałem na nim już 5 losowych osób ale 3 nie dojechały :/

 

Edit:

irytujące :/ - udało się zebrać 7 osób a jedna gdzieś była na końcu mapy, ku.wa :)

Przydało by się tak ze 4 osoby i może 4 losowe by jakoś dojechały.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ustalmy jakąś wspólną godzinę na dziś i o tej spotkamy się wspólnie, Ci co chętni pomóc :) i Ci co potrzebują pomocy :P

np 20 dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także - przydałaby się platynka z tak miłej i fajnej gry.

Edit: Tylko o której godzinie? 20???

Edytowane przez Adameq2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o 20 godzinie dzisiaj ja zakładam grę i Was zaproszę :) 4 osoby pewne, 1 chyba też :) więc jest nieźle, siedzimy na stadionie dopóki pucharek nie wpadnie :P

 

Edit:

Dzięki :P jakoś się udało ale utrzymać osoby w 1 miejscu to masakra :P

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także ,mój id: STRUGGLER84


o kurcze ,widzę że się spóżniłem.Miałby ktoś z was jeszcze dziś czas?Chyba tylko ten trofik brakuje do platyny;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także, bo dopiero o 21:30 naprawiłem konsolę (nie chciała uruchomić żadnej gry). Potrzebowałbym wszystkich trofeów online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heya, szukam chętnych do pomocy w nabiciu platyny, brakuje mi ~7 trofików w multi ( trofik z kamerą już nabity) , mam dodatek z motorami i ten "imprezowy" . Jak będzie z kim to dobiore dodatek z wyspą i można 100 % nabić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×