Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie udało się (przynajmniej mnie) może dzisiaj powtórzymy o ile będzie więcej chętnych? Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja jestem nadal zainteresowany, ale w jednym momencie prawie się udało (7 osób na stadionie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok ja jestem nadal zainteresowany, ale w jednym momencie prawie się udało (7 osób na stadionie )

Tak można powiedzieć "już był w ogródku juz witał się z gąską" . gdyby wtedy ten typ w czerwonym kolorze zdołał do nas dojechać było by po sprawie.

A tak pozostaje czekać na następna okazję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę koło 22.30 więc możemy próbować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ??? Czemu ja sie ciagle cofam w rankingu ??? Jak zdobyc punkty zeby sie nie cofac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu ja sie ciagle cofam w rankingu ???

Wydaję mi się, że po prostu inne osoby zdobywają w danym czasie więcej punktów niż Ty. Dopiero jak zagrasz jakiś kolejny ranked event, to Twoja pozycja się uaktualnia. Niezależnie od tego czy jakieś tam punkty zdobywasz, to przeważnie po pierwszym evencie i tak w rankingu się spada. Dopiero jak zagrasz kilka pod rząd to wtedy awansujesz.

Jak zdobyc punkty zeby sie nie cofac ???

Albo grać 24h na dobę, albo zdobyć naprawdę wysoką pozycje . Wtedy albo nie będziesz spadał, albo nie aż z tak dużą częstotliwością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos z Was chetny na spotkanie na stadionie?

Ja już mam to trophy tak dołączyłem do serva i tak jakoś się zjechalismy ale mogłbym pomóc i najlpeiej to 15-17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos z Was chetny na spotkanie na stadionie?

Ja już mam to trophy tak dołączyłem do serva i tak jakoś się zjechalismy ale mogłbym pomóc i najlpeiej to 15-17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogos interesowalo to mozna zrobienie zdjecia zlecic kumplowi z kamera udostepniajac konto, potwierdzone empirycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mi rzućcie invite. Po 22 będę. Time challenge z bike i samochodów plus road rage i stunt online.

Sorry koledzy nie wiem co jest grane. Pierwsze 40 minut wszystko ok a później co minutę od podłączenia traciłem całkowicie połączenie na modemie i ruterze... Nie wiem czemu. Zobaczę jutro co jest. Teraz na samym kompie wszystko idzie bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie do friendów reno725 to sie umuwimy.

Sory za spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

themichal <- bardzo chętnie pościga się w sieci, chętnie pomoże w zdobywaniu trofeów, jak i sam taką pomoc przyjmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Jak gra się sprawuje w necie ? Są lagi ?

I jak będzie chodzić na 512kbps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam najlepszego neta a mi dziala bez problemu zero lagów. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilibysmy dzisiaj 10 timed challenges, te druzyny niebieska i czerwona, i 8 players lobby na motorkach? dajcie znac ja moge zalatwic 1 moze 2 osoby do pomocy ale nei wiem jak stoja dzisiaj z czasem.pozdro

kto chetny to dac znac powysylam invity albo slijcie mi, yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobilibysmy dzisiaj 10 timed challenges, te druzyny niebieska i czerwona, i 8 players lobby na motorkach? dajcie znac ja moge zalatwic 1 moze 2 osoby do pomocy ale nei wiem jak stoja dzisiaj z czasem.pozdro

kto chetny to dac znac powysylam invity albo slijcie mi, yo

hmm...dzisiaj za długo nie będę mógł siedzieć wieczorem. Ale nie lepiej w piątek, jak się wstępnie gdzieś umawialiśmy ? O 20 albo 21...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatki spedzam raczej czas na przyjmnosciach nie zwiazanych z grami:/ a w sobote imprezy andrzejkowe, wiec nie obiecuje. No ale zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×