Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś chętny na zdobycie - 10 timed challenges?? jak tak to dajcie znać...i jak coś to wyślijcie zaproszenie...PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze, mim ze ich nigdy nie robilem poki co walnalem burnout license chlopaki pomozecie zrobic trofy z motorkami ? 8 graczy i przejechanie 10 mil? prosze, to dlugo nie potrwa. zbierzmy sie dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowicie ze warto brac dla online na 512kbps? Gra kusi, 79zl w Saturnie, mnostwo dodatkow... mnaiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mowicie ze warto brac dla online na 512kbps? Gra kusi, 79zl w Saturnie, mnostwo dodatkow... mnaiam!

Na 512 to każda gra z ps3 online pójdzie, nie wiem tylko jak do tego się ma granie z hs, ale bez hs na 100% będzie działać.

hmm...dzisiaj za długo nie będę mógł siedzieć wieczorem. Ale nie lepiej w piątek, jak się wstępnie gdzieś umawialiśmy ? O 20 albo 21...

Ja dzisiaj mogę się pobawić brakuje mi blue team i 8 players w wildcast, będę pewnie gdzieś po 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirex jakbym byl w tych godzinach online to poslij mi invite'a. Mi tez brakuje to w zespole, 10 time chalennges furka i 8 player in lobby, na motorkach przez 10 mil. pierdolki ale ciezko zebrac chlopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez musze to zrobic;p 10 time challenges i 8 players in wildcats,to o 21? kto zaklada gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips może Ty też od razu się dołączysz, dokończysz swoje 10 time challengesa a przy okazji pomożesz innym w 8 player in lobby ? Emileczek często bywa, więc może też by wpadł na chwilę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% wpadne ale typowo pod trofea Panowie to jak bedzie nas 8smiu, to zrobimy motory? 10 time challenges slyszalem ze sa dosc trudne i pewnie nie dam rady zrobic dzisiaj na czym np polegaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 90% wpadne ale typowo pod trofea Panowie to jak bedzie nas 8smiu, to zrobimy motory? 10 time challenges slyszalem ze sa dosc trudne i pewnie nie dam rady zrobic dzisiaj na czym np polegaja?

Polega na zrobieniu 10 zadań w określonym czasie, a trudne nie jest, niektóre są tylko głupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

time challenge wybiera ten kto stworzyl pokoj;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wieczorkiem robie challanges z kumplami z Czech (niektórzy mają już wszystkie 490) ale jak coś to pomoge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też pod trofea wpadnę. Powinienem być około 20 w grze, jakby co się szykowało to ślijcie invite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLOPAKOWIE!! oglaszam wszem i wobec ze o 21ej bedziemy robic trofea onlinowe. Wiec zacisnijcie prosze zwieracze i stawcie sie. Ugadajmy tutaj kto ma dodac kogo, kto stawia serwer i co w jakiej kolejnosci robimy. Ktos z was ma head set? bo ja niestety nei i nie wiem jak bedzie wygladal akomunikacja. Dajcie znac, teraz albo nigdy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja hs'a nie mam;p i bede na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie!! wpisujcie sie kto bedzie, jak dzieci na onecie z jakeigo miasta jestescie hehe. Jak to jest, osoba ktora postawi gre musi miec kazdego z nas we friendsach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem gotow, proponuje zronic all online trofea , 8 playerow na stadionie itp

id: wosiu84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękował za stadion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziekuje za 10 mil motorkami w 8 graczy oj ciezko bylo momentami i juz tracilem wiare, ale udalo sie jednak jak jest 8 graczy i chociaz jedna osoba nie ma headseta to przesranka :/ chaos i kazdy rznie kowboja i robi co chce zostalo mi jeszcze tylko trofy z kamerka i 5 freeburn challenges motorkiem i platyna number 3 ktos pomoze zrobic to 5 freeburnow?

ps. Wielkie podziekowania dla Wosia84 za 10 timedchallenges i road rage online zeszło do drugiej ale warto bylo, <piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziekuje za 10 mil motorkami w 8 graczy oj ciezko bylo momentami i juz tracilem wiare, ale udalo sie jednak jak jest 8 graczy i chociaz jedna osoba nie ma headseta to przesranka :/ chaos i kazdy rznie kowboja i robi co chce zostalo mi jeszcze tylko trofy z kamerka i 5 freeburn challenges motorkiem i platyna number 3 ktos pomoze zrobic to 5 freeburnow?

ps. Wielkie podziekowania dla Wosia84 za 10 timedchallenges i road rage online zeszło do drugiej ale warto bylo, <piwo>

Jak chcesz to dzisiaj można dokończyć ale po programie "nie mam talentu", bo wcześniej żonka do tv mnie nie dopuści

Może mi ktoś napisać dokładnie o co chodzi z thropy "Find all the events around Paradise City" bo brakuje mi 2 - tu trzeba tylko przejechać przez każde skrzyżowanie ze znaczkiem, czy coś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilcio - zgadza sie, musisz znalezc 2 brakujace eventy, czyli przejechac pod ktorymis swiatlami ktore ominales (moze na autostradzie?) wieczorkiem odpada bo impreza andrzejkowa w ciagu dnia mam czas, np teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamilcio - zgadza sie, musisz znalezc 2 brakujace eventy, czyli przejechac pod ktorymis swiatlami ktore ominales (moze na autostradzie?) wieczorkiem odpada bo impreza andrzejkowa w ciagu dnia mam czas, np teraz

teraz to ja w pracy jestem, i tak aż do 18

w sumie to możesz założyć przecież sam pokój, zapewne ktoś wejdzie a wtedy zrobisz sobie 5 freeburnow, przy tym nie trzeba 8 graczy więc problemu ze zrobieniem nie powinieneś mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie mnie do FL-psn:Clydamycin.

Chętnie zrobie trofea online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba w końcu te freeburn challenge i time challenge pozaliczać. Jak się gra z przypadkowymi osobami jest to trudne i irytujące - wszyscy wykonują zadania oprócz jednej osoby która tylko jak głupa takedownuje resztę i trzeba czekać 15 min zanim wykona zadanie i wszyscy zaliczą challenge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, już niedługo będę miał kochanego Burnouta

Jak chcecie, możecie mnie już dodawać do friend listy.

Nick: hivonzooo

Aha, powiedzcie mi jak wygląda online (chodzi mi o tryby itp.) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×